USA Netflix vs Austraalia Netflix – kas Ameerika versioon on parem?

Netflix on muutunud ülemaailmseks meelelahutusallikaks. See kohustub looma kvaliteetseid originaale, mis pole mujal saadaval. Ja me mõtleme seda sõna otseses mõttes. Kuigi Netflixi võib leida enam kui 200 riigist, on iga versioon teisest erinev. Nii Netflix USA kui ka Netflix Australia on pakitud mõne viimase paari aastakümne silmapaistvamatest pealkirjadest, uhkeldades rohkesti Internet Movie Database (IMDb) reitinguga vahemikku 8,0 ja kõrgemasse kategooriasse kuuluvate pealkirjadega. Litsentseerimisprobleemide tõttu on paljud neist filmidest saadaval ainult ühes teenuses, mitte mõlemas. Mis te arvate, kuidas USA Netflix vs Austraalia Netflix kujunevad? Selgitame välja erinevused allolevas artiklis.


Netflix USA vs Netflix Australia – võrdlustabel

Netflix USANetflix Austraalia
Käivitamise kuupäevAprill 1998Märts 2015
Maksumus7,99 dollarit kuus9,99 dollarit kuus
Filmid4,0521599
TV saated1580445
4K sisuJahJah
HDR-sisuJahJah

Netflix Australia – kas see on suur tehing?

Netflixi Austraalia ja Uus-Meremaa turuletoomine oli ilmselt alles algus. Aasta hiljem avalikustas voogesitav hiiglane oma rahvusvahelise laienemise eesmärgi. Netflix Australia käivitas 24. märtsil 2015 ja see alustas kehva raamatukoguga, kuid arenes kogu aja jooksul. Sellest ajast alates on see kasvanud konkureerima mõne suurema rahvusvahelise tele- ja filmikataloogiga. Jaanuaris 2018 kasvas Netflixi raamatukogu 114% – 2400 tele- ja filmipealkirjaga võrreldes 1120 pealkirjaga, millega see algas.

Kuidas saada Netflix Australia USA-st

Ameeriklased ei pääse Netflix Australia juurde, see tähendab, et USA kasutajad ei pääse sellele juurde ilma VPN-teenuse pakkujata. Kui soovite saada Netflix Australia USA-sse, peate registreeruma VPN-i saamiseks. Mida VPN teeb, loob see digitaalse tunneli, mille kaudu teie seade Internetti pääseb. Siis suunab see uuesti teie ühenduse läbi Austraalias asuva serveri. Järelikult antakse teile Austraalia IP-aadress. mis tähendab, et pääsete juurde kogu Ameerika sisule, sealhulgas Netflix Australia. Netflix Australia saamiseks USA-s toimige järgmiselt.

  1. Esiteks peate registreeruma VPN-teenuse saamiseks.
  2. Nüüd, kui olete oma VPN-konto loonud, laadige VPN-i rakendus alla ja installige seadmesse, mida soovite Netflix Australia voogesitada.
  3. Käivitage rakendus ja looge ühendus VPN-serveriga Austraalias.
  4. Pärast Austraalia serveriga ühenduse loomist antakse teile ajutine teenus Austraalia IP-aadress mis muudab selle paistvaks, nagu asute Austraalias.
  5. Nüüd, kui teil on Austraalia IP, saate hõlpsalt juurde pääseda Netflix Australia-le, justkui asuksite füüsiliselt Austraalias.

Netflix USA – sealne parim Netflixi piirkond?

Pole üllatav, et Ameerika Netflix on saanud oma raamatukogus parima kataloogi 4052 filmi ja 1580 näituse abil. Netflix loodi 14. aprillil 1998 kui maailma esimene veebipõhine DVD-laenutuspood, kus on saadaval ainult 30 töötajat ja 925 nimetust. On üldteada, et Netflix USA-l on miili võrra parem raamatukogu peamiselt seetõttu, et Netflix asutati USA-s ja riik ostis kõik kõige populaarsema sisu edastamise õigused. Selliseid filme nagu “Till Death Do Us Part, 101 dalmaatsiat, 89 ja 13 kaamerat võib leida ainult USA raamatukogust, mitte Austraaliast..

Kuidas saada Netflix USA Austraalias?

Netflixi USA saate Austraalias samamoodi nagu Austraalia Netflixi Ameerikas koos VPN-iga. Virtuaalne privaatvõrk on kõige turvalisem viis ülemaailmse sisu vabastamiseks. See ühendab teie kasutatava seadme Ameerika serveriga. VPN suunab liikluse ümber selle serveri, andes teile Ameerika IP-aadressi. Selle IP olemasolu võimaldab teil pääseda juurde igasugusele USA-põhisele sisule, sealhulgas Netflix USA-le. Selle saamiseks järgige järgmisi samme Netflix USA Austraalias.

  1. Esiteks peate registreeruma VPN-teenuse saamiseks.
  2. Nüüd, kui olete oma VPN-konto loonud, laadige alla ja installige VPN-i rakendus seadmesse, milles soovite Netflix US-i voogesitada.
  3. Käivitage rakendus ja looge ühendus VPN-serveriga USA-s.
  4. Pärast USA serveriga ühenduse loomist antakse teile ajutine teenus Ameerika IP-aadress mis muudab selle paistvaks, nagu asute USA-s.
  5. Nüüd, kui teil on Ameerika IP, saate hõlpsalt juurde pääseda Netflix USA-le, justkui viibiksite füüsiliselt Ameerikas.

 Kohtuotsus

Austraalia Netflixi abonendid said nautida paljusid eksklusiivseid seriaale ja kvaliteetseid telereid ja filme, kuid see ei muuda Netflix Australia paremast USA Netflixiga võrreldes. Teenus Austraalias pole täiuslik ja vajab palju tööd, sest puuduvad paljud USA Netflixi raamatukogus saadaval olevad pealkirjad, alates populaarsetest uutest showdest kuni ajatu klassikani. Mitte et see oleks olnud kõva üleskutse, kuid Netflixi USA kääbused Netflix Australia sisu ja kvaliteetse teleri osas. Kas arvate, et oleme teinud õige valiku? Andke meile allolevas kommentaaride osas teada, milline versioon on teie arvates kõige parem.

>