USA Netflix vs Kanada Netflix – mis vahe on?

Ma arvasin, et kõik Netflixi versioonid on igas riigis ühesugused. Selgub, et ma ei saaks rohkem eksida. Kuulujutt on, et Netflix USA on kõigist parem ja see on see, mida ma siin olen, et seda teada saada ja tõestada. Las algab Netflixi versioonide lahing. Milline versioon ületab teise? Ja kui erinevad need kaks versiooni võivad olla?


Uurime kuidas Kanada Netflix on võrreldav Netflix USA-ga järgmises artiklis. Kuulutan võitja selle lõppu.

Netflix USA vs Netflix Kanada

Iga Netflixi abonent mõistab võitlust, kui tuleb läbi vaadata soovitud kataloogide ja filmide kataloogid. Iga riik pakub erinevat raamatukogu tänu litsentseerimise probleemidele. Kust jääb siis Netflix Kanada ja Netflix USA? Kõige tähtsam on see, kuidas Netflix Canada voogesituse maailmas üles kujuneb? Kui arvasite, et Kanada Netflix ja Ameerika Netflix on samad, arvasite valesti.

Mitte ainult USA Netflixil on palju paremaid saateid ja filme, kuid lisaks on neil veel tuhandeid saateid ja filme. Netflix Kanadal on umbes 5460 filmi ja näitab kokku, samas kui Netflix USA pakub üle 5 609 nimetust. Need kaks versiooni võivad tunduda identsed, kuid numbrid tõestavad vastupidist. Nüüd on ainus vastus jäänud küsimusele, milline versioon on parem. Netflix USA vs Netflix Kanada, kes on võitja?

Netflix USA vs Netflix Kanada – võrdlustabel

Vaadake kuidas Netflix USA erineb alates Kanada Netflix hinna, sisu ja turuletoomise kuupäeva kategooriates järgmises tabelis:

Netflix USANetflix Kanada
Käivitamise kuupäevAprill 1998September 2010
Maksumus7,99 dollarit kuus8,99 dollarit kuus
Filmid43393999
TV saated13261,462
4K sisuJahJah
HDR-sisuJahJah

Ameerika Netflix – parim olemas olev Netflixi versioon?

Netflix USA sisaldab oma raamatukogus 7000 nimetust. 14. aprillil 1998 avati Netflix kui maailma esimene veebipõhine DVD-laenutuspood. Ettevõttes oli vaid 30 töötajat, kes pakkusid 925 nimetust.

2018. aasta aprillis oli USA raamatukogus 4052 filmi ja 1580 etendust. Star-Crossed ja New Girl on seriaalid, mida pole võimalik leida mujalt kui Ameerika Netflixi raamatukogust. Pikaaegne sitcom “Cheers” ja selle sama pikaajaline järg “Frasier” ja “Californication” on saadaval USA teeninduses, kuid mitte Kanadas.

Kuidas saada Netflix USA-st Kanadas

Kanadalased on pikka aega kurtnud, kuidas nende Netflixi versioon ei vasta nende vajadustele. Neile kanadalastele, kes soovivad tükki sellest, mida USA Netflix pakub, tuleb kasutada VPN-i. Netflix USA Kanadas blokeeringu tühistamiseks peate seda tegema ühendage VPN-teenuse pakkujaga. See on ülemaailmselt parim viis sisu blokeeringu tühjendamiseks.

VPN on tööriist, mis loob turvaline ja krüpteeritud tunnel mitte nii turvalise võrgu kaudu, mis on Internet. Niisiis, mitte ainult ei kaitse VPN teie andmete läbimist ühest serverist teise, vaid muudab ka teie andmete liikumist. Selle asemel, et tunduda pärinevat teie füüsilisest asukohast, näib teil olevat Interneti-ühendus, kus teie ühendatud server asub.

Järgmised sammud juhendavad teid hankimisprotsessis Netflix USA Kanadas:

 1. Esiteks peate registreeruge VPN-teenuse kasutamiseks.
 2. Nüüd, kui olete oma VPN-konto loonud, laadige alla ja installige VPN-i rakendus seadmes, milles soovite Netflix USA-d voogesitada.
 3. Käivitage rakendus ja looge ühendus VPN-serveriga USA-s.
 4. Pärast USA serveriga ühenduse loomist antakse teile ajutine teenus Ameerika IP-aadress mis muudab selle paistvaks, nagu asutate USA-s.
 5. Nüüd, kui teil on Ameerika IP, sa saad pääseb hõlpsalt juurde Netflix USA-le nagu oleksite füüsiliselt Ameerikas.

Netflix Kanada – kas see on midagi head??

Candiani raamatukogus on 3999 filmi ja 1 462 saadet. Kanadalastel on juurdepääs esmaklassilisele sisule, mis pole USA-s saadaval. Näiteks oli „Tähesõdade episood VII: jõud äratas” mõnda aega saadaval ainult Kanada Netflixi tellijatele.

Netflix on laiendanud oma Kanada sisu. See tegi koostööd CBC-ga, et ühiselt lavastada “Anne” ja “Alias ​​Grace”, ning on jätkanud pikaaegse komöödia “Trailer Park Boys”.

Kuidas saada Netflix Canada USA-st

Candiani emigrandid külastavad regulaarselt USA-d ja kuigi neil on juurdepääs Netflixi USA-versioonile, eelistavad mõned neist kinni pidada kodulinna versioonist. Just nagu Netflix USA on väljaspool USA-d geograafiliselt piiratud, Netflix Canda on Ameerikas ligipääsmatu ilma VPN-iga.

VPN toimib, asendades kasutajate USA IP-aadressi Kanadaga. Kui see muudatus on tehtud, tuvastavad kasutajate Interneti-teenuse pakkujad ja Netflix Canada ainult Kanadast pärit päringu. Selle tagajärjel saavad Ameerikas asuvad kanadalased pääseb juurde Kanada sisule, sealhulgas Netflix Kanada. Seda peate teadma, et saaksite seda teha vaadata Candian Netflixi USA-s:

 1. Esimese sammuna olete jõudnud hankige endale VPN-i tellimus.
 2. Järgmisena, looge oma VPN-konto, ja laadige seejärel alla VPN-i rakendus.
 3. Nüüd, käivitage rakendus mis tahes teie valitud seadmes.
 4. Leidke VPN server Kanadas ja ühendage sellega.
 5. See ühendus saab pakkuda teile ajutist Kanada IP-aadress.
 6. Kanadas viibides saate hõlpsalt juurdepääsu Netflix Kanadale.

Pidage meeles, et mitte kõik VPN-id seda ei võimalda pääsege Kanada Netflixi raamatukogu juurde. Vaadake meie Netflix Canada kõige soovitatud VPN-e, et saada parem idee, millistega peaksite registreeruma.

Parim Netflixi VPN

Oleme järjestatud ExpressVPN meie VPN-i teenusepakkujate loendi ülaosas parim Netflixi VPN. Konkurentsivõimelisel turul on see just teenus kiirus, turvalisus, ja lihtsus mis muudab ExpressVPN ainulaadseks ja eriliseks. Ehkki seal on palju häid VPN-i pakkujaid, jääb ExpressVPN alles parim valik.

See võib vabastage igasuguse sisu blokeerimine kogu maailmast oma ülikiire serverid, mis hõlmavad 94 riiki. Plus, see pakkuja on ideaalne voogesituse jaoks. Teiste VPN-teenuse pakkujate otsimine aitab teil paremini sõnastada, millist VPN-i peaksite kasutama hankige Netflix Kanada või Netflix USA suvalises kohas.

Netflix USA vs Netflix Kanada – võitja

Netflix alustas tegevust USA-s ja laienes seejärel teistele valdkondadele. See jõudis kõigepealt Kanadasse, seejärel mõnda Ladina-Ameerika riiki. Vaatamata sellele, et Kanada on Netflixi versiooni teine ​​saaja, on Ameerika Netflixil siiski paremaid saateid ning see kõik on seotud lepingute ja autoriõigustega seotud probleemidega.

Ainuüksi see annab Netflix USA-le eelise ja seab selle kõigi teiste versioonide ette. See on no-brainer, võitja on Netflix USA. Kes on teie arvates võitja? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map