VPN-i installimine NetDuma ruuterisse

Kas teil on NetDuma ruuter? Miks mitte anda oma funktsioonidele energiat, kui installite ruuterisse VPN-kliendi? VPN-iga saab teie ruuter laiendada VPN-i turvalisust kõigile ühendatud seadmetele, võimaldada igal seadmel juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule ja krüptida kõiki oma andmeid, sõltumata tüübist / suurusest. Loe edasi, et teada saada kuidas installida VPN NetDuma ruuterisse, samm sammu haaval.


Kuidas installida VPN NetDuma ruuterisse

Kuidas installida VPN NetDuma ruuterisse

Miks seadistada VPN oma NetDuma ruuterisse?

Et mõista, miks VPN annab teie ruuterile täiendava löögi, peate mõistma, mida VPN teeb.

VPN on lühike virtuaalse privaatvõrgu jaoks. VPN on väga lihtsalt küberturbe tööriist, mis tagab teie privaatsuse, turvalisuse ja anonüümsuse tagamise veebis. VPN-id suunavad teie liikluse ümber turvalise ja privaatse tunneli, kasutades oma servereid. Seejärel krüpteerivad nad kõik teie andmed nii, et keegi ei pääse neile juurde. Teisisõnu, keegi ei saa VPN-i kasutades teie andmeid varastada ega jälgida seda, mida teete võrgus..

Kui installite VPN-i oma NetDuma ruuterisse, laiendate kõiki neid funktsioone kõigile ühendatud seadmetele. Iga teie Interneti-ühendust kasutav seade kaetakse VPN-ist automaatselt ja seda ei arvestata isegi teie eraldatud seadme limiidiga. Saate isegi kasutada VPN-i IP-vormistamise võimalusi, et blokeerida geograafiliselt piiratud sisu kõigis seadmetes, isegi mängukonsoolidel ja nutiteleritel.

Parim VPN teie NetDuma ruuterile

Soovitame NetDuma VPN-na kasutada ExpressVPN-i. ExpressVPN toetab nii OpenVPN kui ka L2TP / IPsec protokolle ja seda saab hõlpsasti konfigureerida paljudel ruuteritel. Samuti toetab see spetsiaalselt NetDuma ruuterite installimist. Saate selle kasutajasõbralikest privaatsuseeskirjadest ja 2000+ serverist 30 päeva jooksul kasu saada, enne kui nad 30-päevase tagasimaksepoliitikaga tõelise kohustuse võtavad – ühtegi küsimust ei esitata.

Kui ExpressVPN ei ole teenusepakkuja, kellega soovite töötada, siis töötab üks neist VPN-i tipptasemel pakkujatest:

VPN-i installimine NetDumaRouterile – samm-sammult juhis

VPD installimiseks oma NetDuma ruuterisse peate veenduma, et kasutatav VPN toetab OpenVPN-i protokolle. Selles juhendis töötan ExpressVPN-iga ja näitan teile, kuidas seda installida NetDuma R1 ruuterisse (v 1.03.6g). Kui töötate mõne teise VPN-i või erineva NetDuma-mudeliga, võib see juhend teile ikkagi näidata toimingut, mida peate tegema:

Laadige alla VPN-i konfiguratsioonifailid

 1. Minge tervitusmeilisse, mille saite VPN-iga registreerumisel. oma kontole liikumiseks klõpsake e-kirjas oleval lingil.
 2. Logige sisse ja klõpsake nuppu Seadistage rohkematel seadmetel.
 3. Kliki Käsitsi seadistamine ekraanist vasakul. Valige OpenVPN vahekaart paremal. Siin näete oma kasutajanimi Parool, ja loetelu OpenVPN-i konfiguratsioonifailid.
 4. Salvestage see teave (valige server, millega ühendust luua, ja salvestage selle aadress.)
 5. Ava OpenVPN faili kasutades tekstiredaktor. Märkmik töötab.

NetDuma ruuteri konfigureerimine

 1. Logige sisse oma NetDuma ruuterisse. Selleks saate ruuteri IP-d sisestades (tavaliselt 192.168.88.1) oma brauseri aadressiribale.
 2. Kliki VPN juhtpaneelil.
 3. Valige seadmed, mida soovite VPN-iga katta. Klõpsake nuppu Seadistamine.
 4. Teid suunatakse Täpsemad VPN-ühenduste seaded.
 5. Minge lehele OpenVPN-i konfiguratsioonifail avasite varem. Kopeerige kogu tekst.teksti kopeerimine
 6. Kleebi tekst kausta Konfiguratsiooniboks. Pärast sertifikaadi lõppu eemaldage kogu lisatekst (liiasused või lisakood) ).
 7. Te näete seda sõna “Ühendatud” kuvatakse VPN-logi kohal rohelises kastis.
 8. Ühenduse katkestamiseks eemaldage märge Luba ja klõpsake nuppu Kandideeri.

Seadme lisamine või eemaldamine VPN-ist

Kui soovite seadme VPN-iga hõlmatud loendist lisada või selle eemaldada, peate vaid tegema Kontrollima või eemaldage märge ruut ruuteri juhtpaneelil seadme nime kõrval.

Installige VPN NetDuma ruuterisse – lõplikud mõtted

See on kõik, mida peate teadma VPN-kliendi installimiseks NetDuma ruuterisse. Korrektse paigaldamise tagamiseks järgige neid samme hoolikalt. Kui soovite oma ruuteri funktsionaalsusele veel ühe hoobi lisada, mõelge DD-WRT või Tomato püsivara installimisele ja hankige endale super-ruuter.