Kuidas vaadata Sky Go Austraalias

Kuidas vaadata Sky Go Austraalias? Pakkudes üle 1000 filmi, sadu meelelahutusprogramme, spordisündmusi ja suurt lastesaadete kollektsiooni, pole ime, miks Sky Go on Ühendkuningriigi populaarseimate voogesitusteenuste hulgas. Sky Go pakub laias valikus kanaleid ja toetab suurt hulka seadmeid. Võimalik, et Sky Go konto saamiseks pole vaja Sky + kontot, kuid teenusesse sisselogimiseks on vaja vaid Briti IP-d. Sky Go on saadaval ainult Suurbritannias või Iirimaal asuvatele koduklientidele. See tähendab, et Austraalia, USA, Kanada, Saksamaa ja Prantsusmaa inimesed ei saa seda sealt, kus nad asuvad. Selleks, et teisiti pöörduda, peavad austraallased Sky Go juurde pääsemiseks kasutama VPN-i või Smart DNS-i. Kui nende arvutisse on installitud VPN, Mac, Android, Apple TV, Roku, PS4, Xbox ja iOS, siis saavad Austraalia inimesed Sky Go’le juurde pääseda igal ajal. Nii saate teha järgmist:


Vaadake Sky Go'i Austraalias

Vaadake Sky Go’i Austraalias

Kuidas hankida Sky Go Austraalias VPN-i kasutades

Nii et Sky Go on Austraalias? VPN võib selle juhtuda. See võib mõne minuti jooksul lahti saada, olenemata sellest, kus te viibite. Virtuaalne privaatvõrk VPN ühendab teie seadme ühe serveriga, mida levitatakse erinevates kohtades üle kogu maailma. See loob ka digitaalse tunneli, mille kaudu teie seade pääseb Internetile juurde. Teie andmed krüptitakse enne tunnelisse jõudmist selle tunneli kaudu – meetod, mis säilitab teie privaatsuse ja tagab teile veebis anonüümsuse. Pärast ühenduse loomist mõne muu riigi serveriga antakse teile selle riigi IP. See võimaldab teil pääseda juurde igasugusele selles riigis asuvale sisule ilma blokeeringuteta. Nii saate teie kasutage VPN-i Sky Go vaatamiseks Austraalias:

  1. Registreeruge VPN-i pakkujaga.
  2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma arvutisse, Maci, Androidi, iOS-i seadmesse.
  3. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  4. Nüüd looge ühendus Suurbritannia VPN-serveriga.
  5. Lõpuks külastage Sky Go veebisaiti või käivitage selle rakendus.
  6. Nautige laia valikut meelelahutuskanaleid, sealhulgas MTV, Comedy Central, Fox ja Dave Austraalias.

Kui otsite parimat VPN-i, mis suudab Sky Go blokeerida Austraalias, peate seda tegema ExpressVPN-d teenused. See pole odavaim, kuid on ka kõige usaldusväärsem. ExpressVPNi esitused on järjekindlad ja kindlad. Sellel teenusepakkujal on pikk ajalugu geopiirangutest ja sisu lahtiühendamisest kogu maailmas. Võite olla kindel, kuna teie privaatsus ja turvalisus on ExpressVPN-iga heades kätes. Kui soovite otsida muid võimalusi, annab allpool olev tabel teile parema idee.

Vaadake Sky Go-d Austraalias nutika DNS-i abil

Hea uudis on see, et VPN pole teie ainus viis Sky GO-le seatud piirangutest mööda pääseda. Nutikas DNS-puhverserver on meetod, mis võimaldab teil avada ulatusliku geograafiliselt piiratud veebisaitide loendi nagu VPN. Kuid see töötab natuke teisiti kui VPN, kuna see ei krüpteeri teie andmeid ega anna teile uut IP-aadressi. Vaatamata sellele on see üsna taskukohane ja töötab kõigis seadmetes. Saate samal ajal pääseda juurde ka erinevate piirkondade blokeeritud veebisaitidele, ilma et peaksite ühenduma erinevate serveritega. Vaatame, kuidas saate nutika DNS-puhverserveri abil Austraalias Sky Go’i vaadata:

  1. Esmalt minge üle Unlocatorisse ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
  2. Nutika DNS-i seadistamiseks oma voogesitusseadmes järgige neid videoid / häälestusõpetusi.
  3. Minge Sky Go veebisaidile.
  4. Nautige oma piiramatut juurdepääsu kogu Sky Go sisule.

Usaldusväärne nutika DNS-i puhverserver oleks Unlocator. See mitte ainult ei tööta mitmel seadmel ühe kontoga, vaid töötab ka veatult kõikjal. Klienditeenindus on väga reageeriv ja nende liides on kasutajasõbralik. Unlocator tagab geopiirangute ümbersõidu kõikjal maailmas. Nii et see on kindlasti nutikas DNS, mida peate Sky Go Austraalias blokeeringu saamiseks.

Kuidas avada Sky Go blokeerimine Austraalias

Austraalias Sky Go nautimise alustamiseks on vaja vaid VPN-i või nutikat DNS-i. Te ei pea käsitlema sõnumit „Sky go on saadaval ainult kasutajatele, kes ühenduvad Ühendkuningriigist või Iirimaa Vabariigist. Näib, et asute väljaspool neid territooriume ”, kui kasutate ühte neist kahest meetodist. Kui olete VPN-ühenduse turvaliseks saanud või oma voogesitusseadmes oma nutika DNS-i konfigureerinud, saate vaadata oma armastatud televiisorit ega pea kunagi unustama oma lemmiksaateid Austraalias ega mujal maailmas..