10 märki, mis näitavad, et võite olla kassipüügi ohver

Kas olete veebisuhte fänn? Kas olete kuulnud kurikuulsast säga veel? Noh, ma olen siin selleks, et aidata teil mitte sattuda püüdliku pettuse alla. Lugege edasi, et teada saada, mis on säga ja millised on kümme märki, mida peaksite otsima, kui arvate, et teid on püütud.


10 märki, mis näitavad, et võite olla kassipüügi ohver

10 märki, mis näitavad, et võite olla kassipüügi ohver

Mis on kassipüük?

Väga lihtsustatult öeldes kasutab kassipüük võrgus olevate inimestega suhete loomiseks võlts-online-persona.

Vastupidiselt paljude inimeste arvamusele pole kõik kassipüüdjad teie otsimiseks. Mõnikord on säga midagi muud kui häbelik ja üksildane inimene, kes üritab luua ühenduse ilma end haavatavasse olukorda asetamata.

Seda tüüpi püüdmine pole tegelikult pahatahtlik. Jah, need on reetmine. Jah, neid peetakse endiselt sotsiaalseteks pettusteks. Julgeoleku seisukohast ei ole need tingimata ohtlikud.

Dominantsem püüdmisstiil on aga palju tumedam. Paljud inimesed kasutavad võltsitud veebipõhiseid isikuid oma igapäevase elu finantseerimiseks või pahaaimamatute ohvrite petmiseks oma raha ja aja jooksul.

10 märki kassipüügist

Kuidas saate teada, kas olete kassipüügi ohver? Noh, selle jaoks pole täpset teadust. Kui aga inimene, kellega veebis räägite, näitab mõnda allpool mainitud märki, võiksite seda suhet uuesti hinnata.

1. Veebisuhted edenevad kiiresti

Enamasti püüab säga suhte võimalikult kiiresti edendada. Nad püüavad paari esimese koostoimimise käigus aktiivselt luua võimalikult palju emotsionaalseid seoseid. See peaks olema teie esimene punane lipp. Pärissuhete loomine nii veebis kui ka isiklikult võtab aega. Kui nad tunnistavad juba oma armastust teie vastu ilma, et te kutid isegi kohtuma hakkaksite, olete tõenäoliselt saak.

2. Suhtlete ainult teksti kaudu

See on üks ilmsemaid punaseid lippe, mida võite leida. Kui teie ainus suhtlusviis on tekstipõhine, on teil probleem.

Internet on muutnud kogu maailmas inimestega ühenduse loomise väga lihtsaks. Samamoodi on meie suhtlusvahendid viimase paari aasta jooksul märkimisväärselt paranenud. Enamik kõiki kasutab Skype’i, FaceTime’i või mõnda muud videoteenust. Kui teile tundub, et see inimene ei nõustu teiega telefonis või kaameras rääkima, siis arvatakse teid tõenäoliselt püütud.

3. Mõnda nende lugu lihtsalt ei lisata

Kuna kassipüügil kasutatakse tegeliku ühenduse loomiseks peamiselt võltsitud isikut, peavad kassipüüdjad omama oma isiku kohta teatud taustteavet.

Pöörake tähelepanu lugudele, mida nad teile oma elu ja kogemuste kohta räägivad. Kui nende lood on liiga ekstravagantsed või lihtsalt ei tundu loogilised, püütakse teid tõenäoliselt püüda.

4. Nad tunduvad liiga head, et olla tõsi

Inimesed, päris inimesed, on viga. Neil on veidraid veidrusi, mida te võib-olla lihtsalt ei hinda kogu aeg. Nad pole alati ideaalsed.

Isegi kõige Instagrami väärilisemad tõsielusuhted pole ideaalsed. See on lihtsalt põhiloogika, eksida on inimesele. Kui räägite võrgus kellegagi, kes näib olevat täiesti täiuslik, olge ettevaatlik. Kas kõik nende pildid on surnult surnud uhked? Kas nad teavad kõiki teie viiteid ja kas neil on huvisid, mis hõlmavad ideaalselt teie oma? Suure tõenäosusega püütakse sind välja.

5. Nende sotsiaalmeedia lehed puuduvad

Siin on punane lipp, mis kaunilt täiendab teisi selles loendis mainitud märke. Enamik inimesi kasutab oma sotsiaalmeedia lehti usuliselt. Tegelikult on vaja vaid kellegi Instagrami käepidet ja te saate nende igapäevasest elust päris hea ettekujutuse..

Vaadake selle inimese sotsiaalmeedia lehti. Kas nad on veebis aktiivsed? Kas näete nende sõpradega suhtlemist? Kas neid on öistel / päevadel piltidel märgitud? Kui te ei leia tõesti ühtset sotsiaalmeedia lehte, on teid tõenäoliselt püütud.

6. Nad küsivad eeliseid, rahalist ja muud

Mõista mulle see: kui olete olukorras, mis nõuab kiiret rahalist abi, siis kellega te ühendust võtate?

Tavaliselt palutakse kõigepealt abi perekonnalt või lähedastelt sõpradelt. Kui inimene, keda olete hiljuti võrgus kohanud, küsib äkki rahalist abi, saite tõenäoliselt saak.

See ei kehti siiski ainult raha küsimise kohta. Olge ettevaatlik kellegi ees, kellega just kohtusite ja kes pidevalt teie abi palub. Tavaliselt võtab natuke aega, et kaks inimest üksteist piisavalt tuge usaldaksid, et tuge küsida. Kui see toimub suhete alguses üsna varakult, siis pidage seda punaseks lipuks.

7. Neil on liiga palju vabandusi

Nii et kohtusite kellegagi võrgus. Lööte selle kohe ära (punane lipp), need tunduvad teile ideaalselt sobivad (punane lipp) ja te ei saa oodata, millal suhe mõnele konkreetsemalt käegakatsutavale üle läheks..

Olete proovinud neid saada telefoni või kaamera abil või isegi üritanud nendega isiklikult kohtuda … .ja nad viskavad teile endiselt vabandusi. Alati on mõni või teine ​​põhjus, mis takistab neil teie tekstipõhistest vestlustest kaugemale minna. Jah, teid püütakse suure tõenäosusega.

8. Minimaalsed päevased koostoimed

Proovige hinnata, millal need vestlused toimuvad. Kas need esinevad enamasti öösel? Kas teil on päeva jooksul mingit suhtlemisvormi??

Kui näib, et kõik teie vestlused, mis teil on ainult öösel, toimuvad pärast seda, kui see inimene on oma tööpäeva lõpetanud, peate seda pidama punase lipuna. Ära lase kellelgi veenda, et tal pole päeva jooksul mõni minut liini või kõne andmiseks. Kui räägite ainult öösel, püütakse teid tõenäoliselt kinni.

9. Nad reisivad alati

Näib, et neil on töö, mis saadab neid regulaarselt üle kogu maailma. Selle töö tõttu ei saa nad teiega sageli rääkida (loe: näidata neile oma nägu kaamera ees). Samuti ei tundu nende reisid mingil põhjusel kunagi lähedal sellele, kus te elate.

Kui nad alati reisivad ja kui teil pole aega oma legitiimsust teile tõestada, siis on teid tõenäoliselt püütud.

10. Nende huvid on liiga laiad

Ma tahan, et te võtaksite oma huvid arvesse. Enamasti saate paar lauset öelda, millised on teie huvid. Need huvid on tavaliselt teie ja varasemate kogemuste spetsiifilised.

Kui nüüd inimesel, kellega veebis räägite, on liiga palju huvisid, mis hõlmavad paljusid teemasid, siis pidage seda punaseks lipuks. Lai huvide loetelu võib köita palju suurema hulga inimeste tähelepanu. Seetõttu jõuavad paljud kassipüüdjad oma isiku huvide ja hobide loetlemisel võimalikult laia ja üldise lähenemiseni – see püüab lihtsalt rohkem ohvreid. Kui see juhtub teiega, olete tõenäoliselt saak.

Kuidas veebisuhetes turvaliselt püsida

Kui aus olla, on veebisuhe palju rasket tööd. Online-tutvumisveebisaitide arvu tõusuga aktsepteerib üha enam inimesi pikamaa-e-suhte ideed. See on kõikjal kassipüüdjate jaoks asja pisut lihtsamaks teinud, sest nüüd on rohkem inimesi sedalaadi suhetele avatud.

Niisiis, kuidas saate veebis tutvumise ajal turvaliselt püsida? Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil oma turvalisust veebit tutvumiste veebisaitidel säilitada:

 1. Ärge kasutage ühegi tutvumisteenuse kasutajaks registreerumiseks oma Facebooki profiili ega tavalist e-posti.
 2. Ärge kasutage oma deebet- või krediitkaarti võrgus. Proovige luua veebipõhine rahakott või kasutage kõigi võrgutehingute jaoks ettemakstud veebipõhist deebetkaarti.
 3. Olge ettevaatlik, kui jagate võrgus kohtunud inimestega liiga palju isiklikku teavet. Enne kui hakkate avaldama oma sügavamaid tumedaimaid saladusi, veenduge, et annate suhtele aega loomulikuks arenguks.
 4. Kui teil on mõne inimese suhtes, kellega räägite, kahtlust, proovige Google’il otsida pilti, mis tal on. Kui ainsad tulemused on nende sotsiaalmeedia lehed, võite oma valvuri pisut alla lasta. Näete, kas see inimene on kellegi teise varastanud oma pildid.
 5. Hankige endale VPN-ühendus ja veenduge, et teie andmed on kogu aeg turvalised. Lisate võrgus ka anonüümsuse taseme ja kaitsete end võimalike häkkimiste ja rünnakute eest. Soovitan kasutada ainult usaldusväärseid ja usaldusväärseid pakkujaid, näiteks ExpressVPN.

10 kassipüügi märki – lõplikud mõtted

Seal see on, mõned märgid, mida peaksite otsima, kui tunnete, et teid on püütud. Pidage meeles, et kõrvalnähtusid on olemas. Üks punane lipp ei tähenda tingimata säga. Kui leiate siiski üha uusi märke, siis katkestage vestlus ja eemaldage see inimene oma elust.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map