Kõigi aegade kõige turvalisemad sõnumsiderakendused

Millised on privaatsõnumite saatmise kõige turvalisemad sõnumsiderakendused? See, mitu korda oleme kuulnud isiklike sõnumite ja e-kirjade häkkimise kohta, on nüüd kõigi aegade suurim, tänu häbistamatule isule, mis hoolimatutel häkkeritel on nüüd kasutajate isikliku teabe järele. Sõltumata sellest, kas need häkkerid tegutsevad iseseisvalt või väljaspool riiklikku sponsorlust, muutuvad mehhanismid, mida nad kasutavad inimeste isiklikule kirjavahetusele pääsemiseks, üha arenenumaks. See nõuab, et kasutajad oleksid valvsad ja võtaksid kasutusele kaitsemeetmed, mis võimaldavad neil hoida oma isiklikke andmeid kaitstuna.


2017. aasta kõige turvalisemad sõnumsiderakendused

Kõige turvalisemad sõnumsiderakendused

Üks viisidest, kuidas kasutaja seda saab teha, on tagada, et suhtlemiseks kasutatav sõnumsiderakendus sisaldab mingil tasemel krüptimist; nii, et nende privaatsõnumid ei satu valedesse kätesse.

Teil on ilmselt küsimus, milliseid tooteid peaksite oma privaatsuse suurendamiseks kasutama? Teeme ära kõige populaarsemate tarbijate sõnumsideteenuste pakkumise, et anda teile ülevaade kaitsetasemest, mida peaksite ootama.

Kui privaatne on teie sõnumsiderakendus?

Siin peaksite meeles pidama, kas teie sõnumiteenus on Krüptitud otsast lõpuni. See on selline krüptimine, kus teie teenusepakkuja ei salvesta tegelikult nende serveritesse saadetud sõnumite koopiaid. See takistab õiguskaitseasutuste või isegi reklaamijate igasugust sõnumite kaevandamist. Seda, mida saadate, saab lugeda ainult saatja ja vastuvõtja seadmetes.

Millised sõnumsiderakendused pakuvad lõplikku krüptimist?

Millised sõnumsiderakendused pakuvad lõplikku krüptimist?

Populaarsed sõnumsiderakendused ja lõpuni krüptimine

Siin on mõned kõige sagedamini kasutatavad rakendused / teenused ja nende privaatsuse pakkumine.

 1. Messenger: Kuna Facebooki vastus on WhatsApp, lubab Messenger teil lülitada sisse lõpliku krüptimise, määrates, et teie sisestatud kirjad saadetakse salajasena. See pole vaikimisi aktiveeritud.
 2. iMessage: ülipopulaarne iPhone’i sõnumsideteenus pakub otspunktkrüptimist ainult siis, kui nii saatja kui ka vastuvõtja on iPhone’i kasutajad. Androidi kasutajatele saadetud tekstid pole tegelikult krüptitud. Samuti pidage meeles, et kui kasutate teabe varundamiseks iCloud, siis salvestatakse teie saadetud sõnumid Apple’i serveritesse. Lülitage see säte välja, et sõnumeid jäljetult saata.
 3. Skype: Kui rääkida sõnumsidest, on Skype üks vanimaid nimesid. Privaatsuse osas ei paku Skype otspunktide vahelist krüptimist.
 4. Snapchati: Selle sõnumsiderakenduse populaarsus on viimastel aastatel kiiresti tõusnud. Kahjuks ei paku Snapchat otsast lõpuni krüptimist.
 5. Hangouts: Google’i tuntud videovestluse ja sõnumside teenus kustutab teadaolevalt ainult teie ajaloost sõnumeid funktsiooni „salvestuseta” kaudu, kuid need jäävad ettevõtte serveritesse siiski.
 6. Signaal: vasakult, paremalt ja keskelt saabuvate kõrgete soovitustega on selle rakenduse kasutamine alates Donald Trumpi presidendiks saamisest pidevalt kasvanud. Teadaolevalt on Edward Snowden koos teiste asjatundjatega seda rakendust kiitmas rääkinud, võib-olla seetõttu, et lähtekood on avatud lähtekoodiga ja seda saab turvaaukude osas uurida praktiliselt igaüks, kellel on hea programmeerimistaust.
 7. Telegram: ka USA-s ülipopulaarne Telegram pakub teile funktsiooni, mis võimaldab teil salajaste vestluste kaudu sisse lülitada otspunktide krüptimise. See pole vaikimisi sisse lülitatud.
 8. Usalda: Tõenäoliselt pole see maailma kõige populaarsem sõnumsiderakendus. Kuid, Ettevõtte veebisaidil on selgelt öeldud, et nende rakendus pakub vaikimisi täielikku krüptimist.
 9. Whatsapp: WhatsApi poisid vahetasid oma mängu pärast Facebooki omandamist, kuna varem ei pakkunud nad tegelikult otstesõnumite krüptimist nagu praegu.
 10. Tekstsõnumid: tavalised tekstisõnumid on tavaliselt kohtu poolt vastuvõetavad ja seega tähendab see, et neid pole tegelikult krüptitud..

VPN – privaatsuse lisakiht

Kui soovite veenduda, et keegi ei kuulaks teie sõnumite pealt pealt, soovitame tungivalt kasutada VPN-i. Virtuaalne privaatvõrk, paremini tuntud kui VPN, lubab põhimõtteliselt kogu liikluse krüpteerida. See hõlmab ka teie sõnumeid. Siin on nimekiri parimatest VPN-teenustest turvalise võrgusõnumivahetuse jaoks. Siit saate lugeda ka meie põhjalikku VPN-i ülevaatejuhendit.

Lõplikud mõtted selle kohta, miks peaksite oma privaatsõnumeid turvama

Teadmine, et keegi ei saa meilisõnumi või teksti kaudu saadetud privaatsõnumeid pealtkuulata, annab turvalisuse elemendi, mida saate hinnata ainult siis, kui teil on olnud kogemus, kus teie isiklik teave varastati. See võis olla häkkerite või krediitkaartide petturite poolt. Mis kõige tähtsam – seda oleks saanud ära hoida. Kõik, mida vajate, on vajaliku hulga toimingute tegemine. Astuge samm ja kaitske oma andmeid. Mõnel juhul võib kahju, mida saate teha, kui te seda ei tee, pidada pöördumatuks. Pidage meeles, et kui hindate oma privaatsust tõeliselt, on alati parem luua ühendus VPN-serveriga. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map