Kuidas parandada oma WiFi-signaali ja suurendada Interneti-ühendust

Kas on võimalik parandada WiFi-signaali ja Interneti-ühendust? Wi-Fi-võrgu tugevus määrab sageli näiteks selle, kui kiiresti teie film voogesitab ja kas peate mõnda aega ootama, kuni see puhverdab. Väga madalate WiFi-signaalidega tegelemine, kui laadite Internetist suuri faile, kipub olema väga pettumust valmistav, kuna harjunud kiiruse vähenemine võib muuta asjad isegi aeglasemaks, kui nad tegelikult on . Kui loodate oma ühendusest parimat kasu saada, peab teil tõesti olema selline, mis on alati täies ribas ja täiesti stabiilne. Te ei soovi ühenduvusega seotud probleemidega tegeleda, eriti kui kipute suure osa oma tööst tegema võrgus.


Kuidas parandada oma WiFi-signaali ja suurendada Interneti-ühendust

Kuidas parandada oma WiFi-signaali & Suurendage Interneti-ühendust

Kuidas parandada oma WiFi-signaali ja Interneti-ühendust

Kummalisel kombel näib enamik inimesi arvavat, et nende WiFi-ühendust mõjutavad probleemid on palju seotud kas nende Interneti-teenuse pakkuja või riistvaraga, mitte aga mõne asjaga, mida nad võivad valesti teha. Kui kahtlustate, et teie Interneti-ühendusega võib juhtuda puudusi, soovitame enne klienditeenindusse helistamist tutvuda mõnega selles juhendis pakutavatest abinõudest ja proovida neid rakendada, et näha, kuidas palju aitavad need teie probleeme lahendada. Vaatame mõnda asja, mida saate vastavalt kohandada, ja saame nautida paremat, kiiremat Interneti-kogemust.

1. Pange oma ruuter ideaalsesse kohta

Ükskõik, kas teie ühendus on kontoris või kodus üles seatud, soovite selle tõesti kuskile paigutada, et signaal püsiks tugevana ka siis, kui te ringi liigute. Ideaalis on see kuskil, mis asub teie kodu või kontori keskmes, ja kuskil, mis pole ka suletud. Kui teil on see kodu keskel, ei tundu see usutav mõte, siis julgustage proovima erinevaid alasid kus iganes olete, et aru saada, kust signaal kõige tugevam on.

2. Liikuge 5 GHz võrku

Mitu uuemat WiFi-ruuterit on nüüd võimelised 5G-võrku kasutama ja see on siiani kõige kiirem kiirus. See on ideaalne kiiremaks voogesituseks ja allalaadimiseks ning peaks olema võimeline vähendama aega, mida peate suurte failide allalaadimisel ootama..

3. Pange oma ruuter eemale muust elektroonikast

Ruuteri paigutamine muude elektroonikute (nt külmkapi või teleri) lähedale võib põhjustada katkestusi, mis halvendavad teie signaali kvaliteeti või blokeerivad selle täielikult. Selle tagajärjed on tõenäoliselt näha, kui kolite oma maja või kontori mujale.

4. Asuge paremale kanalile

Kui ühes ümbritsevas ruumis on mitu ruuterit, on neil kasutada olevate traadita kanalite põhjal üsna lihtne üksteist häirida. Sellise sekkumise minimeerimiseks või vältimiseks on kõige parem kasutada tööriistu, mis suudavad analüüsida ja tuvastada kõige vähem asustatud kanaleid ning neile edasi liikuda. Traadita ruuterid on tegelikult võimelised töötama paljudel kanalitel, nii et mitte nii laialdaselt kasutatava leidmine on suur eelis ja see suurendab märkimisväärselt kiirust.

5. Turvaline WiFi-ühendus

Kui teie kontor või kodu asub linnalises tiheasustuses, võime kihla vedada, et teie ümber on inimesi, kes mõtlevad, kuidas teie Interneti-ühendust ära kasutada. Nad saavad seda teha teie võrku häkkimise kaudu, eriti kui teil pole turvameetmeid, mis tagaksid, et nad jäävad välja. Kui soovite hoida oma andmekulud juhitavana ja oma turvalisuse säilitada, on olemas paar lihtsat, kuid tõhusat tehnikat, mida saaksite rakendada.

Alustuseks võite peita oma WiFi-võrgu nime (selle SSID), nii et seda ei kuvata ühelgi nende skannimisel. See tähendaks, et igaüks, kes soovib ühenduse luua, peaks selle käsitsi sisestama. Samuti võite veenduda, et teil on olemas tugev segatud märgiga parool, et kellelgi oleks keeruline dekrüpteerida.

6. Halda ribalaiuse intensiivrakendusi

Kui teil on kasutajaid, kes kahtlustavad kogu ribalaiust võrgumänge mängides, regulaarselt voogesituse ajal või pidevalt videovestlusi korraldades, võib see teie ja teiste teie võrgu kaudu sirvimise aeglasemaks muuta. Õnneks on olemas tarkvara, mis aitab hallata, millised rakendused on teie ribalaiuse ees prioriteetsed ja millised mitte. Soovitame teil proovida teenust, mille nimi on teenuse kvaliteet (QoS), ja saada üle vaadata, kuidas teie ribalaius harjub.

7. Suurendage oma WiFi leviala

Kui pärast selles juhendis toodud näpunäidete rakendamist on teil endiselt probleeme WiFi-leviala lühenemisega, siis võib-olla on aeg kaaluda RP-SMA antenni pikenduskaablite hankimist, et saaksite oma välja lülitada Antenn kuskilt saab tugevama signaali. Need kaablid pole tingimata kallid ja need võivad olla suurepäraseks lahenduseks suurte kodude / kontorite omanikele.

8. Installige püsivara DD-WRT

Kuigi marsruuteri häkkimine ja DD-WRT püsivara installimine on soovitatav kogenud kasutajatele, tähendab see, et saate ruuteri kõiki võimalusi ära kasutada, sealhulgas saate oma saatevõimsust suurendada. See aitab suurendada nii signaali edastamise ulatust kui ka signaali tugevust.

9. Lähtestage ruuter igal ajal uuesti

Kui olete tihe Interneti-kasutaja, on tõenäoline, et ruuter kuumeneb sageli, ja see tekitab mitmeid tehnilisi probleeme, mille te pole kindel, kuidas neid lahendada. Enne paanikasse hakkamist hõlmab tõrkeotsingu üks paremaid vorme selle väljalülitamine ja uuesti sisse lülitamine. Taaskäivitamine aitab kõik vaikeseadetesse seada ja vabaneb kõigist seletamatutest probleemidest, mis kasutamise käigus ette võivad tulla. See on ka üks esimesi asju, mida klienditeenindus palub teil enne teema sügavuti uurimist teha.

10. Hankige kordaja

Kui sel hetkel ei saa te kodu või kontori servades endiselt tugevat vastuvõttu, peate võib-olla hankima kordusvalija. See mugav väike vidin ühendatakse iga seinakontakti ja suurendab signaali tugevust ja ulatust, ehkki hoiatus on selle kaudu ühendavatel inimestel sunnitud kasutama aeglasemat ühendust.

Kuidas parandada oma WiFi-signaali – tehke pakkimine kokku

Mida sa arvad kõigist ülalnimetatud näpunäidetest? Kas olete mõnda neist kasutanud WiFi signaali parendamiseks ja Interneti-ühenduse parandamiseks? Jagage oma kogemusi allpool.