Parim 5 tasuta viirusetõrjetarkvara aastaks 2020

Millised on parimad tasuta viirusetõrjeprogrammid 2020. aastal? Ransomware tekitas 2017. aastal peaaegu kogu maailmas laineid ja paanikalaineid ning tekitas kahjumit, mis on väärt peaaegu jahmatavat miljardit dollarit. Ehkki Ransomware pälvis palju tähelepanu rünnaku enda leviku viisi ja lunaraha nõudva ekraaniga ekraani tõttu iseenesest, see polnud kaugeltki ainus 2017. aasta küberrünnak. Varsti on küberkuriteod tavapärased ja me võime seda lihtsalt küberkuritegevuse asemel nimetada kuriteoks.. 


Parim 5 tasuta viirusetõrjetarkvara aastaks 2020

Parim 5 tasuta viirusetõrjetarkvara aastaks 2020

Lisaks Ransomware’ile sisaldavad muud märkimisväärsed 2017. aasta pahavara ja viirused IoT robotivõrke, mis on põhimõtteliselt DDOS-rünnakud, mis ei pärine zombie-arvutitest, vaid hoopis IoT-seadmed või asjade interneti seadmed. Äärmiselt ettevaatlikud ekspluatatsioonikomplektid, androidi pahavara, väärarengud, POS-i pahavara ja mitut muud tüüpi pahavara ning küberrünnakud on kõik olemas, et oodata õige ohvri leidmist õigel ajal.

Parim viirusetõrjetarkvara aastal 2020

Ehkki viirusetõrje ja turvakomplektid võivad teid teatud määral kaitsta, tuleb mõista, et ükski viirusetõrje ei muuda teid täielikult võitmatuks. Iga päev töötatakse välja uut tüüpi õelvara ja arvutiviiruseid ning sellest saab alati kassi- ja hiiremäng.

Seetõttu on parim viis enda kaitsmiseks olla tähelepanelik selle suhtes, mida klõpsate, milliseid linke avate, mida alla laadite jne. Olles seda öelnud, vaatame lähemalt meie nimekirja 2020. aasta 5 parimat tasuta viirusetõrjetarkvara.

Avast

Kui tegemist on tasuta viirusetõrjetarkvaraga, lubavad ettevõtted, kes seda tarkvara avaldavad, tasuta versioonis vaid piiratud hulgal funktsioone ja reserveerivad tarkvara tasulisele või täisversioonile kõige kasulikumad ja kaitsevaimad funktsioonid. Nii köidavad nad makse maksvaid kliente. Kui Avast, nagu ka mitmed teised meie top 5 nimekirjas, pakib Avast tegelikult makseteenuseta kliendile tähekombinatsiooni funktsioone ja teenuseid..

Tärni võrguturbe haldur ja liides, tugev paroolide haldamine ja palju boonuseid, pakuvad tänapäeval ühte parimat tasuta viirusetõrjetarkvara.

AVG viirusetõrje

AVG on kindlustanud, kui seal asuvad kõige kriitilisemate katselaborite parimad tulemused. Pahavara tuvastamise ja blokeerimise osas on teil raske leida rakendusi, mis teevad paremat tööd kui AVG. Kui soovite näha midagi paremat tööd tegemas kui midagi muud, siis vaadake lihtsalt The Wirei või 24, mis on hämmastavad saated! Erinevalt Noolt (ei soovi tappa vägivaldseid inimesi, kes peavad minema minema ja kujutavad endast alati ühiskondlikku ohtu) või Viie partei (90ndate saade), mis on poliitiliselt korrektsed ja naeruväärsed.

Lisaks pakib AVG ka veebiturbe pistikprogramme, mis on aktiivse funktsiooni Ära jälgi kaasas, et kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Miinuspunktide osas on AVG esimene skannimine üsna ulatuslik ja järelikult – aeganõudev, samuti pole sellel parimat andmepüügirünnakuid käsitlevat algoritmi.

Bitefender Antivirus

Bitefenderi tasuta versioon on üllatavalt võrdne paljude teiste viirusetõrjetarkvara tasuliste versioonidega. Bitefenderi tasuta versiooni ja tasulise versiooni abil saadud viirusetõrjekaitse on viiruste ja pahavara kaitse eest üsna ühesugune, kuid tasuline versioon pakub ka lisafunktsioone, mis on ka üsna kasulikud. Kokkuvõttes, kui otsite tasuta lahendust, mis oleks üsna hästi ümar ja hõlpsasti kasutatav, siis peaks Bitefender olema teie viirusetõrje.

Miinuste osas tuleb tunnistada, et Bitfenderi paigaldamine võib olla kogemus, mis võib tekitada soovist juuksed välja tõmmata. Samuti on nende tugivõrk piiratud ainult e-kirjaga, pole reaalajas vestluse ega vihjeliini võimalusi, vähemalt veel mitte.

Kontrollpunkti ZoneAlarm

ZoneAlarm sai toimetajad valida ja see pakkis tõepoolest kaasaegseid tulemüüri komponente. ZoneAlarm pakub vinge 5 GB hostitud veebivarundust, mis pole tavaliselt midagi sellist, mida näete viirusetõrjetarkvara tasuta riistaversioonides. See sisaldab Kaspersky parimaid omadusi ja tugevaid külgi ning lisab veel mõned omad!

Ehkki põhilised Kaspersky funktsioonid on lisatud, ei kata ZoneAlarm kindlasti kõike, mida Kaspersky pakub. Üks asi, mida me ZoneAlarmiga seoses märkasime, on see, et kuigi see tõmbas enamiku halbu poisse välja, kandis see isegi mõne seadusliku tarkvara musta nimekirja.

Küberreason 

Kui Ransomware on just see, mida otsite, siis on Cyberreason kohe teie allee ääres. See tasuta tarkvara hoiab ära Ransomware’i rünnakud, tuvastades mitte ainult konkreetse lunavaraprogrammi käitumise, vaid on ka üsna hea Ransomware’i lahedas hoidmises.

Kas vajate veebis lisaturvalisust? Kasutage VPN-i

Kõigi Interneti-tegevuste turvalisemaks muutmiseks saate veebis sirvimise ajal kasutada virtuaalset privaatvõrku. VPN-serveriga ühenduse loomisel on teie Interneti-ühendus turvaliselt krüptitud ja ka teie avalik IP-aadress on maskeeritud. Tutvuge kõigi parimate VPN-teenuse pakkujate põhjaliku ülevaatega.

Parim viirusetõrjetarkvara 2020. aastal – kokku pakkimine

Kordan veelkord, et viirusetõrjetarkvara on suurepärane viis enda kaitsmiseks, kuid see ei tee mingil juhul teid täielikult immuunseks. Internetis olles peate olema ettevaatlik ja valvas. VPN-i kasutamine annab teile viirusetõrjele lisaks täiendava turvataseme, mis kaitseb teie andmeid ISP-de eest..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map