Parimad Android-rakenduste anonüümseks sirvimiseks mõeldud rakendused

Kõik teavad, et Internet on turvamata võrk. Kuna nii paljud häkkerid ja petturid üritavad teie isikuandmetesse pääseda, pole ime, et Interneti privaatsus on paljudele kasutajatele muret valmistanud. Olukord ja vajadus tõhusate anonüümsusvahendite järele muudab vaid asjaolu, et valitsus võib aktiivselt inimesi nuhkima. Google Play poes on palju rakendusi, mille saate alla laadida ja installida, et oma nutitelefonis või laudades anonüümselt Internetis surfata. Kuid millised on parimad rakendused Androidi anonüümseks sirvimiseks?


Parimad rakendused Androidi anonüümseks sirvimiseks

Parimad Android-rakenduste anonüümseks sirvimiseks mõeldud rakendused

Parimad rakendused Androidi anonüümseks sirvimiseks

Kuigi arvutis on anonüümseks sirvimiseks saadaval palju tarkvaravahendeid, on neid väga vähe, mida tasub Androidi puhul kaaluda. Seda öeldes on endiselt mõned kvaliteetsed tarkvaravalikud, mille abil saate oma identiteeti varjata kõigi eest, kes teie veebitegevust luuravad.

Kas soovite teada, milline tarkvara on parim, kui soovite veebis sirvimisel anonüümseks jääda? Siin on täielik loetelu.

ExpressVPN

Kui soovite oma Androidi seadme kasutamise ajal anonüümseks jääda, on see kohustuslik VPN-i rakendus. VPN-teenuse pakkujaid, kes pakuvad oma rakendusi Google Play poes, on palju. Mõned neist VPN-i rakendustest on isegi tasuta. Siiski soovitame tungivalt, et ükskõik millises oma seadmes ei kasutataks tasuta VPN-rakendusi, kuna need on liiga riskantsed ja võivad isegi teie turvalisust ja privaatsust ohustada. Kui otsite VPN-i rakendust oma Android-seadmesse installimiseks, on ExpressVPN lihtsalt parim. Nende Androidi rakendus on äärmiselt usaldusväärne ja kasutajasõbralik. Lihtsalt käivitage rakendus, logige sisse ja looge VPN-serveriga ühendus. Kui see on tehtud, krüptitakse kogu teie Interneti-liiklus, nii WiFi kui ka 4G-ga. Teie Android-seadmes kasutatavad rakendused ja veebisait ei tuvasta enam ka teie avalikku IP-aadressi.

Orfox: Android Tor

Torist on kuulnud keegi, kes teab midagi anonüümsuse kohta veebis. See suhteliselt vähemtuntud brauser nimega Orfox on aga pühendatud Androidi platvormile. Tuginedes Firefoxi Androidi koodile ja töötades samal eeldusel nagu Tor, pakub rakendus täiuslikku harmooniat turvalisuse ja anonüümsuse vahel.

Kõige lihtsamalt öeldes edastab Orfoxi brauser teie side mitmete kanalite kaudu, muutes need sel juhul määratlematuks. See paneb igaühe, kes jälgib teie veebitegevust, läbima teie veebiajaloosse jõudmiseks nii palju nõuandeid, et tõenäolisem on, et nad loobuvad sellest, kui õnnestub.

Orfoxi brauseril on kõikjale eelinstalleeritud HTTPS ja funktsioon NoScript. Samuti väidavad brauseri ülevaated, et see pakub sujuvat surfamiskogemust. Kui soovite lihtsat, kuid usaldusväärset anonüümset Androidi brauserit, siis peate seda otsima.

Kummitus

Ghostery brauser on praegu turul kõige kohandatavam Androidi brauser Androidi jaoks. Tehnoloogiliselt asjatundlikumate inimeste seas on see populaarne just seetõttu, et see võimaldab kasutajatel hõlpsalt jälgida jälgijaid, mida iga külastatav veebisait kasutab..

Kasutajaliideses õigeid teid läbides saate lubada või blokeerida teatud jälgijaid, mida mis tahes veebisait kasutab. See tähendab, et Sina kontrollid, millist teavet sinu kohta väljastatakse, mitte külastatava veebisaidi administraatorid.

Sellega on siiski üks probleem. Veebisaidid, mis kasutavad jälgijaid palju, võivad tunduda hilinenud või isegi mitte laadida, kui paljud nende olulised jälgijad on blokeeritud. Kui teil on selline probleem ja soovite ikkagi pääseda juurde kogu saidi sisule, peate käsitsi minema ja jälgija olekut Ghostery brauseris muutma..

Peale selle pakub Ghostery jõulist turvafunktsiooni, mida saab kohandada viisil, mida enamik teisi brausereid ei paku. Kui teile meeldib oma veebis nähtavusega mängida ja saate aru, kuidas jälgijaid näpistada, et saite nautida ja endiselt anonüümseks jääda, on see teie jaoks brauser.

Firefox

Me teame, mida sa mõtled. Kas Firefox pole natuke liiga mainstream, et seda saaks pidada anonüümsuse tagamiseks heaks Androidi brauseriks? Ei. Tegelikult on Firefox lihtsalt piisavalt avatud, et saaksite kõiki veebisaidi funktsioone parimal viisil ära kasutada ja hoiate teid siiski uudishimulike silmade eest varjatult..

Ehkki tavaline Firefoxi brauser ei paku mingit lisaturvalisust, räägib see konkurentide seast just selle pakutavate lisandmoodulite hulgaga. Valides lisandmoodulid, mida soovite oma Firefoxi brauseris saada, saate otsustada, millist teavet enda kohta saate Internetti laiemalt saata.

Veel üks oluline tegur, mida tuleb arvestada, on see, et kõik Firefoxi lisandmoodulid sisaldavad selle RAM-i kasutamist. See tähendab, et te ei pea täiendavaid rakendusi käitama ainult Firefoxi turvalise sirvimisfunktsiooni lubamiseks. Tegelikult töötab see kõik sama moodi nagu tavaline brauser.

Niisiis, kui soovite Androidi sirvimisel brauserit keskmise taseme turvalisuse tagamiseks, siis saab Firefox selle töö teie heaks teha.

IceCat Mobile

Võib-olla olete juba IceCatist kuulnud. Ainult see oli varem tuntud kui IceWeasel. See brauser on nagu Firefoxi täiustatud versioon. Peamine erinevus nende kahe vahel on see, et kuigi Firefox soovitab aeg-ajalt teile tasulisi rakendusi ja lisandmooduleid, kasutab IceCat eranditult tasuta rakendusi ja lisandmooduleid.

Loomulikult on sellel tõsiasjal varjukülgi ja varjukülgi. Negatiivne külg on see, et te ei pea enam tegelema tüütute tasuliste toetustega ja saate mugavalt mobiilis surfata, ilma et oleksite häirinud. Negatiivne külg on see, et unustate tõeliselt turvalised rakendused ja lisandmoodulid, mis võivad võimaldada teil kõigi eest varjatud olla. Lõppude lõpuks on neid ainult nii palju, et tasuta rakendused saaksid neid saavutada.

Sellegipoolest, kui te ei tunne privaatsuse pärast liiga suurt muret ja võite rahul olla nominaalse anonüümsuse tasemega, mida IceCat oma hulga tasuta rakenduste abil suudab pakkuda, siis on see väärt valik.

CM-brauser

See brauser on minimalisti unistus. See pakub seal pakutavate seas ühte kõige lihtsamat brauseri liidest. Kuid see ei tähenda, et see kahjustaks funktsionaalsust. Tegelikult on sellel arvukalt sisseehitatud turvafunktsioone, sealhulgas automatiseerimata jätmine, automatiseerimine pettuste tuvastamiseks ja sirvimise võimendusfunktsioon surfamise tõhustamiseks.

See brauser on ka üks väikseimaid veebis saadaolevaid turvalisi brausereid. Kui soovite, et miski tagaks teie turvalisuse ja toimiks endiselt tõhusalt, ilma et viiksite teid tasuliste rakenduste ja muude probleemide juurde, siis on see brauser üks kaalumist väärt.

Parimad rakendused Androidi anonüümseks sirvimiseks – järeldus

Ükskõik, kas valite minimaalse turvafunktsioonide või anonüümsusega põhibrauseri, ei saa ümber minna asjaolust, et ilma nõuetekohase teadmiseta, kuidas asjad toimivad, olete ohus.

Mõõtke enne rakenduse installimist kindlasti plussid ja miinused. Võib olla mõnda rakendust, mis näevad suurepärased välja, kuid võivad teie privaatsusele ohtlikke riske kujutada.

Siin loetletud brauserid võivad aidata teil turvalisena püsida, kuid parim turvameede on teie enda valvsus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map