Piiramatu elueaga VPN-i tellimuste taga olev tõde

Hea tehingu väljavaade on alati ahvatlev. Ja kui see on midagi “piiramatut”, ei raiska inimesed sellele hüpates aega. Alates piiramatust kõneajast kuni piiramatute Interneti-andmeteni on piiramatule tehingule raske vastu vaielda. Turustajad on teadlikud „piiramatute” tehingute pakutavast väärtusepakkumisest ja on piisavalt nutikad, et meelitada tarbijaid ostma seda, mida nad müüvad. Kui tegemist on VPN-iga, on teil võimalus kas tasuline või tasuta teenus. Nii tasuta kui ka tasulistel VPN-teenustel on oma plussid ja miinused ning tasuta teenustele on sageli seatud suured piirangud, näiteks range igakuine andmekvoot ja ainult mõned serverid. Pidage meeles, et tasuta VPN-id pole tegelikult tasuta; neil on vaja raha teenida ja nad teevad seda teie andmete kiire tühjendamise kaudu. Tasuta VPN-i kasutamisel on sageli raske oma andmeid jälgida. Paljud inimesed otsivad aktiivselt elukestvaid VPN-teenuse pakkujaid. Teisisõnu, saate ühekordse tellimistasu maksmisega piiramatu VPN-i tellimuse kogu eluks. Kuid kas need tehingud on legitiimsed või on see lihtsalt liiga hea, et olla tõsi,?


Tõde piiramatu eluea VPN-i tellimuste taga

Tõde piiramatu eluea VPN-i tellimuste taga

Eluaegsed VPN-teenuse pakkujad

Seal on midagi atraktiivsemat kui tasuta VPN-id ja see on elukestvad VPN-id. See hõlmab ühekordse maksega teenuse ostmist ja seejärel VPN-i jooksul selle tasuta kasutamist. Ühekordne makse on tavaliselt tohutu, kuid te ei pea midagi enamat maksma. Kuutasusid pole. Kui uurite veebist hoolikalt, on nende piiramatute või eluaegsete VPN-ide jaoks uskumatuid pakkumisi ja allahindlusi ning pakkumised on ahvatlevad.

Näiteks müüakse mõnikord neid piiramatuid VPN-i tellimusi nii madala hinnaga kui 20 dollarit. See tähendab, et maksate ühekordse lõivuna 20 dollarit ja naudite siis VPN-i nii kaua, kuni seda kasutate. Tegelik hind võib olla kuskil 300 dollarit, kuid pakkumised ja allahindlused langevad hind 20 dollarini. Kas pole nii uskumatu?

Jah see on. Sageli toimub palju rohkem kui see, mida me märkame. Neid megatehinguid ei müü tavaliselt VPN-teenuse pakkujad otse, vaid tegelikult kolmandate osapoolte edasimüüjad. Ehkki nad võivad oma veebisaidil anda palju loogilisi selgitusi selle kohta, kuidas nad saavad endale selliseid suurepäraseid pakkumisi lubada, tasub võtta aega süvenemiseks ja tõe välja selgitamiseks.

Olge teadlik VPN-pettustest

Väga sageli leiate Google’ist edasimüüjat otsides pettusi ja nendega seotud pettusi ning madalamat teenust. Enne mõne sellise tehingu usaldamist on alati parem tutvuda arvustustega ja natuke uurida, et selle põhjani jõuda..

Selliste tehingute ebareaalne põhjus on see, et VPN-id peavad raha teenima. Kui pakute eluaegset teenust kõigest 20 dollari eest, ei saa te kogu maailmas servereid hooldada ega oma mobiili- ja lauaarvutirakendusi. See on ebapraktiline ja kindlasti ärimudel, mis ei õnnestu, ja see ütleb palju isegi siis, kui Ameerika ettevõtetel läheb madalate maksude ja vähem määruste tõttu hästi Ameerikas..

Nende teenuste põhieesmärk on meelitada võimalikult palju inimesi ja saada oma raha ette. Seda tehes riskivad kliendid oma rahaga ainult selleks, et äri ootamatult sulgeda.

Kuidas need varjulised VPN-firmad raha teenivad? Võib kindlalt eeldada, et nad ei teeni tellimustega raha, seega peab olema mõni muu võimalus. Ja tavaliselt hõlmab see kliendiandmete ja logide müüki kolmandatele osapooltele nagu reklaamipartnerid. Seetõttu ei riski te mitte ainult oma raha, vaid ka privaatsusega.

Kuidas valida VPN-teenust?

Ideaalis peaks eluaegne VPN kestma kogu elu, kuid kui ettevõte järsku seiskub, pole vaja raha tagasi saada ega teenust nautida. Usaldades tehingu liiga heaks, et see tõsi olla, satuvad kliendid lihtsalt petta ja petta. Kliendid peavad olema teadlikumad ja tegema enne uuringut, mida nad veebis näevad, pisut uurida.

Petmise vältimiseks on kõige parem edastada ahvatlevaid pakkumisi ja minna mainekale VPN-i teenusele. On mitu tuntud VPN-i, mis pakuvad teie raha eest palju ja pakuvad kvaliteetset teenust. Nagu iga jätkusuutliku ärimudeli puhul, võtavad need teenused ühekordse makse ja seejärel nominaalse kuutasu. Lõppude lõpuks kasutatakse VPN-i veebiturvalisuse tagamiseks ja teenus, mis pole iseenesest jätkusuutlik, ei saa oma abonentidele turvalisust pakkuda.