Riigid, kus kehtivad ranged privaatsusseadused

Kiirus, rakendused, hinnakujundus ja tugi; Need on mõned funktsioonid, mida inimesed arvestavad VPN-teenuse pakkuja tellimisel. Harva mõtlevad VPN-i kasutajad tegelikult sellele, kus nende kasutatav VPN-teenus tegelikult asub. Andmete privaatsuse osas on seadused riigiti erinevad. Sellepärast peate õige VPN-i valimisel minema veel ühe miili. Karmide privaatsusseadustega riigis hostitud VPN pakub paremat töökindlust kui see, mis asub Viisilmses.


Riigid, kus kehtivad ranged privaatsusseadused

Riigid, kus kehtivad ranged privaatsusseadused

Miks on VPN-i asukohariik oluline?

Ameerika Ühendriigid võõrustavad enamikku maailma parimatest veebisaitidest. Ja kuigi USA-s on hostitud palju teenuseid, millel on suuremad eelised, pole see VPN-i jaoks just kõige parem koht. USA kuulub viie silmaga luuravate riikide hulka ja proovib jälgida kõiki teie andmeid.

Kui pääsete Internetti juurde USA-s hostitud VPN-i kaudu, pääseb valitsus teie andmetele juurde igal ajal. Kõik, mida nad peavad tegema, on saata käsu USA-s asuvatele serveritele ja hankida kõik, mida nad on salvestanud.

Ehkki paljud VPN-teenused väidavad, et nad ei pea kasutaja tegevuste logisid, peate selle oma nimiväärtuses arvestama. Puudub võimalus kindlalt teada saada, kas VPN-teenuse pakkuja hoiab teie andmeid või mitte. Parim viis on kasutada VPN-i, mille peakontor asub „turvalises riigis”.

Parimad riigid, kus teie VPN-teenust võõrustatakse

Oleme koostanud loetelu nendest riikidest, kus teie andmete privaatsust võetakse tõsiselt. Nendes riikides hostitud serverid võimaldavad teil Interneti-juurdepääsu, muretsemata selle pärast, et andmed lekivad valitsuse kätte.

Šveits

Šveits on VPN-teenuse jaoks üks parimaid riike. Pärast kurikuulsa rikkumisest teataja Edward Snowdeni võõrustamist on Šveitsist saanud usaldusväärse teabe privaatsust ja kaitset käsitlevate seaduste kasutajatele sihtkoht.

Kuna andmete privaatsuse ja kaitse kohta kehtivad ranged föderaalsed seadused ja määrused, on Šveits VPN-teenuste tipptasemel pretendent. Riigil on olnud eraelu puutumatust toetavate seaduste propageerimise ajalugu ja ta kahtleb kasutajaandmete jagamisel ametiasutustega.

Kuigi Šveitsil on [B1] partnerlussuhe Ameerika Ühendriikidega, võimaldades viimasel Šveitsi kasutajaandmeid kohtueelselt kutsuda, mõjutab see harva kasutajaid väljaspool Ameerika Ühendriike. Lisateavet selle kohta, milliseid teenuseid peaksite Šveitsi VPN-i otsimisel arvestama, lugege meie parimast Šveitsi VPN-i arvustusest.

Malaisia

Ehkki on tõsi, et paljud VPN-i pakkujad annavad oma kasutajatele tühiseid lubadusi, ei kehti see Malaisias asuvate teenusepakkujate puhul. Riigi ranged andmete privaatsuse ja kaitse seadused tagavad pakkujate kohustused oma kasutajatele.

Isikuandmete kaitse seaduse peamised seadused tagavad kasutajaandmete privaatsuse kolmanda isiku käes. Samuti käsitletakse seaduses andmete seaduslikku kogumist, reguleerides seda, kellel võivad olla kasutajaandmed ja kui kaua nad saavad seda säilitada.

Seadusega rakendatakse ka muid ettevõtete kohustusi kasutajateabe kaitse tagamiseks. Rääkimata rasketest karistustest andmete väärkasutamise eest. Need parimad VPN-teenuse pakkujad sobivad kõige paremini Malaisiasse.

Rumeenia

Kuna maailma kiireim Interneti-kiirus on Rumeenias, on teie VPN-teenuse majutamisel uus sihtkoht. Erinevalt paljudest teistest riikidest ei varja Rumeenia valitsuse eraelu puutumatust riivavaid meetmeid riikliku julgeoleku ja patriotismi nime all. Selle asemel on riik paigutanud kasutajaandmete kaitseks selliseid asutusi nagu isikuandmete riiklik järelevalveasutus.

Rumeenia geograafiline asukoht aitab riigil saada nii Euroopa kui ka Aasia tehnoloogiliseks sõlmpunktiks. Kõnevabadus ja andmete privaatsust käsitlevad seadused aitavad ka riigi pressivabaduse tasemel kiiremini läheneda USA omale.

Holland

Holland võtab privaatsust väga tõsiselt ja hiljuti heitsid nad Google’ile ette andmete privaatsusseaduste rikkumise. Kuigi mõned lääneriigid julgustavad invasiivseid meetmeid, on Madalmaadel nii EL-i kui ka oma seadused oma riigi kasutajateabe kaitseks.

Kellelegi pole üllatus, kui Holland on ajakirjandusvabaduse indeksi järel teisel kohal, jäädes maha vaid Soomest. On palju näiteid selle kohta, kuidas Hollandi valitsus loobub kasutajaandmete konfliktidest.

Holland on VPN-teenuse saamiseks suurepärane valik. Nende andmekaitseseadustega võite olla kindel, et valitsus ja muud asutused ei saa teie andmeid kätte.

Norra

On üldteada fakt, et Rootsi veebimajutusettevõte Bahnhof võõrustab Wikileaksi. Privaatsuse osas ületab Norra väga hästi Rootsit. Samuti on see kõrgem koht ajakirjandusvabaduse indeksi edetabelis.

Vaatamata sellele, et Norra kuulub Euroopa Majanduspiirkonda, ei kuulu Norra Euroopa Liitu. See on võimaldanud riigil kehtestada oma andmete privaatsust ja kaitset käsitlevad seadused. Norra VPN-id pakuvad palju paremat kaitset kui ükski nende USA kolleegidest.

Võtame näiteks pilvesalvestusteenuse Jottacloud, mis kiitleb oma päritoluga Norra ja hostib, mis kaitseb selle kasutaja andmeid USA seaduste eest. Välisriikide valitsused vajaksid pilveteenuse kliendiandmetele juurdepääsu saamiseks Norra kohtu luba. Kui soovite tellida Norra parima VPN-i, siis vaadake neid kandidaate. 

Island

Island ei ole riik, mis tuleb meelde, kui räägime rangetest eraelu puutumatuse ja kaitse seadustest. Kuid see jääb kaugele sellistest riikidest nagu Šveits ja Norra, kellel pole kasutajateabe jagamiseks lepingut ega partnerlust ühegi teise riigiga.

Pange tähele riigi geograafilist asukohta Põhja-Ameerikale lähemal, see maa sobib suurepäraselt USA-s asuvatele kasutajatele, kes soovivad VPN-teenuseid võõrustada. Riigis on nii ranged privaatsust toetavad seadused kui ka kiirem Interneti-ühendus sellistesse riikidesse nagu Ameerika Ühendriigid. Rääkimata Islandist, kes armastab välisriikide valitsuse taotlusi kasutajaandmetele juurde pääseda.

Järeldus

Ühelt poolt on teil valitsusi, mis keelavad VPN-id kõik koos, ja teiselt poolt on riike, kus kehtivad ranged privaatsusseadused, mis muudavad nad täiuslikeks kandidaatideks VPN-ide hostimiseks. VPN-i kasutajana võisite juba lugeda VPN-i privaatsuseeskirju. Kuigi enamik neist väidab, et nad ei pea ühtegi logi, peate lõppkokkuvõttes võtma nende sõna.

Ilmselt saab VPN-teenuse pakkuja teha ülespuhutud lubadusi ja varjata tõde väsitavate tingimuste ja tingimuste kohaselt, millest keegi ei hooli. Kasutajate ülesanne on nende teenuste kohta tõde välja selgitada. Kui valitsus pääseb kasutajateabele juurde soovi korral, on see VPN-i kasutamise eesmärk ületanud. Valige õige riik, kus VPN-teenuseid hostitakse.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map