Tugev parooligeneraator

Ükskõik, mida te võrgus teete, olgu teie juurdepääs e-posti aadressile, voogesituskanali tellimine või teie pangakonto kontrollimine, peate sisestama parooli. Miks? Kuidas need teenused teie identiteeti kinnitavad? Mõnikord aga nii oluline kui see ka pole oma parool võib ohtu sattudes saada palju probleeme. Sellepärast peaksite oma kontodele alati määrama ühe kopsaka tugeva parooli. Seetõttu lõime ülalpool tööriista Tugev paroolide generaator. Saate seda kasutada luua tugevaid paroole mis on kaitstud pahatahtlike häkkimiskatsete eest.


Tugev parooligeneraator

Mis on parooligeneraator??

Parooligeneraator on suurepärane vahend teie veebiohutuse suurendamiseks ja mitmesuguste kontode veebis turvaliseks suurendamiseks. Selle abil saate luua juhuslikke, tugevaid ja isegi kohandatud paroole, et kaitsta teid mitmesuguste küberohtude eest.

Parooli valimine, mis tähistab midagi teie elus, pole usaldusväärne. Ärge proovige ka oma parooliga lähenemist hõlbustada, ärge olge laisad. Meeldejäävad paroolid on ka kontrollitavad ja kui rikkumine paljastab teie ühe ja sama parooli, olete kõik oma kontod ohustanud. Nii et sel juhul on teie parim võimalus parooli määramiseks kasutada parooligeneraatorit, isegi kui te ei suuda seda meelde jätta. Võite kasutada teatud rakendusi või Paroolide haldurid et neid üles hoida.

Kuidas kasutada tugevat parooligeneraatori tööriista

Kui loete seda, siis mõtlete tõenäoliselt, kuidas sellist tarkvara kasutada. Ärge muretsege, ma olen teid katnud. Vaadake allpool tugevat parooligeneraatorit ja kuidas seda kasutada juhuks, kui soovite kunagi parema parooli luua.

1. Tugevat parooligeneraatorit on üsna lihtne kasutada. Esiteks näeb see välja selline.

Parooligeneraator2. Sisestage soovitud salasõna väljale teie ees.

Parool siin3. Nüüd peaksite sellele osale tähelepanu pöörama. See on parooligeneraatori peamine töö. Teil on erinevad värvid, mis kuvatakse pärast parooli sisestamist. Iga värv tähistab teie märksõnade tugevust. Kõik 3 esitatud värvi tähistavad järgmist:

  • Punane: See tähendab, et teie parool on kaugeltki nõrk ja selle saab hõlpsalt lahti saada.

Punane märguanne

  • Oranž: Teie parool on endiselt haavatav, et seda saaks kohe muuta. Proovige lisada numbreid või erinevaid suurtähti.

Oranž hoiatus

  • Kollane: Üsna turvaline parool, kuid paremaks muutmiseks on vaja veel natuke kohendamist. Proovige lisada küsimärk või paar numbrit.

Kollane teade

  • Heleroheline: Teie parool on kasutamiseks tugev. Kuid te ei saa kunagi olla liiga turvaline. Muutke see tugevamaks.

Heleroheline märguanne

  • Tumeroheline: Teie loodud parool on täiesti turvaline.

Tumeroheline hoiatus4. Kui olete loodud turvalise parooliga rahul, saate selle nupul klõpsates kopeerida.

Kopeeri uus parool5. Nüüd on veel üks viis tugeva parooli genereerimiseks lootma, et parooligeneraator teeb teie jaoks töö ära. Klõpsake lihtsalt oma parooli kohandamiseks.

Kohandage oma parooli6. Pärast seda saate kohandamisosa laienedes rohkem valikuid.

Kohandamise protsess7. Selles osas saate valida tähemärkide arvu, mis tahes suvalise valiku selle hõlbustamiseks ja milliseid märke soovite kaasata. Kui sisestate tähemärkide arvu, saate vastava parooli. Proovige teha 10 või enam tähte, ärge kunagi seda lühikeseks kirjutage. Vastasel juhul jääb see lühikeseks.

Parooli loomine generaatori kaudu8. Saate selle kopeerida ka vajutades nuppu, mida ma teile enne näitasin, või allpool toodud punast nuppu.

Kopeerige oma parool

Kaitske oma parooli

Nagu ma eespool mainisin, on teie parool viis kaitsta teie veebiandmeid kellegi teise juurdepääsu eest. Kuid see võib olla ka ohtlik, kui keegi selle käe külge saab. Peaksite alati püüdma oma veebikontod turvalisena hoida, mis tähendab, et selle saavutamiseks on vaja võtta palju ettevaatusabinõusid kaitse oma parool autsaideritelt:

1. Esiteks ei tohiks te mitmele kontole sama parooli määrata. See on üsna ohtlik, sest kui ühte kontot häkkitakse, on ka ülejäänud neid hõlpsalt haarata.

2. Muutke parool pikem kui 10 tähemärki. Mida pikem parool, seda kõrgem on turvalisus. Proovige muuta see vähemalt 10 või 12 tähemärgiks.

3. Ärge lisage oma paroolile isiklikku teavet. See sisaldab teie nime, perekonnanime ja sünnikuupäeva. Seda on väga lihtne häkkida.

4. Kui pääsete oma brauseritele juurde oma kontodele, ärge salvestage sisselogimisandmeid. Teisisõnu, ärge kunagi laske brauseril teavet talletada.

5. Ärge kunagi sisestage oma paroole kellegi teise arvutisse, eriti Interneti-poodidesse ja raamatukogudesse.

6. Vältige oma isikliku teabe kasutamist, kui olete ühendatud avaliku Wi-Fi leviala või tasuta VPN-teenustega.

7. Muutke oma parooli aeg-ajalt. Näiteks tehke mõned muudatused umbes iga 4 nädala järel.

8. Kasutage teabe salvestamiseks väga kõva parooli ja paroolide haldurit. See aitab teil väga raske parooli meelde jätta.

9. Kui kasutate Facebooki või mõnda muud sotsiaalmeedia kontot, on tungivalt soovitatav sisse lülitada kaheastmelise autentimise võimalus.

10. Aktiveerige oma arvutis tulemüür ja viirusetõrje. Ärge unustage ka sissetulevaid ühendusi blokeerida.

11. Uuendage oma opsüsteemi iga kord, kui saate sellekohase teatise. See hõlmab teie operatsioonisüsteemi, brauserit ja teie seadmetes asuvat viirusetõrjet.

12. Pange telefoni või arvutisse lukk, kui teil on eemalviibimise ajal olulisi faile.

13. Kui teil on veebis midagi olulist teha, soovitan teil seda teha privaatses või inkognito režiimis.

14. Ärge usaldage e-kirju ega SMS-e, mida võite saada nendes sisalduva lingi abil. Need võivad olla teie teabe kogumiseks pettused. Kui teil on kahtlusi seoses oma panga lingi kaalumisega, soovitan teil seda lehte käsitsi külastada.

15. Ärge kunagi andke oma paroole sotsiaalmeedias, jututubades ega isegi e-posti teel ära.

16. Olge ettevaatlik, milliseid rakendusi installite. Häkkerid võivad teie teabe kogumiseks mõnda neist muuta. Parim on vältida mittevajalike rakenduste allalaadimist.

Tugev parooligeneraator – lõppsõnad

Parooligeneraatoritest on väga palju abi, kui soovite oma Interneti-ühendust kaitsta. Need aitavad teil välja pakkuda eriti tugevaid paroole, et lisada oma kontodele täiendav turvalisuse ja kaitse kiht. See aitab teil Interneti-kogemusest palju kasu, kuna te ei ole enam sunnitud välja pakkuma nõrka parooli, kui arvasite end kunagi piisavalt tugevaks. Näitasin teile, kuidas parooligeneraatoriga töötada. Kasutage õpitut ja pääsete juurde oma kontodele, ilma et peaksite kogu aeg üle õla vaatama.