IP-aadressi peitmine Torrenti allalaadimisel

Kuidas saab torrentite allalaadimisel oma IP-aadressi peita? uTorrent ja Bittorrent on mõlemad torrentikliendid, mis võimaldavad kasutajatel faile alla laadida ja üles laadida P2P (Peer-to-peer) protokoll. See tähendab, et kogu failide jagamine toimub ilma tsentraliseeritud serverita. Protsessil endal on nii oma plussid kui ka miinused. Võib-olla on piinades suurim puudus see, et teie IP-aadress lisatakse a-le torrent sülem millal iganes sa oled peering / külv torrent-fail. Selles abijuhend, leiate teavet selle kohta, miks ja kuidas kasutada VPN-i IP-aadressi peitmiseks torrentimisel.


IP-aadressi peitmine Torrenti allalaadimisel

IP-aadressi peitmine Torrenti allalaadimisel

Miks peaksin piinamise ajal oma IP-aadressi peitma??

Nagu eelnevalt mainitud, lisatakse torrentifaili allalaadimisel / üleslaadimisel teie IP-aadress torrenti sülemile. See tähendab põhimõtteliselt seda, et keegi, kes jagab sama faili näete teie IP-aadressi. Teie ISP ja autoriõiguse trollid saab teie allalaadimistegevust jälgida. Lõpuks saadavad nad teile a autoriõiguse rikkumise teatis oma e-posti aadressile. Sellised juhtumid on eriti levinud USA, Austraalia, Kanada, Rootsi, Saksamaa ja Prantsusmaa. See pole siiski kõik hukatus ja sünge. Saab ikka peida piinades oma IP-aadress kui kasutate VPN.

Kas VPN varjab torrentimisel tõesti minu IP-aadressi?

VPN tähendab virtuaalset privaatvõrku. See on tööriist, mida on suured ettevõtted ja advokaadibürood juba pikka aega kasutanud. VPN lubab ükskõik kellel krüpteerimat nende liiklus, peida oma IP-aadress, ja sirvida veebit anonüümselt. VPN-i populaarsus on viimase paari aasta jooksul dramaatiliselt tõusnud kahel peamisel põhjusel. Esimene on see, et saate VPN-i kasutada mööda minna piirkondlikest piirangutest ja blokeeri geograafiliselt piiratud sellised veebisaidid nagu Hulu, HBO Go, Netflix, ja BBC iPlayer.

Teine ja torrentide jaoks olulisem põhjus on see, et saate torrent-failide allalaadimine / üleslaadimine anonüümselt alati, kui olete ühendatud VPN-serveriga. Kuidas see töötab? Noh, kui olete VPN-serveriga ühendatud, on teie tegelik IP-aadress on maskeeritud. Selle asemel näevad veebisaidid ja rakendused ainult VPN-serveri IP-aadress. Keegi ei suuda teie IP-aadressi tormis sülemikku jälgida.

Kuidas seadistada VPN-i IP-aadressi peitmiseks Torrenti allalaadimisel?

VPN-i seadistamine kuni peida oma IP-aadress, kui torrenting pole nii keeruline, kui arvate. Kui soovite jääda anonüümne millal torrentite allalaadimine, lihtsalt järgige neid samme.

  1. Registreeruge VPN-i pakkujaga kiirete VPN-serveritega, kui te pole seda juba teinud. Kasutades tasuta VPN-teenused on palju puudusi. Tasuta VPN-serverid on tavaliselt ülekoormatud. See tähendab, et torrent-faili allalaadimine võib võtta aastaid.
  2. Laadige alla ja installige VPN-i rakendus seadmes, milles piinate. VPN-i rakendused on saadaval saidil PC, Mac, iOS, Linux, ja Android.
  3. Minema www.whatismyip.network ja pange üles oma IP-aadress.
  4. Ühendage VPN-serveri kaudu VPN-serveriga. Minge tagasi veebisaidile www.whatismyip.network ja veenduge, et teie IP-aadress on muutunud.
  5. Kui näete uut IP-aadressi, on see VPN-serveri aadress, millega olete ühendatud.
  6. Olete edukalt hakkama saanud peitis oma IP-aadressi. Nüüd saate lae torrente anonüümselt.

VPN-pakkujaid, kellega saate kasutada, on palju peida oma IP-aadress, kui torrenting. ExpressVPN on neist võib-olla parim. Siin on minu nimekiri top VPN-teenused kuni lae torrente anonüümselt.

Usenet kui torrent-alternatiiv

Kui sa tahad laadige alla video-, muusika- või tarkvarafaile ilma, et peaksite oma IP-aadressi torrenti juurde lisama, kasutage Usenet Bittorrenti asemel. Usenet ei kasuta P2P-protokolli. Selle asemel peate alla laadima kõik failid kaustast tsentraliseeritud server. See tähendab, et saate faile alla laadida kogu ribalaiuse ulatuses. Usenetiga on kõik teie allalaaditavad failid SSL krüptitud. Teisisõnu, Usenet on mõlemad kiiremini ja ohutum kui Bittorrent. Kui soovite proovida Usenetit, siis vaadake mõnda järgmistest Useneti parimatest pakkujatest.

RankProvideri link
külastuste pakkujad
14-päevane tasuta prooviperiood
2külastuste pakkujad
2 nädalat tasuta 30 GB
3külastuste pakkujad
Tasuta prooviversioon
4külastuste pakkujad
Tasuta prooviversioon
5külastuste pakkujad

Kuidas peita IP-aadressi torrentimisel? Kasutage VPN-i.

Kui suhtute oma privaatsusse tõsiselt, ja ei taha kinni jääda torrent-failide allalaadimine, peate kasutama VPN. Kui otsustate mitte, siis on parem seda kasutada Usenet asemel uTorrent, et enda kätte saada lemmikfilmid, telesaated või veebipõhine tarkvara.