Kuidas kasutada Usenetit allalaadimiseks – Algajate juhend

Kuidas Usenetit kasutada?? Niisiis, olete ilmselt Usenetist kuulnud ja kuidas see on parem alternatiiv. Useneti kasutamisega alustamiseks on vaja põhiteadmisi. Selles õpetuses käsitleme kõiki põhitõdesid, mida peate Useneti kasutamise alustamiseks video, heli, piltide ja tarkvara allalaadimiseks arvutisse või Mac’i. Ehkki Usenetist maksimumi saamiseks on mitmeid viise, kasutan selles juhendis minimalistlikku lähenemisviisi. See tähendab, et asjad hoitakse võimalikult lihtsana, kuna enamikul lugejatest pole Useneti, uudistelugejate ega NZB-ga kogemusi..


Kuidas filme alla laadida Useneti abil?

Kuidas kasutada Usenetit allalaadimiseks – Algajate juhend

Alustage Usenetiga – sisu indeks

Useneti kasutamine – kokkuvõte

Kuna Usenet on premium-teenus, peate registreeruma Useneti-teenusega. Useneti serverist allalaaditud andmete tegelik kogus määrab, kui palju Useneti konto maksab kuus.

Sarnaselt Bittorrenti utorrentsiga vajate Useneti serverisse pääsemiseks klienti. Võite proovida SABnzbi, Unisoni või URD-d, kuid soovitame kasutada Useneti teenuse uudistelugejat, kui see on saadaval, kuna see teeb asjad palju lihtsamaks.

Viimaseks on vaja ka Useneti faile indekseerivat allikat. Uudistegrupp teeb just seda. Mõelge sellele kui Usaneti alternatiivile Pirate Bay või KickAss Torrents. Kui olete leidnud failid, mida soovite alla laadida, saatke lihtsalt selle faili URL oma Useneti kliendile. Newshostingu uudistelugeja on integreerinud palju uudistegruppe, nii et peate vaid sisestama otsinguribale faili nime, mida soovite alla laadida.

Kui soovite otsida uudiserühmi käsitsi, võiksite kasutada Google’i ja otsida termineid, näiteks „parim videote uudistegrupp” või „parim uudistegrupp heli jaoks”.

Teise võimalusena võite Useneti abil otsida sisu allalaadimiseks, kasutades UsenetServeri uudistegruppide otsingut.

Esimene samm: Useneti teenuse valimine

Kiire Useneti allalaadimine sõltub peamiselt kahest aspektist. Peate kasutama head uudistelugeja klienti, kuid olulisem on teie tellitud Useneti pakkuja. Kiirus, säilitusaeg, SSL-krüptimine, mitu ühendust, ja sisu kättesaadavus. kõik loovad või rikuvad Useneti teenuse. Arvestades saadaolevate Useneti pakkujate suurt hulka, olen koostanud 2017. aasta Useneti parimate pakkujate nimekirja.

RankProvideri link
külastuste pakkujad
14-päevane tasuta prooviperiood
2külastuste pakkujad
2 nädalat tasuta 30 GB
3külastuste pakkujad
Tasuta prooviversioon
4külastuste pakkujad
Tasuta prooviversioon
5külastuste pakkujad

2. samm: uudistelugeja seadistamine

Useneti kaudu videote või helifailide allalaadimiseks vajate spetsiaalset klienti nimega Newsreader. Seal on tasuta uudistelugejaid, näiteks SABnzbd, mida saate alla laadida ja kasutada arvutis, Macis või Linuxis. Newshosting ja muud esmaklassilised Useneti teenused pakuvad oma kasutajatele aga tasuta uudistelugeja kliente.

Kui otsustate kasutada SABnzbd või muid tasuta uudistelugejaid, palutakse teil seadistusprotsessi ajal sisestada oma Useneti kasutajanimi, parool ja NNTP-serveri aadressid. NNTP-serveri aadressi leiate teie Useneti pakkuja veebisaidilt.

3. samm: allalaaditava sisu leidmine

Useneti kaudu allalaaditavate videote või helifailide otsimiseks ja leidmiseks vajate uudistegruppi, mis põhimõtteliselt indekseerib Useneti faile. Jällegi säästab Newshostingu uudistelugeja kogu vaeva. Saate lihtsalt otsida faile, mida soovite nende rakenduse kaudu alla laadida.

Kuidas kasutada Usenetit – VPN-i lisatud privaatsuse jaoks

Enamik Useneti pakkujaid ei pea logisid ja pakub SSL-krüptimist. Kuid võite ka veelgi kõrgema krüptimistaseme saavutamiseks kasutage VPN-i. VPN ka takistab teie Interneti-teenuse pakkujal teie uudiserühma allalaadimiskiiruse kontrollimist. Lühidalt öeldes on Interneti kasutamine VPN-iga ühendatud ajal palju parem kui ilma selleta.

VPN on virtuaalne privaatvõrk. VPN-serveriga ühenduse loomisel krüpteerite põhimõtteliselt kogu oma Interneti liiklus. Seega saate seda teha kasutage Internetti anonüümselt. Enam pole ISP pealtkuulamist. Olen koostanud nimekirja nendest parimaid VPN-i pakkujaid, keda saate koos Usenetiga kasutada.

Kasulikud lingid

 • Mis on Usenet?
 • Usenet vs Torrents võrreldes.
 • Kuidas Ksenis Usenetti voogesitada?
 • Kas Usenet on seaduslik ja seda on ohutu kasutada?

Useneti kasutuselevõtt – kokkuvõte

Kuna olete Useneti uustulnuk, võib selle meetodi allalaadimisel olla mõningaid aspekte, mida on raske mõista. Asjad muutuvad palju lihtsamaks, kui saate selle siiski rippuda. Postitage julgelt allpool kommentaar, juhuks kui vajate Usenetiga alustamiseks täiendavat abi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map