Globaalne Fortnite’i häkkimisvõrgustik – isegi teismelised teevad panka!

Olete kuulnud vargadest, kes varastavad kunsti või ehteid ja müüvad neid mustal turul ühe kuradima kasumi nimel. Olete ilmselt näinud lõpmatul hulgal filme, mis nende idee järgi sellel ideel põhinevad. Kas teadsite siiski, et see pole reaalainetega piiratud? Globaalne Fortnite’i häkkimisvõrk varastab teiste mängijate kontosid ja müüb e-mustal turul nahku ning nad teenivad ühte põrgut kasumit.


Globaalne Fortnite'i häkkimisvõrgustik - isegi teismelised teevad panka!

Globaalne Fortnite’i häkkimisvõrgustik – isegi teismelised teevad panka!

Kuidas on tegemist ülemaailmse Fortnite häkkimisvõrgustikuga??

Me kõik teame, et Fortnite on tasuta mängitav mäng. Kuid eksklusiivsete ja haruldaste nahkadega saate korraliku mündikaubanduse teha. Kuigi see pole illegaalne, ei taha mõned inimesed lihtsalt reeglite järgi mängida.

Ligikaudu 20 häkkerit ütlesid BBC-le, et nad on varastanud inimeste kontosid ja müünud ​​nahad mustal turul. (Jah, e-mängudel on must turg …)

Üks häkkeritest, kes on ilmselt vaid 14-aastane, esitas BBC-le konto “räägi kõigile” sellest, kuidas häkkimine toimub. Ülemaailmne Fortnite häkkimisvõrgustik toimib järgmiselt:

 • Neil on juurdepääs veebis avaldatud kasutajanimedele ja paroolidele, mis on kogutud erinevatest andmerikkumistest.
 • Seejärel kasutavad nad nende mandaatide ärakasutamiseks häkkerite tööriistu.
 • Nad võtavad konto üle, lülitades sisse 2FA, et tegelik omanik seda enam tagasi ei võtaks.
 • Pärast rüüstatu hindamist müüvad nad selle väga reageerivale veebikogukonnale.

Ta ütles ka, et tema esimene Fortnite’i pragu laskis talle kerge 1500 naelsterlingi kandevõime!

Häkkimine pole hasartmängude kogukonnas midagi uut ja see pole kindlasti esimene, mida oleme kuulnud Fortnite’i häkkimisest. Siiski on midagi sellist, mida saate ära hoida.

Kuidas hoida oma Fornite kontot turvalisena

Lülitage oma 2FA sisse

Veel üks kord publikule selja taga:

Pööra. Peal. Teie. Kaks. Faktor. Autentimine.

Kas teate, mis on esimene asi, mida need häkkerid teevad, kui nad saavad kontole käed? Nad lülitavad sisse 2FA.

Ma ei saa rõhutada, kui oluline see eripära on. Kui see on sisse lülitatud, ei pääse nad teie kontole juurde isegi siis, kui neil on teie parool. See on arvatavasti üks olulisemaid ettevaatusabinõusid tänapäeval ja ma ei näe endiselt, et inimesed seda kasutaksid.

2F-i lülitamiseks oma Fortnite’i kontol tehke järgmist:

 1. Minge saidile EpicGames.com
 2. Logi sisse teie kontole.
 3. Minema Konto seaded.
 4. Kliki Parool & Turvalisus.
 5. Kerige lehe alaossa.
 6. Luba Kahefaktoriline autentimine.
 7. Valige autentimisvalik, mis teile kõige rohkem meeldib (e-post või rakendus). Soovitan kasutada autentimisrakendust.

Seal. See on nii lihtne. Nüüd palun mine tee seda. See on nii oluline, et Epic lisas selle funktsiooni sisse lülitajatele isegi boonuse. Saate tasuta mängusiseseid tarvikuid.

Valige tugev ja kordumatu parool

See näpunäide peaks olema veel üks mõttetu, kuid see on asi, millega me kõik kokku ajame.

Oletame, et kasutate oma Fortnite’i konto jaoks sama parooli, mida kasutate sotsiaalmeedias. Ühel päeval häkitakse teie SM-kontot ja teie parool paljastatakse. Te muudate oma SM parooli, kuid säilitate sama Fortnite’i (või millegi muu) jaoks. Nüüd on teil salastatud parool, mis seda kontot kaitseb.

Selle vältimiseks peate oma konto jaoks looma tugeva ja ainulaadse parooli. Ma tean, et see on tüütu ja paroolide koormuste jälgimine tundub võimatu. Soovitan teil selleks kasutada paroolide haldurit. Veelgi parem, tehke oma konto ja paroolidega excel-leht ja HOIDA SEDA POOLT.

Ära:

 • Kasutage tavalisi sõnu.
 • Lisage nimesid, mis teile midagi tähendavad (nt lemmikloomade nimed, perekonnanimed või midagi, mida keegi oskab arvata)
 • Unustage paroolis sümbolite kasutamine. Mida mitmekesisem, seda rahulikum.
 • Kraav parooli loomisel numbrite ja suurtähtedega.

Mäng VPN-iga

Minu viimane näpunäide teie Fortnite’i konto turvaliseks hoidmiseks on VPN-i järjepidev kasutamine mängude ajal.

Lühidalt virtuaalse privaatvõrgu jaoks on VPN tööriist, mis krüpteerib teie andmed ja suunab teie liikluse ümber oma turvaliste serverite.

See tähendab, et VPN takistab kedagi teie andmeid, sealhulgas teie Interneti-teenuse pakkujat, varastamast või häkkimas. Lülitage oma VPN kindlasti sisse Interneti-ühenduse loomisel (või, mis veel parem, installige see ruuterisse).

Meie VPN-i eksperdid on juba kirjutanud üksikasjaliku artikli parimatest VPNidest, mida saate Fortnite’i jaoks kasutada.

TLDR: ExpressVPN jõudis tipptasemel laitmatu teenuse eest, mille kohta saate lugeda siit.

Samuti julgustan teid tutvuma meie artiklitega, milles kirjeldatakse üksikasjalikult, miks VPN võib teie Fortnite’i kogemust täiustada, Fortnite’i IP-keelust mööda minna ja isegi mängu (või tööl või mujal mujal) mängu blokeeringu avada!.

Ülemaailmne Fortnite häkkimisvõrgustik – lõplikud mõtted

Nii et loodetavasti veenab see artikkel teid lõpuks oma turvalisuse suhtes proaktiivsemalt suhtuma. Mõistan veebimängude võlu, see on sõna otseses mõttes kõik, mida teen õhtul koju jõudes. Sellegipoolest ei ole hasartmängude kogukond kõige sõbralikum ega eetilisem kogukond. See ülemaailmne Fortnite’i häkkimisvõrgustik ei ole uus nähtus. On väga oluline teada, kuidas saate mängimise ajal end kaitsta, ja olla kursis kõigi uute turvafunktsioonide arendajate piltidega. Uskuge mind, alati on parem olla ohutu kui kahetseda … Sain teada, et raske tee tagasi, kui WoW oli sõna otseses mõttes kogu mu elu.