Kuidas jälgida poksi otseülekannet veebis

Poks on alati olnud saatetehnika esirinnas (kus veel näete, et keegi hammustab kellegi kõrva?). Mitte kaua aega tagasi on sport sageli langenud teise või kolmanda astme staatusesse. Kuid tänapäeval on mitu kanalit, kas sisse lülitatud televisioonis või veebis, kui kunagi varem boksiürituste ülekandmiseks. Kas saate neid kõiki nimetada? Ma suudan. Siin on 2019. aasta parimad poksi voogesituse teenused.


Poks hõlmab lõpuks digitaalset voogesitust

Poks hõlmab lõpuks digitaalset voogesitust

Poks ringhäälinguajaloos

Aastate jooksul, poks mõjutanud teed meelelahutuse edastamine on edenenud. Tegelikult, kui vaadata filmimise ja edastamise ajalugu millegi pioneeriks Thomas Edisonile ja William Kennedy Dicksonile:

“See oli algselt tehtud idee shooting prizefights suunata spordi vendlus.”

Algusest peale seostasid USA filmifilmide tootjad ringhäälingutehnoloogiat alati poksiga. Vahel 1895 ja 1896, poksipildid olid ühed esimesed liikuvate piltide žanrid eristada. Siis algas ja järgnes järgmine 100 aastat boksi levitamise trendi näitamise trendi.

Isegi siis, kui raadio otseülekanded populaarseks said, oli just poks ajaloo suurim spordisündmus. Poks oli see, mis tutvustas inimestele regulaarset spordiülekannet. Hiljem kujundas see sponsoreeritud programmeerimismudeli ja isegi satelliit- ja kaabeltelevisioonitööstus.

Poksi kaotamine

Viimastel aegadel, kui poks oli televisiooniesitluse ajal veel populaarne, oli sport hakanud levima ja levima. Seda teavad kõik kaabeltelevisioonis olemisest enam ei piisa.

Arvuga nöörlõikurid päevaga suurenedes, peab iga spordiala televiisorist korraliku kasumi teenimiseks olema muid vahendeid. Inimesed said poksist puudu tänu entusiasmile uuemate tehnoloogiate vastu kaotada huvi spordi vastu.

Pole üllatav kuulda, et poksimist on raske jälgida või et poksimängude ajal ei tea keegi. Ja kuigi Google oleks võinud neile küsimustele hõlpsalt vastata, osutab see siiski suurele probleemile:

“Tänapäeva turul on ilma massilise ligipääsetavuseta keeruline populaarseks jääda.”

Igal viisil massidele kättesaadavus annab konkurentsile eelise. Seda seetõttu, et kiire nööri lõikamise ja kohandatud pakkumiste ajastul, satelliit- või kaabeltelevisioonis olemine ei lõika seda enam.

Varem poksimaailmas!

Varem oli poksimängude levitamine tegelikult domeen HBO ja Showtime. Mitmete promootorite strateegiaks oli uue võitleja üles ehitamine televiisorist eemale. Seda kõike lootuses, et a esmaklassiline kaabellevi pakuks neile avalikkusele näitamiseks kuuekohalist tehingut.

Ehkki korraga populaarne, oli see ka kõrge riskiga mudel. Ringhäälinguorganisatsioonid olid sunnitud andma paljudele võitlejatele võimalusi ilma edukinnituseta. Korraldajad teadsid, et pole võimalust saada soovitavaks, kui keegi neid isegi ei näe.

Aga aasta 2018. aasta on toonud dramaatilise muutuse poksisaadete tööstuses, tõenäoliselt sama suur kui HBO maksa-vaatamise eest või esimene saade Showtime meistrivõistluste poks.

Kuid pärast peaaegu viis aastakümmet, HBO on otsustanud lõpetada poksisündmuste edastamise. Hiiglane on viimastel kuudel poksimatšide vaatajaskonnas vähenenud. Tellijad eelistavad enamasti selliseid telesaateid nagu Game of Thrones ja Westworld.

Seetõttu, otsustas ettevõte nimetada seda poksimisest loobumiseks. Tõenäoliselt seetõttu, et üha enam voogesitustalitusi on tänapäeval oma vaateid ringhäälinguvõistlustele seadmas.

Boksiringhäälingu muutus

Kuigi poks on varemgi katsetanud veebitehnoloogiat kasutada, sealhulgas ka Golden Boy klubi show’del RingTV ja Suurliiga pesapallVoogesituse platvorm, polnud sport kunagi sellega palju edu maitsnud. Täna võite olla raskekujuline poksifänn ja nautida kõiki suuremaid võitlusi, isegi ilma televiisorit omamata.

Jah, midagi, mida poksisõbrad on pikka aega ebaseaduslikult teinud, pole nüüd mitte ainult seaduslik, vaid ka osutunud üsna populaarseks. Kakluse saamiseks ei pea te telerit sisse lülitama. Miks? Noh, kuna iga suurem võitlus on saadaval a konkreetne voogesituse veebisait / kanal. Vaatame lähemalt meie võimalusi:

ESPN

ESPNi logoKunagi kuulnud Esikoht? Noh, see on poksiedendus asutatud 1973. aastal ja sellest on saanud üks suuremaid poksiajaloo ettevõtteid. Juhul, kui te ei teadnud, on promootorite kakluste ametlik ringhäälinguorganisatsioon.

Tagasi 2017. aastal, ESPN purustas rekordi, mida ükski teine ​​kanal pole poksis teinud. Sellest sai esimene mitte-premium-kanal, mis edastas Pacquiao võitlust. Samuti tähistas see Pacquiao’s esimene PPV-vastane võitlus alates 2005. aastast.

Kuigi HBO pole enam poksiring-ringhäälingus, ESPN teatas ametlikult, et kavatseb korrata seda, mida ta tegi 2017. aastal. Kanal eetris veel kaks Top Rank kaarti: Vasyl Lomachenko vs Miguel Marriaga ja Terence Crawford vs Julius Indongo.

ESPN on tuntud kui üks suurimaid spordi kanalid Ameerika Ühendriigid. See on saadaval kasutades mis tahes tasulise televisiooni pakkujat riigis. See on väga populaarne platvorm, millel on 86 miljonit USA-s. Neist 93,2% on tasulise televisiooniga, kuid kes loeb?

ESPN on asendanud oma varasema Rakendus WatchESPN uuega. Selle abil saate vaadata oma kanalite sisu nii kodus kui ka liikvel olles. Seda kõike selleks, et lihtsustada ja luua fännidele parem, tsentraliseeritud kogemus. Kui teil on huvi WatchESPN-i eelmise sisu vastu, on see kogu üle viidud. Kuid ikkagi saate selle sisule juurde pääseda:

 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Amazoni tuletõrje teler
 • Android TV
 • Apple TV
 • Chromecast
 • Roku
 • Xbox One
 • PlayStation 4

ESPN+

Ainult teadmiseks, ESPN+ ei tule eraldi teenusena, kuid see aitab teid vältige pikaajalist kaabellepingut. Disney omanduses olev kanal maksab 4,99 dollarit kuus (49,99 dollarit, kui maksate igal aastal).

Uutele tellijatele on saadaval 7-päevane tasuta prooviversioon juhuks, kui nad tunnevad, et vajavad teenust proovisõiduks. Aga mida saate vastutasuks? Noh, saate otseülekandeid vastetest voogesitada MLB, NBA, MLS, PGA Golf, ja muidugi meie tänane peamine atraktsioon, poks.

See spordiala mitmekesisus sai ESPN + rohkem kui 2 miljonit tellijat. See arv kasvab pidevalt, eriti kui Disney otsustas oma uue teenuse hulka lisada ESPN + komplekti, Disney+.

USA fännide õnneks on ESPN uuendanud oma lepingut Top Rankiga, et seda täiendada 7-aastane periood. Seda on nimetatud “kõige põhjalikumaks ainuõiguse lepinguks poksiajaloos”.

Tehing kestab kuni augustini 2025, kus 54 iga-aastast matši on ette nähtud eetrisse. See on hämmastav nende poksifännide jaoks, kellel on juba tellimus või kes kipuvad seda juba registreeruma.

BoxNation

Boxnationi logoKui te elate Suurbritannia, Ma pean teile ütlema, et teil on vahendid selleks Otseülekantavate poksisündmuste otseülekanne ja nõudmisel. BoxNation on ööpäevaringselt toimuv poksikanal, mis edastab kodumaiseid ja rahvusvahelisi poksisündmusi. Kui on olemas koht, kus vooderdada mõnda klõbistamistoimingut, on see BoxNation.

2018. aastal kanal laiendas oma tehingut edetabeli edetabelites. See teeb neist Ühendkuningriigi reklaamija ametliku ringhäälinguorganisatsiooni. Ma arvan, et ESPN pole praegu ainus poksikanal, ah? Suurbritannia tellijad tutvume ka nende piirkonnas asuvate Vasyl Lomachenko ja Terence Crawfordiga.

BoxNation sai alguse väikese tasuta kanalina Sky kaudu tagasi 2011. aastal. Aja jooksul hakkas ta laiendama oma teenuseid, et saada selliseks, nagu see on täna. Nüüd pääsete BoxNationi juurde saidil viis kaabelkanalit:

 • Taevas
 • Vaba vaade
 • Virgin Media
 • BT TV
 • TalkTalk

BoxNationi TV pakkujad

2013. aastal sai BoxNation sellest, mida me nimetame, omaenda isikuks. Teenust saate ikkagi ülalnimetatud pakkujate kaudu. BoxNation kavandas aga rakenduse, kus kasutajatelt võetakse tasu 10 naela kuus et vaadata BoxNationi täielik katvus muretsemata SKy või Virgin Media tellimuste pärast.

See oli tollal; nüüd, on tasu 12 kr samade eelistega.BoxNationi tellimus

Kõiki kaklusi saate otseülekandes edastada Android, iOS, PC või Mac. Muide, seal on väike valik tasuta videod nende veebisaidil juhuks, kui soovite proovida nende kvaliteeti.

DAZN

DAZNi logoTänu “täita” grupp, meil on nüüd streaming teenus, mis paistab võtta hiiglased tasulise televisiooni. DAZN (hääldatakse Dazone) on muutunud mängude vahetajaks poksifännid USA-s.

Enne kanali algust polnud vaatajatel võimalik Euroopa boksivõistlusi voogesitada.

Olgu, ma hammustan. HBO ja Showtime edastas tee ääres kümneid tohutuid võitluskaarte. Seal on ka ESPN. Aga nüüd, HBO viskas rätiku kokku, ja DAZN astusid tormi abil üles boksi voogesitustööstusele.

Fännid saavad rohkem kui 100 võitluskaarti aastas ja mõned suurimad nimed kogu poksis. Me räägime meeldimistest Anthony Joshua ja minu isiklik lemmik, kuldse poisi oma, Canelo Alvarez.

Rääkides Alvarez, ta sai läbi ajaloo kõrgeima palgaga sportlase lepingu. DAZN nõustus viieaastase kokkuleppega (11 kaklust), mis maksab vähemalt poksijale 365 miljonit dollarit. Ta oli öelnud järgmist:

“Olen alandlik, et mind valitakse selle uue poksispordi visiooni juhtima, mis on kahtlemata fännide kasuks.”

Kui Canelo on täielikult DAZNi pardal, kipub kanal muutma tema maksa-vaatamise edu tellijate kasvumootoriks. See on samm edasi selles valdkonnas. Lõppude lõpuks oli ta allakirjutamise ajaks 50-1.

Kättesaadavus ja tellimine

HBO võttis tasu eest vaatamise eest 70–100 dollarit. DAZNi peamine eesmärk on vaidlustada seda PPV kontseptsiooni, koondades miljonid kliendid, kes otsivad odavamat viisi laia spordisisu vaatamiseks. Neli miljonit täpsust, sealhulgas 1,2 miljonit, kes just vaatasid Canelo Alvarezit ja Daniel Jacobsi.

Alates 2019. aastast on DAZN tiivad jaganud üheksale turule. Palun kontrollige allpool, kuna igal riigil on erinev liitumistasu. Uutele tellijatele on aga ühine eelis ja just see 30-päevane tasuta prooviperiood. Kui see lõppeb, võetakse teile arve sellisena:

 • Itaalia: (9,99 eurot kuus)
 • Austria: (119,99 € / aastas, 11,99 € / kuus)
 • Šveits: (12,90 CHF kuus)
 • Kanada: (150 dollarit aastas, 20 dollarit kuus)
 • Jaapan: (1750 / kuus)
 • Hispaania: (9,9999 € / aastas, 9,99 € / kuus)
 • Ameerika Ühendriigid: (99,99 dollarit aastas, 19,99 dollarit kuus).
 • Brasiilia: (37,90 R $ kuus)
 • Saksamaa: (119,99 € / aastas, 11,99 € / kuus)

Kui võrdleksime DAZN-i ESPN + -ga, siis märkate, et DAZN on kallim kui ESPN +. Ärgem unustagem, et see näitab igal nädalal rohkem võitlussporti kui Disney voogesitusteenus.

Nüüd, kui olete tellimuse saanud, võite olla kindel, et jälgite kogu maailma parimaid poksivõistlusi mis tahes meeldetuleva platvormi abil. Saate DAZN-i voogesitada Chromecast, Apple TV, nutitelerid, Roku, FireStick, PC, Mac, Android ja iOS.

Taevasport

Sky Spordi logoTaevasport on sellest ajast olnud 1990, mis tähendab, et see on spordisõpru lõbustanud juba üle 39 aasta. See on viinud jalgpalli ringhäälingu täiesti uuele tasemele Ühendkuningriik. Lõppude lõpuks peab pall lõpuks koju jõudma.

Kui tegemist on poksimisega, siis see kanal ei reeda. Esiteks kindlustas see õiguse televisioonile Queensbury Boxing League’i uus reklaam: The Reckoning. Kui olete Sky teenuse tellija, on kogu reklaamiüritus tasuta.

Teisalt nõustus Sky näitama 20 kaklust igal aastal aastani 2021 Võistlustoa poks. Nii, et hoidke end kinni, näete tulevikus üsna pikka aega selliseid Briti staare nagu James DeGale, Kell Brook ja Anthony Joshua. Sky Spordi tegevdirektori Barney Francis’i sõnul.

„Tohutu pühendumine veebis ja digitaalsele sisule tähendab interaktiivsemat kogemust kõigile võitlusfännidele,”

Noh, Sky peab turul sammu pidama. Kui te ei teadnud, on ringhäälinguhiiglasel midagi enamat 22 423 000 tellijat kogu Euroopa piirkonnas, mis hõlmab:

 • 12 miljonit + Suurbritannias & Iirimaa.
 • 5 miljonit + Saksamaal ja Austrias.
 • 4,9 miljonit Itaalias.

Selle Sky Go teenuse abil saate kasutada kõike, mida teie Sky tellimus pakub. Kõik, mida teilt nõutakse, on a £ 10 paigaldustasu ja a 12-kuuline minimaalne leping. Pidage meeles, et mõned poksisündmused võivad olla PPV-na saadaval Sky Spordi piletikassa.

BT Sport

BT Spordi logoKui näete selliseid võitlusi nagu Wilder v Fury ja Warrington v Frampton, peate tahtmatult andma poksispordile tähelepanu, mida ta väärib.

Noh, sport on pälvinud tähelepanu nagu BT Sport on teine ​​kanal Ühendkuningriigis poksisündmuste edastamiseks.

Sky kõrval on BT Sports koos BoxNationiga et näidata Frank Warren Promotions teatavaid otseülekandeid. Veel 2018. aastal näitas kanal oma esimest PPV-võitlust ja see sai BT klientidelt palju positiivset reaktsiooni.

Kuid kõik kulgesid BT käivitamisel valel teel uuesti PPV ürituste eest tasu võtmine. Näete, et BT tellimusega olid saadaval tohutud sündmused.

Fännid läksid meeletuks ja alustasid aruteluteemasid mitmetel foorumitel, sealhulgas BT omadel. See pole veel kõik, mõned neist läksid rea lõppu, soovitades boikott. Miks peaksid nad maksma lisatasu olemasoleva (mitte nii odava) tellimuse pealt)? BT Sport seisab hinnakujunduses järgmiselt:

 • 10 naelsterlingit a kuu (tasuta koos Starteri või Max 4K komboga), kui olete BT TV klient.
 • 16 naela kuus kui teil on BT lairiba.
 • 29,99 kr a kuu. ilma lairibaühenduseta.

Kui olete kõik valmis ja valmis, saate voogesitada populaarseimaid poksisündmusi Apple TV, Xbox, PlayStation, Android, iOS, PC või Mac.

Näituseaeg

Showtime'i logoShowtime käivitati 43 aastat tagasi Ameerika Premium-televõrguna. Kanal on aastatega nii palju kasvanud, et jõuda selleni 29,7 miljonit USA leibkonda.

Seda peamiselt seetõttu, et Showtime pakub esmaklassilist sisu, nagu HBO pakub. Me räägime filmid, originaalsed teleseriaalid ja muidugi poks.

HBO ja Showtime kaotasid siiski ühe ühise joone – boksiülekande. Kuna HBO lehvitas poksimisel valget lippu, on Showtime ainus premium-võrk, mis selle ülesandega järele on jäänud.

Poksimatšid saate läbi Showtime PPV. Kui see mõiste pole tuttav, võite seda mäletada Showtime Entertainment Televisioon või SET.

1986. aastal hakkas Showtime poksimatšidel suureks minema. Ta tegi seda tutvustades Showtime meistrivõistluste poks. See pole veel kõik, see ka pakkus ShoBox: uus põlvkond kus peamiseks tõmbenumbriks on tulevased poksijad.

Showtime on fännide jaoks oma viimaste poksisündmuste jälgimise lihtsaks teinud Showtime Anytime rakendus. Kui teil on kehtiv kaabeltellimus, saate A-le vaadata mis tahes teile meelepärase Showtime’i sisu. Tutvuge allpool olevate pakkujate loendiga:

 • U-salm
 • Cox
 • DirecTV
 • nõu
 • Piiril
 • Mediacom
 • Optimaalne
 • Spekter
 • Äkiline link
 • FiOS
 • Vaata telekat
 • Xfinity

Showtime'i pakkujad

Eraldiseisev voogesitusteenus?

Jah, sa nägid seda õigesti. HBO pole ainus võrk, kes seda teha saab; Showtime saab seda mängu ka mängida. Showtime’i voogesitusteenuse abil saate vaadata kõiki kanaleid auhinnatud sisu, spordi- ja stand-up eripakkumine kuu lõpuks väikese tasu eest.

Parim asi selle teenuse juures on see, et te ei vaja selle kasutamiseks juurdepääsu kaabeltellimust. Jäta nüüd hüvasti pikaajaliste tehingutega. Teil on vaja vaid tellida Showtime veebisaidi või Showtime’i rakenduse kaudu. See on ainult 10,99 dollarit kuus, nii et see on omamoodi odav, arvestades seda, mida saate vastutasuks.

Kui olete tellinud Showtime’i tellimuse, saate populaarseimaid poksisündmusi otseülekandes voogesitada Android TV, Amazon Fire Stick / TV, Apple TV, Chromecast, Xbox, LG Smart TV, PC, Mac, Android, iOS või Roku.

Põhiturniir

Põhivõistluse logoKui soovite vaadata poksimist Austraalias, leiate, et teie parim koht on põhiturniir. On küll Austraalia ainus PPV kanal, mis käivitas tagasi 1997 kui sündmustelevisioon, seejärel peamine atraktsioon.

Mõlemad Televiisor Foxtel ja Optus omage teenust. Teate, mis juhtub, kui need kaks koostööd teevad, ja saate piirkonna parima sisu.

Kanal edastab igasuguseid võitlussporti, sealhulgas WWE, UFC ja poks. Kuid see pole veel kõik; leiate ka valitud kontserte. See on tõesti üsna lihtne.

Lihtsalt minge põhiturniiri veebisaidile ja ostke oma sündmus. Pärast seda saate selle voogesitada Foxtel või Optus TV featuring Foxtel, kasutades:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • PC
 • Mac
 • Chromecast
 • Mängukeskus
 • Xbox
 • Nutikad telerid

Möödasõidu piirangud – juurdepääs kanalile globaalselt

See osa on väga oluline kõigile seal liikuvatele voogesitajatele. Sa näed, voogesituskanalid peavad kinni geopiirangutest. See on teenuse sisule juurdepääsu piiramise protsess, mis põhineb tarbijal geograafiline asukoht. Ma tean, et see on pettumust valmistav.

Nad ütlevad, et Internet teeb maailmast väikese ülemaailmse küla, kus kõik on ühendatud. Noh, mitte paljude veebisaitide järgi, mis need on piiratud konkreetsete piirkondadega. Ülalmainitud voogesitusteenused jõustavad sellised piirangud tulenevalt autoriõiguse alased eeskirjad.

Voogesitusteenused saavad teie asukoha kindlaks teha, uurides teie IP-aadress. Kui asute piirkonnas, kus kanalil on edastusõigused, pole teil probleemi. Kui aga te seda ei tee, muutuvad asjad keeruliseks, alustades a-st geo-veateade.

Lahendus

Parim viis oma riigis blokeeritud sisule juurde pääseda on VPN-i abil. Virtuaalsed privaatvõrgud võimaldab teil tunnistada oma Interneti-liiklust läbi krüptitud ühendus. See on otsene link teie veebisaidi vahel, kuhu proovite jõuda.

Kui olete serveriga ühenduse loonud, on teie tegelikku asukohta nihutatakse kuna te ei oma enam oma algset IP-aadressi. Jah, olete nüüd saanud IP-aadressi serveri asukohast.

Näiteks kui server, millega ühendasite, asub USA-s, saate selle Ameerika IP-aadress. Selle tulemusel on voogesituseks saadaval ESPN +, Showtime, Hulu ja palju muud, sõltumata sellest, kus te viibite.

Las ma õpetan sulle kuidas ühendada VPN-iga põhjalik ülevaade:

 1. Peate valima a usaldusväärne VPN kellega koos töötada. Kuna mina kirjutan seda juhendit, võtan endale soovituse ExpressVPN.
 2. Pärast seda, laadige alla ja installige VPN-i rakendus oma Android, iOS, PC, Mac või Fire Stick.
 3. Nüüd aktiveerige rakendus ja logige sisse oma VPN-i kontoga.
 4. Ühendage serveriga vastavalt teie valitud kanalile.
 5. Oodake, kuni ühendus toimub, ja käivitage oma kanal.
 6. Voogesitage poksisündmusi kõikjal maailmas.

Protsessi jaoks õige VPN-i valimine on üsna oluline. Olen juba soovitanud oma isiklikku pakkujat. Kuid see pole ainus turul saadaolev. Vaadake lähemalt populaarseimad VPN-teenused allolevas tabelis.

Midagi, millest võiks muljet avaldada!

Kui poks pöördus lõpuks poole digitaalne voogesitus, on eeliseid kõigile. Võitlejatel on rohkem kokkupuudet. Mitte ainult, vaid ka promootoritel on rohkem võimalusi, kuidas mängijaid üles ehitada, ja rohkem kaklusi, mida kõik saavad vaadata. See on kõigile kasulik, ringhäälinguorganisatsioonidest reklaamijateni vaatajateni. Olen juba öelnud kõik, mida peate teadma poksi voogesituse teenused.

Nüüd peate vaid valima oma voogesituse vajaduste jaoks sobivaima ja teil on hea minna. Ärge unustage, kui kanal asub muus riigis, kasutage VPN-i, ja pääsete selle sisule kiiresti juurde. Juhul kui teil juhtub tee ääres haakuma, võtke minuga ühendust kommentaaride jaotis allpool, ja ma näen, mida ma saan sellega teha.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map