Roku voogesituse tellimuste poe käivitamiseks

Ajakirja Variety andmetel plaanib Roku peatselt avada oma voogesituse tellimuste poe, mis sarnaneb Fire TV seadmetes pakutavale populaarsele teenusele Amazon Channels. Igaüks, kes kasutab Roku seadet, on sobilik registreerumiseks ja videote vaatamiseks, ilma et oleks vaja kummagi rakendust alla laadida. Mitmekesisus lisas, et teenus teenib tulevikus mingil ajahetkel tulu tasuliste tellimuste kaudu spetsiaalses kanalis, et muuta kogu sisu juurdepääsetavaks ilma mitu rakendust kasutamata.


Roku voogesituse tellimuste poe käivitamiseks

Roku voogesituse tellimuste poe käivitamiseks

Mida plaanib Roku teha

Varem esines Roku oma seadmetes oma spetsiaalsete rakenduste kaudu CBS-i All Accessi ja HBO-ga Now (True Detektiiv oli hämmastav!). Buzz on see, et Roku ei hakka lihtsalt erinevatelt pakkujatelt sisu koguma.

Vastupidi, see võimaldab kasutajatel sirvida ja registreeruda teenuste jaoks ka platvormist. Paljuski sarnaneb see Amazoni kanalitega, kuigi viimane on saadaval ainult peaministri liikmetele.

Pole siiski teada, kas Roku piirdub oma turul ainult eliit- ja premium-liikmelisusega. Väidetavalt töötab ettevõte välja oma arveldusplatvormi järgmist versiooni Roku Pay. Poku Ray hõlbustab ka tellijatel oma maksete tegemist.

Seotud: Milline on Roku jaoks parim VPN?

Fakt on see, et Roku pole ainus Amazoni jälitav ettevõte. Sellest teatas hiljuti Bloomberg et ka Apple alustaks oma videoteenuseid oma telerirakendustest. Tõenäoliselt ei hakata Apple’i teenust käivitama enne 2019. aastat, samal ajal kui Roku jõuab peagi turule. Roku pole selle teema kohta siiski ametlikku kinnitust saanud. Roku tellimisteenustele on seni olnud juurdepääs selle kanalipoe kaudu.

Abonentidel, kes soovisid juurdepääsu mõnele sellisele teenusele, tuli alla laadida spetsiaalne rakendus, mida Roku rahvakeeles nimetatakse kanaliks Channel, oma vastavatele voogesitusseadmetele ja seejärel registreeruda kas Roku veebisaidi või nende individuaalsete telerite kaudu.

Tulevikus plaanib Roku koondada samasse kanalisse mitmeid selliseid tasulisi teenuseid, mis teeb tellimise lihtsamaks. Patroonid saavad ka lisatasu, kui pääsete juurde kogu premium-sisule, ilma et peaksite konkreetseid rakendusi alla laadima ja rakendama.

Nagu Amazon

Roku lähenemisviis sarnaneb uudishimulikult 2015. aastal lansseeritud Amazoni peaministrikanalite lähenemisviisiga. Viimane võimaldab tarbijatel registreeruda üle 235 videotellimisteenuse. Kui olete mõne kindla tasulise kanali kasutajaks registreerunud, ei kuvata selle sisu ühegi eraldi rakenduse kaudu, vaid otse Amazoni peamiste videote kataloogi kõrval.

Kanalite käepärane lihtsus on teinud Amazonist peamise jõu jälgimisvõimaluste tellimisäris.

Diffusion Groupi tehtud uuringu kohaselt müüb Amazon hinnanguliselt praegu enam kui 50 protsenti kõigist USA-s võrgus olevatest HBO tellimustest, mis ületab kaugelt selliseid edasimüüjaid nagu Google ja Apple väiksemate teenusepakkujatega, muutes kanalid ka oluliseks komponendiks nende vastavatest ettevõtetest.

Seotud: Kuidas saada Roku ameerika kanaleid?

Roku ärimudel

Roku põhiline ärimudel ja strateegia on alati olnud kliendibaasi kasvatamine, andes abonentidele üha enam taskukohaseid voogesituse seadmeid, kui ka vastastikku kasulike partnerlustena telerite tootjatega, millele järgneb monetiseerimine kliendibaasi laiendamiseks teenuste ja reklaamide kaudu. Lisaks on Rokul ka teatud tasulisi voogedastusteenuseid käsitlevad tulude jagamise lepingud.

Selle suurim tulude vurr on aga reklaam. Tegelikult ületasid Roku teenuste ja reklaamitulud jooksva majandusaasta esimeses kvartalis esimest korda riistvaraga seotud tulusid.

Roku poolt reklaamitulude suurendamiseks vastu võetud tõhus strateegia on Roku kanali kaudu, mis on reklaamidega toetatud ja tasuta teenus. See kanal koondab juhtivate Hollywoodi stuudiote ja ka teiste veebis töötavate mitmesuguste sisuteenuse pakkujate kataloogide pealkirju. Nende hulka kuuluvad MGM, Lionsgate, Warner Bros ja Sony kui ka sõltumatud sisuteenuse pakkujad nagu FilmRise, Popcornflix ja American Classics.

Roku lisas 2018. aasta aprillis oma kanalile ABC uudised, Cheddari ja muud programmid (kuidas oleks selliste hämmastavate saadetega nagu The Shield, The Wire, The Good Wife ja Bosch?). Selle käigu tulemusel on see kõigist Roku seadmetest kümne populaarseima kanali hulgas. Kuid praegusel hetkel on endiselt ebaselge, kas Roku kanal integreerib tasulised tellimusteenused otse Kanali või käivitatakse eraldi kanali kaudu.

Kui kanal on tööle hakanud, pääsevad premium kanalid nagu HBO, Starz! Ja Showtime sellele ühele ja pühendatud kanalile juurde, selle asemel, et vahetada eraldi rakenduse kanaleid.

Lihtsustamine

Ehkki Roku raamatukogu ja rakenduste pood on töötamiseks piisavalt lihtsad, oleks pakkujate ühendamise korral klientidel lihtsam sisu leida, ilma et nad peaksid meelde tuletama, millisesse stuudiosse või võrku see kuulub. Kuna Roku käitab korraga ainult ühte rakendust või kanalit, ei pea kasutajatel avaekraanil või kanalipoes teise pääsemiseks ühest rakendusest väljuma..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map