Parim VPN FireSticki jaoks – ülevaade 2020

Parim VPN Amazon Fire Stick 2019 jaoks


Parim VPN Amazon Fire Stick 2020 jaoks

Parim tulepulkide VPN – sisuindeks

Tulepulga kasutamisel on palju muud kui see, mis silma paistab. Kui soovite seadme kogu potentsiaali lahti saada, peate kasutama VPN-i. Kumba valida? Noh, ma aitan teid järgmises osakonnas.

 • Miks on vaja FireSticki VPN-i?
 • Kuidas installida VPN FireStickis?
 • Parim FireSticki VPN – lühike pilk
 • FireSticki parimad VPN-id – täielik ülevaade
  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. SurfShark
  5. IPVanish
 • Parim VPN FireSticki jaoks – kokkuvõte

Miks on vaja FireSticki VPN-i?

Telekomplekt Amazon Fire Fire on tõenäoliselt üks neist enimmüüdud voogesitusseadmed. See annab teile juurdepääsu peaaegu piiramatu arv telekanaleid kui elate USA-s, siis see on. Kui kavatsete sellel kasutada VPN-i, peate teadma järgmist.

Esiteks, kui hakkate voogesitama välismaist sisu, siis kindlasti vajate oma Firestickil VPN-i. VPN-id pakuvad a lai serverite võrk, millega saate ühenduse luua nii, et näete samas kohas, kus nad asuvad. See võimaldab teil seda teha juurdepääs voogesituskanalitele välismaalt. Online-voogesitus muutub siis FireStickis nauditavaks. See pole ainus asi, mida saate VPN-i tellimisel, kuna ka mängimine on meeldivam ja põnevam. Sa saad peida oma IP-aadress ja mängi võrgus anonüümselt. Interneti-teenuse pakkuja varem blokeeritud serverid saab VPN-i tellimusega blokeerida, suurendades sellega teie juurdepääsu FireSticki mängukogemus.

Kui olete sisse astunud turvalisusega seotud Oluline on, et peaksite teadma, et VPN annab teile veebiturvalisus millest oled alati unistanud. Kui olete võrgus oma FireSticki kasutades, ei saa keegi teada, kes te olete, kuna olete ühendatud mõne teise serveriga. Teiseks, see konkreetne ühendus on saanud teie kõik liiklus suunati ümber selle serveri takerdnud krüptimiskihid. See tähendab, et sa oled 100% turvaline veebis.

Kuidas installida VPN FireStickis?

Arvestades, et Amazon Fire Sticksi teise põlvkonna hostiks on loomulikult VPN, saate selle juhendi abil installida VPN oma FireStick. Kui kasutate esimese põlvkonna FireSticki, saate VPN-i installida kahel viisil:

 1.  Esimene võimalus on VPN-i seadistamine VPN-valmis ruuter. Sellega ühendaksite kõik oma seadmed selle ruuteriga. Teie tulekera oleks üks neist. Nüüd, kui te ei kuulu a VPN-iga ühilduv ruuter, selle installimiseks vajate tomatipõhist ruuterit või DD-WRT. See juhend aitab teil rohkem teada saada kuidas installida VPN oma DD-WRT ruuterisse.
 2.  Teine võimalus tähendab, et olete piisavalt nutikas, et valida pakutav VPN tasuta nutika DNS-i funktsioon. VPN, mida ma tean, annab teile selle võimaluse ExpressVPN. Sel juhul saate kaks DNS-serveri aadressi, mille saab otse FireStickis seadistada. Ehkki selle lähenemisviisi kasutuselevõtt pole sugugi nii kindel, hoiate siiski mööda geopiirangutest ükskõik millisest kohast maailmas. Saate vaadata Ameerika kanalid ja teenused kõikjal väljaspool USA-d.

Kui soovite lihtsalt nutikat DNS-i proovida, saate seda proovida Unlocator. See pole nii turvaline kui VPN, kuid blokeeringu eemaldamise töö saab siiski tehtud. Kasutage 7-päevast tasuta prooviversiooni, ja vabastage FireStickis geograafiliselt blokeeritud sisu blokeerimine kasutades nende DNS-koode.

Parim FireSticki VPN – lühike pilk

FireSticki jaoks VPN-i valimine võib natuke vaeva näha. Leiate turul sadu pakkujaid, kuid mitte kõik pole kasutamist väärt. Minu poolt üle vaadatud loend sisaldab tasuta VPN-e. Miks? Lihtne, sest teenused kui sellised on ebastabiilne ja ohtlik kasutada. Nad kipuvad teie privaatset sirvimist ohustama seetõttu, et nad võivad müüa teie logisid sõsarettevõtetele. Kui arvate, et tasuta VPN-teenused on hea mõte, siis ei tea te tõenäoliselt seda, et maksate oma privaatsusega.

Altpoolt leiate meie nimekirja parimatest FireStick VPN-idest 2020. aastal. Kiirus, serveri asukoht, ühilduvus, klienditugi, ja tagasimakse eeskirjad kõiki arvestati. Siin on VPN-i pakkujad, kellest me räägime. Panin nad ülaltoodud väikesesse loendisse, et saaksite lühikese ettekujutuse sellest, mida selles ülevaates käsitleme. Vaadake neid ja kui soovite rohkem teada saada, andke allolevale tabelile kiire rippmenüü.

Populaarsemad Fire Stick VPN-id – täielik ülevaade

Me räägime viiest VPN-ist, mis viivad teie FireSticki kogemuse täiesti uuele tasemele. Olen seda hunnikut testinud ja tulin väga heade tulemustega. Sellepärast paistsid need välja teistest VPNidest, mida proovisin. Nii et ilma täiendava vaevata on siin täielik erapooletu ülevaade Fire Sticki parimad VPN-id.

1. ExpressVPN

ExpressVPN - parim VPN 2017. aastaks

ExpressVPN – parim VPN 2020. aastaks

ExpressVPN on selle valdkonna VPN-i eksperdid. Ettevõttele kuuluvad serverid võtmekohad kogu maailmas. Saate sujuvalt kõigi nende serveritega ühenduse luua, teades, et läheduses on alati üks. Vähesed on teenused, mis võimaldavad teil oma Netflixi piirkonnas muudatusi teha ja USA-le üle minna.

ExpressVPN-iga saate muuta oma Netflixi piirkonda ja pääseda juurde Ameerika kanalitele nagu Hulu, Amazon Prime, Netflix, Showtime ja palju muud FireStickis. Teie Firestick ei pea olema ainus seade, mis ühendusest kasu saab. Võite joosta kuni kolm samaaegset VPN-ühendust, mis on üsna kasulik. ExpressVPN lubab oma tellijatele a Logi sisse keelamise poliitika koos 24-tunnine klienditugi. 

Plussid

 • ühilduvad rakendused, mida kasutada Mac, PC, iOS ja Android platvormid
 • – kättesaadavus toetage 24/7 reaalajas vestluse kaudu 
 • peaaegu läbi 136 VPN-i asukohta enam kui 90 riigis
 • liikluse registreerimine puudub mis iganes
 • voog Ameerika Netflix
 • nutika DNS-puhverserveri võimalus
 • saate 30-päevase raha tagasi garantii

Miinused

 • ExpressVPN-i ainsaks puuduseks on selle hind, mis juhtub olema kallim kui teiste pakkujate puhul.

2. BulletVPN

BulletVPN - parim MLB.TV VPN 2017

BulletVPN – parim MLB.TV VPN 2020

BulletVPN-i servereid katsetades kogesime mõnda kiiruse langust. Üldiselt sai uustulnuk FireStickiga tõesti hästi hakkama. Nüüd. kui Eesti ettevõte lisab oma võrku veel paar serverit, võib see meelitada rohkem abonente, rääkimata meie loendis kõrgemast auastmest.

Plussid

 • järgib 30-päevast tagasimakse poliitikat.
 • Enamiku platvormide VPN-kliendid
 • pakub juhiseid ööpäevaringse tugiteenuse kaudu.
 • ei pea kasutajate logisid.

Miinused

 • opereerib 30 riigis ainult 52 serverit, mida on vähe

3. NordVPN

NordVPN - parim Netflix VPN 2017 ülevaatejuhend

NordVPN – parim Netflixi VPN 2020 ülevaatejuhend

ma leidsin NordVPN-i rakendused selliste platvormide jaoks nagu iOS-seadmed, Android, PC ja Mac üsna nauditav. See on ohutu öelda, et nad on ühed parimad Olen kasutanud.

Mõne minuti pärast saate kõik valmis. häälestus on ülilihtne. Ettevõte on need rakendused kavandanud nii, et need vastaksid oma klientide vajadustele. Pärast rakenduse aktiveerimist saate aadressile ühendada ühega nende tuhandetest serveritest. Tasub mainida, et nende serverivõrk on väga suur. Nii nagu ExpressVPN, järgib Nord a 30-päevane tagasimakse poliitika. Nii et te ei kahetse selle teenuste tellimist

Plussid:

 • saavad kasu 30-päevasest tagasimakseperioodist
 • fantastilised VPN-i rakendused ja kasutajasõbralik liides
 • VPN-serverite kättesaadavus peaaegu 57 riigis
 • kahekordne VPN-funktsioon täiendava turvalisuse tagamiseks

Miinused:

 • serveri aeglase kiiruse võimalus

4. SurfShark

SurfShark

SurfShark on uus brändi VPN-teenus koos väljapaistev sooritus. See annab kasutajatele täielik privaatsus ja pakub võimsaid turvafunktsioone ülima Interneti turvalisuse tagamiseks. See on suhteliselt uus VPN-teenus, võrreldes juba olemasolevate tugevate liigestega, kuid just see eristab seda. Parim osa selle VPN-i kohta, mida ühelgi teisel VPN-il pole, on see, et see pakub seda piiramatu samaaegne ühendus. Nüüd saavad teie, teie pere ja sõbrad kasu ühe tellimusega VPN-ühendusest. Siin on veel:

Plussid

 • Toetab piiramatut arvu seadmeid.
 • Pakub mitut serveri asukohta enam kui 500 serveriga 50+ riigis.
 • Eemaldage hõlpsalt pahavara, reklaamid ja jälitajad.
 • 30-päevane raha tagasi garantii.
 • 24/7 reaalajas tugi.

Miinused

 • Kiirus on kohati keskmisest väiksem.
 • Kuu tellimuse jaoks natuke kallis.

5. IPVanish

IPVanish - 2017. aasta parima VPN-i ülevaade

IPVanish – parim VPN-i ülevaade aastal 2020

Täna on üks kiiremaid VPN-e turul IPVanish. Parim osa sellest pakkuja on selle kiire VPN-serveri kiirus. Kiirus on VPN-i valimisel tehingu murdja. Seetõttu pöörduvad kasutajad IPVanishi poole. 

Peale selle on ettevõtte oma logimata jätmise poliitika annab teile eelis veebis sirvimine anonüümselt. IPVanishi rakenduse saab otse FireStickisse installida. Niisiis, kui olete huvitatud Kodi, IPVanish on kasutatav VPN.

Plussid:

 • ülikiire VPN-serveri kiirus
 • pakub piiramatut P2P-liiklust
 • võimaldab kuni 5 samaaegset VPN-ühendust
 • Kodi jaoks on optimeeritud serverid
 • hästi toimiv FireStickis

Miinused:

 • ainult 7-päevane tagasimakse periood
 • VPN-serverid ei tööta koos Netflixiga

Parim FireSticki VPN 2020. aastal – järeldus

See on peaaegu kõik, mis FireSticki parimad VPN-id. Mida arvate sellest juhendist? Kas tabasime märgi või on veel muid lugupeetud VPN-e, millest me ilma jäime? Kõik, mida peate meeles pidama, on see, kui soovite juurdepääs geograafiliselt blokeeritud sisule või kasutage Kodi anonüümselt, kindlasti vajate a Teie FireStickiga ühilduv VPN-teenus.

Jällegi toimisid ülalmainitud VPN-id suurepäraselt, kui proovisime neid Amazon Fire TV-s. Kuid me soovime, et jagaksite siin oma kommentaaride jaotises oma soovitusi, soovitusi ja mõtteid.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map