Parim VPN RaiPlay jaoks

Enamiku nii Itaalia televisioonis kui ka raadios leitavast sisust produtseerib, levitab ja reguleerib suures osas Rai, Itaalia rahvusringhääling. Rai on olnud märkimisväärselt pikka aega, kasutades RAI-d 35,9% vaatajaskonnast Itaalias. Noh, see on just Itaalias Rai on geograafiliselt piiratud. Parim viis välismaale pääsemiseks on VPN. Kuid küsimus on järgmine: Milline VPN on Rai Play jaoks parim? Siit leiate täieliku ülevaate.


Parim VPN RaiPlay jaoks

Parim VPN RaiPlay jaoks

Kas RaiPlay on saadaval väljaspool Itaaliat?

Olgu tegemist spordi, sarjade, filmide või laste programmeerimisega, Rai TV on see kõik. Kuid sellel on see ainult Itaalia piirkond. Nagu kõik voogesituskanalid kogu maailmas, peab ka Rai Play kaitsma oma ringhäälinguõigused kuidagi.

Parim viis selleks on kandideerimine geopiirangud, kaitsemehhanism, mille eesmärk on piirata kasutajate juurdepääsu vastavalt nende õigustele geograafiline asukoht.

Geograafiline blokeerimine toimub siis, kui kanal uurib teie seadet IP-aadress – see võimaldab tal kindlaks teha, kus te kaardil füüsiliselt asute. Rai puhul peate viibima Itaalias, st hoidma Itaalia IP-aadress.

Kui see pole nii, siis saate seda teha blokeeritud koheselt. Kanalit külastades langesime ka sellise blokeeriva vahejuhtumi ohvriks, nagu asume välismaal.

Selle me saime:

“Kui te ei saa vaielda, et nad ei oleks vaieldavad ega toeta.”RaiPlay viga

See võib olla suur tagasilöök, eriti itaallaste jaoks, kes on teistes riikides lähetatud kodumaalt lahkunud või isegi neid, mis lendasid mujale välja nagu turistid

Geopiirangutest saab hõlpsalt mööda minna, kasutades a Virtuaalne privaatvõrk, millest me räägime üksikasjalikult selle ülevaate järgmises jaotises.

VPN-i kasutamine RaiPlay jaoks

RaiPlay voogesitus väljaspool Itaaliat on tõepoolest võimalik, kuid ainult siis, kui olete tellinud virtuaalse privaatvõrgu teenuse. Nagu enamik inimesi seda nimetaks, on VPN teenus vahendab teie liiklust läbi kogu serveri, mis on laiali üle maailma, põhjustades selle kaldumist marsruudile, mille teie Interneti-teenuse pakkuja algselt määras.

Seda tehes saaks USA-s, Suurbritannias, Hollandis või mujal asuv kasutaja linkida serveripõhise Itaalia ja hankige Itaalia IP-aadress.

Voogedastusplatvormile RaiPlay tundub, nagu asutaksite piirkonnas Itaalia piirid. Sellega saaksite voogesitada nii palju sisu, kui soovite, ilma et peaksite muretsema geograafilised piirangud.

VPN-võrgu tellimise suurepärane asi on see, et teil pole mitte ainult juurdepääs RaiPlay-le, vaid saate ka blokeerida teiste platvormide, näiteks Netflix, BBC iPlayer ja Hulu, kõik olenemata sellest, kus te võite viibida.

VPN-teenuse teine ​​asi, millest leiate suure eelise, on see, et see tagab teie tegevuse võrgus ühenduse krüptimine.

See on tegelikult VPN-teenuse põhifunktsioon ja krüptimise kaudu saab teie veebiliiklust täiesti peidetud isegi teie ISP-st.

Liikluse peitmine teie Interneti-teenuse pakkujalt on sellel reaalseid eeliseid, kuna nad ei näe enam veebis tehtavat tegevust ega saa seetõttu rakendada meetmeid, mis piiravad Interneti kasutamist.

Selliste meetmete hulka kuuluvad kiiruse vähendamine või juurdepääsu blokeerimine mõnele kindlale saidile.

Hankige RaiPlay välismaale

See on lihtne, kiire ja saate seda teha ainult ühe nupuvajutusega. Mida peate tegema, tehke järgmist.

 1. Esiteks, tellima VPN-teenuse pakkujale. Vaatasime hiljem artiklis välja neli peamist VPN-i, mille vahel valida.
 2. Laadige alla ja installige VPN-id rakendus oma seadmes.
 3. Käivitage rakendus ja Logi sisse oma VPN-i kasutajanime ja parooliga.
 4. Ühendage võrguga Itaalia server.
 5. Oodake mõni sekund, kuni rakendus ühenduse loob.
 6. Käivitage Rai Play’s veebisait või selle spetsiaalne rakendus.
 7. Rai TV otseülekanne kõikjal väljaspool Itaaliat.

See on nii lihtne, kuid selleks on vaja usaldusväärset pakkujat, millest räägime järgmises jaotises.

Parimad VPN-id RaiPlay jaoks

VPN-teenuse valimine võib mõnikord teile peavalu tekitada, kuna teil pole aimugi, mida otsida ja mida võrrelda.

RaiPlay jaoks parima VPN-teenuse valimiseks peate olema teada selliste asjade kohta, millel on hea asukoht Itaalias, kui hea on nende serverikiirus ja kas nad toetavad midagi pistmist voogesitus isegi HD-vormingus. 

Tagamaks, et te ei eksisteeri liiga võimsatest teenusepakkujatest liiga kaugel, koostasime loendi, mille peaksite valima parim VPN RaiPlay jaoks alates. Me ajasime nad läbi meie range hindamisprotsess ja tulemused olid sellised:

1. ExpressVPN

ExpressVPN kate

ExpressVPN on number üks pakkuja, kellega soovitame teil minna, kuna nad pakuvad maailmatasemel teenust ja neil on väga usaldusväärne klienditeeninduse meeskond.

Nad on tegelikult pälvinud paar auhinda oma tipptasemel teeninduse eest, nii et nende sarnaste pakkujatega on tõesti raske eksida..

 • Serverid: ExpressVPN pakub juurdepääsu umbes 2000 serverit, sealhulgas paljud Itaalias, ja see suudab ühe liitumislepingu kaudu toetada kuni 5 mitut ühendust.
 • Privaatsus: Asub Briti Neitsisaared, ExpressVPN ei pea alluma ühelegi andmeregulatsiooni seadusele. Lisaks on teenusel range logimisreeglid, mis tagab, et andmeid ei koguta ega säilitata. Selliste funktsioonide kasutamine nagu jagatud tunneldamine, automaatne Internet tappa lüliti, privaatsus on alati tagatud
 • Turvalisus: ExpressVPN pakub turvalisust läbi 256-bitine AES-krüptimine, eelistades OpenVPN kuna see on kõige turvalisem. Hoolimata sellest on tellijatel endiselt vabadus omada PPTP, L2TP, IKEv1 või IKEv2 nende valitud protokollina.
 • Kiirus: Testitud andmete põhjal hoidis ExpressVPN suurepärast kiirust, eriti kaugete serverite kasutamisel.
 • Blokeeringu vabastamise võime: ExpressVPN-i serverid on enam kui võimelised vabastama Rai Play meeldimisi. Pealegi koos nende Nutikas DNS-teenus, saime voogesitada geograafiliselt piiratud sisu, ilma et oleksime pidanud tunnistama kiiruse kadu rakendatud krüptimise tõttu.

Lõpuks, kuu riskivaba prooviperioodi (Tagasimaksepoliitika), mida antakse kõigile, kes registreeruvad. Meile pakkus teenus suurt muljet ja selle kohta parema idee saamiseks vaadake meie ExpressVPN ülevaadet.

Miinused

 • Nii kallis

2. BulletVPN

BulletVPN ülevaade

See Eestikeelne pakkuja lisab sellesse loendisse ka ühe pakkuja, kellele saate loota, et te jääksite veebis jälitamatuks. 

BulletVPN on välja ehitanud oma kliendi versioonid, mis võimaldavad tal töötada Windowsi, FireSticki, Androidi, iOS, Linuxi või Maci seadmetes.

BulletVPN-i sisu on järgmine:

 • Serverid: Pakkujal on rohkem kui 100 serverit üle 50 riigi, mis oli meil päris huvitav. See on korralik levitamine, hõlmates siiski kõiki olulisi kohti kogu maailmas.
 • Privaatsus: BulletVPN asub Eesti, piirkond, kus andmete säilitamise seadusi ei kohaldata. Teenus ei kogu kasutaja andmeid ega säilita neid edaspidiseks kasutamiseks. Lisaks on neil a tappa lüliti koos ja Kuulikilp, mis ei võimalda kasutajatel Interneti-ühenduseta ilma VPN-ühenduseta.
 • Turvalisus: Teenusel on ka mitmesuguseid protokolle, mida kasutajad saavad kasutada, näiteks OpenVPN, PPTP, L2TP ja mõlemad IKEv1 & IKEv2.
 • Kiirus: Teenus väidab, et see pakub piiramatut kiirust, piiramatut ribalaiust ja piiramatut serveri vahetamist. Kui me nende kiirust testisime, siis ilmselt on need väited paigas. Nende UltraHD tugiserverite kasutamise ajal suutsime sisu voogesitada täis HD- ja UHD-vormingus.
 • Blokeeringu vabastamise võime: Rai Play, Netflix, Hulu, BBC Player, Disney + ja paljud teised tõestasid, et BulletVPN pääseb neile hõlpsasti ligi, pole probleem, kui me neid katsetasime.

BulletVPN pakub a 30-päevane tagasimakse poliitika kui väljapääs, kui teile selle teenus ei meeldi. Kui kasutate siiski Androidi, a 24-tunnine tasuta prooviversioon on ka saadaval.

Oleme teinud kõikehõlmava BulletVPN ülevaate, mille peaksite tõesti läbi lugema, kui võiksite kaaluda teenusega registreerumist.

Plussid

 • 256-bitine AES-krüptimine.
 • Kuus üheaegset ühendust.
 • 101+ serverit 50+ riigis.
 • P2P tugi.
 • Kiire kiirus.
 • Tapa lüliti
 • Nutika DNS-i funktsioon.
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • Lihtsalt kasutatavad rakendused.
 • Kuulikilp.
 • Tasuta prooviversioon.

Miinused

 • Ei mingit tunneldamist
 • Pole brauserilaiendeid

3. Unlocator

Unlocatori ülevaade 2019

Unlocator aastal tagasi sisse lastud 2013, pakkudes ainult nutikat DNS-i teenust. Mõni aasta hiljem muutus see hübriidseks, pakkudes ka virtuaalset privaatvõrku.

Kasutajad saavad valida kas Nutikas DNS (üksi) või mõlemad. Kuna VPN-teenus on see uus, asusime seda ise proovile panema. Me jõudsime välja järgmisteni:

 • Serverid: Unlocatoril pole kõige suuremat serverivõrku, kuid see katab selle ümber 50+ riiki. See on endiselt hea algus VPN-i jaoks, mis nägi ilmavalgust alles 2019. aastal.
 • Privaatsus: Olime nende peakorteri asukoha pärast tõeliselt mures. Unlocator asub Taani, riik 14 silmaga liidus. Kuid nende sisselogimisreeglid Kunagi ei küsitletud ja ükski aruanne ei näidanud andmete esitamist ega kogumist. Lisaks sellele on sellel täiendav privaatsus tapmislüliti ja Unlocator Shield.
 • Turvalisus: Unlocator kasutab tööstuse standardset 256-bitist AES-krüptimist koos selliste protokollidega nagu OpenVPN, L2TP-IPSec, PPTP ja IKEv2.
 • Kiirus: Kiirus oli ok, kuid mitte igas serveris. Kasutasime Ühendkuningriigi serverit, mis katkestas meie ühenduse peaaegu 50%, mida peetakse endiselt vastuvõetavaks. Siiski pakuvad nad servereid, mis toetavad Ultra HD voogesitust.
 • Blokeeringu vabastamise võime: Testisime peamisi voogesitusteenuseid Unlocatori abil. See suutis igaüks neist lahti võtta. Mis puutub nutika DNS-i funktsiooni, siis sellele pääseb juurde rohkem kui 230 kanalit ümber maailma.

Unlocato on a 30-päevane tagasimakse poliitika, kuid enne kui selleni jõuate, võite kasutada nende 7-päevane tasuta prooviperiood. Teil on vaja vaid saata oma e-posti aadress, krediitkaarti pole vaja. Pakkuja kohta lisateabe saamiseks kontrollige seda Unlocatori ülevaade.

Plussid

 • Sõjaväelise kvaliteediga krüptimine.
 • Viis samaaegset ühendust.
 • Serverid 50 riigis.
 • P2P tugi.
 • Vabastab Rai Play.
 • Tapa lüliti.
 • Nutika DNS-i funktsioon (üle 250 kanali).
 • 30-päevane raha tagasi garantii.
 • Unlocatori kilp.
 • 7-päevane tasuta prooviperiood.

Miinused

 • Mõni aeglane kiirus
 • Pole jagatud tunneldamist
 • Pole brauserilaiendeid

4. NordVPN

NordVPN kate

Lõpetades meie nimekirja NordVPN; pakkuja, mis asub Panamas ja kellel on vaieldamatult üks suurimaid VPN-tööstuse serverivõrke.

Varem on see võitnud kümneid auhindu, sealhulgas parim klienditeeninduse VPN-i pakkuja. NordVPN lubab kuus samaaegset ühendust neile, kes registreeruvad ja pakuvad tipptasemel teenuseid, sealhulgas järgmist:

 • Serverid: Teenusel on rohkem kui 4000 neist asub üle 60 riiki, muutes veebisaidi leidmise tõesti keeruliseks kuskil, millele teil pole juurdepääsu. 
 • Privaatsus: Kuna kasutaja asub Panamas, võivad kasutajad olla kindlad, et see ei häiri Viis silma toimub. Isegi kui see juhtub, peab NordVPN ranget sisselogimisreeglit ja ei kogu oma kasutajate kohta midagi.
 • Turvalisus: NordVPN pakub ka selliseid funktsioone nagu topelt VPN mis suunab teie liikluse läbi kahe serveri, kahekordistades teie krüptimist. Rääkimata CyberSec tarkvara pahavara ja soovimatute reklaamide eemaldamiseks.
 • Kiirus: Pakkujal on optimeeritud serverid võrgumängud, voogesitus, piinamine ja ka suurte failide allalaadimine. Mõne serveri puhul me küll kiirust ei lootnud, kuid teiste kasutamisel NordVPN ei valmistanud pettumust.
 • Blokeeringu vabastamise võime: NordVPN blokeerib Rai Play ilma probleemideta koos kümnete muude voogesituskanalitega. Samuti pakub SmartPlay tarkvara geopiiravate piiride ümber töötamiseks.

NordVPN on üks suurimaid pakkujaid maailmas. See pakub a 30-päevane raha tagasi garantii neile, kes registreeruvad teenusele esimest korda. Kui soovite teada, mida teenuselt oodata võiks, vaadake meie NordVPN ülevaadet.

Plussid

 • Kõrgetasemeline krüptimine.
 • 6 samaaegset seadet.
 • Serverid üle 60 riigi.
 • Juurdepääs Rai Play-le
 • Tapa lüliti.
 • SmartPlay (nutikas DNS).
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • Brauseri laiendused
 • CyberSec
 • Topelt VPN

Miinused

 • Ei mingit tunneldamist.
 • Mõned aeglased serverid.

Rai TV – kanalid

Kui te ei teadnud, lubab Rai Play juurdepääsu mitmele Rai kanalid, kus saate voogesitada igasugust sisu alates spordist kuni laste programmeerimiseni. Parema pildi saamiseks kontrollige kanalite loend allpool:

 • Rai 1
 • Rai 2
 • Rai 3
 • Rai 4
 • Rai 5
 • Rai Movie (varem tuntud kui Rai Cinema)
 • Rai Uudised24
 • Rai Premium
 • Rai Sport
 • Rai Yoyo
 • Rai Italia
 • Rai Gulp

Mis on RaiPlay’is??

Miks peaks keegi selle kõik läbi käima, et pääseda juurde ühele kanalile? See on lihtne, see puudutab kõike sisu. Vaata järgi:

 • TG1
 • Il Paradiso Delle Signore
 • Don Matteo
 • Inspektor Montalbano
 • Medici
 • Domenica sisse
 • Un Medico perekonnas
 • Porta a Porta
 • Roosi nimi
 • Capri
 • Fuoriclasse
 • Angelo reeglid
 • Kosmos: 1999
 • Kas sa kardad pimedat?
 • Jeesus Naatsaretlane
 • Naatsareti Maarja
 • Koletiste allergia

Parim VPN RaiPlay jaoks

Geoplokid nagu näiteks see, kellega olete kohanud, kui proovite voogesitust RaiPlay välismaal on üsna normaalne ja eksisteerib väga erinevatel põhjustel.

Kuid need ei tohiks olla vabandus, kui soovite tõesti sisu voogesitust jätkata Rai TV väljaspool Itaaliat. Hankige VPN ja kontrollige oma veebivabadust.

Millise VPN-iga sa lõpuks hakkama said? Andke meile teada kommentaaride sektsioon allpool.