Parimad VPN-id Samsungi nutiteleri jaoks ja kuidas neid installida

Milline on parim Samsungi nutitelerite VPN? Kas see on tegelikult võimalik installige VPN Samsung Smart TV-s? Alustuseks on VPN-i rakendused mõeldud peamiselt töötamiseks Windows PC, Mac, Android ja iOS. See tähendab, et võite potentsiaalselt installida VPN-i nutitelefoni, kui see põhineb Androidil. Mis saab aga Samsungi nutiteleritest? Lõuna-Korea elektroonikatootja kasutas seda Orsay operatsioonisüsteem aastast 2012 kuni 2015. Pärast seda on Samsungi nutitelerid kaasas Tizen OS installitud. Kuigi see opsüsteem ei ole algselt ühilduv VPN, seal on paar lahendust, mida saate selleks kasutada seadistage oma Samsung Smart TV-s VPN-ühendus.


Parimad VPN-id Samsungi nutiteleri jaoks ja kuidas neid installida

Parimad VPN-id Samsungi nutiteleri jaoks ja kuidas neid installida

Parim Samsungi nutiteleri VPN – ülevaade

Allolevas juhendis selgitatakse üksikasjalikult, kuidas seadistada oma Samsung Smart TV-s VPN. Kui teil on eelteadmisi VPN-i kasutamiseks nutitelevisioonis, ei pruugi olla vaja täielikku ülevaadet läbida. Siin on nimekiri parimad VPN-id, mida saate kasutada mis tahes Samsungi nutiteleris:

Kas Samsungi nutitelerid on ühilduvad VPN-iga?

Nagu ma eespool mainisin, ei ühildu Samsung Smart TV-d VPN-iga. See tähendab põhimõtteliselt, et te ei saa neile VPN-i otse seadistada. Kuid selle asemel, et meid suunata, saate konfigureerida teleri DNS-serveri aadressid Nutikad DNS-puhverserverid. Nutikas DNS puhverserverid on veel üks vahend, mille abil saate piirkondlikest piirangutest mööda hiilida ja voogesituskanalite blokeeringud blokeerida USA, Suurbritannia, Austraalia ja muu maailm.

Erinevalt VPN-ist on nutikas DNS ei krüpteeri teie liiklust, küll. Sellel on nii oma miinused kui ka plussid. Ühe jaoks on krüptimata liiklus endiselt mitmesuguseid veebis esinevad ohud. Kuid see, et teie Interneti-liiklus on pole krüptitud tähendab ka, et te ei koge seda Interneti kiirus langeb mida peate VPN-i kasutamisel kandma.

Veendusime, et kõik Samsung Smart TV VPN-i ülevaates loetletud VPN-teenuse pakkujad pakuvad kasutajatele nutikaid DNS-puhverservereid, mida nad saavad oma teleris seadistada.

Nutika DNS-i installimine Samsung Smart TV-sse – VPN-i alternatiiv

Järgmised sammud hõlbustavad protsessi, mille läbisime selle ülevaates kasutatud Samsung Smart TV DNS-serveri aadresside konfigureerimiseks.

 1. Esiteks lülitate nutiteleri sisse.
 2. Vajutage kaugjuhtimispuldil nuppu Menüü.
 3. Järgmisena minge võrku.Samsung Smart TV DNS
 4. Valige Võrgu olek.Võrgu olek
 5. Seejärel valige IP-sätted.
 6. Siit vahetage DNS-sätted sisestuseks käsitsi.Sisestage Smart DNS käsitsi
 7. Nüüd sisestage tellitud VPN-teenuse pakkuja DNS-serveri aadressid.
 8. Vajutage nuppu OK.
 9. Pärast Interneti-ühenduse testi lõppu taaskäivitage oma Smart TV.

Pidage meeles, et oma muudest piirkondadest voogesituserakenduste installimiseks peate oma Samsung Smart TV piirkonda vahetama. Teisisõnu, te ei pääse juurde näiteks USA rakendustele HBO, Hulu või Amazon Prime kui te ei vaheta esmalt teleri riiki USA-ks. Selle kohta, kuidas seda teha, leiate selle õppematerjali kohta lisateavet.

Kuidas saada ruuteri abil Samsung Smart TV-st VPN-i

Hoolimata sellest, et nad VPN-pakkujatega ühilduvad, saate ruuterit ja installige VPN otse selle kallal. Nii jagavad kõik ruuteriga ühendatud seadmed sama VPN-ühendust.

Ruuterit kasutades pole te teenusepakkujaga seotud üheaegsete ühenduste limiit. Kõik teie WiFi-ga ühenduvad seadmed saavad kasu teie ruuteri krüptitud ühendusest, sealhulgas teie Tark telekas.

Pean nentima, et mitte kõik VPN-ruuterid pole ühildub VPN-iga. Ruuteri häälestamise VPN-i kohta lisateabe saamiseks lugege seda juhendit. Protsess nõuab siiski mõnda tehniline taust, VPN-ühenduse loomine ruuteril on vaeva väärt.

VPN-i lubamine Samsung Smart TV-s võrguühenduse ühiskasutuse kaudu

Oma arvuti Interneti-ühenduse ja nutiteleri vahel saate jagada oma arvutit või Maci. Sel viisil saab Samsung Smart TV kasu PC või Maci VPN-ühendus.

Kuigi see meetod ei ole lihtne ega hõlpsasti rakendatav, on see saavutatav. Soovitame ikkagi proovida ruuteris VPN-ühenduse häälestada või kasutada selle asemel nutikat DNS-i.

Parimad VPN-id Samsungi nutiteleri jaoks

Me kasutame keerulised kriteeriumid et teha kindlaks, millised VPN-id on teistest paremad. Samsungi nutitelerite puhul on peamised funktsioonid, mida peaksite VPN-teenuse pakkujalt otsima kiirus, serveri asukohad, nutika DNS-i saadavus, ja võime juurdepääs geograafiliselt blokeeritud sisule.

Teisisõnu, võite leida odavamaid VPN-i kui need, mida oleme allpool loetlenud, kuid neil võib puududa üks, kui mitte kõik ülalnimetatud funktsioonid. Kui rääkida VPN-i pakkujatest, saate peaaegu alati selle, mille eest maksate.

1. ExpressVPN – toimetaja valik

ExpressVPN kate

ExpressVPN, käed alla, on eksperdid. Meie läbi viidud testide kohaselt tuli see Briti Virginia saarel asuv VPN-i pakkuja suurepäraste tulemustega järgmistes valdkondades:

 • Kiirus: Pärast mõne esinemist jõudlusuuringud, minu Interneti-ühendus läbis a Kiiruse langus 7%, kui olete ühendatud ExpressVPN VPN-serveritega. Teisisõnu, kui teil on kiire Interneti-ühendus, saate ExpressVPN-i kasutamise ajal siiski 4K-ühenduse voogesitada.
 • Serverivõrk: Sellel pakkujal on VPN-serverid võtmekohtades kogu maailmas (160 VPN-i asukohta). VPN-teenuse pakkuja serverivõrk on kriitiline, kuna see määrab, milliseid voogesitusteenuseid saate blokeerida.
 • Nutikas DNS: ExpressVPN pakub seda tehnoloogiat kujul MediaStreamer. Teenus käitab igas VPN-serveris oma DNS-i, mis tähendab, et saate täiendava turvalisuse ka siis, kui kasutate ainult MediaStreamerit.
 • Juurdepääs geograafiliselt piiratud sisule: See teenus on ka üks väheseid VPN-e, mis võimaldab teil muuta ja muuta oma Netflixi piirkond USA-ks. Samuti saate blokeerida suuremate voogesitusteenuste, näiteks Hulu, HBO, DAZN, Amazon Prime ja BBC iPlayer.

ExpressVPN-dega Nutika DNS-i funktsioon, saate mõne minuti jooksul oma Samsung Smart TV piirkondlikest piirangutest mööda minna. Pange tähele, et teenusepakkuja peaks toetama kanaleid, mille blokeeringu lõpetate, see ei tööta a-kanalina VPN teeb.

Teisest küljest lubab ettevõte oma kasutajatele nulllogi poliitikat, millega kaasneb ööpäevaringne tugi. Lisaks saate kasutada kuni viis üheaegset ühendust selle tellimusega.

ExpressVPN kulud 12,95 dollarit kuus. Kui valite nende aastaplaani, on teie kuutasu siiski 6,67 dollarit kuus koos 3 lisavaba kuud. Samuti pakub pakkuja a 30-päevane raha tagasi garantii poliitika, mis võimaldab teil testida selle teenuseid riskivabalt.

Plussid

 • Sõjaväelise kvaliteediga krüptimine.
 • Viis samaaegset ühendust.
 • Üle 160 VPN-i asukoha.
 • Torrenting / P2P tugi.
 • Vabastab Ameerika Netflixi blokeeringu.
 • Tapa lüliti.
 • Nutika DNS-i funktsioon (MediaStreamer).
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • Lihtsalt kasutatavad rakendused.
 • Brauseri laiendus
 • Jagatud tunneldamine.

Miinused

 • Natuke kallis.
 • Ainult iOS-i kasutajatele tasuta prooviversioon.

2. BulletVPN

BulletVPN ülevaade

BulletVPN peakorter asub Eestis; positiivne külg, kuna puuduvad seda konkreetset riiki reguleerivad seadused andmete säilitamise kohta. Siit saate teada, kuidas BulletVPN VPN-funktsioonide osas Samsung Samsungi nutitelerite jaoks kriitilise tähtsusega oli.

 • Kiirus: Meie kiiruuring näitas, et BulletVPN ei mõjuta kasutajate Interneti-kiiruse ühenduse kiirust palju. Kui olete ühendatud Suurbritannia serveriga, a 6% kiiruse langus toimunud. BulletVPN kiire VPN-serverid levivad mitmetes riikides ja aitavad abonentidel voogesitusseadmetes UHD-sisu voogesitada, ilma et videokvaliteet langeks.
 • Serverivõrk: BulletVPN-i serverivõrk sobib kokku teiste parimate VPN-teenustega. Pakkujal on rohkem kui 114+ serverit 47+ riigis levitatud peamistes piirkondades üle maailma.
 • Nutikas DNS: BulletVPN pakub kasutajatele tasuta nutika DNS-i võimalust, mis töötab sujuvalt Samsungi nutitelerites.
 • Piiratud sisu blokeeringu tühistamine: BulletVPN võimaldab kasutajatel blokeerida kõik peamised voogesitusteenused, sealhulgas meeldimised Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime ja DAZN.

Teenus pakub funktsioone, mis kaitsevad teie privaatsust. Meie testide ajal oli IP- ega DNS-i lekkeid pole. Samuti on BulletVPN-il kaks peamist privaatsusfunktsiooni: Tapa lüliti ja Kuulikilp.

Esimene lõpeb teie Interneti-ühendust, kui VPN langeb, ja teine ei luba teil uuesti ühenduse luua kui VPN-ühendust pole.

BulletVPN pole nii kallis. See maksab teile 10,98 dollarit kuus ja 3,75 dollarit kuus kui tellite nende aastaplaan (Teile on kasulik 1 tasuta lisaaasta).

Kui soovite nende teenust proovida, on teenuseosutajal a 30-päevane tagastamispoliitika, mille puhul küsimusi ei küsita, samuti a 1-päevane tasuta prooviperiood jaoks Android kasutajad ja kliendid, kes ühendust tugimeeskond.

Plussid

 • Sõjaväelise kvaliteediga krüptimine.
 • Kuus üheaegset ühendust.
 • 70+ serverit 41+ riigis.
 • P2P tugi.
 • Toetab USA Netflixi.
 • Tapa lüliti
 • Nutika DNS-i funktsioon.
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • Lihtsalt kasutatavad rakendused.
 • Kuulikilp.

Miinused

 • Ainult 1-päevane tasuta prooviversioon.
 • Ei jagatud tunneldamist (meetod, mis võimaldab teil valida, milline liiklus on krüpteeritud ja mis mitte).

3. Unlocator

Unlocatori ülevaade 2019

Unlocator aastal tagasi sisse lastud 2013 nutika DNS-i puhverserveriteenusena. Unlocator asub Taanis, mis on osa 9-silma allianssist, mis põhimõtteliselt on laiendus kurikuulsale 5-silma alliansile. 2019. aasta seisuga lisas see a VPN-i võimalus oma liitumisplaanidesse. Võite valida kas nutika DNS-i (eraldi) või mõlemad. Hindamine näitas meile järgmist:

 • Kiirus: suurem osa Unlocatori VPN-serveritest mõjutab teie Interneti-kiirust ainult pisut. Testide ajal puutusin siiski kokku mõne serveriga (sealhulgas ühega Ühendkuningriigis), mis katkestasid minu ühenduse järsult (55%).
 • Serverid: Unlocator haldab 41 serverit 36 ​​riigis, mis on hea arv, kui arvestada, et see hõlmab riike, kus on peamised voogesituskanalid.
 • Nutikas DNS: Unlocator käivitati nutika DNS-teenusena ja sellest sai hiljuti hübriidteenuse pakkuja. Selle veebisaidi andmetel saab Unlocator Smart DNS blokeerida rohkem kui 235 kanalit kogu maailmas.
 • Juurdepääs piiratud kanalitele: Kui ma Unlocatori kasutamise ajal Netflixi proovisin, lubas teenus mulle ligi pääseda vaatamata Netflixi rangele VPN-i blokeerimisele peaaegu kohe..

Vaatamata sellele, et Unlocator on VPN-i valdkonnas uus, pakub see kõrgeimat turvameedet – AES-256 krüptimine. Selle rakendus on kasutajasõbralik ja seda on väga lihtne kasutada.

Hinnakujundus on teistega võrreldes õiglane. Tegelikult on teenusepakkuja tellimus tunduvalt odavam kui meie loendis olevad kasutajad, alates viimase ülevaate värskendamisest. Kuu tellimuse saate: 9,99 dollarit kuus (VPN ja nutikas DNS). Kui otsite ainult nutikat DNS-i, saate selle hankida 4,95 dollarit kuus.

Üldiselt on Unlocatori kiirused head, mitte suurepärased, lihtsalt suurepärased. Samuti on Unlocatoril a 30-päevane raha tagasi garantii, mis algab pärast nende teenuse testimist 7-päevane, täiesti tasuta.

Plussid

 • 256-bitine AES-krüptimine.
 • Viis samaaegset ühendust.
 • 70+ serverit 40 riigis.
 • P2P tugi.
 • Vabastab Ameerika Netflixi blokeeringu.
 • Tapa lüliti.
 • Nutika DNS-i funktsioon (üle 250 kanali).
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • Lihtsalt kasutatavad rakendused.
 • Unlocatori kilp.
 • 7-päevane tasuta prooviperiood.

Miinused

 • Pole jagatud tunneldamist
 • Mõned serverid on aeglased.

4. NordVPN

NordVPN kate

NordVPN käivitati tagasi aastal 2012 ja sellest on saanud üks parimaid VPN-i pakkujaid selles valdkonnas. See asub Panama, mis on riik, kus puuduvad kohustuslikud andmete säilitamise seadused ja mis ei kuulu Viis silma või Neliteist silmaühendust. 

Pakkuja teenuseid kontrollides tulid mulle järgmised tulemused:

 • Kiirus: Kui ühendasin USA serveriga, kiirus vaevalt langes (9%). Mõned serverid siiski polnud üldse kiire. Nad peaksid olema pühendatud HD voogesitus, kuid minu kvaliteet langes, kasutades neist peotäit, eriti kui aktiveerisin Topelt VPN tunnusjoon.
 • Serverivõrk: Selle veebisaidi andmetel on NordVPN-id serverid 59 riigis. See on suurepärane serveri katvus, kui soovite piirkondlikest piirangutest mööda minna.
 • Nutikas DNS: SmartPlay funktsioon on a Nutikas DNS teenus, mis võimaldab teil nutitelefonis blokeerida geograafiliselt piiratud kanalid ilma VPN-ühendust kasutamata.
 • Vabastamisvõime: Testides, milliseid kanaleid pakkuja saab blokeeringu tühistada, olid tulemused positiivsed. NordVPN võimaldab teil mööda minna piirkondlikest piirangutest, mis on kehtestatud sarnastele inimestele Netflix, Hulu, HBO, CW TV, BBC iPlayer ja CTV ilma haagiseta.

See pakkuja võimaldab oma kasutajatel veebis anonüümselt surfata, säilitades samas selle privaatsuse Topelt VPN-i funktsioon. Ettevõtte teenus sobib juurdepääs geograafiliselt blokeeritud sisule, veebis voogesitus ja torrenting / P2P.

NordVPN-il on ka turvariist teie veebisirvimise täiustamiseks. Seda nimetatakse CyberSec, tehnoloogia, mida kasutatakse ükskõik millise tõrjumiseks õelvara, viirus või pahatahtlik tarkvara mis võivad teie seadet sihtida.

NordVPN kulud 11,95 dollarit kuus, aga kui valite nende 3-aastane plaan, teie kuutasu langeb kuni 3,49 dollarit kuus koos 3 tasuta lisakuud. 

Nii nagu ülejäänud meie nimekirjas, pakub NordVPN a 30-päevane tagasimakse poliitika. Niisiis, võite proovida nende teenust, riskimata mitte millegagi. Selle rakendused iPad, iPhone, Android, PC ja Mac on väga lihtne kasutada.

Plussid

 • Sõjaväelise kvaliteediga krüptimine.
 • Kuus samaaegset seadet.
 • Serverid üle 60 riigi.
 • Juurdepääs USA Netflixile.
 • Tapa lüliti.
 • SmartPlay (nutikas DNS).
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • Kasutajasõbralikud rakendused.
 • Brauseri laiendus
 • CyberSec
 • Topelt VPN

Miinused

 • Tasuta prooviversioon nõuab krediitkaarditeavet.
 • Ei mingit tunneldamist.
 • Mõned aeglased serverid.

Kuidas installida VPN Samsung Smart TV-s – viimased mõtted

Nii et teil see on. VPN-i installimine Samsung Smart TV-sse võtab küll natuke vaeva, kuid seda on võimalik saavutada. Teleri geopiirangutest möödahiilimise lihtsamaks viisiks kasutage Nutikas DNS selle asemel. Kas olete kasutanud mõnda ülaltoodud meetodit? Kas sa olid edukas või tekkisid sul probleemid? Räägi meile sellest kõigest vormis kommentaarid allpool.