PS4 parim VPN-i ülevaade

Me ei liialdaks, kui väidaksime, et Playstation 4 on parim mängukonsool, mis eales tehtud. Sony tipptasemel seade on müügirekordid pidevalt purustanud alates sellest, kui see esimest korda turule jõudis. Koos põnev graafika, hämmastav protsessori võimsus, a mängude kollektsioon peaaegu ületamatu ja top voogesituse teenused, PS4 ei saanud paremaks minna või ehk? Noh, kindlasti saaks, kui VPN on olemas. Kasutajad saavad oma kiirust parandada, vähendada latentsusaega / viivitust ja blokeerida geograafiliselt piiratud sisu. Kuid küsimus on selles, mis on parim VPN PS4 jaoks? Siit leiate täieliku ülevaate.


PS4 parim VPN-i ülevaade

Parim PS4 VPN – KOKKUVÕTE

Heitke pilk parimatele PlayStation 4 VPN-i kokkuvõte allpool, kui soovite saada kiiret teavet selle kohta, mida me täna käsitleme.

Oleme nende tõttu paigutanud ExpressVPN-i auhinnad PS4 VPN-i hulka 30 päeva tagasimaksepoliitika, suurepärane tugi, kiired serverid, ja Nutikad DNS-puhverserverid mille saate seadistada otse oma PlayStation 4 või 3 konsool. Siin on meie parim PS4 VPN-i loend.

Parim PlayStation 4 VPN üle vaadatud

Enne alustamist peame arvestama, et PlayStation 4 ei toeta VPN-i kliente. Nii peaksid kasutajad installige VPN nende ruuterisse.

Siiski oleme oma ülevaates loetlenud pakutavad VPN-id Nutikas DNS teenuseid, mida saab konsoolil otse konfigureerida.

Seda öeldes PS4 parima VPN-i täielik ülevaade on esitatud allpool. Vaata järgi:

ExpressVPN – parim PS4 VPN 2020. aastal

ExpressVPN - parim VPN 2017. aastaks

Me alustame sellest ExpressVPN, esmaklassiline valik kasutajatele, kes soovivad oma PS3 või PS4 VPN-teenusega konfigureerida. Mis usaldusväärne serverid asuvad üle 94 riiki, on ExpressVPN-i klienditeenindajate meeskond kavatsenud näha, et saaksite nautida parimat võimalikku mängude / voogesituse kogemust.

Lisaks mahajäänud / latentsusaja probleemidele on PS4 suurepärane voogesitusteenuse host. Leiate rakendusi domeenile Netflix, Hulu, DAZN, ESPN+, ja kümneid veel. ExpressVPN saab nende kõigi hõlpsa blokeeringu avada.

ExpressVPN pakub maksimaalset kiirust, eriti Ühendriigid kus on saadaval suuremad voogesituskanalid.

Kui kiirus pole teie voogesitusharjumuste jaoks piisav, saate neid alati konfigureerida MediaStreamer (Nutikas DNS) otse teie PlayStationil. Nende veebisaidil on juhendid kõige kohta, mida võiksite otsida.

Enamik võib arvata, et hinnakujundus on mõnevõrra kõrgem kui enamikul pakkujatel, kuid ExpressVPNi poisid on piisavalt kindlad, et nende kasutajad hindavad nende kõrget teenuse kvaliteeti. Sellepärast pakuvad nad a 30-päevane raha tagasi garantii uutele kasutajatele.

Plussid

 • Väga kiired kiirused.
 • 160 serveri asukohta 94 riigis.
 • Vabastab peamised voogesitusteenused.
 • MediaStreamer (nutikas DNS).
 • Optimeeritud mängude ja voogesituse jaoks.
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.

Miinused

 • Päris kallis.

BulletVPN

BulletVPN - parim MLB.TV VPN 2017

Käivitati 2017. aastal, BulletVPN läks nende VPN-serverite testimisel väga hästi. Samuti pakuvad nad hõlpsasti järgitavaid juhendeid ruuterite VPN-i installimise ja seadistamise kohta virtuaalne ruuterid arvutis / Mac.

Praeguse seisuga on BulletVPN-l rohkem kui 124 serverit 51 riigis, mis on väga hea, kui kasutajad soovivad võrgus mängimise ajal vahetada servereid või blokeerida geograafiliselt piiratud sisu välismaal.

Kiiruse osas kogesime minimaalset Interneti-kiiruse langust kõigis nende VPN-i asukohtades. Pealegi proovisime nende järele UltraHD tugi serverid ja tulemused olid silmapaistvad.

Nad ei nõuete, tegime oja sisu UHD kui serverid olid üsna kiiresti. Kui sellest teile ei piisa, on see alati olemas Nutika DNS-i funktsioon, mis võimaldab teil oma asukohta minimaalse kiirusekaotusega nihutada.

BulletVPN on hinnakujunduses taskukohane. Testisime nende teenust ja see osutus PS4 jaoks suurepäraseks. Kuid lisateenusena pakuvad nad a 30-päevane tagasimakse poliitika kui kasutajad kipuvad meelt muutma.

Plussid

 • Suurepärased kiirused.
 • 124+ serverit 51 riigis.
 • Tühistab populaarseimate voogesitusteenuste blokeerimise.
 • Nutikad DNS-puhverserverid.
 • UltraHD tugi (optimeeritud UHD voogesituse ja viivituseta mängude jaoks)
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.

Miinused

 • Serverivõrk võiks olla parem.

Unlocator

Unlocatori VPN-kate

Unlocator polnud tehnilises mõttes VPN-teenus. See oli nutikas DNS-puhverserveri teenus, mis võimaldab teil blokeerida geograafiliselt piiratud kanalid nii PlayStation 4 kui ka PS3-s.

Kuid 2019. aasta seisuga, Unlocator hakkas koos sellega pakkuma ka VPN-teenuseid Nutikas DNS kasutajatele, kes soovivad Interneti piirangutest mööda minna.

Unlocatoril on servereid üle 41+ riiki, levinud peamistes piirkondades üle maailma. See on üks väheseid VPN-e, mis suudab meeldimised blokeerida Netflix, Hulu ja Amazon Prime.

Kiiruse osas ei andnud Unlocator mõnes serveris seda hästi. Aga nad pakuvad küll Kiire serverid, mis suudavad kiiret ühendust säilitada ka siis, kui krüptimine on olemas.

Unlocatori saab installida teie ruuterisse – juhised asuvad kogu veebisaidil, kui vajate abikätt. Kui ühendus on endiselt aeglane, saate neid kasutada Nutikas DNS-teenus alternatiivina.

See on soovitatav, kui mängite võrgus ja mäng hakkab järsku maha jääma. Lõpuks, kui see teenus on teistega võrreldes väga taskukohane.

Nutika DNS-i saate osta või mõlemal juhul nende eraldi tellimiskavade alusel. Lisaks on olemas a tasuta 7-päevane prooviversioon ja a 30-päevane raha tagasi garantii kui soovite kasutada teenust proovisõiduks.

Plussid

 • Serverid 41+ riigis.
 • Vabastab peamised voogesitusteenused.
 • Nutikas DNS.
 • Kiire tugi mängude ja voogesituse jaoks.
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • 7-päevane tagasimakse poliitika.

Miinused

 • Vastuolulised kiirused.
 • Tuleks lisada rohkem servereid.

NordVPN

NordVPN - 2017. aasta parim VPN-i ülevaade

Spetsiaalsete mänguserveritega, mis on ehitatud kiiruse jaoks ja asuvad strateegilises asukohas optimaalse mängutõhususe saavutamiseks, NordVPN on üks vähestest pakkujatest turul, kes teeb tõepoolest palju oma mängijate kogemuste paremaks muutmiseks esimese astme kiire võrk.

Teenusel on tuhandeid servereid 62 riiki, mis on enam kui piisav, et minna üles erinevatel mandritel asuvatele oponentidele ja pääseda kanalitele üle kogu maailma.

Hästi optimeeritud ribalaiuse ja võimalikult väikese reageerimisajaga kutsub NordVPN välja mängijaid, kes on valmis oma kogemusi järgmisele tasemele viima.

Ehkki enamik nende serveritest on tööks hästi optimeeritud, nägime mõne nende, eriti kahekordse VPN-i puhul aeglase kiiruse üle.

Lisaks on olemas SmartPlay, oma nutika DNS-teenuse, mis annab teile juurdepääsu sadadele PS4 voogesituskanalitele ilma nende VPN-i vajamata. Seda saab hõlpsalt konsoolil konfigureerida.

NordVPN on 30-päevane raha tagasi garantii. See võimaldab teil testida nende teenust, muretsemata äsja makstud liitumistasu kaotamise pärast.

Plussid

 • Serverid 62+ riigis.
 • Juurdepääs peamistele voogesitusteenustele.
 • Nutikas DNS (SmartPlay).
 • Optimeeritud võrgumängude jaoks.
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.

Miinused

 • Mõni aeglane kiirus.

VPN-i kasutamise eelised PS4 jaoks

Eelistena, mida saate oma VPN-i kasutamisel oma Sony PlayStation 4 või 3-l kasutada, on juurdepääs geopiiratud sisule teenustest, näiteks USA Netflix, Spotify ja Hulu.

Teil on turvaline teadmine, et teie liiklus on krüptitud, pääsete juurde Interneti-osadele, mis on piirkonnapõhised, sõltumata teie asukohast. See hoiab ära pahatahtlike üksikisikute andmete varguse.

Samuti võite avastada, et VPN-i kasutamine aitab palju parandada PS4 mängude kiirust ja pingimisaegu, kuna valitakse lühem marsruut ükskõik millisesse piirkondlikku serverisse.

Selle illustreerimiseks kujutlege, et viibite USA-s ja soovite mängida Ühendkuningriigi serverites. VPN-i abil saate kindlaks teha piirkondliku serveri, mis suudab lühendada andmete edastamiseks kasutatavat marsruuti, mitte see, mis oleks olnud teie Interneti-teenuse pakkuja viisakalt kasutatav. Selle tulemuseks on kiirem pingivastus ja seega kiirem ühendus.

Nüüd, kui olete otsustanud, et soovite proovida VPN-i oma PS3 või PS4 kaudu, leiate, et turg on teenusepakkujate poolt üle ujutatud määral, mis võib selle valimise väga keeruliseks muuta.

Teie jaoks lihtsamaks tegemiseks olen proovinud ja testinud viit tuntud pakkujat, kes ütlevad, et pakuvad klientidele parima hinna ja kvaliteedi suhet..

Kuidas muuta PS4 piirkonda / riiki?

Muude riikide rakenduste allalaadimiseks ja installimiseks oma PlayStation 4-le peate oma PSN-i piirkonda muutma. Esiteks leiate sellest õpetusest üksikasjalikud juhised Ameerika või Suurbritannia PSN-konto loomiseks.

Kuidas installida VPN PS4-le?

Siinkohal on oluline mainida, et juhuks, kui plaanite kasutades VPN-i oma PS4-ga või PS3 või PS3, peate otsima VPN-ruuteri. Selle põhjuseks on asjaolu, et VPN-teenuse pakkujad ei toeta VPN-i kasutamist mängukonsoolide abil.

Mängukonsoolid ei paku ka ühenduse protokolle, mis võimaldaksid krüptitud serveri ühenduse seadistada.

Võite ka oma arvuti VPN-ühendust PlayStation 4-ga jagada, järgides neid juhiseid.

Kui teil on Mac, kasutage seda juhendit sellele virtuaalse ruuteri seadistamiseks ja selle VPN-ühenduse jagamiseks oma mängukonsooliga.

Teise võimalusena registreeruge VPN-teenusega, mis pakub nutikaid DNS-puhverservereid, mille saate seejärel seadistada otse PS4 / PS3-le. ExpressVPN on siin hea näide.

Järeldus PlayStation 4 parimate VPN-ide kohta

Kuna VPN-i pakkujad ei soovi PS3-le ja PS4-le mõeldud mängukonsoolidele otsest VPN-tuge pakkuda, töötab VPN-teenus üsna hästi niipea, kui saate VPN-ruuteri kaudu ühenduse luua. Kui te ei pea seda võimaluseks, peaks ülaltoodud SmartDNS-i teenusepakkujatest piisama, eeldusel, et sirvite veebi ilma turvameetmeteta (nt andmete krüptimine).

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map