IPTV parim VPN – põhjalik ülevaade 2020. aastast

IPTV on lühike Interneti-protokollitelevisiooni jaoks. Põhimõtteliselt tellite IPTV teenuse, et saada kanalite otseülekandeid kogu maailmast. Siiski peaksite olema teadlik kahest probleemist. Teenust peetakse ebaseaduslikuks sellistes riikides nagu USA, Suurbritannia, Kanada, Austraalia ja Saksamaa. Lisaks võib teie Interneti-teenuse pakkuja takistada teie Interneti-ühendust, mis põhjustab IPTV-kanalite vaatamisel palju puhverdamist. Kuid VPN-i abil saate peita oma IP-aadressi ja voogesitada oma lemmikkanaleid anonüümselt kõikjal maailmas. Samuti väldite keelatud IPTV vooge, mille ISP kehtestab. Mis kõik öeldud, mis siis ikkagi on IPTV parim VPN 2020. aastal? Lugege meie arvustust.

Parim IPTV VPN 2017. aasta põhjalikus ülevaates

Parim IPTV VPN 2020. aastal põhjalikus ülevaates

Kas IPTV on seaduslik ja turvaline kasutada?

Lühidalt, IPTV on illegaalne. Voogude müük, levitamine ja vaatamine, millel teil pole oma õigusi, on üks vorm piraatlus. Kuigi enamik autoriõiguse rühmitusi ja Interneti-teenuse pakkujad keskenduvad praegu volitamata võitlusele Kodi lisandmoodulid ja telekast, keskendub peagi ka IPTV-le.

IPTV kasutajad ei taipa, et nende Interneti-teenuse pakkuja näeb, mida nad oma Interneti-ühenduse abil teevad. Teisisõnu saab teie Interneti-teenuse pakkuja seda teha ekraan kõik külastatud saidid, allalaaditud failid ja võrgus vaadatavad kanalid. Ainus viis anonüümseks jääda on kasutades a VPN.

Mis on VPN?

Virtuaalsed privaatvõrgud või lihtsalt VPN-id on juba pikka aega olemas. Algselt kasutasid sellised turvameetmeid sellised ettevõtted nagu advokaadibürood ja raamatupidamisbürood kaitsta nende tundlikke andmeid. Kuid küberkuritegude ja võrguseire suurenemisega hakkasid üha enam Interneti-kasutajaid VPN-e oma seadmetele installima.

Kuid andmekaitse pole ainus põhjus, mis selle populaarsuse hüppeliselt suureneb. VPN-id ka krüptima teie liiklus ja varjata teie IP-aadress, mis hoiab teie võrgutegevusi ja identiteeti varjatud Interneti-teenuse pakkujatelt ja muudelt osapooltelt.

Lisaks saavad VPN-id: mööda minna geograafilistest piirangutest ühendades teid teise valitud serveriga. Seejärel annab see teile serveri piirkonnast uue IP, mille valisite selle tegemiseks näed välja nagu oleksid tegelikult seal.

Kuidas kasutada VPN-i koos IPTV-ga?

Kõik sõltub tõesti sellest, millist voogesitusseadet te kasutate. IPTV-d tarbitakse enamasti Android TV karbid. Lihtsalt laadige VPN-rakendus samasse seadmesse, kus otseülekannet voogesitate, nagu allpool selgitatud.

 1. Kui kasutate a PC, Mac, Android, iPhone, Android või Kodi TV kast saate nendesse seadmetesse oma VPN-pakkujate rakenduse alla laadida ja installida.
 2. Ükskord tehtud, logige rakendusse sisse ja looge ühendus VPN-serverisse.
 3. Nüüd saate IPTV turvalist voogesitust, teades, et keegi ei luura sind.

Kui ruuter toetab VPN-i, võite selle asemel oma ruuteril VPN-ühenduse seadistada. Nii toimivad kõik selle ruuteriga ühendatud seadmed jaga selle turvaline VPN-ühendus.


IPN-iga VPN-i kasutamise eelised

Kas peaksin IPTV-ga VPN-i kasutama? Ausalt öeldes soovitan teil kasutada VPN-i millal iganes võrgus käite. Kõigi tänapäeval esinevate pahatahtlike veebiohtude korral ei saa keegi kunagi liiga turvaline olla. IPTV puhul muutub VPN aga veelgi olulisemaks kõigi võimalike funktsioonide tõttu.

 • Rohkem privaatsust: Tõenäoliselt teate juba nüüd, et iga veebis tehtud sammu jälgitakse. See hõlmab külgi nagu Interneti-teenuse pakkujad, valitsusasutused, ja isegi sellised veebisaidid Google ja Facebook. Nüüd ma ei tea sinust, kuid ma vihkan oma iga liigutuse jagamist kogu maailmale, eriti kui need kutid jälgivad mind varjust. Seetõttu on teie parim lahendus VPN, mis krüpteerib teie Interneti-liikluse.
 • ISP drosseldamise vältimine: Mitu korda olete pideva kannatuse all kannatanud puhverdamine kas võrgus videoid voogesitate? Ehkki teie Interneti-kiirus peaks IPTV voogude vaatamisega hõlpsasti hakkama saama, jääb video endiselt ummikusse. Kui teil on esinenud sarnaseid sümptomeid, on tõenäoliselt teie Interneti-teenuse pakkuja drossel teie Interneti-ühendust. VPN-i abil saate seda teha ümbersõit need meetmed hõlpsasti.
 • ISP keelud: Briti ja Austraalia Interneti-teenuse pakkujad on hakanud IPTV voogude vastu võitlema. See tähendab, et võib-olla ei saa te IPTV-d kasutades reaalajas kanaleid vaadata, kuna nende URL-id on olemas blokeeritud teie ISP poolt. VPN-serveriga ühenduse loomine võimaldab teil seda teha blokeeringu tühistamine neid URL-e olenemata sellest, kus te praegu elate.

Parim IPTV VPN 2020. aastal – kokkuvõte

Altpoolt leiate tabeli, mis sisaldab parimaid VPN-teenuseid, mida saate registreeruda. Peamiselt on pakkuda parimat VPN-i 24/7 tugi, ülemaailmne võrk VPN-i asukohtadest, kiired serverid, ja peab hoidma pole logisid oma sirvimistegevustest. Kui soovite põhjalikumat ülevaadet, lugege edasi.

Parim IPTV VPN 2020. aastal – põhjalik ülevaade

ExpressVPN – parim anonüümse sirvimise VPN

ExpressVPN - parim VPN 2017. aastaks

ExpressVPN – parim VPN 2020. aastaks

ExpressVPN kirjeldab ennast kui lihtsalt toimivat VPN-i ja seal olevad inimesed ei oleks seda võinud paremini öelda. See teenus võtab kõik, mida te oma teenusepakkujalt ja seejärel mõnelt võite oodata, ja viib selle täiuslikkuseni. Usu mind, ma olen seda proovinud. See on suurepärane “privaatsuse ja turvalisuse tööriist, mis krüpteerib kasutajate veebiliikluse ja maskeerib nende IP-aadressid.”

Nad on ka parimad, kui asi puudutab kanalite blokeeringu tühistamine ja geoplokkide vältimine. Kasutan seda kaubamärki alati, kui tahan oma lemmiksaateid välismaalt voogesitada ja see ei lakka kunagi mulle avaldamast muljet.

Ettevõttel on a lai serverivõrk mis hõlmab kõiki maakera nurki, kiirete serveritega, mis asuvad 94 riigis. See krüpteerib – liiklust, kasutades tugevaimat turul saadaolevat protokolli, ja – ei pea kunagi logisid sellest, mida te võrgus teete.

Lisaks saate kasutada kuni viis seadet korraga ühe konto kasutamine. Ja kui teil on küsimusi, võite võtta ühendust teenuse suurepärase klienditeeninduse toega, mis on saadaval ööpäevaringselt.

Plussid

 • AES 256-bitine krüptimine.
 • 30-päevane tagasimaksegarantii.
 • PC, Mac, iOS ja Androidiga ühilduvad VPN-i rakendused.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi.
 • Viis samaaegset ühendust.
 • Rohkem kui 3000 serverit 160 asukohas.
 • Logi sisse keelamise poliitika.
 • Tapa lüliti.

Miinused

 • Natuke hinnasem kui tema konkurendid. 

BulletVPN

BulletVPN - parim MLB.TV VPN 2017

BulletVPN – parim VPN 2020

BulletVPN pole nii kaua olnud. Kuid hoolimata sellest, et ta oli mõnevõrra uustulnuk, läks see läbi proovimisel üllatavalt hästi. Ettevõte pakub hõlpsasti jälgitav juhendid VPN-i installimiseks ruuteritesse ning virtuaalsete ruuterite seadistamiseks arvutisse / Mac-i.

Mis puutub ühenduse kiirusesse, siislõõmav.„Ma võin teatada minimaalsetest BulletVPN pakutavate kiiruste langustest. Tegelikult pole seda isegi mainimist väärt. See kaubamärk võib isegi nõuda kõrgemat skoori, kui see mõne lisab rohkem servereid oma võrku.

Plussid

 • 30-päevane raha tagasi garantii.
 • Ühilduvad rakendused personaalarvutitele, Macile, iOS-ile ja Androidile.
 • Ööpäevaringselt toimuva vestluse tugi.
 • Nulllogimise poliitika

Miinused

 • Suhteliselt väike serverivõrk võrreldes teiste pakkujatega.

IPVanish

IPVanish - 2017. aasta parima VPN-i ülevaade

IPVanish – parim VPN-i ülevaade aastal 2020

IPVanish on VPN-tööstuses tuntud nimi. A usaldusväärne ja lugupeetud teenus, see on kuulus tippkiirused mida tema serverid pakuvad. Samuti tagavad nad, et võrgus minnes austatakse teie privaatsust, kuna nad ei pea kunagi teie veebitegevuse andmeid. Samuti peaksite arvestama, et IPVanish on Kodi optimeeritud. Nii et kui teil on Kodi seade, siis ärge enam mõelge ja tellige see VPN.

Plussid

 • Kiire serverikiirus.
 • Piiramatu piinamise ja P2P toetus.
 • Kuni 10 samaaegset VPN-ühendust.
 • Optimeeritud Kodi jaoks.
 • Logi puudumise poliitika

Miinused

 • Lühike 7-päevane tagasimakse periood.
 • Netflixiga see ei tööta.

NordVPN

NordVPN - 2017. aasta parim VPN-i ülevaade

NordVPN – 5 parimat VPN-i ülevaadet 2020. aastal

NordVPN-id VPN-i rakendused iPhone, iPad, Android, PC ja Mac on võib-olla kõige lihtsam ja lihtsam sõbralik Olen kasutanud. Nende seadistamine võtab paar minutit. Edaspidi käivitate rakenduse ja looge ühendus teie valitud VPN-serveriga. Võib kindlalt öelda, et nende rakenduste loomiseks läks palju vaeva.

Nagu ExpressVPN, pakub ka NordVPN a 30-päevane tagasimakse periood, rohkem kui piisavalt aega nende VPN-serveri täielikuks testimiseks. NordVPN on üks parimatest VPN-teenustest, kui rääkida kasutajate anonüümsus ja privaatsed andmed.

Plussid

 • 30-päevane tagasimakse periood.
 • Suurepärased VPN-i rakendused.
 • VPN-serverid umbes 60 riigis.
 • Topelt VPN.

Miinused

 • Mõni server võib olla pisut aeglane.

Parim IPTV VPN 2020. aastal – pakkimine üles

Praegu on IPTV kui illegaalne otseülekande allikas on endiselt kuidagi radari all. On vaid aja küsimus, enne kui ametivõimud, Interneti-teenuse pakkujad, autoriõiguse trollid ja ajakirjandus hakkavad keskenduma IPTV vastu võitlemisele. Veenduge, et kasutate VPN-i, sõltumata sellest, mida teete võrgus. Vastasel korral võite saada a autoriõiguse rikkumise teatis üsna pea postkastis.

Milline VPN-teenus oli teie jaoks IPTV jaoks parim? Palun rääkige meile allpool olevas kommentaaride jaotises.