Kuidas me VPN-i pakkujaid järjestame?

Nii suurejooneline kui see ka pole, läheb Internet ikkagi pimedamasse kohta. Kui olete võrgus, seate oma ohtu turvalisus, privaatsus ja identiteet, mis viib meid meie probleemile esmase lahenduseni, VPN. Kuid kas olete kunagi mõelnud, kuidas meie saidil theVPN.Guru valige, millised on parimad VPN-id? Mida Funktsioonid kas me jälgime tähelepanelikult, et seda teha milline VPN on kõrgemal kohal? Las ma näitan teile, kuidas me tegutseme.


Kuidas valida täiuslik VPN?

Kuidas valida täiuslikku VPN-i?

Mis on VPN ja kui oluline on see?

Tänapäeva Interneti kasutamisel peaksite olema kogu aeg ettevaatlik. Ärge kunagi mõelge, et kui olete võrgus, olete üksi. Ei, vastupidi, minu sõbrad, häkkerid ja küberkurjategijad on alati olemas korista seda, mis sulle kallis on andmete ja teabe osas.

Häkkerid teenivad kasumit kontoteabe, paroolide müük, ja muud isiklik informatsioon nad võivad leida. Isegi kui teil on väikeettevõte, võivad häkkerid oodata teie kliendi privaatsete andmete saamiseks õiget hetke. Citrixi julgeolekustrateeg Kurt Roemeri sõnul:

“Väikeettevõtete kasutajad vajavad VPN-e, et hoida oma võrguliiklust privaatsena ja omavoliliselt kaitsta.”

Võtke see kelleltki, kes teab paremini. A Virtuaalne privaatvõrk loob a turvaline läbipääs Interneti-ühendusega seadme ja veebisaidi / teenuse vahel, kuhu proovite jõuda. See suunab kogu teie liikluse ümber läbi turvalise serveri, andmete krüptimine protsessis.

See hoiab ära kõik teie seadmele suunatud rünnakud. Teisisõnu, kui olete investeerinud lugupeetud VPN-i, olete täiesti ohutu. Noh, CSIDi tehnoloogiadirektor Kent Bloomstrand nõustub:

“VPN-id pakuvad olulist turbekaitse taset,”

See pole veel kõik; ka VPN aitab teid mööda minna piirkondlikest piirangutest kõrval online-asukoha muutmine. Kõik, mida peate tegema, on ühenduse loomine konkreetse riigi serveriga ja olete praktiliselt seal. Nüüd saate juurdepääsu kogu selle piirkonna piiratud sisule, vaatamata füüsiliselt välismaal viibimisele. Nüüd olen andnud teile korraliku VPN-i sissejuhatuse. Kas suundume edasi kuidas nad reastavad?

Funktsioonid, mis seavad VPN-id kõrgemale

VPN-ide hindamisel peaksime kõigepealt veenduma, et see vastab kasutajate vajadustele. Konkreetsesse teenusesse pole mõtet investeerida, kui see pole tegelikult see, mida soovite. Igal veebikasutajal on erinõuded mida oodata VPN-i pakkujalt.

Sellepärast on meil kõigil lõpuks erinevaid teenuseid. Kuid igal VPN-il peaksid olema konkreetsed olulised tegurid. Kui need puuduvad, võite oma kompromissi teha veebiohutus ja anonüümsus. Siin on peamised omadused mis aitavad a VPN tagada kõrgema koha meie VPN pingerea.

Ühenduse kiirus

Interneti kiirusKui te ei tea seda veel, a VPN-i krüptimine muudab teie Interneti-kiirust muutmata. Seetõttu on oluline valida VPN-teenus, mis tagab lõõskavad serverid Pole tähtis, kus nad on. Ma tean, et mida lähemal server on, seda parem on ühendus. Kuid me ei taha sellest kriteeriumist kinni pidada. Uurin pakutavat VPN-i maksimaalne kiirus, isegi kui server on kaugel.

Mis saab siis, kui olete USA-st väga kaugel ja soovite Hulu meeldimisi voogesitada? Kas soovite kannatada? puhverdamisküsimused ja viivitused kogu aeg? Ma ei usu. Kui teenusepakkuja ei saa maksimumkiirust tagada teie privaatsest ühendusest, see ei tõuse minu nimekirja tippu.

VPN-i kiiruse testimisel võtame drastilisi meetmeid. Esiteks meie testige kiirust, millel me algselt töötame. Pärast seda ühendame a-ga VPN-server meie asukoha lähedal testida, kuidas krüptimine võrku mõjutas. Lõpuks uurime ka, mis ühendab a kauge server saab teha. Lisaks kontrollime, kas allalaadimise kiirus on suurenenud. Kui tulemused on head, VPN on kõrgemal kohal.

Suur serverivõrk

Serveri asukohtVõimalus valida a lai valik servereid on ka üsna oluline. Lubage mul kõigepealt selgitada, mis juhtub. Kui loote serveriga ühenduse, võtate selle kasutusele IP-aadress riigist, kus server asub. Teil on selleks kaks eelist. Esiteks jõuad sa sinna peida oma võrgutunnus (IP-aadress). Teiseks saate seda teha juurdepääs geograafiliselt piiratud sisule teie piirkonnas.

Mõnel VPN-il pole nii suurt serverivõrku, mis neid teeb kasutu mõningatel juhtudel. Kujutage ette, et soovite mõnda sisu voogesitada TSN, ja siis leiate, et teie VPN-is pole ühtegi serverit Kanada. Kui see on VPN-i kasutamise ainus eesmärk, see investeering on raiskamine.

Te ei saa lihtsalt sama serveri abil ikka ja jälle Internetti sirvida. Mõned VPN-teenused pakuvad servereid ainult USA-s või Euroopas. VPN-testide tegemisel arvestame kõike, mida klient vajab. See ei tähenda ainult geopiirangutest möödahiilimist, korraliku serverivõrgu olemasolu on ka muid eeliseid.

Kontrollime, kas VPN-is on ka konkreetses riigis rohkem kui 1 server. Nagu ma teile ütlesin, on kasutaja jaoks olemas kõik võimalikud vajadused, s.t isegi elektrikatkestuse piirangutest möödahiilimine. Pikk lugu lühike, VPN koos üle 1000 serveri kogu maailmas saab minu tähelepanu: mida rohkem asukohti, seda parem.

VPN peakorteri asukoht

VPN-ide ja muude privaatsustööriistade arutamisel peaksime arvestama, kust nad algselt pärinevad, nagu ka nende oma peakorteri asukoht. Me uurime põhjalikult, kas VPN asub riikides, kus rakendatakse andmete säilitamist, st riigis, kus on EYES.

Tingimused “Viis silma“,“Üheksa silma“Ja“14 silma”Ilmuvad sageli privaatsuskogukonnas, eriti VPNides”. Halvim külg on see, et valitsused võivad keelata teenuseosutajal isegi mõjutatud kliente teavitamast; ei saa te selle privaatsuse rikkumise vastu kätte maksta.

Silmad on rahvusvahelised järelevalveliidud, kellel on õigus koguda ja jagada massijälgimisandmeid. Nad saavad ühendust võtta nende territooriumil asuva VPN-i pakkujaga ja küsida klientide kohta teavet. Pole tähtis, miks; oluline on see, et nad saaksid. Näiteks Ühendkuningriik, telekommunikatsioon on salvestanud sirvimisajalugu, ühendusaegu ja tekstsõnumeid. See algas siis, kui Snoopersi harta nägi ilmavalgust 2016. aastal. Sama võib öelda ka Ameerika Ühendriikide kohta omaga PRISM-programm.

5 silma

 • Austraalia
 • Kanada
 • Uus-Meremaa
 • Ühendkuningriik
 • Ühendriigid

9 silma

 • 5 silmaga riigid
 • Taani
 • Prantsusmaa
 • Holland
 • Norra

14 silma

 • 9 silmaga riigid
 • Saksamaa
 • Belgia
 • Itaalia
 • Rootsi
 • Hispaania

Sel juhul proovime vältida kõigi VPN-ide lisamist Neis riikides asuvad peakorterid. Kuid mõned VPN-id, mis panevad meie loendi töötama oma serveritega ja võtma kasutusele a range mittelogi poliitika. See tähendab, et isegi The Eyes ei saa teie andmeid kätte. Noh, VPN.Guru skaalal on see VPN, mida tasub lisada kõrgetele konkurentidele.

Sõjaväelise klassi krüptimine

VPN-krüptimineEnamik turul pakutavatest premium-VPN-idest kõrgetasemelised tehnoloogiad kui tegemist on turvalisusega. Kuid siiski täiendav kaitsekiht toob sulle täiustatud turvaprotokollid. Mida suurem on VPN-i pakutavate protokollide valik ja valik, seda parem. Kuid kõige olulisem protokoll on OpenVPN.

Loomine krüptitud andmetunnel kliendi ja VPN-serveri vahel ei piisa. Iga VPN saab krüpteerige oma andmed, kuid see ei tee seda sõjaväeline OpenVPN on tavakasutuses kõige kaasaegsem protokoll ja seda peetakse väga turvaliseks. Usaldusväärsed VPN-id seavad selle protokolli vaikimisi. Kui loote ühenduse, krüpteerite oma ühenduse uusima turvatehnoloogiaga, OpenVPN.

Kuid see pole veel kõik, mida VPN pakub. Peate kontrollima, kas see annab teile a protokollide valik. Näete, mida kõrgem on krüptimine, seda aeglasem on teie Interneti-kiirus. Protokollidel põhineva VPN-i hindamisel peaks olema järgmine valik: 

 • OpenVPN
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • IKEv2
 • PPTP

Nõuanne, proovige vältige PPTP-d. Ehkki see on üks vanimaid VPN-i protokolle, on enamik teenuseid juba ammu kiirematele ja turvalisematele protokollidele üle viidud. Niisiis, kui VPN, mida me hindame, pakub sõjalise kvaliteediga protokolle, on see kindlasti teistest kõrgem.

Logi puudumise poliitika

Pole logipoliitikatKui investeerite VPN-i, annate neile oma usalduse. Seejärel saadate sellise teabe nagu oma täielik nimi, e-posti aadress ja krediitkaart info. Mõnikord kuritarvitatakse seda usaldust ja avaldatakse kasutaja üksikasju. Kui soovite sellist tüüpi teavet VPN-ile usaldada, peate kontrollima nende õigusi metsaraie poliitika.

Meie, Guru, otsime VPN-e ärge talletage sirvimistegevusi ega teavet. Noh, mõned pakkujad on üsna selged. Nad väidavad, et nemadki pidage mõnda logi sealhulgas teie e-posti aadressi teatud aja jooksul. Teised on ebamäärane ja maskeeritud juriidilisse kõnepruuki, ja mõned võivad olla väga selged.

Mõnel juhul peavad VPN-teenused üle andma mõne kasutaja kohta teatud nõutavad andmed. See korraldus pärineb võimudelt. Kui teenus peab logisid, siis kõik teie andmed on valedesse kätesse. Kui aga on olemas range mittelogi poliitika, siis valitsus ei saa teie andmeid koguda kuna seda pole, alustuseks.

Kontrollige nende logimiseeskirju väga hästi. Võib-olla nad valetavad sulle. See on väga oluline tegur, kui nad valivad VPN. Miks peaksite investeerima VPN-i, mis ei hoia teie andmeid privaatsena? See läheb vastuollu oma algse tööga.

Hinnakujundus

HinnasiltOlen kindel, et soovisite, et ma kannan selle nimekirja ette. Aga need, mis ma eespool on tähtsam, usalda mind. Mõned teist tahaksid vali VPN nende eelarve põhjal. Kuigi kalleid VPN-e on palju, kinnitan teile nad on iga senti väärt teenuste osas. Nad pakuvad parima kvaliteediga teenust.

Usaldusväärne VPN peaks suutma näha, milline on turg. Siis on see käes pakub pakkumisi odavamate liitumisplaanide korral. Näiteks kui kuutasu on 12 dollarit, siis ütleme, et see peaks teile andma 3-aastane tellimus kuhu sa jõuad säästa kuni 40%. See on üsna meeldejääv ja sellest on kasu teile ja teistele kasutajatele kogu maailmas.

Kuid oodake, ma pean sellest rääkima. Mida iganes sa teed, eemale tasuta VPN-teenustest. Kui olete minu arvustusi varem lugenud, märkate seda ükski VPNidest, mida valin parimaks, pole tasuta VPN-id. Seda seetõttu, et need teevad teile rohkem kahju kui kasu. Esiteks ei tule nad sisse täielik valik funktsioone.

Nad annavad teile seda, mida nad saavad tasuta lubada. Võimalik, et jätate ilma olulisest funktsioonist, mis ei aita teil VPN-i kasutajana tuvastamist vältida. 

enamgi veel, tasuta VPN-id müüvad teie andmeid sõsarettevõtetele tulu eest. Ma mõtlen, kuidas sa muidu arvad, et nad maksavad oma lõivud? Las ma teen selle teie jaoks kokku.

Kasutate tasuta VPN-i; maksate kinni oma isiklikust teabest. ”

Ühilduvad seadmed

Ühilduvad seadmedVPN peaks suutma oma teenuseid osutada mitmesugused opsüsteemid. Kui ei, siis miks peaks see meie loendis esikoha saavutama? Enamikul VPN-i pakkujatest on pühendatud kliendid Android, iOS, PC ja Mac. Kuid vähestel neist, mis on meie veebisaidil alati kõrgel kohal, on rakendused sisse lülitatud Amazoni tulekepp.

Neile, kes soovivad mööda minna piirkondlikest piirangutest mängukonsoolid ja voogesitusseadmed, ükski seal asuv VPN ei saa seda pakkuda, kuna need platvormid on ei ühildu VPN-idega. Kuid VPN peaks pakkuma alternatiiv, näiteks, Nutikas DNS-puhverserver.

Mõned VPN-i pakkujad pakuvad funktsioone, mille abil saate muuta oma DNS-i sätteid geograafilistest blokeeringutest mööda hiilida. Te kaotate turvafunktsioonid, kuid jällegi on see alternatiiv. Kui vaatate meie ülevaateid, leiate, et enamik loendi ülaosas olevaid VPN-e pakuvad a Nutika DNS-i funktsioon.

Nõutavad funktsioonid

Seadme ühilduvusLisaks sellele peaksid VPN-i rakendused pakkuma ülitähtsaid funktsioone, et meie tähelepanu köita. Rakenduse seadete valimisel peaksite leidma mitu võimalust, mille abil lubada või valida. Näiteks a Tapa lüliti kui VPN-ühendus järsult katkeb.

See funktsioon saab lõpetage Interneti-ühendus nii et see, mida te VPN-i kasutamise ajal tegite, jääb privaatseks, kuni VPN taaskäivitub.

Lisaks võimaldavad mõned VPN-i rakendused oma kiirust testida enne ja pärast VPN-iga ühenduse loomist. Kiirus on tänapäeval probleemiks teie Interneti-teenuse pakkuja käiguga. Kui aga kasutate VPN-i, saate seda teha mööda hiilida seda. Ja õige funktsiooni abil saate testige oma ühenduse kiirust millal iganes sa tahad.

Need on vaid kaks funktsiooni, mida otsime auväärses VPN-is, et see meie loendiks saaks. Ülejäänud on esitatud allpool:

 • DNS lekkekaitse.
 • Jagatud tunnel (saate valida, milline osa teie liiklusest suunatakse ümber).
 • Kiiruskatse.
 • Reklaami blokeerimine.
 • Pahavara kaitse.
 • Topeltkrüptimine.
 • Tapa lüliti.
 • Toetatud protokollid (mõned seadmed teatud seadmetes ei toeta konkreetseid protokolle).
 • Rakendusesisese lekke testimise lingid (IP-aadress, DNS-leke, WebRTC-leke).

Täpsemad VPN-testid

Andmete lekeMeie loendis kõrgel kohal olevad VPN-id peaksid suutma pakkuda teile lahenduse, kui see on olemas VPN-i leke toimub. Teostame testide tulu, et analüüsida VPN-i usaldusväärsust kaitsta oma klientide privaatsust. 

Meie veebisaidil alati soovitatud VPN-id on välja lasknud ja täiustatud VPN-i testimiskomplekti, mida nad kasutavad sisemiselt lekkekindel kõik nende VPN-i rakendused. Kui VPN seda ei paku, siis loendit ei tehta. Just seda ootame VPN-is lekkekaitse osas:

DNS lekkekaitse: DNS on süsteem, mis teisendab teie URS-i arvuliseks IP-aadressiks, mis aitab teie brauseril kindlat veebisaiti laadida. Tõlkeprotsessiga tegeleb aga teie ISP. Kas oskate arvata, milles siin probleem on?

Noh, teie DNS-i taotlused on tühjendage tekstiloogid kõigest, mida veebis külastate. Sellepärast teie ISP teab kõike, mida teete. Kui kasutate VPN-i, mis levitab teie taotlusi, on teil parem ilma selleta. Sellepärast vaatame lähemalt pakutavaid VPN-e DNS lekkekaitse. Kui nad seda teevad, on nad loendi tipus.

WebRTC lekked: Kui kasutate Firefoxi, Chrome’i, Opera või Chromiumi brauserid, olete lekete suhtes alati haavatav. Näete, kui WebRTC lekib, kui teie IP-aadress lekib välja läbi WebRTC API-de. VPN peaks aitama teil probleemist kõrvale hoida. Testides kontrollime, kas VPN-i pakkuja annab teile selle võimaluse testige selliseid lekkeid ja viise, kuidas teid aidata (Mõni ei saa). Mõned meie veebisaidi populaarsemad VPN-id teevad seda ja pakuvad teile ka põhjalikke juhendeid probleemi lahendamiseks.

VPN-i blokeerimise ennetamine

VPN-i blokeerimineTe peate mõnda teadma Teatud riikides on VPN-id blokeeritud. See pole nende põhjus, et regioonil on silmad neile suunatud, ei võimetus seal tegutseda. Nad ei investeeri piisavalt oma serveritesse, mis põhjustab nende blokeerimise. Usaldusväärne VPN asub meie arvustuste nimekirjas hästi, kui see õnnestub mööda hiilima tsenseeritud riikides sellistest rangetest piirangutest. Me räägime Hiina, AÜE, KSA, Venemaa, ja meeldib.

Mitte ainult seda, vaid voogesitusteenused on nüüd võimelised blokeerige VPN-id samuti juurdepääsu nende sisule välismaal. Parimad VPN-id suudavad selle blokeerimise ära hoida lähevad salaja sügava pakkide kontrollsüsteemi alla. Mis kasu on VPN-ist, kui see blokeeritakse meeldimiste tõttu DAZN, Netflix, Hulu ja BBC iPlayer? Kui ta ei saa oma tööd õigesti teha, ei, see pole täiuslik viis, ei tee ta nimekirja tippu.

Tagastamispoliitika

TagastamispoliitikaMainega VPN-i pakkujad pakuvad kasutajatele alati väljapääsu, kui neile ei meeldi nende teenused. Üks viis selleks on, pakkudes raha tagasi garantii. Parimate VPN-ide valimisel arvestame selle funktsiooniga. Mõned VPN-id pakuvad a 30-päevane raha tagasi, teised tulevad a 7-päevane üks, ülejäänud aga isegi ei oma seda.

Need, millel on a 30-päevane raha tagasi garantii ronige edetabelis alati kõrgemale. Kuid pean mainima neid, mis pakuvad a tasuta prooviversioon. Pole tähtis, kui pikk see on, kuid see on endiselt tasuta ja inimesed saavad enne mis tahes tehingusse investeerimist VPN-i teenuse keerutada..

Usaldusväärne klienditugi

KlienditugiSee on väga oluline tegur, eriti neile, kes on virtuaalsete privaatvõrkude jaoks alles uued. Ükskõik, mida teenus pakub, ükskõik kui hea maine see ka pole, kui seda pole usaldusväärne klienditugi, see ei ole paremusjärjestus. VPN-i hindamisel kontrollime nende tugiteenuste tõhusust ja kontaktide jaoks kasutatud meetodeid.

Näiteks on mõnel VPN-il ainult piletimeetod, mille reageerimine võib võtta veidi aega. Seda ei otsita VPN-is. Mida me tõesti hindame, pakub üks 24-tunnine reaalajas vestluse tugi. See on väga tõhus juhul, kui kliendil on mõni probleem, mis vajab kohapeal lahendamist. Märkasime, et mõned VPN-id pakuvad teile ka e-posti võimalus, kuid see on enamasti sama, mis piletid. Kui tahame VPN-i järjestada tugiteenuste põhjal, peaksid need hõlmama kolme ülaltoodut, et tagada, mida a klient on rahul.

Meetodid pole ainsad tegurid, mida vaatleme. Võtame nende teenuse proovisõiduks ka püsikliendid. Avame vestluskasti ja näeme, kui palju võtab neil aega vastamiseks. Lisaks meie saatke neile e-kirju ja täitke piletid et näha, kas nad jõuavad meile tagasi korralikul perioodil. Me võtame arvesse: aega kulunud, kuidas nad vastasid, ja kui hästi see lahendas käsitletava küsimuse.