AÜE parim VPN 2020. aastal

Minu esimene visiit Dubaisse oli hea ja seda kõike seni, kuni ma ühendasin Interneti. Ma mõtlen, et olen külastaja ja ma ei saa isegi oma vanematest koju tagasi tulla, sest VoIP-teenused meeldivad Skype on riigis blokeeritud Teist korda tulin ettevalmistatud. Sain endale usaldusväärse VPN-i ja mul polnud sellega probleeme AÜE ranged Interneti-piirangud. Seega, kui plaanite lähiajal külastada Dubait, lubage mul aidata teil VPN-i valida Interneti-vaba juurdepääs. Siin on a AÜE parimate VPN-ide täielik ülevaade.


AÜE parim VPN 2017. aastal

AÜE parim VPN 2020. aastal

30-päevane raha tagasi garantii

AÜE parim VPN – kokkuvõte

Seal on mõned tasuta VPN-teenused võite AÜE-s pöörduda. Sellised teenused siiski on äärmiselt ebausaldusväärne ja mõnel juhul võib see teie Interneti-ühendusega seadmetele isegi ohtlik olla. Soovitame alati kasutada usaldusväärseid VPN-teenuseid koos selgete tagasimaksepoliitikate, vastutoimingute ja privaatsuspoliitikaga. Altpoolt leiate nimekirja parimad AÜE-s kasutamiseks mõeldud VPN-teenuse pakkujad.

RankVPN pakkuja link
kohtvpn-pakkuja
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Piiramatu ribalaius
 • Rakendused kõigile teie seadmetele
 • 24/7 reaalajas tugi
 • Eksklusiivne 49% allahindlus!

Külastage ExpressVPN-i

kohtvpn-pakkujaKülastage BulletVPN
kohtvpn-pakkujaKülastage NordVPN-i
4vpn-pakkujaKülastage Surfsharki

Mis on VPN-teenus??

VPN (Virtuaalne privaatvõrk) on tarkvara vorm, mis võimaldab teil oma isiklikke andmeid krüptimise kaudu kaitsta. Selle kaudu varjatakse teie IP-aadress ja saate kasutada mõnda muud, vastavalt sellele, kust soovite sirvida.

Kuidas valida AÜE-s VPN-i?

AÜE jaoks parima VPN-i valimine võib osutuda hirmutavaks ülesandeks, arvestades turul hea mainega VPN-teenuste arvu. Sellegipoolest on enamikul neist funktsioonid, mis võimaldavad teil seda teha kaitsta oma andmeid veebipõhistest häkkeritest ja ka mööda minna Interneti-tsensuurist.

Hea viis alustamiseks oleks ühe pakkuja tuvastamine, kellel see olemas on soodsa hinnaga kuu- ja aastatellimuste kavad, ja ka neid, mis pakuvad kumbagi raha tagasi garantii või prooviperioodid et saaksite enne nendele pühendumist proovida nende teenuseid. Sooviksime tungivalt mitte kedagi segama ühtegi VPN-i ettevõtet, kes väidab, et pakub oma teenuseid tasuta. Nad ajavad teid pettuma vigane tarkvara ja tõesti aeglased laadimisajad.

Samuti eelistaksime suunata teid selliste väljakujunenud ettevõtete poole nagu ExpressVPN, IPVanish, VyprVPN, StrongVPN, HideMyAss ja PureVPN teiste hulgas. Need kutid pakuvad erinevaid funktsioone ja hinnakujundusvalikuid, mis sobivad kõigi vajadustega, samuti VPN-tarkvara, kus on olemas iga OS jaoks mõeldud versioonid. Samuti on nad hästi investeerinud oma klienditeeninduse osakondadesse ja võimaldavad piiramatu serverite ja ribalaiuse vahetamine.

Kas vajate AÜE VPN-i?

Kui plaanite pikka viibimist AÜE-s, siis jah. Nende valitsus eelistab jälgida oma kodanike võrgutegevusi, ja nii saavad nad aru, kes mida teeb. Võimaluse korral on privaatsuse tase väga väike.

Säilitama juurdepääs oma lemmikfilmidele, telesaadetele ja spordiüritustele, sa pead seda tegema hankige AÜE VPN. Nii kaotate kõik piirangud kanalitele, millega olete harjunud.

Online-tsensuur AÜE-s

Alates 2011. aastast, veebipõhine tsensuuri tase on poliitiliselt seotud põhjustel kiiresti tõusnud. AÜE on märkinud hulga veebisaite, mis reklaamivad sisu ja pakuvad poliitilise kriitika foorumeid.

„Valitsuse juhendamisel asuv TRA on avaldanud Interneti-teenuse pakkujatele palju survet, et piirata vastuvõetava normina pornograafiat, terrorismi ja hasartmänge kujutavat sisu. Peotäis VoIP-teenused, näiteks Skype, suhtlusvõrgud nagu Facebook ja Twitter, samuti tutvumisportaalide loetelule on ametiasutustel juurdepääs keelatud. ”

Kõik need probleemid võivad kaasa tuua pagulase viibimise, mis pärineb riigist, kus sisutsensuuri peaaegu ei eksisteeri. Leiate, et paljud kanalid ja veebisaidid, millega ta on harjunud, on AÜE-s keelatud ja seega järgmine Parim lahendus oleks otsida tõhusa VPN-i pakkuja teenuseid.

Lisaks on AÜE oma elanike privaatsuse osas teadaolevalt väga snoopy. Riik hoiab silte kõigil, kellel juhtub olema AÜE IP-aadress.

Kuidas tunneksite, kui teaksite, et valitsus on kuulanud kõiki teie kõnesid? Sa ei ole üksi, pea seda meeles. Kõik, mida te ütlete või teete, on valitsuse esitatud. Selle karmi tõe vältimiseks, VPN-iga ühenduse loomine ja seadme anonüümseks muutmine. Nii ei saa valitsus teie andmeid kätte.

Veebisaitide blokeeringu tühistamine AÜE VPN-iga

AÜE VPN-teenus tagab teid ületage kõik geopiirangud mis on valitsuse loodud veebisisu jaoks, varjates teie IP-aadressi ja krüpteerides teie andmed. Seda tüüpi andmete krüptimine toimub ühega paljudest laialt toetatud tunneliprotokollidest ja see sõltub teenusepakkujast, kellega olete tellinud. Kõige populaarsemad neist on SSTP, OpenVPN koos TCP ja UDP, PPTP ja ka L2TP / IPsec koos PPTP. Kui kombineerida 256-bitine krüptimine ja IP-hider, võimaldab see juurdepääsu nii kohalikele kui ka välismaistele piiratud teenustele.

Paljud rahvusvahelised saidid ja võrguteenused blokeeritakse, kui kasutate teenusepakkujaid, kes on parim AÜE VPN; neist populaarseimad on Skype, Whatsapp ja Viber. Loodetakse saada juurdepääs mõnele Ühendkuningriigi ja USA teenusele, mida teistes riikides on endiselt raske leida. Nad sisaldavad Fox, USA Netflix, Hulu. CBS, ABS perekond, BBC iPlayer, HBO Go, Spotify, Pandora raadio teiste hulgas.

Vabastage vestlusrakendustest häälkõnede võimalus

AÜE telekommunikatsiooni järelevalve eest vastutaval asutusel on olemas tsensuur, mida me paljudes riikides sageli ei kohta. Populaarsed vestlusrakendused, näiteks WhatsApp, Skype, Facetime ja Viber ei tohi VoIP-teenuseid hõlbustada mis võimaldaks kasutajatel tasuta kõnesid teha. Õnneks lubab AÜE VPN-i kasutamine seda teha sellest piirangust mööda ja saate oma häälega kõnesid teha. Selleks on vaja vaid ühendust VPN-serveriga, mis asub riigis, mis selliseid kõnesid ei piira.

P2P-failide ühiskasutus ja torrentimine

Sama lahendus, mida kasutatakse VoIP-teenuste puhul, kehtib ka kasutajate kohta, kes soovivad veebis sisu voogesitada või torrente alla laadida.

Araabia Ühendemiraatide parim VPN – põhjalik ülevaade

Meie nimekirja parim AÜE VPN teenuste hulka kuuluvad ettevõtted, kellele on tagatud veebis täieliku privaatsuse pakkumine & hõlbustada kasutajatel seda teha ületada kõik olemasolevad tõkked mille valitsus on tsensuuri jõustamiseks kehtestanud. Samuti saate teada VPN-teenuste kohta, mis pakuvad tasuta prooviperioode ja raha tagasi garantii. Sõltumata sellest, kas olete pärit emigrantist USA-s, Suurbritannias, Austraalias, Saksamaal, Prantsusmaal, Indias või mujal, need parimad VPN-teenused aitavad teil piirkondlikest piirangutest mööda minna ja selliste rakenduste blokeeringutest lahti saada, nagu Skype, Whatsapp, Netflix, Hulu, BBC iPlayer ja paljud teised. Sellega öeldi, siin on AÜE parimate VPN-ide täielik ülevaade.

1. ExpressVPN – AÜE parim VPN

ExpressVPN on meie nimekirja tipus peamiselt nende tõttu lihtne kasutada tarkvara, suurepärane klienditeeninduse meeskond, ja mis kõige tähtsam, nende kõrgendatud turvalisuse tase. Nende serverid asuvad üle 90 riigi, nii et teil pole kaugühenduse loomise aluseid, kuna üks on alati läheduses, olenemata sellest, kus te parasjagu viibite.

Nende klienditeenindus on ka väga kvalifitseeritud, hõlpsasti kättesaadav ja olemas saadaval 24/7. Kui puutute kokku probleemiga, kui proovite Interneti-ühendust kindlustada AÜE-s olevate Skype’i, Netflixi, Whatsapi või BBC blokeeringute tühistamine, saate neile alati meilisõnumeid saada, nende saidi kaudu abipileti saada või neid nende kaudu kaasata reaalajas vestlusteenus. Arvestades, võivad need olla teiste pakkujatega võrreldes pisut kallid, kuid selliste funktsioonidega nagu varjatud režiim, peaksite vähemalt kaaluma nende tellimist 30-päevane raha tagasi garantii periood, ja vaadake, kas soovite nende teenust või mitte.

Plussid

 • 145 serveri asukohta.
 • 30-päevane raha tagasi maksmise periood.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • Piiramatu ribalaius.
 • Tapa lüliti.
 • Null-logi poliitika.
 • 5 üheaegset ühendust.

Miinused

 • Mõneti kallis.

2. NordVPN

Asjaolu, et NordVPN on nende peakorter asub Panamas tähendab, et pole absoluutselt mingit võimalust, et mõni valitsus otsib oma kasutajate sirvimisajaloo andmeid, kuna andmeid ei säilita seadused. Teenus ka võimaldab kuni 6 samaaegset ühendust, see tähendab, et ühe konto kaudu saate ühendada AÜE-s korraga kuni 6 seadet. Selle turvaelemendid on tipptasemel VPN-i pakkujad ja enamik neist juhtub olema ainulaadne ainult NordVPN-i jaoks.

Võtame näiteks selle topelt-hopp VPN-i aheldamise funktsioon, kus liiklus on marsruuditud ühe serveri asemel kahe serveri vahel. See suurendab turvalisuse taset & teeb kellelgi raske teid jälitada. Neil on ka aktiivne sisselogimisreeglid, mis tähendab, et saate sirvida, ilma et peaksite muretsema, et teie ajalugu kuskile salvestatakse.

Plussid

 • Tuhanded serverid enam kui 60 riigis.
 • SmartPlay nutikas DNS.
 • CyberSec.
 • Tapa lüliti.
 • 6 samaaegset ühendust.
 • Null-liikluseeskirjad.
 • Auhinnatud toetus.
 • 30-päevane raha tagastamise poliitika.

Miinused

 • Nii kallis.
 • Pole usaldusväärne, kui rääkida kiirusest.

3. IPVanish

IPVanish on Araabia Ühendemiraatides lojaalne järgija peamiselt nende pärast suured serverikiirused, ja see on hädavajalik, eriti kui plaanite oma lemmikkanalilt või saidilt voogesitada uudiseid, otseülekandeid või spordiüritusi. suured serverikiirused ka see, et allalaadimine toimuks kiiremini ja pidage meeles, et seda hoolimata teenuse kõrgest turvalisuse tasemest. Tarkvara, mida kasutajad saavad nautida, on tipptasemel, kuna see toetab kõiki enamkasutatavaid platvorme, sealhulgas Windows, Mac, iOS, Android ja Linux. Nende serverivõrk on ka üsna muljetavaldav, koos neist üle 850 asub enam kui 60 riigis.

IPVanishi kasutajatele lubatakse ka seda, et teenus ei salvesta ühtegi nende sirvimisajalugu ja see on näitlikustatud nende kaudu sisselogimisreeglid. Turvalisuse osas, IPVanish pakub valitud protokollidena PPTP, L2TP ja OpenVPN, kõiki varundab a 256-bitine AES-krüptimine. Üks aspekt, mis eristab neid teistest pakkujatest, on see, et nad pakuvad ainult 7 vaba päeva mis võimaldavad potentsiaalsetel klientidel otsustada, kas see on teenus, millega minna.

Plussid

 • 1000+ serverit.
 • PPTP, L2TP ja OpenVPN protokollid.
 • Ühendab kuni 10 seadet.
 • Toetab Windows, Mac, iOS, Android ja Linux.
 • Null-logide poliitika.
 • Ribalaiusele pole piiranguid.

Miinused

 • Netflixi blokeeringut ei saa lahti võtta.
 • 7-päevane raha tagasi maksmise poliitika.

VPN-i alternatiivid – nutikad DNS-puhverserverid

VPN-id pole ainsad teid abistavad tööriistad mööda minna piirkondlikest piirangutest. Võite ka kasutada Nutikad DNS-puhverserverid kui soovite Araabia Ühendemiraatides juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule. Kuid erinevalt VPN-ist, Nutikas DNS ei krüpteeri teie liiklust ega ka mitte varjake oma IP-aadressi. Nii et kõike, mida teete veebis, saate hõlpsalt jälgida.

Sellises riigis nagu AÜE on privaatsus väga oluline. Seetõttu kasutage parem VPN-i, kui te hellitate oma turvalisust ja privaatsust. Heidame pilgu sellele, mida nutikas DNS lauale paneb:

 • Erinevalt VPN-ist ei ole nutikas DNS piiratud ainult teatud seadmetega. See võib olla üles seatud sõna otseses mõttes igal platvormil. See hõlmab Xbox, Apple TV, Amazon Fire Stick, Windows PC, MacOS, iOS, AndroidOS, Roku ja isegi Chromecast.
 • Muutke üks kord oma DNS-i konfiguratsiooni ja saate seda teha vabastage geograafiliselt piiratud kanalite blokeerimine seadme käivitamise ajal. Juurdepääs sõltub sellest, mida teie pakkuja toetab. Seetõttu valige nutika DNS-i pakkuja, kui see avab palju, näiteks Unlocator.
 • Kuna nutikas DNS ei muuda teie IP-aadressi selles protsessis saate nautida piiratud sisu ja hoidke kohalikud kanalid täielikult töövalmis samal ajal.
 • Nutikas DNS ei krüpteeri teie andmeid. Kuigi seda ei anna teile turvalisust sa vajad, oma kiirus jääb täisvõimsusele.
 • AÜE ISP-d kasutavad läbipaistvad puhverserverid või DNS-i kaaperdamine, mis tähendab, et nutikas DNS ei pruugi töötada. Olge ettevaatlik, Du ja Etisalat on teiega.

Hea nutika DNS-teenuse pakkuja valimine on sama hirmutav kui VPN-i puhul. Siiski pole palju võimalusi, millal Unlocator on tööstuses. Seda teenust saab blokeeri rohkem kui 234 kanalit kogu maailmas, sealhulgas USA Netflix, Hulu, BBC iPlayer ja palju muud. Kirsi lisamiseks võite proovida nende teenust 7 päeva tasuta. Kasutage seda ja lugege, mida see pakkuja endast kujutab.

Kokkuvõte AÜE parima VPN-i kohta

Hoolimata AÜE-s kehtestatud kõrgetest piirangutest, on seal elavatel ja töötavatel emigrantidel võimalus neile pääseda vaata, mida nad tahavad, ja kuulake, mida nad tahavad. See on a VPN. Õige installimise korral peaks kasutaja seda saama mööda kõik piirangud seadistage ja liikuge veebis ülima vabaduse ja privaatsusega. Esitage mulle oma arvamus ja jagage oma kogemusi VPN-iga, kelle valisite allolevas kommentaaride jaotises.

Seonduvad postitused

 • Parim CW-teleri VPN

  Parim CW-teleri VPN

  Kommentaare pole | 6. august 2018

 • Parim piiramatu ribalaiusega VPN

  Parim piiramatu ribalaiusega VPN

  Kommentaare pole | 17. august 2018

 • Unlocatori ülevaade 2019

  Unlocatori VPN-i ülevaade – kas see on minu raha väärt??

  Kommentaare pole | 11. juuni 2019

 • Hiina parim VPN 2017 - hiiglaslik tulemüür

  Hiina parim VPN – ülevaade 2020

  2 kommentaari | 10. juuni 2016

Autori kohta

Charles

Voogesituse vidinate geek. Huvitatud kõigist pisiasjadest on teada piirkondlike piirangute vältimisest. Usklik õiguses kaitsta veebipõhist privaatsust. Charles on läbi vaadanud ka hulga VPN-teenuse pakkujaid ja teab, kuidas häid õunu halbadest eraldada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map