Internetis privaatsuse ja turvalisuse jaoks kõige ohutum VPN

Küberkuritegevus on tõusuteel ja need, kellel pole piisavalt kaitset, võivad lähitulevikus end kallilt maksta. Nii palju kui Internet on loonud meediumi, mis võimaldab kiiret suhtlemist, põhjalikke uuringuid ja veelgi paremat võrgustikku sotsiaalmeedia kaudu, on sellest saanud ka jahimaa, kus rämpspostitajad ja häkkerid kavandavad taktikat, mida nad saavad kasutada pahaaimamatutele isikutele. Nutikate küberkurjategijate arv kasvab iga päevaga edasi ja need tahtlikud isikud on välja pakkumas üsna keerukaid viise üksikisikute ja ettevõtete isiklike andmete fliitimiseks..


Internetis privaatsuse ja turvalisuse jaoks kõige ohutum VPN

Interneti-privaatsuse ohutum VPN & Turvalisus

Meedia ei ole ka häbenenud teatada juhtumitest, kus inimeste isiklikku teavet on ebaseaduslikult kogutud, kusjuures seni on üks suuremaid juhtumeid olnud Facebook-Cambridge Analytica andmeskandaal. Kuna nii suured rahvusvahelised ettevõtted kui ka väikese ajaga kurjategijad mõtlevad raskelt välja meetodeid, mida nad saaksid kasutajate andmete ebaseaduslikuks hõivamiseks kasutada, on veebis kaitsmata jäämisega kaasnev oht suurem kui kunagi varem. Sellise ohu korral on vaja ennetavaid meetmeid ja meil on just teie jaoks õige lahendus oma andmete juurutamiseks ja kaitsmiseks võrgus.

VPN-i kasutamine turvaliseks võrgus püsimiseks

Virtuaalne privaatvõrk, paremini tuntud kui VPN, on selle probleemi jaoks üks hämmastav vastus. See on teenus, mis krüpteerib teie ühenduse kohe, kui liitute võrguga, pakkujaga registreerudes. Kui teie ühendus mõne nende serveriga on loodud, edastatakse teie andmed seejärel turvaliselt ja krüptitud viisil. Teie VPN-i tellimus võimaldab juurdepääsu ka geopiiravatele saitidele, kuna pärast kaugserveriga ühenduse loomist tundub, nagu asutaksite iganes serverit, millega olete ühendatud.

VPN-teenuse valimine tellimiseks võib olla väga keeruline, eriti kui teete seda esimest korda. Selle paremaks tagamiseks on meil nimekiri teguritest, mida peaksite turul pakutavate VPN-teenuste kontrollimisel kontrollima:

  • Turvafunktsioonid ja privaatsus: otsige unikaalseid funktsioone, mis võimaldavad teenusepakkujal pakkuda ühenduse, mis on turvalisem võrreldes sellega, mida saate teiste teenustega.
  • Klienditugi: võimalus oma teenusepakkuja klienditeeninduse meeskonnaga hõlpsalt ühendust saada on suur pluss.
  • Allalaadimiskiirused: teadaolevalt aeglustavad VPN-id teie Interneti-ühendust. Selle vastu võitlemiseks oleks kõige parem otsida pakkujat, kellel on tõesti kiired serverid.
  • Logipoliitika & Jurisdiktsioon: erinevatel pakkujatel on andmelogimise osas erinevad põhimõtted. Kontrollige kindlasti oma teenusepakkujat, et teada saada, mis nende oma on.
  • Torrentitoetus: kui teete palju failide jagamist ja allalaadimist, vajate teenusepakkujat, kes on üles seatud viisil, mis toetab sellist tegevust.

Interneti-privaatsuse ohutumad VPN-id & Turvalisus

Kõige turvalisemate VPN-ide osas, millega saate registreeruda, pole tegelikult nii palju võimalusi. Hoidke end tasuta VPN-idest eemal, kuna need võivad selle asemel, et seda kaitsta, ohustada teie veebiturvalisust. Siin on kõige turvalisemad VPN-id alates 2018. aastast:

1. ExpressVPN

See on üks pakkuja, kes on turgu juhtinud peaaegu algusest peale. ExpressVPN asutati Briti Neitsisaartel 2009. aastal ja on sellest ajast alates võitnud oma teenuse kvaliteedi eest mitmeid auhindu. ExpressVPN pakub 256-bitist AES-krüptimist, mis sõltub VPV-st kui peamisest VPN-protokollist OpenVPN. Teenusel on juurdepääs umbes 2000 serverile ja null logimispoliitika, mis tagab, et teie teave jääb privaatseks ja isegi ExpressVPN-i enda jaoks tundmatu. Nende serverid on ka üks kiiremaid tööstuses ning klienditeenindusega, mis on saadaval ööpäevaringselt, ei saa kunagi olla liiga hilja ega liiga vara nende probleemide poole pöörduda. Nende pakett sisaldab ka DNS-teenust, mille saate VPN-i asemel valida, ehkki peaksite teadma, et see varjab ainult teie asukohta ilma igasuguse krüptimiseta. Nende serverivõrk sisaldab ka rea ​​salajased servereid, mis võimaldavad teil tungida läbi ka kõige raskematest tulemüüridest sõltuvalt sellest, kus teie külastatavat saiti majutatakse. Selle teenuse lisafunktsioonide loend sisaldab Interneti-tapmislülitit, mis lülitab teie Interneti välja, kui teie VPN-teenust segatakse, ja DNS-i lekkekaitse teenust, mis takistab teie DNS-i taotluste edastamist vales loendis . Teenuse kohta lisateabe saamiseks lugege meie ExpressVPN ülevaadet. Kui see on valmis, saate uurida ka nende 30-päevast proovipakkumist, mis sisaldab raha tagasi garantii.

2. NordVPN

See Panama põhinev VPN pakub juurdepääsu umbes 4000 serverile oma võrgus. Ainuüksi see tagab juurdepääsu nii laiale veebisaidile, mis tähendab, et kasutajatel pole ühenduse loomisega murettekitavat. Teenusel on palju väärt funktsioone ja enamik neist keskendub oma abonendi veebis kaitsmise maksimeerimisele. Võtame näiteks nende topeltkrüptimisfunktsiooni. See funktsioon võimaldab kasutajatel edastada oma liiklust ühe serveri asemel kahe serveri kaudu, kahekordistades sellega kaitse taset. Lisaks saavad kasutajad võrgus tehtava töö põhjal valida ka selle, milliste serveritega ühenduse luua. NordVPN pakub võrgumängude, torrenttide, HD-voogesituse ja ka suurte failide allalaadimiseks optimeeritud servereid. Kui soovite kaaluda mitme seadme kaitset, on NordVPN teid kaitstud, kuna need toetavad kuni 6 mitut ühendust. Kui soovite NordVPN-i kohta palju rohkem teada saada, lugege läbi põhjalik NordVPN-i ülevaade.

3. CyberGhostVPN

Kui teil on rohkem kui 15 miljoni kasutajaga abonentide loend, CyberGhost VPN teeb mõned asjad oma teenuste pakkumisel kindlasti õigesti. Pakkujal on muljetavaldav nimekiri peaaegu 1300 serverist, mis asuvad enam kui 61 riigis. Turvalisuse osas saavad kliendid sirvida alla 256-bitise AES-krüptimisega, mis on piisavalt hea, et hoida nii nende ühendus kui ka isiklik teave pahatahtlike isikute käeulatusest eemal. Nende baas Rumeenias on ka igasuguse andmeid reguleeriva asutuse mõjust kaugel ja see inspireerib andma usaldushääletuse ettevõtte nulli logimise poliitika suhtes. CyberGhost VPN toetab ka kasutajate piinamist ja selle hõlbustamiseks on spetsiaalsed serverid ette nähtud. Pakkuja pakub ka oma VPN-i rakenduse erinevaid versioone ja see võimaldab kasutajatel teenust käitada oma Windowsi, iOS-i, Linuxi või Androidi-põhistes seadmetes. VPN-teenuse pakkuja rakendab ka täiuslikku pärisaladust, kus peate iga kord sisse logides kasutama värskelt kokkupandud privaatvõtit. Kui soovite üksikasjalikumalt uurida, mida see teenusepakkuja teie heaks teha saab, võtke aega selle läbimiseks meie Cyberghosti VPN-i ülevaade.

Ohutumate VPN-ide kokkuvõte

Kui räägime VPN-teenuse “ohutusest”, siis uuritakse selle usaldusväärsuse taset. Vaatasime üle mõned kõige usaldusväärsemad VPN-teenused turul, nii et oleme kindlad, et kõik need kolm tagavad teie veebiturvalisuse täieliku kaitse.