Kõige turvalisemad VPN-teenused 2020. aastal

Enamik inimesi nõustub, et arvestades kasvavat terrorirünnakute ja ebakindluse ohtu, tegutsevad kogu maailma valitsused õigesti, võttes meetmeid terrorismi jälgimiseks ja jälgimiseks eesmärgiga hoida ära katastroofilisi sündmusi. Seetõttu on meil Ühendkuningriigi valitsuse kommunikatsiooni peakorter, USA NSA, hiinlased oma suure tulemüüriga ja isegi indiaanlaste keskne seiresüsteem. Nii hea tahtmise korral ei pruugi see hästi kõlada koos nendega, kes tunnevad sügavat huvi veebipõhise privaatsuse ja anonüümsuse vastu. Seetõttu pöördub üha enam inimesi VPN-i poole. Milline on kõige turvalisem VPN 2020. aastal? Selle saamiseks lugege allpool olevat arvustust.


Kõige turvalisemad VPN-teenused 2020. aastal

Kõige turvalisemad VPN-teenused 2020. aastal

Kõige turvalisem VPN 2020. aastal

See, kui VPN-teenus peab olema kaitstud ka valitsuse järelevalve all, peab olema tippkvaliteediga ja erineva krüptimise tasemega. Tänapäeva turul pakuvad mitmesugused teenused, mis väidavad, et pakuvad seda kõrgetasemelist krüptimist, kuid tegelikult pakuvad seda väga vähesed. Selle otsuse tegemisel abistamiseks otsustasime vaadata üle kõige kõige paremini krüptitud VPN-teenused turul. Loe edasi.

1. ExpressVPN

Pakkujana, kes on turul olnud juba ligi 8 aastat, ExpressVPN on olnud kõigi uute krüptimistehnoloogiate esirinnas, andes endast parima, et neid oma klientidele võimalikult kiiresti kasutada. Nende mitmekordne krüptimistase saadakse tänu nende toetatavatele erinevatele VPN-protokollidele, millest mõned hõlmavad SSTP, PPTP, OpenVPN UDP, OpenVPN TCP ja L2TP / IPSec. Kõik need tagavad teie ühenduses sõjaväelise kaitse.

ExpressVPN pakub hinnakujunduspaketti, mida paljudel teistel VPN-i pakkujatel poleks võimalik võrrelda, kuid kui teil on turul parimat krüpteerimisvormi, peate sellega hakkama saama. Pakutavad kolm hinnakujunduskava võimaldavad teil maksta intervallidega 1, 6 ja 12 kuud ning nende laiendatud võrk, mis koosneb enam kui 97 serverist enam kui 75 riigis, tagab, et teie ühendus püsib kogu tellimuse ajal aktiivne.

Teenusel on ka tarkvara, mis ühildub teie Maci, Androidi, Linuxi või iOS-i seadmega, mis tähendab, et saate seda kasutada suurel hulgal elektroonikat. Kui te pole kindel, kas see on teile mõeldud teenus või mitte, tasub teil enne otsuse langetamist see kõigepealt proovile panna. ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii, kus näete, kui hästi nende teenus teie eelistustele sobib. Juhtudel, kui olete kohanud mingeid probleeme, on nende klienditeeninduse meeskond alati käepärast, et aidata teid ööpäevaringselt.

2. IPVanish

Rohkem kui 25 000 IP-de loendiga, IPVanish kasutajatel on hulgaliselt virtuaalseid asukohti, mille vahel valida. See tagab neile, et nende asukoht on alati varjatud ja identiteet varjatud. Sellised protokollid nagu OpenVPN, PPTP ja L2TP tagavad kõigi ühenduse hea turvalisuse. Kui ühe kuu hind on 7,50 dollarit, kuu eest 20,24 dollarit või aasta jooksul 59,49 dollarit, pole saadud väärtus tegelikult nii hull..

Erinevalt enamikust teistest pakkujatest pakub IPVanish oma raha tagasi garantii ainult 7 päeva. Kestus on pisut lühike, et teada saada, kui täpselt nende teenus töötab, kuid soovitame kõigil seda kõike ära proovida. Teenusega kaasas olevad rakendused võimaldavad sellel töötada ilma tõrgeteta Androidi, iOS-i, Windowsi, Maci ja Mac OS X-iga, ehkki nende jaoks, kes lootsid seda Linuxi peal käivitada, pole veel midagi. Seadistamisprotseduur on üsna lihtne ja kõigile, kes pole kindlad, mida teha, on olemas mitmeid õpetusi ja videojuhendid, mis aitavad teil oma teele asuda.

3. NordVPN

1115 serveri ja loendamisega, NordVPN jätkab oma klientide töökindluse suurendamise nimel tööd ja tundub, et see töötab nende jaoks tõesti hästi. Nad pakuvad ka kuni 6 üheaegset ühendust ja seal on terve hulk inimesi, kes registreeruvad nendega selle võime alusel. Nende kaheaastane pakkumine hinnaga 3,29 dollarit kuus paistab ka turul silma ning nende 2048. aasta krüptimine tagab kõigile, kes tellivad, pideva kaitse. Selle turbemehhanismide loendit täiendavad sellised funktsioonid nagu Interneti-tapalüliti ja tugev DNS-kaitse.

4. CyberGhostVPN

Asumine Rumeenias tähendab CyberGhost ei pea järgima andmeid säilitavaid seadusi, nagu paljude teiste USA-s või Suurbritannias asuvate VPN-teenuste puhul. See tagab klientidele, et nad saavad sirvimisega jätkata, ilma et peaks oma ajaloo säilitamise pärast muretsema. See võimaldab lisaks mitmesugustele nende toetatavatele VPN-protokollidele (PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec) krüptida kliendi andmeid ja tagada neile täieliku veebikaitse.

Nende üsna suur serverivõrk, mis koosneb enam kui 1045 serverist, mis on jaotatud üle 30 riigi, paneb teid mõtlema nende hinnakujundusplaanidele üsna õiglastena, arvestades, et on nii palju teisi pakkujaid, kes küsivad palju rohkem ja kellel on palju väiksem võrk. Ühe kuu tellimuse eest võetakse teilt 10,49 dollarit, 6 kuu eest 35,40 dollarit ja kahe aasta eest 69,60 dollarit. Peame kaheaastase plaani väljatöötamise eest krediteerima CyberGhost VPN-i, kuna me pole näinud, et seda pakuks mõni teine ​​pakkuja.

Järeldus kõige turvalisemate VPN-teenuste kohta 2020. aastal

Hoolimata asjaolust, et enamik VPN-teenuseid kasutab oma teenuste osutamisel suhteliselt sama tehnoloogiat, eristavad need unikaalseid funktsioone ja täiustatud võimalusi, isegi kui mõelda, milline neist on kõige usaldusväärsema krüptimise tasemega. Kui olete oma pakkuja meie loendist valinud, andke meile allpool kommentaari teada, kuidas kõik läks.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map