Lõuna-Korea parim VPN

Lõuna-Korea kuulub väheste kiireima Interneti-ühendusega riikide hulka ja selle tulemusel puudub väga vähestel selle kodanikel võime sisse logida alati, kui nad tahaksid. Ainus probleem on nende valitsus ja tema võetud meetmed Interneti-juurdepääsu piiramiseks, eriti välismaalaste poolt. Sama kehtib ka kõigi kohta, kes loodavad saada teavet valitsusvastastest ajaveebidest, erapooletutest uudistesaitidest ja täiskasvanutele mõeldud sisu pakkuvatest blogidest.  


Korea parim VPN

Korea parim VPN

On väga huvitav märkida, et riigi jaoks, kus Interneti-levik on nii kõrge (2012. aastal 97%), kasutab valitsus endiselt oma volitusi kontrollida, mida oma kodanikel on või ei ole. Selliseid ebasoodsaid meetmeid võib ehk seletada sellega, et riigis on vastu võetud konfutsianismi ja kristluse juurdunud tavad, mis mõlemad on pornograafia vastased, või valitsuse eelistusega piirata juurdepääsu sisule, mis ei ole nii soodne võimudele, kes.

Miks vajate VPN-i Koreas?

Interneti kasutamine Koreas võib tekitada väga suuri probleeme nende veebisaitide arvu tõttu, mille juurdepääs on piiratud, mis tähendab, et te ei pääse kindlasti juurde nii paljude veebisaitide sisule, kui tavaliselt olete harjunud. Samuti on suur tõenäosus, et valitsus jälgib tähelepanelikult neid väheseid saite, millele teil tegelikult juurde pääseb ja mis iganes teil nende saitidel viibimise ajal ka poleks. See tähendab privaatsuse tungimise väga sügavat taset. Valitsuse tsensuuri ja jälgimise vältimiseks on mitmeid tõhusaid viise ning üks neist on VPN-teenuse kasutamine.

Virtuaalse privaatvõrgu abil saavad kasutajad ümber töötada kõik piiravad blokeeringud ja jälgimismehhanismid, tagamaks, et neile jäetakse juurdepääs mis tahes saidile või veebikanalile, mida nad sooviksid. VPN-teenuse pakkujale lasub vastutus teie andmete krüptimise ja teie IP-aadressi blokeerimise eest, muutes selle peaaegu võimatuks, et keegi saaks teada, kes te olete või kust te Internetti pääsete..

Korea Vabariigi parim VPN

Tagamaks, et suudate ümber käia kõigist blokeerimismehhanismidest, mida Korea Interneti-teenuse pakkujad võivad rakendada, peate hankima teenusepakkuja, kes püsib kõigi turvavärskenduste peal ja kohanema kiiresti muutuva veebimaailmaga turvalisus. Selles ülevaates uurime kolme pakkujat, kes on kindlad, et nad on usaldusväärsed ja kes on teadaolevalt pakkunud parimat veebikrüptimisel..

1. ExpressVPN – meie parim soovitus

Alustades oma loendist, on meil selles valdkonnas üks mainekamaid VPN-i pakkujaid ning nende populaarsus tuleneb nende usaldusväärsest klienditeenindusest ja ka väga krüptitud võrgustikust. ExpressVPN pakub oma klientidele valida kolme erineva VPN-protokolli vahel, aga ka 256-bitist AES-krüptimist, mis kindlustab teie ühenduse nii, et keegi teine ​​ei saaks häkkimist läbi viia.

Nende teenusel on ka lihtne kasutada tarkvara, mis ühildub Windowsi, iOS, Linux või muu sellisega töötavate seadmetega. Nende klienditeenindus on hõlpsalt ka üks kõige usaldusväärsemaid, kuna kliendid saavad igal ajal kellaajal abi otsida. Kõik, kes tunnevad oma teenuse suhtes skeptilisi suhteid, võivad proovida oma 30-päevast raha tagastamise garantiid, kus saate teada, kui usaldusväärne nende teenus tegelikult on. Kui teile avaldab muljet ja otsustate registreeruda, oleks hea mõte suunata oma sõber teenusele, sest kui ka nemad otsustavad registreeruda, saate mõlemad teile kuu tasuta kasutada.

2. IPVanish

IPVanish pakub tugevat näidet usaldusväärse pakkujana, oma kõrge taskukohasuse ja väga tõhusate tugiteenistujatega. Need kutid lubavad usaldusväärset teenust ja pakuvad oma tellijatele kuni 10 000 IP-d. Klienditeeninduse osas pakuvad nad tuge ööpäevaringselt, kuid peate vastustega olema üsna kannatlik, kui otsustate nendega e-posti teel ühendust võtta. Teenus pakub piiramatut ribalaiust, nii et HD-vormingus voogesituse korral ei pea te muretsema andmete korkide pärast.

256-bitine AES on samuti standardvarustuses, nagu ka kõik kolm standardset VPN-protokolli. IPVanish võimaldab ka klientidel ühendada kuni 5 samaaegset ühendust, mis tähendab, et saate säästa raha, kui te ei pea oma lisaseadmete kaitsmiseks mõnda muud teenust tellima..

3. NordVPN

NordVPN kasvab jätkuvalt tohutult populaarsuses tänu enam kui 60 riigis asuvale 2000+ serverile ja suutlikkusele toetada kuni 5 samaaegselt ühendatud seadet. See, et nad pakuvad oma klientidele topeltkrüpteerimist, tähendab seda, et nad pakuvad turvataset, mida enamik teisi VPN-teenuseid ei paku. Topeltkrüpteerimisteenus tähendab, et ühe kasutaja liiklus läbib kahte eraldi serverit, muutes kõrvalseisjate häkkimise peaaegu võimatuks.

Teenus sisaldab ka automaatset Interneti-tapilülitit, kus teie Interneti-ühendus suletakse, kui teie VPN-teenus kuidagi katkeb. Klienditugi on saadaval ka ööpäevaringselt, nii et te ei peaks muretsema ilmnevate probleemide pärast, mida te ei saaks lahendada. NordVPN on ka üks neist vähestest teenustest, mis pakub 3-päevast tasuta teenust, kus pärast nende klienditeenindusele päringu esitamist näete, kui hästi see teenus teid ilma lisatasuta teenindada suudab. Kui teil oleks otsuse tegemiseks vaja rohkem kui kolme päeva, võiksite proovida nende 30-päevast raha tagastamise garantiid.

Korea parim VPN – järeldus

Kui reisite Koreasse pikemaks ajaks, pole mõtet kohaneda end nende jäikade sirvimispiirangutega ja muuta oma sirvimisharjumusi, et need vastaksid ainsatele asjadele, mida saate seal viibides teha. Hankige VPN ja veenduge, et pääsete juurde kõikidele soovitud veebisaitidele, ilma et ükski valitsusasutus teie kaela hingaks.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map