Miks kasutada VPN-i koos VoIP-teenustega? Millised on parimad?

Mis täpselt on VoIP? Pole üllatav, et enamik inimesi ei tea, mida see termin tähendab, isegi kui nad kasutavad seda tehnoloogiat iga päev.


Parimad VoIP-kõnede VPN-id

Parimad VoIP-kõnede VPN-id

Kunagi polnud kaugekõne üldse lihtne, kuna Internetti polnud ja telefonikõned olid kallid. See oli enne, kui erasektor leidis neile küsimustele lahendusi.

Mäng muutunud

Pikamaa telefonikõnede tegemine oli üsna kujuteldamatu, kuna need olid ülikalleid. See oli põhjus, miks tol ajal olid kirjad nii levinud. Kuid Voice over Internet Protocol teenused muutis kogu suhtluse nägu.

VoIP tähistab Interneti-protokolli häälteenust. Kõlab keeruline? See pole nii, sest enamus meist kasutab iga päev mõnda VOIP-kõnede vormi. Skype, Google Hangouts ja WhatsApp on kõik VoIP-kõnede vormid.

Need on aastaid populaarsed olnud, kuna neid on mugav kasutada. Samuti on need tavalistest telefonikõnedest eriti taskukohased. Näiteks, muutes tavalise telefonikõne USA UK võib maksta $ 1 minutis.

Kuid kui kasutate Skype’i sellise kõne tegemiseks, maksab see teile vaid ühe sendi minuti eest, mis on palju. Kuna Internet on tänapäeval hõlpsasti juurdepääsetav ja enamik inimesi on varustatud nutitelefonide ja sülearvutitega, on kaugkõnede tegemine VoIP kaudu probleemivaba ja odav.

Lühidalt öeldes on Voice over Internet Protocol telefoniteenus, mida pakutakse Interneti kaudu ja mis muudab häälsisendi digitaalseks signaaliks. Kui helistaja ja vastuvõtja räägivad samal platvormil, on kõne tasuta.

Mõnes riigis on VoIP-kõned siiski keelatud. See kehtib näiteks Araabia Ühendemiraatide kohta. Sealsed inimesed peavad kasutama selliseid teenuseid nagu Skype, Hangouts ja WhatsApp, et kasutada virtuaalset privaatvõrku. Enne kui arutame parimate VPN-ide kasutamist, mida VoIP-le juurde pääsemiseks kasutada, uurime, miks VoIP-tehnoloogia on nii populaarne.

VoIP populaarsus

Miljonitel inimestel kogu maailmas on VOIP-tehnoloogia laialdaselt kasutusele võetud miljoneid põhjuseid. VoIP pakub funktsioone, mis pole võimalikud tavapärased telefonikõned. VoIP-tehnoloogiat saab kasutada kõne- ja videokõnede tegemiseks.

See revolutsiooniline tehnoloogia on võimaldanud hoida ühendust ükskõik kui pika vahemaa tagant. Mõned VoIP-tehnoloogia peamised omadused:

Kulutõhususe

Me kõik teame, et tavalise telefonikõne tegemine kellelegi teisele poole maailma oleks kallis. Seda on aga lihtsamaks teinud VoIP-tehnoloogia, mis on hõlpsasti juurdepääsetav kõikjal, kus on Interneti-ühendus.

Pole tähtis, kui kaugele see koht, kuhu helistate; seni kuni teie Interneti-ühendus on tugev, on kõne sujuv. Näiteks kui teie ja inimene, kellele helistate, on Skype’is, ei maksa kõne teile midagi.

Kui aga helistate Skype’i kaudu tavalisele mobiiltelefoninumbrile, on kõne maksumus üks sent minutis. Selline taskukohasus on tavaliste telefonikõnede puhul mõeldamatu.

Teisaldatavus

VoIP-kõnedel pole geopiiranguid. Kui kasutate telefonikõne tegemiseks tavalist telekommunikatsioonioperaatorit, peate rändlusteenused lubama, kui soovite teenusele juurde pääseda mõnes teises riigis.

Kuid kui kasutate Skype Hangouts WhatsAppi või mõnda muud VOIP-tehnoloogiat kasutavat teenust, saate helistada ükskõik millisest maailma osast ja ükskõik kuhu maailma, sõltumata teie asukohast.

Kuni teil on sülearvuti või mobiilseade, millega saate Interneti-ühenduse luua, saate hõlpsalt ja sujuvalt „Voice over Internet Protocol” kõnesid nautida. Enamikul juhtudel jäävad teie andmesidetasud samaks, olenemata sellest, kuhu helistate.

Turvalisus

VoIP-tehnoloogia on palju arenenum kui tavalised telefonikõned ja ka nende pakutav turvalisus on parem. VoIP-kõned on turvalised, kuna ühendus on krüptitud ja seda ei saa häkkida. Rakendused, mida nende kõnede tegemiseks kasutatakse, on väga krüptitud ja volitamata juurdepääsu eest kaitstud.

Best VPN-id Unlocking VoIP Services

Paljud on tänapäeval turul olevad VPN-i pakkujad. Igaüks neist lubab tugevat turvalisust, kiireid kiirusi, kiireid allalaadimisi ja tipptasemel teenuseid. Parima VoIP jaoks kasutatava VPN-i leidmine tähendab teatud funktsioonide, sealhulgas kiiruse ja serveri levitamise, tähtsustamist teiste jaoks. Vaatame seda lähemalt ühed parimad VoIP-teenuste VPN-id.

1. ExpressVPN

ExpressVPN teeb VoIP-kasutajate jaoks imelisi asju. Ettevõttel on suur 145 serveriga võrk 94 erinevas riigis, nende hulgast on palju valida. Kui olete üldse mures kõne kvaliteedi kaotamise pärast, on ExpressVPN kindlasti see tee. Lisaks on ExpressVPN-l liikluse registreerimise poliitika null, mis aitab hoida teie andmeid kolmandate osapoolte käest. 256-bitine AES-i krüptimine takistab Interneti-teenuse pakkujatel ja häkkeritel privaatsetes vestlustes nuhkimast, lubades teil kasutada mis tahes meelepärast VoIP-d, muretsemata turvaprobleemide pärast. Loe lähemalt Selles artiklis väljendage ExpressVPN.

2. IPVanish

Nii nagu nimest järeldub, IPVanish muudab teid võrgus nähtamatuks. Teenus on mõeldud vaba ja avatud Interneti edendamiseks, võimaldades kasutajatel tsensuurifiltritest mööda minna ja hõlpsalt ületada valitsuse blokaate. Teenuse võrk hõlmab 850 serverit 60 erinevas riigis, nende vahel on üle 40 000 IP-aadressi. See annab tohutu hulga vabadust VoIP-kasutajatele, kes vajavad kindlat ühendust ilma viivituseta. Selle teenusepakkuja kohta lisateabe saamiseks lugege seda artikkel.

3. NordVPN

NordVPN on äärmiselt kõrge kvaliteediga VPN-i pakkuja, mis sobib VoIP-i blokeeringu tühistamiseks. Ettevõte haldab suurt üle 1000 serveri võrku 56 erinevas riigis. Ka paljud neist serveritest konfigureerib NordVPN optimaalse kiiruse. See pakkuja teeb privaatsuse ja võrguturbega häid asju, eriti oma topelt VPN-funktsiooni abil. VoIP-vestlused, mis kasutavad seda topeltmähitud krüptimist ära, on purunematud isegi massiliste superarvutite jaoks. Rohkem selle kohta NordVPN siin.

4. BulletVPN

Parim asi BulletVPNTeenus on privaatsus, mida saate oma ühenduse krüptimise tulemusel nautida. Kui hoolite oma isiklikust teabest ja ei lase kolmandatel osapooltel teie vestlusi kuulata, on BulletVPN just see, mida vajate. Kui kaalute ka teisi pakkujaid, siis tutvuge nende pakutavate funktsioonidega hästi ja võrrelge neid ka teie vastavate nõuetega. Kasutage Bullet VPN-i 30-päevast raha tagasi garantii. BulletVPN-i kohta lisateenuste kohta lugege järgmine artikkel.

Miks kasutada VOIP-teenuse jaoks VPN-i??

Kui mõnes riigis on VoIP-teenus osa inimeste igapäevaelust, siis teistes riikides pole sellised teenused lubatud. Sellise tehnoloogia kasutamist keelavad tavaliselt rõhuva režiimiga riigid.

Mõned riigid, kus VoIP teenused on keelatud on Hiina, AÜE, KSA, Omaan, Põhja-Korea, Kuveit, Liibüa, ja Mehhiko.

Kui soovite nendes piirkondades kasutada video- või häälkõnerakendusi, peate saama juurdepääsu virtuaalse privaatvõrgu kaudu. VPN-id saavad blokeerida igasuguste rakenduste ja teenuste blokeerimise, olenemata sellest, kas need on lukustatud piirkonnas või on valitsuse kontrolli all.

Tänapäeval eelistavad inimesed kasutada VPN-teenust koos VPN-teenusega, kuna need kaks pakuvad märkimisväärselt suuremaid eeliseid.

Kuidas VPN-id VOIP-teenuste blokeerib?

Virtuaalsed privaatvõrgud mitte ainult ei blokeeri VoIP-teenuseid, vaid pakuvad ka täiendavat turbekihti. „Voice over Internet Protocol” teenused on krüptitud ja kõned on tavaliselt volitamata juurdepääsu eest kaitstud. Julgeolekuohud on siiski alati olemas. Häkitud VoIP-kõnede juhtumid pole ennekuulmatud.

Seetõttu tagavad VPN-i suhtluse hõlpsamaks muutmise, tagades samas hõlpsa juurdepääsu kõigile piirkondadele.

Sellistes riikides nagu Hiina pole VPN- ega VoIP-teenused lubatud. Ehkki see kindlasti raskendab soovitud teenustele juurdepääsu, pole võimatu leida VPN-i, mis võimaldaks teil kõne- ja videokõneteenuste blokeeringu blokeerida.

Mainekas VPN-i pakkuja, näiteks ExpressVPN, suudab endiselt avada piiratud teenuste blokeerimise sellistes riikides nagu AÜE, Hiina ja Venemaa. Enne kui valite VoIP-rakenduste deblokeerimiseks VPN-teenuse, uurige lühemaks, kas need töötavad kõigis piirkondades.