Odavaim VPN aastal 2020 selgus!

Kuigi tänapäeval on võimatu sisseoste teha ilma pangakonto saldot häirimata, on võrguturvalisus / privaatsus neid kulukaid tehinguid väärt. See ei tähenda, et ma panen teile kõigile selle turu kallid VPN-id. Ma ei teeks sulle seda. Olete siin, et säästa natuke raha, kaitstes samal ajal meie privaatsust ja turvalisust. Olete üllatunud, kui mõned VPN-id on pakutavate teenustega võrreldes odavad. Vaatame vaatame kõige odavamat VPN-i teenust, millega saate registreeruda, et saada see täiendav privaatsuse ja turvalisuse kiht veebis sirvides.


Odavaim VPN 2017. aasta ülevaates

Odavaim VPN 2020 ülevaade

Odavaim VPN 2020. aastal

Enne üksikasjadesse laskumist peaksin mainima, et enamasti on kallimad VPN-i pakkujad lihtsalt paremad. Saate juurdepääsu parematele VPN-serveritele, usaldusväärsematele VPN-i rakendustele ja paremale klienditoele. Põhimõtteliselt on tegemist juhtumiga, kui “saate selle, mille eest maksate”. Neile, kes otsivad odavamaid alternatiive, leidub seal siiski palju. Vaadake allolevas tabelis toodud odavaimaid VPN-teenuseid.

RankProviderLink

2

3

3

Mis on VPN?

Tulite siia otsides „Odavaim VPN aastaks 2020”, see peab tähendama, et teil on juba idee VPN-i funktsiooni kohta. Isegi kui te seda ei teinud, räägime teile ikkagi sellest kõigest. Värskendage oma mälu või laske meil tutvustada teile virtuaalset privaatvõrku VPN.

 • See VPN-i tööriist on täiuslik teie veebipõhise privaatsuse kaitse.
 • A VPN loob selle krüptitud privaatne digitaalne tunnel. Kui olete ühendatud mõne VPN-i serveriga, liigub kogu tunneli kaudu kogu liiklus. Tänu sellele ühendusele ei pääse keegi, isegi mitte teie Interneti-teenuse pakkuja, teie andmetele juurde ega jälgi teie võrgutegevust.
 • Kui sa tahad liikuda geoplokkide ümber, VPN on selle saavutamiseks tõhus ja turvaline meetod.
 • Juurdepääs geograafiliselt blokeeritud voogesituskanalitele, näiteks  Hulu, HBO GO, Netflix, Amazon Prime, Showtime, CW TV, Sky Go, BeIN Sports, Now TV, teiste hulgas.
 • Hankige erinevaid IP-aadressid kogu maailmast, et blokeerida kõigi piiratud kanalite blokeerimine.
 • VPN on kasulik ka kogenud ameeriklastele elektrikatkestuse piirangud peal NFL GamePass, MLB.tv, NBA League Pass, NHL.tv ja MLS. 
 • VPN-id aitavad teid ümbersõit elektrikatkestustest et saaksite oma lemmiksporti veebis otseülekandena vaadata.
 • Laadige torrentifailid alla ilma jälitamata turvalise VPN-ühendusega.

4 põhjust, miks kõik peaksid VPN-i kasutama

Igal veebikasutajal peaks olema VPN. Kui te seda veel ei tee, siis siin on ExpressVPN tellimus link. Pole veendunud? Lugege allpool, miks teil seda vaja on.

Tsensuurist mööda minemine Internetis

Peaaegu kõikjal, kus käite, kehtivad veebipiirangud ja tsensuurid. Kui mitte autoriõiguse põhjused, nad on seal blokeerida sobimatu materjal. Mõne riigi tsensuur on aga teistest kõrgem, näiteks Hiina, Saudi Araabia ja India. Kui tellite VPN-serveri, saate juurde juurdepääs tasuta ja piiramatule Internetile ükskõik kus sa ka poleks.

Ülim privaatsus veebis

Kui te ei teadnud, pole te Interneti kaudu üksi. Google, Facebook ja valitsus on teie igal sammul. Muidugi jälgib teie ISP ka iga detaili. See teab, millist seadet kasutate, külastatavaid veebisaite ja allalaaditavaid faile. Kui kasutate VPN-i, siis teie lõpetage seire ja Hoidke kõik uudishimulikud silmad eemal teie veebitegevustest.

Geograafilise asukoha petmine

Pidevalt välismaal reisil või elava inimese jaoks võib teatud sisule juurdepääs olla mõnevõrra keeruline. Kõik nad saavad välismaistele teenustele juurdepääsu proovimisel geoviga. VPN-id on täiuslikud tööriistad, mis aitavad neil neile teenustele juurde pääseda geograafilise asukoha võltsimine ja neile uue IP-aadressi andmine. VPN-iga ühenduse loomine võimaldaks teil seda teha blokeeri materjal see pole teie asukohas saadaval.

Juurdepääs turvalistele avalikele WiFi levialadele

Avaliku tasuta WiFi-ühenduse kasutamine restoranides, koolides, lennujaamades, raamatukogudes või kohvikutes võib olla ohtlik. Mida te ei tea, on see, et need ühendused on avatud ja neid võivad kahjustada ründetoimingud. Teie andmed on selle ühenduse kaudu ohus, sealhulgas teie pangakontod, paroolid, e-kirjad ja sotsiaalsete veebisaitide kontod. Tegelikult võivad nad varastada. Seetõttu peate veenduma, et olete kogu aeg VPN-serveriga ühendatud. Põhimõtteliselt aitab see kkustutage küberkurjategijad ja häkkerid teist eemale. 

Odavaim VPN aastaks 2020 – põhjalik ülevaade

Privaatse Interneti-juurdepääsuga VPN

Kui rääkida seal pakutavatest kõige odavamatest VPN-teenustest, siis on tipptasemel Interneti-juurdepääs ehk PIA odavaimad VPN-teenused. Aastane liitumisleping on vaid 3,33 dollarit kuus. See on peaaegu ületamatu hind. Tellimus sisaldab juurdepääs üle 3000 VPN-serverile, mida levitatakse 25 riigis üle maailma. Samuti saate a VPN-rakendus Windows PC, Linux, Mac, Android ja iOS jaoks. PIA on kasutusele võtnud isegi Chrome’i laienduse. Kokkuvõttes, kui otsite odavat ja usaldusväärset VPN-i, soovitame seda.

PIA funktsioonid

   • Pole logipoliitikat
   • SOCKS5 puhverserver on lisatud
   • OpenVPN, PPTP ja IPSEC / L2TP VPN tunnelid
   • 7-päevane raha tagasi garantii

BulletVPN

Äsjaloodud VPN-na teeb BulletVPN üsna muljetavaldavat tööd. Ehkki nad ei paku nii ulatuslikku VPN-võrku kui PIA, on kõigi platvormide (sealhulgas Windowsi, Maci, PC ja Androidi) VPN-kliendid äärmiselt kasutajasõbralik. Lisage sellele fakt, mida nad pakuvad 30-päevane tagasimakse poliitika. See tähendab, et saate proovida nende teenust terve kuu riskivabalt. Nende Ameerika VPN-serverite testimisel suutsime pääseda juurde ka ihaldatud Netflix USA-le. Kuu BulletVPN tellimus maksab tavaliselt umbes 7,50 dollarit, kuid tänu VPN Guru lugejate eksklusiivsele allahindlusele saate 25% soodustust. See tähendab, et saate BulletVPN-iga registreeruda nii madala hinnaga kui 5,60 dollarit kuus. Kasutage lihtsalt kupongi koodi BULLET25OFF registreerumisel.

BulletVPN funktsioonid

   • 30-päevane raha tagasi garantii
   • Vabastab Ameerika Netflixi blokeeringu
   • Rakendused iOS-i, Maci, Androidi ja Windowsi jaoks
   • 24/7 tugi

TugevVPN

30-päevane raha tagasi garantii

Veel üks USA ja Suurbritannia Netflixi VPN-i blokeeringu eemaldamine on TugevVPN. Selle teenusepakkuja funktsioone pole nii palju ega eksklusiivseid nagu enamusel turul olevatest juhtivatest VPN -idest. Kuid nende odav liitumistasu ja usaldusväärsed teenused teenivad neid meie nimekirjas.

Nende suurim puudus on 5-päevane raha tagasi garantii poliitika. Viis päeva pole nii palju kui 30! Kasutajad hindavad otsuse tegemise ajal aega võtmist. Neid 5 päeva saate siiski kasutada nende teenuste proovimiseks ja ise otsustada, kas StrongVPN sobib hästi. Tugeva VPN-i abil registreeruge a-ga Kuutellimus 5,83 dollarit.

TugevadVPN-omadused

   • odav ja mõistlik hind
   • blokeeringute avamine ja juurdepääs USA ja Suurbritannia Netflixile välismaal
   • hankige tasuta nutika DNS-i puhverserveri teenus.

Unlocator

Unlocator ei ole traditsioonilises mõttes VPN-teenus. Nemad ärge krüpteerige oma liiklust ega peida oma tegelikku IP-aadressi, nii et te ei saa täiendavat privaatsuskihti. Selle asemel suunab Unlocator ümber ainult konkreetsed geograafiliselt piiratud URL-id, nii et pääsete kõikjale maailmas juurde geoblokeeritud saitidele nagu Hulu, HBO GO, Amazon Prime või ABC Go. Võite isegi kasutada Unlocatorit elektrikatkestuse piirangutest möödahiilimiseks USA-s ja Kanadas. Registreerumine a tasuta 7-päevane prooviversioon ei vaja krediitkaarti. Kui otsustate Unlocatori tellida, saate oma raha tagasi 14 päeva samuti. Unlocatori tellimus paneb teid ainult natukene tagasi 4 dollarit kuus.

Unlocatori funktsioonid

   • Ühildub kõigi voogesitusseadmetega.
   • Ükski kiirus ei lange.
   • Vabastab üle 220 kanali kogu maailmast.
   • 7-päevane tasuta prooviperiood.
   • 14-päevane raha tagasi garantii

Odavaim VPN-teenus aastal 2020 – järeldus

Sõltumata sellest, millise VPN-i pakkujaga te alla kirjutate, on VPN-ühenduse abil veebi sirvimine parem kui ilma selleta. Teil on juurdepääs tasuta piirideta internetile ja kaitsele utoopiliste pilkude eest, nagu teie ISP, häkkerid ja autoriõiguse trollid.

Kui teate mõnda muud odavat VPN-i pakkujat, kes peaksid meie nimekirja koostama, andke sellest kommentaarides teada.

Seonduvad postitused

 • Parim VPN Vodafone jaoks

  Parim VPN Vodafone jaoks

  5 kommentaari | 5. juuli 2018

 • Parim VPN augustiks 2019

  10 parimat VPN-i, mis paistavad silma 2019. aasta augustis!

  12 kommentaari | 22. juuli 2019

 • Parim allalaadimiseks mõeldud VPN

  Parim allalaadimiseks mõeldud VPN

  Kommentaare pole | 23. november 2017

 • Ghana parim VPN

  Ghana parim VPN

  Kommentaare pole | 16. august 2018

Autori kohta

Charles

Voogesituse vidinate geek. Huvitatud kõigist pisiasjadest on teada piirkondlike piirangute vältimisest. Usklik õiguses kaitsta veebipõhist privaatsust. Charles on läbi vaadanud ka hulga VPN-teenuse pakkujaid ja teab, kuidas häid õunu halbadest eraldada.