Parim 4. kanali VPN

Küsige enamikult Briti vaatajatelt, milliseid kanaleid nad vaatavad, ja tõenäoliselt leiate, et Channel 4 sisaldab nende 5 parima valiku hulgas üsna palju. Kanal pakub mitmekesist valikut kanaleid, mis hõlmavad laia programmeerimisulatust, alates meelelahutusest kuni spordi-, uudiste-, filmide ja dokumentaalfilmideni. Kuna teenus on hiljuti voogesituse rakenduse käivitanud, saavad vaatajad nüüd otsustada, mida ja millal nad soovivad vaadata. Uus voogesituse teenus on dubleeritud Kõik 4 ja see võimaldab vaatajatel järele jõuda kõigele, mis neil võib sobival ajal töögraafiku põhjal silma jääda..


Parim 4. kanali VPN

Parim VPN kõigile 4

Kas Channel 4 on saadaval väljaspool Ühendkuningriiki?

Kui voogesitate kanalit Ühendkuningriigist, on teil alati juurdepääs teenusele. Ainus probleem, mis ilmneb, on see, kui proovite kanalit voogesitada välismaale sõites. See võib olla üsna suur väljakutse, kuna voogesitusplatvormil on seaded, mis piiravad juurdepääsu väljastpoolt riiki. Miks seda tehakse? Tõenäoliselt proovige jääda nende levitamisreeglite piiridesse, mis reguleerivad nende saitidel kuvatavat sisu. Kui proovite voogesitada teenuse sisu riigist väljaspool, saate selle jaoks veateate, mis teavitab teid teie asukohapõhisest võimetusest teenusele juurde pääseda..

Voogesitusplatvorm on teie IP-aadressi abil tegelikult võimeline teie asukohta tuvastama. Teie IP võimaldab veebisaitidel ja rakendustel teada saada teie kohta paar detaili. Need üksikasjad ulatuvad näiteks tegelikust asukohast, identiteedist ja opsüsteemist. Kõik 4 juhtuvad olema geopiiravad kanalid. Teil ei peaks olema juurdepääsu nende sisule, kui asute väljaspool konkreetset territooriumi. Vaatamata sellele pole välismaal asuvatele kasutajatele, kes sooviksid teenusest voogesitust saada, veel lootus kadunud.

VPN-i kasutamine 4. kanali välismaal blokeerimiseks

Virtuaalse privaatvõrguga ühendamine võimaldab kasutajatel peita või muuta oma IP-aadressi, vältides seeläbi kõiki piiranguid, mida veebisait võib kasutajatele juurdepääsu keelamiseks takistada. Usaldusväärse VPN-i tellimine võimaldab voogesitada kogu 4 sisu ka siis, kui see asub väljaspool Ühendkuningriiki. See pakub Ühendkuningriigi vaatajatele suurt tagasilööki, kes võiksid olla riigist väljarändajate või isegi turistidena.

Kõik, mida nad pärast tellimist tegema peavad, on Suurbritannias asuva serveri ja voogesitusplatvormiga ühenduse loomine, justkui näeksid nad asuvat Suurbritannias. See ei kehti ainult kõigi 4 kohta, kuna kasutajad pääsevad juurde ka teistele mujal maailmas hostitavatele geograafiliselt piiratud saitidele, kui nad loovad ühenduse serveriga, mis asub mis tahes riigis, kuhu majutatakse seda saiti, kuhu nad soovivad pääseda..

VPN-i kasutamisel on ka hulgaliselt muid eeliseid, näiteks teie veebiliikluse krüptimine ja teie identiteedi peitmine mis tahes saitidelt, mida soovite külastada. VPN võimaldab teil oma tegevust Interneti-teenuse pakkuja eest varjata. See jätab kõrvale igasuguse drosseerimise, mida nad saaksid rakendada. VPN-i kasutamine võimaldab teil kaitsta oma andmeid häkkerite ja petturite eest.

Parimad 4. kanali VPN-id

Kõigi nende eeliste täielikuks nautimiseks peate tellima usaldusväärse VPN-teenuse. Oleme juba kindlaks teinud mõned, kes tagavad kindlasti suurepärase teenuse. Vaadake meie kõigi 4 parimate VPN-ide loendit.

1. ExpressVPN

ExpressVPN on kindlasti üks pakkuja, kellel on VPN-i valdkonnas palju mõjuvõimu, hinnates saadud auhindade arvu ja ka pakkujate kontot omavate abonentide arvu. Teenus asub Briti Neitsisaartel. ExpressVPN-il on umbes 2000 serverit, mis on hajutatud üle kogu maailma. Kuna neid on piisavalt Ühendkuningriigis, ei tohiks teil olla probleemi leida mõnda konkreetset, kellega ühenduse luua ja voogesitada saidist All 4. Alates 2009. aastal käivitatud teenusest on teenuse tellijatele teenuse optimeerimisel tehtud pikk tee. Sellepärast tõuseb see meie nimekirja kanali 4 voogesituse väljaspool Ühendkuningriiki teenusena number üks.

Pakkuja suudab toetada kuni 3 samaaegset seadet. 256-bitise AES-krüptimisega on teie turvalisus kõigis seadmetes hästi tagatud. ExpressVPN toetab ka ranget nullimislogimise poliitikat ja pakub OpenVPN, UDP, SSTP. L2TP / IPSec ja PPTP kui protokollid, mille hulgast võite valida. Teenusel on ka null teadmiste DNS-teenus, mis tagab, et kõik teie ühendused on nii kiiremad kui ka turvalisemad. Teenusepakkujalt saadava lisateabe saamiseks vaadake meie palju üksikasjalikumat ExpressVPN ülevaadet.

2. BulletVPN

BulletVPN on veel üks pakkuja, mis ei reeda. Nagu arvatavasti võite öelda, on siin tähelepanu keskmes parima sirvimiskiiruse pakkumine, ilma et kahjustaksite nii teie identiteeti kui ka turvalisust. See on suurepärane pakkumine, kuna pakkuja suudab teatud määral võidelda selle üle, kui aeglane võib teie ühendus krüptimise tõttu olla. BulletVPN võimaldab kasutajatel ka 3 seadet üheaegselt oma VPN-serveritega ühendada.

BulletVPN on esindatud enam kui 20 riigis, sealhulgas Ühendkuningriik. Teenus on üks usaldusväärsemaid, eriti kui soovite sujuvat voogesitust nautida ilma, et peaksite oma videoid puhverdama. BulletVPN-l on ka usaldusväärne SmartDNS-teenus. See on kasulik, kui soovite juurde pääseda geograafiliselt piiratud saitidele ilma VPN-iga. Turvalisuse osas tagab teenus, et teie sirvimist hoitakse 256-bitise AES-krüptimise kaudu märkamata. BulletVPN kasutamine tagab ka tõrgeteta ühenduse loomise ning selliste valikutega nagu OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ja PPTP saate valida paljude erinevate võimaluste vahel. Vaadake meie BulletVPN ülevaadet selle kohta, mida veel BulletVPN teie heaks teha saab.

3. NordVPN

Veel üks usaldusväärne alternatiiv on NordVPN. 2008. aastal asutatud NordVPN on üks neist pakkujatest, kellel on nii palju funktsioone, mis on kohandatud teie turvalisuse tagamiseks hästi, nii et pärast nende tellimist ei peaks teil veebis muretsema. Teenus pakub kuni 4000 serverit, mis asuvad enam kui 60 riigis, ja tagab kaitse oma tööstusstandardi 256-bitise AES-krüptimisega.

Sellel teenusel on laos mitmesuguseid funktsioone, ja mõnda neist, mida te tõenäoliselt ei leia, pakub mõni teine ​​pakkuja. Üks selline funktsioon on kahekordne VPN. See suunab teie liikluse ühe serveri asemel läbi kahe serveri, kahekordistades sellega teie turvalisust. Teenus võimaldab luua kuni 6 samaaegset ühendust ja sellel on serverite võrk, mille hulgast saate valida need, millega soovite ühenduse luua, lähtudes sellest, mida soovite teha. On servereid, mis on optimeeritud voogesituse, mängude, piinade või isegi suure allalaadimise jaoks. Nii et teil on palju erinevaid võimalusi valida. Lisateavet selle kohta, mida oodata, leiate meie NordVPN arvustusest.

Järeldus parima VPN-i kohta kõigile 4

Tuntud voogesituskanalina on kõigil 4 üsna lai vaatajabaas. Mõni selle vaataja reisib tõenäoliselt palju Ühendkuningriigist väljaspool, nii et VPN-i kasutamine oleks üsna kasulik. Kolm ülaltoodud teenust on enam kui võimelised teie turvavajaduste eest hoolitsema.