Parim Bostoni VPN

Bostonis viibides võiksite kasutada geograafiliselt piiratud sisu blokeeringu blokeerimiseks ja veebipõhise privaatsuse kaitsmiseks VPN-teenuse pakkujat. Sellel osariigil võib olla suur arv veebisaite, mille nende Interneti-teenuse pakkuja on blokeerinud sotsiaalsetel, kultuurilistel, usulistel või muudel põhjustel. Neid piiranguid kehtestab Bostoni valitsus erinevatel eesmärkidel. Selle avalik WiFi peab ka ühenduse loomiseks olema ohtlik. Bostonis VPN-i vajamiseks on palju põhjuseid. Sellised kohad nagu Boston vajavad VPN-i ja me ütleme teile, millised neist on parimad.


Parim Bostoni VPN

Parim Bostoni VPN

Parim Bostoni VPN – kokkuvõte

Kui te ei soovi kogu ülevaadet läbi vaadata, vaadake kindlasti seda Bostoni kõige paremini hinnatud VPN-ide loendit.

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost

Miks on vaja VPN-i Bostonis

Boston on kogu selle ajalooga seotud turismikoht. Kui turism on seotud, tehakse kättesaadavaks avalik ja tasuta WiFi-ühendus. See peaks turistidele andma VPN-i kasutamiseks veelgi enam põhjust. Sõltumata sellest, mida te Bostonis teete, peab Interneti-ühenduse kaitsmine olema esmatähtis. Muidu olete häkkerite küberkuritegude sihtmärgiks. Tänu tasuta WiFi-kohtade arvu suurenemisele satuvad teie ja teie andmed veebipõhiste ohtude alla. VPN-iga ühenduse loomisel ei pea te enam muretsema oma turvalisuse või privaatsuse rikkumise pärast, kuna teie ühendus on krüptitud.

Kui reisite Bostonist teisest riigist ja soovite lihtsalt vaadata teiste piirkondade sisu, võite kokku puutuda blokaadidega. See juhtub geopiirangute tõttu. Sisu, mida soovite näha, on piiratud selle piirkonnaga, kus see põhineb, ja sellele ei saa juurdepääsu väljastpoolt. VPN-iga ühendamine aitab teil aga neist blokeeringutest mööda pääseda. Nagu näete, on Bostonis VPN-i kasutamisel mõned eelised ja see on põhjus, miks oleme siin, et pakkuda teile parimaid Bostonis kasutatavaid VPN-e.

Parim Bostoni VPN

Ehkki võite arvata, et Bostonis pole VPN-i vaja, olete tegelikult ilma selleta väga haavatavad. Võimalik, et võiksite otsida pakkujaid, et kaitsta teie Interneti-ühendust ja hoida oma andmeid privaatsena. Iga teenusepakkuja pakub erinevaid protokolle ja teenuseid. Kõik VPN-id toimivad aga geopiirangutest möödahiilimisel ja sisu blokeerimisel. Siin on mõned parimad teenusepakkujad, mida Bostonis kasutada saab.

ExpressVPN

ExpressVPN koondab parimad VPN-funktsioonid ja nutika DNS-i teenuse, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. See pakkuja aitab teil oma ühendust krüptida ja kogu maailmas sisu blokeerida. ExpressVPN haldab väga suurt 94 serveriga VPN-võrku, mis kõik aitavad kaitsta nende kasutajate privaatsust. Saate kasutada selle teenuseid oma privaatsuse kaitsmiseks, tsensuuri blokeeringu tühistamiseks ja Bostonist ükskõik, mida soovite. Ehkki ExpressVPN on teistest teenusepakkujatest kallim, osutuvad selle funktsioonid iga senti väärt. Saate ühendada arvuti, pihuarvuti, ruuteri ja mängukonsooli (SmartDNS) ühe VPN-kontoga 30-päevase raha tagasi garantii abil. Kõigi ExpressVPNi võimaluste kohta lisateabe saamiseks tutvuge meiega ExpressVPN ülevaade.

NordVPN

Nord VPN  on suurepärane teenus, mida tasub tellida. See on usaldusväärne, kiire ja mis kõige parem – ülimalt turvaline. NordVPN pakub kindlat privaatsust, turvafunktsioone ja töötab suurepäraselt koos geograafiliselt blokeeritud sisuga. Seal on odavamaid konkurente, kuid mitte kõigil neil pole topelt VPN-i funktsiooni, nagu näiteks NordVPN. Pakkuja krüpteerib teie andmed kaks korda, et säilitada kõrgeim turvalisuse tase. NordVPN esindab VPN-ide kuldstandardit. Lisateavet selle teenusepakkuja kohta leiate meie veebisaidilt NordVPN ülevaade.

Kübervaim

CyberGhost on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. See pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevaid krüpteerimisprotokolle ja võimalust kogu maailmas sisu blokeerida. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Windowsi klient võimaldab teil ka anonüümselt surfata, kaitsta oma WiFi-d, torrentit privaatselt avada, veebisaitide blokeeringud lahti võtta (Google, Facebook Instagram jne) ja valida server. CyberGhost võrgul on Bostonis 4 serverit. Ühendasime ühe neist ja testisime lavastust. Allalaadimiskiirus oli 12,06 Mbps. Lisateavet Cyber ​​Ghost kohta leiate artiklist see ülevaade.

Parim Bostoni VPN

Teie jaoks loetletud VPN-id on need, millel on Bostonis serverid ja mis seal tõhusalt töötavad. Arvame, et olete rahul meie pakutud võimalustega. Need pakkujad pole VPN-kasutajate seas populaarsed, vaid on ka lugupeetud ja usaldusväärsed. Nende valimisel lähtuti kiirusest, töökindlusest ja turvalisusest. Muidugi on neil kõigil suurepärane serverite võrk ja kiirused, mis võimaldavad kasutajatel HD-sisu teistest riikidest alla laadida ja voogesitada. Millist teenusepakkujat valiksite Bostonis? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada.