Parim DD-WRT ruuteri VPN

Millised on parimad DD-WRT ruuterite VPN-teenuse pakkujad? Kas DD-WRT jaoks on olemas tasuta VPN-e? Neile, kes seda terminit eriti ei tunne, viitab DD-WRT püsivarale, mille kasutajad saavad oma ruuteritesse maksimaalse funktsionaalsuse saavutamiseks installida. Põhimõtteliselt avab see kõik ruuteri peidetud võimalused ja võimaldab kasutajatel paremat jõudlust nautida. See suudab hõlpsasti töötada paljude seadmetega ja veelgi parem on asjaolu, et see sobib suurepäraselt mittetehnilistele kasutajatele.


Parim DD-WRT ruuteri VPN

Parim DD-WRT ruuteri VPN

DD-WRT ja VPN

Sellised kasutajad hindavad sügavalt ka DD-WRT toe VPN-i jaoks. Selle põhjuseks on asjaolu, et DD-WRT lubab kasutajatel teie VPN-teenuse otse ruuteril seadistada ja lasta sellel töötada nii, et iga teine ​​ruuteriga ühendatud seade saaks VPN-ühenduse kaudu ühiskasutusse anda ja omada juurdepääsu Internetile. See on väga mugav, kuna see võimaldab teil tellida ühe parima VPN-i turul ja teil on seadmeid, mida teie teenusepakkuja ei toeta otse ja kasutab sama ühendust.

DD-WRT installimine ruuterisse?

DD-WRT-d saate nautida kahel viisil: kas osta eelnevalt konfigureeritud ruuter või installida püsivara suvalisse ruuterisse, milles olete kindel, et see teenusega ühildub. Üks neist toimingutest ning usaldusväärse VPN-teenuse installimine peaksid tagama turvalise juurdepääsu kõigile ühendatud seadmetele. Selles ülevaates võtame vaatluse alla mitmed pakkujad, kelle teenused on optimeeritud DD-WRT jaoks, ning uurime ka seda, mida peaksite arvestama, kui valite oma DD-WRT jaoks õige VPN-i ruuter.

Parima VPN-teenuse valimine DD-WRT ruuterile

Peaksite olema huvitatud VPD-teenuse valimisest, mis võimaldab DD-WRT-versiooniuuendust, ja OpenVPN-i tugi, kuna see on üks parimatest VPN-i protokollidest kohandamiseks ja veekindluse tagamiseks. Teil on vaja ka kiiret VPN-teenust, millel on usaldusväärne ühendus. On teada, et VPN-id aeglustavad teie ühenduvuskiirust, seetõttu on parimad need, mis vähendavad teie kiirust väikseima võimaliku marginaali võrra. Samuti peaksite otsima lisaturvetööriistu ja funktsioone, mida pole enamiku teiste VPN-i pakkujate juures.

Siin on meie 5 parimat soovitust parimate VPN-teenuste jaoks, mida oma DD-WRT ruuteriga kasutada.

1. ExpressVPN

ExpressVPN pakub nii suures valikus juba konfigureeritud VPN-ruuterit, mis tähendab, et te ei pea oma ruuteri ise uuendamisega tegelema. Kui teil see juba olemas on, peate teenuse DD-WRT ruuteril konfigureerima, kuid see ei tohiks olla keeruline, kui järgite hästi kokku pandud õpetusi. Kui teil tekib probleeme, on olemas kvalifitseeritud ExpressVPN-i klienditoe meeskond, kes on alati valmis aitama lahendada kõik probleemid, millega võite kokku puutuda.

Teenusel on üle 1000 serveri enam kui 145 asukohas, mis tähendab, et teil peaks olema juurdepääs suurele hulgale kanalitele ja veebisaitidele, sõltumata teie asukohast. Serverid toetavad P2P-failide ühiskasutust ja neid ei logita.

Võrreldes enamiku teiste pakkujatega on ExpressVPN natuke kallim ja see on õigustatud, kuna nad pakuvad premium-teenust. Teil on võimalus proovida nende teenust nende 30-päevase raha tagasi garantii kaudu ja niipea kui saate, saate otsustada, kas nende küsitud hind on pakutavat väärt väärt.

2. NordVPN

On palju õpetusi, mis täpsustavad, kuidas kasutajad peaksid saama oma DD-WRT ruuteri linkida NordVPN, ja nagu saate teada, on enamik neist viisidest läbi L2TP, PPTP ja OpenVPN protokollide. Toimivuse osas saate nautida suuremat kiirust, CyberSec reklaamide blokeerimise eest, sibul VPN-is privaatse sirvimise kogemuse jaoks ja DoubleVPN Interneti-ühenduse krüptimise eest. NordVPN kinnitab oma tellijatele, et nad saavad üsna mõistliku hinnaga nautida palju väärtusi.

Teil on vaid kolm päeva aega, et otsustada, kas teenus on teie aega väärt või mitte, seega on kõige parem eraldada aeg, mida kasutate kõigi võimalike probleemide testimiseks. Kui otsustate tellida, saate oma raha eest parimat tulu, valides nende 2-aastase kava.

3. IPVanish

IPVanish on nende teenuse parendamiseks palju ära teinud ja nad jätkavad seda oma kasvava serverivõrgu kaudu. Meie viimase kontrollimise ajal oli neil rohkem kui 850 serverit ja nad toetavad kuni 5 samaaegset ühendust. Samuti pakuvad nad ruuterid, mille VPN-teenus on juba installitud, kuigi kui ostsite oma ruuteri, peate installima DD-WRT püsivara käsitsi. Kõik peamised VPN-protokollid on toetatud ja saate neid nautida koos mõlema 128-bitise versiooniga & 256-bitine krüptimine.

Nad pakuvad 7-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab, et peaksite saama nädala jooksul nende teenust proovida, et näha, kas see sobib teie vajadustega või mitte. Nende hinnakujundus on siiski kõrgem kui see, mida maksaksite oma keskmise teenusepakkuja eest. Kokkuvõttes on IPVanish tipptasemel pakkuja, kelle teenust peetakse esmaklassiliseks ja kelle klienditiim on üks parimaid turul.

4. BulletVPN

Üks funktsioon, mis selle Eesti-põhise teenusepakkuja meie VPN-ide loendis silma paistab, on asjaolu, et see võimaldab ühe konto all 3 ühendust. See muudab selle ideaalseks lahenduseks väikeettevõttele või majapidamisele, mille liikmed soovivad, et kõik seadmed oleksid võrgus turvalised. Testid, millega tegime BulletVPN näitas, et teenus on tõepoolest usaldusväärne, 256-bitise krüptimise ja selliste protokollidega nagu OpenVPN, mis tagavad teie ühenduse turvalisuse.

Parim DD-WRT VPN

Siin on kokkuvõte kõigist parimatest VPN-teenuse pakkujatest, mida saate kasutada DD-WRT-põhises ruuteris.

Kokkuvõte DD-WRT ruuterite parima VPNi jaoks 2017. aastal

Ülaltoodud 5 VPN-i hinnakujundus ja jõudlus võivad erineda, kuid need pakuvad kindlasti suurepäraseid teenuseid, eriti pärast nende paaristamist ruuteri DD-WRT püsivaraga. Kaks viimast on üsna uued kandidaadid, kuid neil on siiski pakkumisi, mida tasub proovida. Vaadake neid kõiki ja kui olete välja selgitanud teile kõige sobivama, oleksime tänulikud, kui jätaksite meile kommentaari või kaks, kuidas teie kogemus oli. Vastame hea meelega.