Parim ebakõla VPN

Mitmikmängud nõuavad tavaliselt üsna palju suhtlemist, eriti kui mängite sellist, mille võitmiseks on vaja pingutusi. Enamik mängijaid loodab oma meeskonnakaaslastega ühenduses olemiseks kasutada selliseid rakendusi nagu TeamSpeak ja Skype, kuid kuna saadaval on kohandatud lahendus, näiteks Discord, on neil palju vajakajäämist. Discord on kõikehõlmav lahendus, mis on loodud mängijatega ja nende vajadusi silmas pidades. Rakendus on tasuta saadaval ja see võimaldab mängijatel kontakti hoidmiseks kasutada nii häält kui ka teksti. VoIP-lahendusel on hõlpsasti kasutatav liides ja kuna see võib töötada nii teie töölaual kui ka telefonis, peate alati olema kursis viimaste edusammudega, mida sõbrad võivad teie lemmikmängu mängides teha.


Parim ebakõla VPN

Parim ebakõla VPN

Mis teeb ebakõla nii populaarseks?

Discord on mängijatele hästi ette nähtud selles mõttes, et sellel on isegi meetmed kaitseks paljude probleemide eest, millega nad mängimise ajal kokku võivad puutuda. Teenus pakub kaitset DDoS-i rünnakute ja IP-lekete eest ning võimaldab ka kohandatud kiirklahve ja tagab CPU minimaalse kasutamise. Toetust pakutakse nii videote ja linkide jagamiseks kui ka mängusiseseks kasutamiseks.

Nii laia rakenduste valiku korral on rakendus tööriist, millest paljud mängijad leiavad, et see on väga kasulik. Ainuke asi, mis võib neile juurdepääsu takistada, on asjaolu, et selle kasutamine võib olla keelatud ükskõik kus elate. Mitu riiki ja Interneti-teenuse pakkujad on teenuse kasutamise keelanud ainult neile teadaolevatel põhjustel. Samuti võite kokku puutuda paljude probleemidega, kui loote rakenduse kasutamisel oma kooli või tööl põhinevale Interneti-ühendusele, kuna vastutavad võrguadministraatorid ei pruugi selle idee suhtes väga teretulnud olla. Kui teil on usaldusväärne ühendus ja teenus pole teie riigis blokeeritud, kuid teil on endiselt probleeme, siis võib teie IP-aadressil olla juurdepääs nende serveritele. Kõik need on olukorrad, millesse innukas mängija vihastab takerduda, nii et kui soovite kindlasti kõiki neid probleeme vältida, soovitame registreeruda VPN-i teenusega.

Kuidas töötada diskordiblokkide ümber

Virtuaalse privaatvõrgu teenuse tellimine võimaldab teil ühenduse krüptida, tagades sellega, et kogu teie seadmest tulenev liiklus jääb avalikkuse eest varjatuks. Isegi teie Interneti-teenuse pakkujal pole aimugi, milleks olete valmis, ja see annab võimaluse töötada ümber kõigi tulemüüride, mis võivad teie Discordi kasutamist takistada. Seda tehakse teie IP-aadressi vahetamise kaudu, mis juhtub alati, kui kasutate VPN-i kaugserveriga ühenduse loomiseks. Teie tegelik aadress varjatakse ja kui hakkate virtuaalset aadressi kasutama, siis peidetakse teie Interneti-liiklus ja näib ka, nagu asuksite teises kohas.

Vaadake seda juhendit, mis tutvustab AÜE ja teiste riikide Discord-keeldudest hoidumist.

Parimad VPN-id ebakõla jaoks

Kui soovite valida, millist teenust soovite tellida, on oluline kaaluda, kui hästi teie pakkuja teie mänguvajaduste rahuldamiseks töötab. Teil on vaja pakkujat, kellel pole aeglaseid servereid, kuna aeglased serverid viivad teie mängudes maha. Te ei soovi mängida mängu, mis ripub pidevalt teie peal, seetõttu vajate ka VPN-teenust, mis ei võta teie kiirust arvesse. Teie õnneks on meil pakkujate loend, kes pakuvad teile kindlasti parimat turvalisuse vormi ja usaldusväärseid kiirusi, et teie mäng jätkuks häireteta. Vaadake allpool meie parimate VPN-ide loendit Discordi kohta:

1. ExpressVPN

Tänu kiirele töökindlusele ja kasutamislihtsusele on ExpressVPN meie kõige soovitatavam teenus. Teenus asub Briti Neitsisaartel ja selle rakendusalas on umbes 2000 serverit. Need on enam kui piisavad tagamaks, et kõigil kasutajatel poleks üle mõne üksiku, nii et teile garanteeritakse väärt kiirus ja usaldusväärne turvalisus. ExpressVPN pakub ka hulga hävinud servereid, mis võimaldavad teil teenust kasutada ka siis, kui asute piirkonnas, mis sellist tuge ei toeta.

ExpressVPN suudab hästi hallata ka kuni 3 muud samaaegset ühendust ja seda peetakse hõlpsalt parimateks VPN-teenusteks mängijatele. Teenus pakub selliseid protokolle nagu OpenVPN, mis on Discordi tavapäraseks tööks vajalik eeldus. ExpressVPN-l on ka VPN-klient, mis töötab hästi Windowsi, iOS-i, Linuxi ja Androidi töötavate seadmetega, nii et ühilduvus ei peaks tegelikult muret valmistama. Piiramatu ribalaius ja piiramatu serveri vahetamine on mõlemad standardvarustuses. Kui teil on probleeme, millega te ei saa ise hakkama, on olemas 24-tunnine reaalajas klienditeeninduse meeskond, kes on teid alati abiks. ExpressVPN-i pakutavate üksikasjade kohta saate meie ExpressVPN-i arvustust.

2. BulletVPN

Teiseks on meie nimekirjas teenus, mille nimi inspireerib kiirust, mida paljud teised pakkujad ei julge julgelt pakkuda. BulletVPN on Eesti ettevõte, millel on kasvav serverite olemasolu ja kiirus piisavalt kiire, et tagada tõrgeteta mängimine. Selle turvalisus tagatakse 256-bitise AES-krüptimisega, samuti toetatakse selliseid VPN-protokolle nagu OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ja PPTP.

Teenus on tuntud ka nutika DNS-funktsiooni tõttu, mis hoiab teie asukohateabe peidetud alati, kui proovite pääseda geograafiliselt piiratud saitidele ja kanalitele. Laiema krüptimise jaoks võite ka ühendada kuni 3 seadet või isegi suurendada seda arvu, installides ruuteriga ühilduva VPN-kliendi. BulletVPN-i rakendusel on ka nii hõlpsasti kasutatav liides, et isegi mittetehnilised kasutajad peaksid leidma oma suuna. Kui see kõlab nagu pakkuja, kes võiks teid huvitada, siis lugege edasi meie BulletVPN ülevaadet, et näha, mis teil veel tellimuse ostmisel kasu võiks olla..

3. NordVPN

NordVPN on üks neist pakkujatest, kes annab teile kõik, mida VPN-teenuselt oodata võiks. Panamas asuval pakkujal on oma nimele umbes 4000 serverit ja ainuüksi see lööb kaalumisel nii paljud konkurendid välja. Teenus pakub ka standardset 256-bitist AES-i sõjaväeklassi krüptimist ja võimaldab kasutajatel suurema kaitse tagamiseks haakuda kuni 6 samaaegset seadet.

NordVPN võimaldab oma Tor-i kaudu VPN-toe kaudu suuremat anonüümsust ja pakub pühendatud IP-aadresse kasutajatele, kes ei eelistaks oma servereid aeg-ajalt vahetada. Kasutajate jaoks, kes seda soovivad, on olemas nii piiramatu ribalaiuse kui ka serverite piiramatu vahetamise tugi. NordVPN pakub ühenduse loomiseks ka mitmeid hävinud servereid isegi piirkondades, kus VPN-i kasutamist ei soovitata. Teenus sisaldab ka tellimisega automaatset tapmislülitit ja tarkvara CyberSec, et hoida soovimatud reklaamid ja pahatahtlikud rakendused lahedal. Täpselt selle nägemiseks, mida sellelt teenuselt oodata võiksite, leidke aega meie NordVPNi ülevaate saamiseks.

Parim Discord VPN – kohtuotsus

Mänguvestlus VoIP pole paljudes küsimustes, mida Discord pakub, nii palju, et kui kipute sageli mängima palju mitme mängijaga mänge, on see kindlasti tööriist, mida peate kasutama. Kui teil on Interneti-teenuse pakkuja tõttu teenuse kasutamisel probleeme, peaks VPN olema võimeline aitama teil seda mitte ainult sorteerida, vaid ka parandada teie mängukogemust. Jätkake ja uurige lähemalt kolme ülalnimetatud teenust ja kui teil on küsimust, siis ärge kõhelge sellest, kui postitate allolevasse kommentaaride jaotisse.