Parim eBay VPN

Kas olete kunagi mõelnud müüa midagi sellist, millest olete valmis veebis lahti saama? Võib-olla oleksite mõelnud selle eBaysse asetada. eBay on üks usaldusväärsemaid platvorme Internetis, mida saate kasutada oma kaupadele ostja leidmiseks või isegi midagi sellist otsida, mida olete kindel, et teie kohalikul supermarketil või kauplusel poleks laos olemas. Enne kui siiski ostma või müüma hakkate, peate esmalt veenduma, et teil on konto korralikult seadistatud. Seda on üsna lihtne teha ja see ei vajaks isegi mingit makseviisi.


Parim eBay VPN

Parim eBay VPN

Vajadus VPN-i järele eBays

Konto seadistamisel peate tõenäoliselt sisestama tundlikud üksikasjad, näiteks krediitkaardi andmed või muud pangaandmed. eBay-l on küll standardsed turvameetmed, mis on mõeldud teie tehingu ja andmete kaitsmiseks, kuid kahjuks sellest ei piisa. Kogu maailmas on palju pahatahtlikke kasutajaid, kes veedavad tunde Internetis, et varastada teie isiklikku teavet, ja on ka neid, kes on sellise veebisaidi turbemehhanismide kaudu häkkimise tagajärjel tegelikult varastanud raha pahaaimamatutest ohvritest..

See on asi, mida te kindlasti ei taha, et teiega juhtuks, kuna teil on oht, et teie finantsteave varastatakse ja satub identiteedivarguse ohvriks. Selle kõige vältimiseks on parim kaitsevorm, mille võite panna, VPN-teenuse kaudu kaitsmise saamine. VPN-i kasutamine võimaldab teil Interneti-ühenduse krüptida nii, et isegi teie Interneti-teenuse pakkuja ei suuda teie tegevust Internetis jälgida. Ka teie IP-aadressi eBay-võrgus nähtavaks tegemine pole tegelikult nii hea mõte. Selle põhjuseks on asjaolu, et eBay keelas kasutajatel mõnikord oma põhjusteta teenuseid kasutada. See on kindlasti asi, mida te ei tahaks juhtuda, eriti kui sõltute eBayst kui tuluallikast. Selle vältimiseks võimaldab VPN ka oma asukohta muuta, maskeerides oma IP-aadressi. Kui olete kaugserveriga ühenduse loonud, saate teenust “petta” mõeldes, et asute kuskil mujal, lisades sellega teie identiteedile teatud kaitsekihi.

Ja geograafiliste piirangute tõttu ei pruugi eBay teie praeguses elukohariigis saadaval olla. See tähendab, et te ei pääse eBay veebisaidile või rakendusele üldse juurde. VPN-i kasutamine võimaldab neist kunstlikest piirangutest mööda hiilida ja eBay, Amazon või Target meeldib kõikjal maailmas. Hinnad e-kaubanduse veebisaitidel võivad sõltuvalt teie asukohast ka erineda. Samuti saate VPN-i abil kontrollida, milline piirkond pakub teatud toote jaoks madalaimaid hindu, säästes protsessi käigus palju oma vaevaga teenitud sularaha

EBay jaoks parima VPN-i valimine

Valides tuleb arvestada paljude asjadega eBay jaoks parim VPN. Üks neist asjadest on teie valitud teenusepakkuja serverite arv. Mida suurem on konkreetse pakkuja serverivõrk, seda suurem on teie IP-aadresside kogum. Samuti tahate tagada, et teie teenusepakkujal oleks ka WiFi-kaitse. See on oluline, kuna enamikus avalikes wifi levialades, mida tõenäoliselt leiate lennujaamades, hotellides või restoranides, on tõenäoliselt keegi võrgus tegutsevatest inimestest, kes otsivad tõsiselt seda ohvrit, kellel pole sisse lülitatud sobivad turvaseaded või kellel pole seda on VPN-kaitse.

On üsna suur arv VPN-teenuseid, mis pakuvad teie ühenduse kaitset, kuid mõnel neist on tõesti valed kavatsused. See kehtib eriti tasuta teenuste kohta, kuna teadaolevalt need salvestavad, salvestavad ja jagavad teie sirvimisteavet kolmandate osapoolte reklaamiettevõtetega. See on täielik vastupidine sellele, mida võiksite oodata pärast registreerumist ettevõttes, mille eesmärk on pakkuda veebikaitset, kuid see on tõepoolest see, mida saate, kui tegelete nn tasuta ettevõtetega. 

Parimad eBay VPN-id

Kogu selle pettumuse vältimiseks oleme koostanud eBay proovitud ja testitud VPN-teenuste loendi, mille prioriteediks on teie veebipõhine kaitse, turvalisus ja anonüümsus.

1. ExpressVPN

ExpressVPN on üks pakkuja, kes teeb seda juba kümmekond aastat ja on asutatud Briti Neitsisaartel 2009. aastal. Teenus on üks väheseid, millega peate tutvuma, kui otsite lisatasu kaitseks. ExpressVPN-i turvalisus on samuti hästi läbi mõeldud, pakkudes klientidele 256-bitist AES-krüptimist, mis sõltub OpenVPN-i protokollist. See ei tähenda, et teisi protokolle ei pakuta, kuna teenus pakub klientidele ka L2TP, PPTP ja IPSeci.

ExpressVPN võimaldab selle kasutajatel omada kuni 3 samaaegset seadet, mis on ühe kasutajakonto all kaitstud. Kõigil neil seadmetel on piiramatu serveri vahetamine ja nende kasutamisel pole piiranguid. Teenus pakub ka väga ainulaadset funktsiooni, mida nimetatakse jagatud tunneldamiseks, kus kasutajad saavad otsustada, milliste konkreetsete seadmete liiklust VPN-i kaudu kaitsta. Lisaks on abonentidel, kes soovivad luua ühenduse piirkondadega, kus VPN-i kasutamine on keelatud, lubada seda turvaliselt teha ExpressVPN-i varjatud serverite kogu kaudu. Oleme teinud selle teenuseosutajalt oodatava teenuse põhjaliku jaotuse, mille saate läbida, lugedes meie ExpressVPN ülevaadet.

2. BulletVPN

Ainus usaldusväärne teenus, mida me teame, asub väljaspool Eestit, teeb BulletVPN suurepärast tööd, pakkudes oma klientidele veebis piisavalt turvalisust. Samuti on teenusel kõik standardsed VPN-protokollid: OpenVPN, IPSec, IKEv2 ja PPTP ning see võimaldab kuni 3 kasutajal oma seadmeid VPN-i kaudu kaitsta. Sellega on kaasas ka piiramatu ribalaius ning serverite vahetamisel pole piiranguid.

BulletVPN-l on VPN-klient, millel on versioonid, mis saavad töötada opsüsteemides Windows, iOS, Android ja Mac, ning see võimaldab ka kasutajatel, kes soovivad oma Roku, Apple TV, Smart TV, PS4, PS3, Xbox One või Xbox 360 kaitsta virtuaalse ruuteri seadistamine Kui soovite ka juurdepääsu ainult geograafiliselt piiratud saitidele, annab BulletVPN nutikas DNS-teenus teile juurdepääsu mis tahes blokeeritud saidile. Pakkuja turvalisus on samuti tipptasemel, kuna kasutajad saavad kasu 256-bitisest AES-krüptimisest. Kui see pakkuja võis teie huvi tipptasemel olla, siis on teil hea meel nende teenuse kohta rohkem teada saada, lugedes läbi meie hästi kokku pandud BulletVPN ülevaade.

3. NordVPN

Kuni 4000 serveriga võrguga on NordVPN üks väheseid pakkujaid, kes pakuvad oma klientidele võimalust edastada oma liiklus ühe serveri asemel kahe serveri kaudu funktsiooni kaudu, mida nad kutsuvad topeltkrüptimiseks. See Panamas asuv teenusepakkuja võimaldab kahekordistada 256-bitise AES-i krüptimise tugevust ja tagab kasutajatele endiselt, et tänu nulli logimispoliitikale jääb nende kasutamine anonüümseks. NordVPN tervitab ka ideed, et kasutajad peaksid oma seadmeid kaitsma, kuna teenus võimaldab ühe kasutajanimega luua kuni 6 mitut ühendust.

Samuti võimaldab NordVPN kasutajatel Tori teenusega integreerida, suurendades sellega nende anonüümsuse taset. Pakkujal on ka tarkvarariist CyberSec, mis hoiab teie sirvimise eemal igasugustest pahatahtlikest reklaamidest ja ohtlikest veebisaitidest. Teenus võimaldab teil ka täpsustada, mida soovite võrgus teha, nii et teil oleks parimad serverid, millega ühenduse luua, kui loodate mängida võrgumänge, voogesitada HD-vormingus, torrenti või tõhusalt alla laadida suuri faile. Kogu see teave ja muu on saadaval meie NordVPN ülevaate kaudu.

Järeldus eBay parima VPN-i kohta

Kuna veebikaubad on tõusuteel, peate kindlasti leidma ennast eBayst või mõnel muult e-poe saidilt, mis otsib parimaid pakkumisi, mida võite leida. Kui hakkate raha saatma võrgus, on kõige parem teha seda parima võimaliku kaitse vormis ja seda pakub ükskõik milline kolmest VPN-i pakkujast, keda oleme selles ülevaates lühidalt vaadanud. Vaadake kindlasti läbi igaühe eraldi ülevaated, et saaksite teada, milline neist on teie eBay jaoks kõige eelistatum VPN.