Parim eMule VPN

Kõik, kes tunnevad failide ülekandmist ja võrdlemist, on tõenäoliselt kuulnud eMulest. See Windowsi-põhine failijagamisklient, mis käivitati 2002. aastal, on ümberringi üks populaarsemaid ja see kuulutati oma eelkäija eDonkey järelmeetmena, mis lõpetas tegevuse 2005. aastal. Kuna see on üks maailma suurimaid ja kõige usaldusväärsemate P2P-failijagamisklientide jaoks, kasutavad eMule’i peamiselt kliendid, kes otsivad kõige raskemat tüüpi sisu. Samuti erineb see paljudest teistest torrentiklientidest selles mõttes, et tugineb eD2k-protokollile, samas kui sellised tuntud kliendid nagu uTorrent, BitTorrent ja Vuze kasutavad BitTorrenti protokolli..


Parim eMule VPN

Parim eMule VPN

Mis on eMule??

eMule on tunnustatud kuni 4 miljardi faili vahetamise hõlbustamiseks kasutajate vahel ja see kõrge edastuskiirus kindlustab tema positsiooni ühe usaldusväärseima torrentkliendina, mida saate kasutada. Neile, kes ei pruugi olla teadlikud, on üks põhjusi, miks enamik inimesi pöördub klientide piinamise poole, see, et nad pakuvad juurdepääsu sisule, mida muidu oleks allalaadimissaitidel üsna keeruline leida. See eelis kaasneb siiski oma riskide kogumiga. Suur enamus faile, mida saab hankida piinades, lähevad tavaliselt vastuollu autoriõiguse rikkumise eeskirjadega. See tähendab, et kui olete leidnud sellise materjali üleslaadimise või allalaadimise, on tõenäoline, et võite oodata vanglakaristust. Kui see on risk, mida peaksite võtma, siis oleks tõenäoliselt mõistlik kehtestada meetmed, mis vähemalt vähendaksid võimalust kinni jääda.

Miks peaksite eMule abil VPN-i kasutama?

Milline oleks parim lahendus sel juhul teie jaoks tööle saamiseks? VPN-i kasutamine. Täielikult virtuaalse privaatvõrguna tuntud VPN aitab hoida teie ühendust turvalisena ja varjatud, varjates sellega mis tahes võrgutegevusi, mis võivad teie ühenduse kaudu toimuda. VPN-i kasutamine tagab, et teie Interneti-teenuse pakkuja jääb võrgus olevate asjade jaoks pimedusse ja see ei mõjuta teid kõigist muudest sirvimise võimalustest. Interneti-teenuse pakkujad püüavad Interneti kasutamist piirata, aeglustades ühenduse loomist või blokeerides isegi juurdepääsu teatud saitidele või torrentide allikatele. Selle tulemusel väldite ka kõiki Interneti-teenuse pakkuja kaudu saadetud autoriõiguse rikkumise kirju, kuna nad ei saa kindlaks teha, mida te võrgus teete..

Kui registreerute usaldusväärse VPN-i pakkujaga, võimaldab saadav turvakiht teil torrent-faile isegi piirkondadest, mis ei talu teie praegusest asukohast pärit kasutajaid. On saite ja servereid, mis hostivad sisu, millele pääsevad ligi ainult kohalikud kasutajad, kuid VPN aitab teil vältida piiranguid, mis neil võivad olla igasuguse välismaise juurdepääsu takistamiseks. VPN tagab ka teie ühenduse turvalisuse, eriti kui olete ühenduses restorani või hotelli avaliku Wifi-võrguga. Selliseid avalikke võrke peetakse kasvulavaks, eriti nende kasutajate jaoks, kes pole tegelikult turvameetmeid kasutusele võtnud.

Ehkki oleme teadlikud, et VPN-i kasutamisel on palju eeliseid, on vaja teada ka seda, mida peaksite tellima, kui valite teenuse, mida soovite tellida..

Parim eMule’i VPN – VPN-i valimine

Peate olema väga ettevaatlik, et mitte valida pakkujat, kelle jaoks pole selge, kas see toetab või mitte, kuna see ei pruugi teie kavandatud kasutamisel hästi kokku tulla. Tagamaks, et te seda viga ei tee, ja ka rakendusala kitsendamiseks, tuvastasime kolm usaldusväärset pakkujat, keda saate kasutada eMule kaudu anonüümselt oma torrentide allalaadimiseks..

1. ExpressVPN

ExpressVPN on mängus olnud umbes 9 aastat ja ilmselt on see kõik, mida on vaja VPN-i tööstuse tippu tõusmiseks, kui üks kõige hinnatumaid teenuseid, mida saate tellida. Briti Neitsisaartel asuv ExpressVPN on loonud endale tugeva maine kui teenus, kuhu pöörduda isegi siis, kui alles alustate VPN-iga. Teenuse võrgus on umbes 2000 serverit ja selle 256-bitise AES-krüptimise jaoks on vaja OpenVPN-i.

Juhul, kui asute riigis, mis ei propageeri VPN-i kasutamist, pakub ExpressVPN erinevaid varjatud servereid, et varjata seda, et kasutate teenust. Samuti saavad kasutajad nautida ExpressVPN-i jagatud tunneldamise funktsiooni, mis võimaldab neil otsustada, milline osa nende liiklusest krüptitakse. Teenus võimaldab ainult 3 üheaegset ühendust, ehkki seda saab laiendada, kui otsustasite installida selle VPN-kliendi otse ruuterisse. Teenus pakub VPN-rakendusi kasutajatele, kelle seadmetes töötab Windowsi, iOS, Linux või isegi Androidi tarkvara. Klienditeenindus on alati kättesaadav ööpäevaringselt e-posti, kõnede või isegi sotsiaalmeedia kaudu. ExpressVPN-i kohta lisateabe saamiseks vaadake meie ExpressVPN-i arvustust.

2. IPVanish

Teiseks on meie nimekirjas Ameerika päritolu pakkuja, kelle võrgus on umbes 1500 serverit. Tegelikult juhtub, et IPVanish kuulub täielikult oma võrgule, st kasutajatele on tagatud, et nende veebiturbe haldamisse ei kaasata mingeid kolmandaid osapooli. Samuti on hästi järgitud nullimislogimise poliitika, mis tagab kasutajatele, et mitte ühtegi nende liiklust ei jagata ega talletata ning pakkujaga, kes suudab säilitada kuni 10 samaaegset ühendust, on kasutajatel piisavalt võimalusi kõigi oma seadmete turvamiseks..

IPVanish on võimeline toetama kasutajaid, kes soovivad torrentit, ja seda julgustatakse isegi nende veebisaidil. IPVanishil on ka SOCKS5 veebipuhverserveri funktsioon, mis pakub alternatiivi juhuks, kui te ei soovi nende VPN-i klienti alla laadida, ning pakub ka VPN-i protokollidena IKEv2, L2TP, / IPSec, SSTP, PPTP ja OpenVPN. IPVanish on kasutajate seas üsna populaarne oma serverite kiiruse poolest, lisaks pakub see teenust tellijatele nii piiramatut ribalaiust kui ka piiramatut serveri vahetamist. Vaadake meie hästi detailset IPVanishi ülevaadet, et näha, mida see teenus teie jaoks veel teha saab.

3. NordVPN

Meie kolmas ja viimane ettepanek on NordVPN. See on pakkuja, kes on teinud suuri investeeringuid oma infrastruktuuri, nii et enam kui 4000 serverit on kogu maailmas hästi levitatud. Teenus on üks usaldusväärsemaid ja funktsioonikesksemaid, kuna selle tööriistade valik aitab tagada, et keegi ei pääse teie andmetest hõlpsalt kätte. Turvalisus tagatakse 256-bitise AES-krüptimisega ja teenusel on ka null logimispoliitika, mis peaks tagama, et teie andmed jäävad registreerimata ja täiesti turvaliseks.

NordVPN annab kasutajatele võimaluse oma eelistatud VPN-protokolli valimisel lülituda OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ja IKEv2 vahel. Samuti järgib see rangelt logimisreegleid oma kasutajate sirvimisteabe privaatsuse tagamiseks. Teenus võimaldab voogesitust ka läbi oma SmartPlay funktsiooni ja sellel on serverid, mis toetavad P2P-failide edastamise liiklust. NordVPN pakub ka brauserilaiendeid Firefoxile ja Chrome’ile, samuti Tor üle VPN-i tuge ja automaatset tapmislülitit. Et tõeliselt uurida, mida see pakkuja teie heaks teha saab, soovitame teil tutvuda meie NordVPN ülevaatega.

Järeldus eMule’i parima VPN-i kohta

Enne kõigi nende pakkujatega registreerumist soovitaksite neid kõigepealt proovida ja vaadata, milline neist töötab teie eelistuste põhjal kõige paremini. Neil kõigil on kas raha tagasi garantii või tasuta prooviperiood, mida saaksite kasutada, kui proovite neid esimesest käest proovida. Kas teil on küsimusi pakkujate kohta, kelle oleme meie arvustuses loetlenud? Jätke oma küsimused allpool olevasse kommentaaride jaotisse ja võtame teiega hea meelega ühendust.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map