Parim FrostWire’i VPN

Isegi paljude vestluste ajal, mis käsitlevad failide jagamise seaduslikkust ja autoriõiguseeskirju, mida see rikub, pilavad miljonid inimesed kogu maailmas endiselt oma lemmikfilme, telesarju ja dokumentaalfilme tuhandetest failidest, mis iga kord üles laaditakse. päev. See näib olevat enamiku inimeste jaoks üks lihtsamaid viise, kuidas saada soovitud sisu järele ja kuna enamus sellest tasuta pakutakse, on väga raske mõista, miks nad seda ei teeks.


Parim FrostWire'i VPN

Parim FrostWire’i VPN

Mis on FrostWire?

Neile, kes pole failide jagamise või piinamisega päris tuttavad, alustame kõige põhilisemast. Torrenti võib kirjeldada kui erilist linki, mis osutab torrenti tarkvara allikale, kus konkreetset faili või failirühma jagatakse, et saaksite selle alla laadida. Mõelge sellele kui oma arvuti ja allika vahelise suhtluse algatamise viisile, millele järgneb failide edastamine, mida soovite saada.

FrostWire on üks paljudest BitTorrenti klientidest, kes tuginevad nii BitTorrenti võrgule kui ka pilveallikatele & laadige oma seadmesse failid alla. Kui teete otsingut FrostWire’is, räägib rakendus paljude erinevate saitide ja mootoritega, et tuua teile allikaid, mis on kõige olulisemad selle teabe kohta, mida võiksite otsida. Kui olete leidnud kõik, mida võiksite otsida, laaditakse see teie seadmesse alla teistelt kasutajatelt, kellel on täpselt teie otsitav fail. Seda tehakse väikeste tükkidena, kus teie allikad on märgistatud kui “peers” või “seeders”. Eakaaslased on kasutajad, kellel on ainult osa toimikust, ja külvajad, kellel on kogu fail. Mida suurem arv kasutajaid olete ühendatud, seda kiiremini teie allalaadimine toimub.

Miks vajate FrostWire-iga VPN-i

Nagu varem mainitud, pakub piinamine juurdepääsu nii laiale hulgale sisule ja mõnel juhul võidakse osa sellest tegelikult ebaseaduslikult levitada. See on väljakutse enamikule kasutajatest, kuna suur enamus inimesi pole autoriõigusega kaitstud failide torrentimisel isegi teadlikud seadustest, mida nad rikuvad. Mõnes riigis on piinamine isegi keelatud ja see võib viia selleni, et keegi, kes leiti, et piirangut eiratakse, võib viia tegeliku kohtuasjani. Kui reisite sellisesse riiki ja olete juba harjunud sisu piinama, kui teil midagi vaja on, võite end pisut dilemmasse ajada. Võite valida, kas ei torni või otsida lahendust, mis takistab nende Interneti-teenuse pakkujaid teie toiminguid jälitamast ja blokeerimast.

Ümbruses ringi vaadates saate tõenäoliselt teada, et mitte paljud teenused pole teie ühenduse tagamiseks ja liikluse peitmiseks nii suured kui VPN-id. Virtuaalse privaatvõrgu jaoks lühendatud VPN-teenus aitab tagada, et saate Internetis surfata, ilma et peaksite muretsema, kas keegi võib teie tegevust luurata. Teie ühendus krüptitakse ja teie IP-aadress peidetakse, muutes sellega raskeks kellegi kindlakstegemise, kus täpselt võiksite sirvida. Selliste meetmete kehtestamisega peaksite olema võimeline piinlema ilma takistusteta või takistusteta, mis mõjutavad seda, mida saate või mida mitte.

Parimad FrostWire’i VPN-id

Lisaks peate oma VPN-teenuse pakkuja valimisel tagama, et teie valitud teenusel on täielik tugiteenuste tugi, kuna on palju arvukaid pakkujaid, kes ei saa selle teenusega tegelikult töötada. Selleks, et saaksite võrrelda teenuseosutajaid, kes pakuvad tegelikult teenusele täielikku tuge, on siin meie VPN-teenuste loend, mida soovitame parimate VPN-idena FrostWire’ile.

1. ExpressVPN

ExpressVPN avaldab meie nimekirja ühena vähestest pakkujatest, kes on piisavalt usaldusväärne, et kaitsta teie sirvimist ja tagada, et jääte torrenti kasutades anonüümseks. Teenus asub Briti Neitsisaartel ja selle rakendusalas on umbes 2000 serverit. See on 256-bitine AES-i sõjaväeklassi krüptimine, mis tagab, et teie liiklus jääb isegi teie Interneti-teenuse pakkuja jaoks täiesti jälitamatuks ja see aitab teil vältida igasuguseid drosseldamise vorme, mida võidakse teie ühenduse vastu rakendada.

ExpressVPN pakub oma kasutajatele võimalust omada kuni 3 samaaegset ühendust ja nõuab, et nende kasutajad toetuksid valitud protokollina OpenVPN-le. Kui olete oma ühendusest paremini teada, siis on teil PPTP, SSTP ja L2TP / IPSec. ExpressVPN-l on ka rida varjatud servereid, millega saate ühenduse luua, kui teie asuv riik ei toeta VPN-i kasutamist, samuti jagatud tunneldamise tugi, kus saate valida, mida täpselt krüptida ja mida mitte. . ExpressVPN-i tellimus annab teile juurdepääsu ka nende teadmata krüpteeritud DNS-serveritele, nii et te ei peaks muretsema oma asukoha varjamise pärast. Kui see kõik kõlab huvitavalt, saate teenuse ExpressVPN arvustuse kaudu teenusest palju rohkem teada saada.

2. IPVanish

Kuna pakkuja on selles valdkonnas tegutsenud alates 1999. aastast, on IPVanish koostanud kindlasti tugeva nimekirja funktsioonidest, mis muudavad selle parimate valikute hulka, mida veebipõhise kaitse otsimisel arvesse võtta. Teenus toetab täielikku piinamist ja see tehakse nende veebisaidil väga selgeks. IPVanish on ka üks väheseid teenuseid, mis omavad täielikult nende servereid, ja see annab neile täieliku kontrolli oma võrgus toimuva üle..

Teenus võimaldab luua kuni 10 samaaegset ühendust ja see asetab nad kindlalt kõigi teiste konkurentide ette. Teenus pakub tänu oma 256-bitisele AES-i tööstandardi krüptimisele täiesti turvalist ja veekindlat teenust ning pakub ka SOCKS5 veebipuhverserveri võimalust kasutajatele, kes soovivad kaitset, kuid ei soovi VPN-klienti alla laadida. IPVanish on üsna hästi tuntud ka nende serverite kiiruse poolest ja see on suurepärane uudis eriti neile, kes kavatsevad palju võrgumänge mängida või videoid voogesitada. IPVanishi kohta lisateabe saamiseks tutvuge meie hästi läbi mõeldud IPVanishi ülevaatega.

3. NordVPN

NordVPN on lemmik nende hulgas, kes otsivad oma ühenduse krüptimiseks mitmesuguseid tööriistu. Teenus pakub klientidele nii laia sisu valikut ja tagab, et nende ühendus on kaitstud 256-bitise AES-krüptimisega. Teenus asub Panamas ja seetõttu saavad nad pakkuda usaldusväärset nulli logimise poliitikat. Kasutajatel on võimalus ühendada korraga kuni 6 seadet ja valida võimalike VPN-protokollidena OpenVPN, PPTP, SSTP ja L2TP / IPSec..

Oma võrgus kuni 4000 serveriga on NordVPNi abonendil kindel juurdepääs paljudele saitidele erinevates riikides üle kogu maailma, olenemata nende asukohast. Samuti toetab NordVPN sibulat VPN-i kaudu ja see aitab kasutajatel võrgus olles täiesti anonüümseks jääda. Tellijad saavad nautida ka oma tarkvara Cybersec, mis hoiab neilt eemal igasugused reklaamid ja pahavara. Samuti on olemas SmartPlay funktsioon, mis aitab tagada, et kasutajad saavad geopiirangute vältimiseks oma IP-aadressi peita. Selleks, et näha, kuidas NordVPN teile veel kasu saab, lugege veidi aega meie NordVPNi ülevaate saamiseks.

Järeldus FrostWire’i parima VPN-i kohta

Kui soovite alla laadida torrente FrostWire’i kaudu, siis on Express VPN, IPVanish ja NordVPN teie parimate ennustuste jaoks VPN-teenuse jaoks, mis toetab torrentit ja on kindel, et hoiate teid nii kaitstud kui ka anonüümsena.