Parim jagatud tunneldamise VPN

Kui veedate märkimisväärselt aega Internetis, on suur tõenäosus, et olete VPN-ist kuulnud. Lühidalt virtuaalse privaatvõrgu jaoks – see lihtne tööriist võimaldab teil peita oma liikluse igaühe eest, kes võiks teid huvitada, olgu teie võrgus tegetav, ja tagab ka selle, et jääte oma tegevuse ajal anonüümseks. Sellel on palju eeliseid, kuna saate peita oma IP-aadressi kaudu edastatud teavet, näiteks teie tegelikku asukohta. See võimaldab teil külastada geograafiliselt piiratud saite ja vältida nende asukoha tundlike piirangute kasutamist.


Parim jagatud tunneldamise VPN

Parim jagatud tunneldamise VPN

VPN-i kasutamise eelised on üsna laialt levinud ja tõsiasi, et nad teie andmeid krüpteerivad, võib aidata häkkeritest ja rämpspostitajatest eemale hoida, kuid VPN-i kasutamine mõjutab tõenäoliselt ühte konkreetset asja. See on teie Interneti-ühenduse kiirus. Teie andmete krüptimisprotsess võtab osa teie ribalaiusest, mis tähendab, et kui olete valitud pakkuja juurde registreerunud, on teil ühendus pisut aeglasem. See on tegelikult osa põhjustest, miks paljud teenusepakkujad põhinevad oma teenuse kvaliteedil sellel, kui kiireks teie Interneti-ühendus saab, hoolimata VPN-i kasutamisest.

Jagatud tunneldamine selgitatud

Ehkki on kasutajaid, kes nõuavad, et kõik nende andmed krüpteeritaks VPN-i kaudu, on teisi, kes ei pruugi vajada teenust kõigis oma seadmetes. Sellele kasutajarühmale ei sobi näiteks see, kui nende mobiilseadmed ühendavad Interneti-ühendust otse VPN-kliendi asemel. Nad vajaksid VPN-i kasutamiseks turvalisuse tagamiseks endiselt oma peamisi seadmeid, kuid eelistaksid, et nende telefonid või tahvelarvutid saaksid Internetti kasutada ilma VPN-i hõlbustamata. Nad on valmis ohverdama natuke oma turvalisust lisandunud kiiruse nimel.

Sellele kasutajarühmale oleks palju kasu funktsioonist, mida nimetatakse jagatud tunneldamiseks. Jagatud tunneldamine on teenus, mis võimaldab teil kontrollida, kas suunata seadme või rakenduse liiklust VPN-i kaudu või mitte. Jagatud tunnelimisel on ka mõned eelised, mis võivad teile väga kasulikud olla. See võimaldab teil:

  • Kui olete VPN-iga ühendatud, pääsete juurde oma kohaliku võrgu seadmetele.
  • Juurdepääs korraga nii välismaistele kui ka kohalikele veebisaitidele ja teenustele.
  • Laadige oma andmed alla ja edastage ilma kogu ühendusele eraldatud ribalaiust kasutamata.

Jagatud tunneldamine toimib väga hästi ka kaugtöö jaoks, kuna enamik ettevõtteid usaldab seda oma välismaiste töötajate Interneti-liikluse kaitsmiseks ja ühenduse võrgu krüptimiseks..

Parimad jagatud tunneldamise VPN-id

Kui kaalute töötajate ühenduse loomist ettevõtte võrguga või ühenduse ribalaiuse suurendamist, säilitades samal ajal turvalisuse võrgus, peaksite tõenäoliselt otsima VPN-teenuse, mille tunneldamine on jaotatud üheks toetatud funktsiooniks. Kuna oleme leidlikud inimesed, kes me oleme, oleme juba teie heaks eeltööd teinud ja tuvastanud parimad VPN-id, kelle poole võiksite jagada jagatud tunneldamise jaoks.

1. ExpressVPN

ExpressVPN toetab küll jagatud tunneldamist, kuid pakub seda ainult oma Windowsi ja Mac OS-i kasutajatele. Kui te ei kuulu kummagi poole külge, võimaldavad nad teil selle ruuteris üles seada. Sellegipoolest on funktsioonil mitmesuguseid võimalusi, mis võimaldavad teil rakendada ühte kahest konfiguratsioonist. Võite valida, kas kaitsta kõiki ühendatud rakendusi ja seadmeid, välja arvatud mõned, või lasta valida ainult teie valitud seadmed või rakendused.

Peale selle on pakkuja võimeline pakkuma suurepärast teenust oma 2000+ serveri võrgu kaudu ning võimaldama siiski nii piiramatut ribalaiust kui ka piiramatut serveri vahetamist.

Turvalisus on hästi tagatud ka valitud OpenVPN-protokolli ja selle sõjaväelise klassi 256-bitise AES-krüptimisega. Samaaegset kasutamist toetatakse ainult kuni 3 seadme jaoks ja pakkuja toetab ka P2P-failide ühiskasutust. Asumine Briti Neitsisaartel tähendab, et teenus ei ole kohustatud kasutaja liiklust logima. Püsiklientide preemiana julgustatakse ExpressVPN-i kasutajaid suunama oma kolleege ning saama pärast liitumist nende ja uue abonendi jaoks kuu tasuta kasutamist. Lisaks saavad Express VPN-i kasutajad kasu ka automaatse Interneti-väljalülituse lülitist ja salajastest serveritest, et pääseda juurde saitidele, mis asuvad piirkondades, kus VPN-i kasutamine on keelatud. Selle kohta saate rohkem kui meie ExpressVPN ülevaates.

2. VyprVPN

Ehkki VyprVPN ei võimalda teil tõepoolest kapoti alla pääseda ja täpselt konfigureerida, millised serverid teie andmete edastamise haldamisel osalema peavad, on sellel rakendusepõhine funktsioon, mis lubab teil VPN-l käskida teatud rakendusi kaasata või välistada. Kui soovite hallata, milliseid seadmeid VPN hõlmab ja milliseid mitte, siis on see seade VyprVPN Routeri rakenduses. Võib-olla kulutaksite konfigureerimisele rohkem aega, kuid kõik töötab sellegipoolest hästi.

Kui VyprVPN osutub teie valitud pakkujaks, on teil juurdepääs enam kui 700 serverile, mida levitatakse kogu maailmas. Kõik nad kuuluvad teenusele ja see hoiab ära kõik haavatavused, mida võrgu kolmandad osapooled võivad põhjustada. Veebipõhine privaatsus tagatakse 256-bitise AES-i krüptimisstandardi ja kuulsa Chameleoni protokolli abil. See eksklusiivne funktsioon segab teie pakettandmeid nii, et neid ei saa pealtkuulata isegi sügava pakettkontrolli abil, mida tavaliselt tehakse riikides, mis piiravad VPN-i kasutamist. Teine tuntud VyprVPN-i funktsioon on nende sõnumite krüptimisteenus, mille nimeks on Cypher. See tööriist on võimeline turvama sõnumeid kogu Androidi või iOS-i põhise seadme krüptimise kaudu. Lõpuks on VyprVPNil ka hästi läbi mõeldud VPN-i rakendus, mis on saadaval Windowsi, iOS-i, Androidi ja Linuxi põhiste seadmetega ühilduvates versioonides. Vaadake meie VyprVPN ülevaadet, et näha täpselt, mida see pakkuja teie heaks teha saab.

Seadme poolitatud tunneldamine

Nagu allolevas videos näidatud, saate ExpressVPN-i seadme jagatud tunneldamise funktsiooni abil otsustada, milliseid seadmeid soovite VPN-serveriga ühendada ja milliseid soovite Interneti-ühenduseta hoida ilma VPN-i kaitseta.

Järeldus jagatud tunneldamise parimate VPN-ide kohta

Nagu näete, on jagatud tunneldamine eksklusiivne funktsioon, mida ei paku nii paljud pakkujad turul. ExpressVPN-i või VyprVPN-i registreerumine võimaldab teil aga kontrollida, mida teie VPN-teenus kaitseb ja mida mitte. Kui teil on küsimusi, mille soovite meile esitada, jätke need allpool olevasse kommentaaride jaotisse. Vastame kindlasti.