Parim Kindle Fire Tableti VPN – 2020 ülevaade

Oma alandlikust algusest veebipõhise raamatupoodina on Amazon.com kasvanud üheks suurimaks e-kaubanduse ettevõtteks, mida maailm on kunagi näinud. Selle pidev kasv on võimaldanud ettevõttel kasutada tehnoloogiasektoris ka teisi hästi toimivaid turusegmente. Üks seni edukaimaid ettevõtmisi näib olevat sisenemine tahvelarvuti ruumi. Pärast omaenda Kindle Fire’i tutvustamist juba 2011. aastal näib, et suur osa digitaaltarbijatest on selle seadme jaoks meeltmööda, kasutades seda peamiselt oma lemmikfilmide, telesaadete ja muusika voogesitamiseks.


Kindle tuli

On ütlematagi selge, et suurem osa Kindle Fire’i võimalustest sõltub täielikult selle juurdepääsust Internetile. Ainus aeg, mil saate seadet võrguühenduseta kasutada, on see, kui sirvite materjali, mille olete Interneti-ühenduse loomiseks alla laadinud. Paljude veebis esinevate turvaohtude korral on tõesti oluline proovida ja veenduda, et teie seade tugineb mingil kujul kaitsele, et ohtudest eemale hoida. Üks kõige usaldusväärsemaid kaitsevorme, mis sellise seadme puhul kindlasti hästi töötab, on VPN.

VPN-i kasutamine teie Kindle Fire tahvelarvutis

Virtuaalne privaatvõrk juhtub olema omavahel ühendatud serverite seeria, mille kaudu saavad kasutajad oma andmeid edastada, ilma et peaksite muretsema selle pärast, kas keegi võib nende tegevust luurata või mitte. Ühe kasutamine tähendab, et saate Internetti sirvida, ilma et keegi teaks, millega te tegelete, ja see hõlmab teie Interneti-teenuse pakkujat. Lisaks on teil juurdepääs ka geograafiliselt piiratud saitidele ja kanalitele, olenemata riigist, kus võiksite asuda.

Privaatsuse tase, mida saate oma Kindle Fire’is VPN-i kasutamisel nautida, võimaldab teil teha palju tundlikumaid asju, muretsemata, et teid võidakse häkkida ja teie isiklikud andmed varastada. VPN-i abil saate mugavalt juurde pääseda veebis näiteks oma pangakontole või saata kaupmehele raha isegi selle eest, mida soovite tema e-poest osta..

Õige VPN-teenuse pakkuja valimine võib osutuda kohati keerukaks ja selle üheks põhjuseks on asjaolu, et neid on turul nii palju. Kui see on selline dilemma, millega teie silmitsi seisate, siis proovime teid aidata, läbides neli pakkujat, kes on kindlad, et suudame pakkuda väga head teenust..

Parim Kindle Fire’i VPN

ExpressVPN – toimetaja esimene valik

See konkreetne pakkuja seisab pea ja õlgade ees enamikust teistest turul tegutsevatest konkurentidest peamiselt tänu oma pühendumusele pakkuda parimat klienditeenindust ja oma serverite olemasolu enam kui 94 riigis üle kogu maailma. Selle turbetase on teadaolevalt sõjaline, kuna see pakub 256-bitist AES-krüptimist, samuti PPTP, L2TP ja OpenVPN tuge tunneliprotokollidena. Teenus pakub ka hõlpsasti kasutatavat rakendust, mis on võimeline töötama erinevatel platvormidel, nagu Windows, iOS ja Android. 30-päevase raha tagasi garantiiperioodi jooksul on kasutajatel rohkem kui piisavalt aega, et kinnitada, kui hästi teenus nende jaoks välja töötab, seega peaksid nad olema julgustatud proovima kõiki teenusepakkuja pakutavaid funktsioone.. ExpressVPN on ka kliendipreemiaprogramm, kus kui tellijana kutsute kolleegi oma teenusele üle minema ja nad lõpuks seda teevad, saavad mõlemad teile kuu tasuta kasutust.

NordVPN

Mis palju funktsioone, mis NordVPN suudab oma klientidele pakkuda, oleks väga ebaõiglane, kui me otsustaksime neid oma nimekirja mitte lisada. Selle üheks suurimaks müügiargumendiks on asjaolu, et nad pakuvad topeltkrüpteerimist. See tähendab, et kasutaja liiklus edastatakse ühe asemel kahe serveri kaudu, suurendades sellega turbet. Mõelge sellele kui tunnelis asuvat tunnelit läbivatele andmetele. Veel üks selle põhifunktsioone on automaatne Interneti-tapmise lüliti, mis lülitatakse sisse alati, kui teie VPN-ühendus katkeb. Need kaks suurepärast funktsiooni koos võimalusega käsitleda kuni viit samaaegselt ühendatud seadet muudavad NordVPNi üheks parimaks pakkujaks, mis suudab teie Kindle Fire’i tahvelarvutile maksimaalse turvalisuse pakkuda.

VyprVPN

Tuntud ka kui Goldenfrog, VyprVPN juhtub olema Kindle Fire Tableti üks parimaid teenusepakkujaid. 2009. aastal käivitatud teenus on jätkuvalt üks kõige usaldusväärsemaid, pakkudes üle 700 serveri, mis kõik pakuvad juurdepääsu enam kui 200 000 IP-aadressile. Kui teil tekib mõni probleem, on alati abiks klienditeeninduse meeskond, kes aitab tekkinud probleeme lahendada. Neile pääseb kahe peamise kanali kaudu; need toimuvad otsevestluse ja nende e-posti tugisüsteemi kaudu. VyprVPN on teenus, mis on saadaval mitmesuguste platvormide kaudu, mõned neist on Windows, Mac OS, Android ja iOS. Selle rakendusi on ka hõlbus sirvida ja need võimaldavad teil sama kontoga samaaegselt sisse logida veel 5 seadmesse. Huvitaval kombel lubab VyprVPN oma klientidel oma teenust proovida vaid 3 päeva ja prooviversioon juhtub olema tasuta.

IPVanish

Meie nimekirjas on neljas IPVanish, pakkuja, kes on VPN-i turule varasemate sisenejate hulgas, asutati juba 1999. aastal. Pakkuja serverite arv on muljetavaldav – üle 1000, mis asub enam kui 60 erinevas riigis. IPVanish hoolitseb ka selle eest, et te ei jagaks ühtegi sirvimisajalugu, kuna neil on väga tugev nullimise logimise poliitika. Peale selle hõlbustavad nende AES-256-bitist sõjaväelist krüptimist ja nende toetatud mitmesuguseid VPN-protokolle ka muude teenuste integreerimine. IPVanishi tellimisega saavad kasutajad hõlmata sama konto alla kuni 5 seadet ja nad saavad oma rakendust kasutada ka erinevatel platvormidel, nagu Windows, iOS, Mac ja Android.

Kindle Fire Tableti parima VPN-i kokkuvõte

 Oleme katnud just neli parimat VPN-i pakkujat, kellele võite võrgus olles turvalisuse tagamiseks loota. Kui teie arvates oleks tulnud veel mõned pakkujad sellesse loendisse lisada, jätke meile kommentaar allolevasse jaotisse ja võtame teiega kindlasti ühendust..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map