Parim L2TP / IPSeci VPN

Interneti-kasutajate arv, kes langeb jätkuvalt veebipõhiste pettuste ja väljapressimiste ohvriks, kasvab väga murettekitava kiirusega. Enamik inimesi ei saa päris hästi aru, kuidas nad isegi seavad end ohtu, sattudes võrku ilma igasuguse kaitseta. Hiljem satuvad nad häkkerite ja küberkurjategijate peamisteks ohvriteks, kes kasutavad isikliku teabe kätte saamiseks taktikat.


Parim L2TP VPN

Parim L2TP VPN

Mõelge, mis võib juhtuda, kui kellelgi õnnestub pääseda juurde teie arvutile ja see hangib teie pangakonto numbri või parooli, mille olete võinud sisestada veebis ostes ja oma kauba eest makstes. Nad saavad teie raha edasi võtta, ilma et te ise sellest teada saaksite. Need on riskid, mida sellise tööriista kasutamine nagu VPN aitab vältida.

Parimad L2TP VPN-i pakkujad

Kõik lisatasu VPN-teenuse pakkujad pakuvad L2TP / IPSec protokolli. Seetõttu on kuidagi keeruline täpselt määratleda, millised neist on teistest paremad. Sellest hoolimata on siin meie nimekiri L2TP-protokolli kõige soovitatud VPN-ide kohta:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. BulletVPN
 5. CyberGhost

VPN-i kasutamine – põhitõed

Alustuseks tähistab VPN virtuaalset privaatvõrku. See on enam-vähem ühe pakkuja serverite kogum, mis võimaldab kasutajatel oma teavet marsruutida ja krüptida. Kõik serverid asuvad erinevates piirkondades ja see võimaldab kasutajatel otsustada, kus nad paistavad asuvat, või vaadata saite, millele pääseb juurde ainult konkreetses riigis. Neid saite nimetavad enamik inimesi geopiiravateks saitideks.

VPN-id pakuvad kasutajatele turvalisust, krüpteerides nende ühenduse ja varjates nende identiteeti. Kui teie ühendus on krüpteeritud, ei pääse häkkerid ja rämpspostitajad nagu teie seade isegi juurde ja see hoiab nad teie isikuandmete varastamisest eemal. Krüptimise kaudu kodeerib ja dekodeerib kasutaja andmed ainult teie VPN-klient. Krüpteerimise kõrval kasutavad VPN-id teie andmete täiendavaks turvamiseks ka erinevaid protokolle. Neljast populaarseimast protokollist on PPTP, L2TP / IPSec, SSTP ja OpenVPN. Selles ülevaatejuhendis uurime lähemalt L2TP / IPSec protokolli, funktsioone, mida sellelt oodata võiksite, samuti parimaid VPN-teenuseid, mis seda konkreetset protokolli pakuvad.

L2TP / IPSec VPN-protokoll

2. kihi tunnelimisprotokoll ehk L2TP on tunnelimisprotokoll, mis toimib andmekandjana andmepakettide liikumiseks kahe punkti vahel. Protokoll osutab sel juhul nende nõuete loendile, mida tuleks kõigepealt täita enne Interneti-ühenduse loomist. L2TP-d peetakse enamiku jaoks PPTP järkjärguliseks alternatiiviks peamiselt seetõttu, et PPTP-protokolli kaudu edastatud andmeid peetakse eriti edastamise ajal haavatavateks.

Samuti on oluline mõista, et enamik inimesi viitab L2TP-le ilma IPSeci mainimata; krüptimisprotokoll, mis muudab selle paremaks kui PPTP. Pidage meeles, et L2TP on lihtsalt tunnelimisprotokoll ja seega pakub Interneti-protokolli turvalisus (IPSec) vajalikku turvalisust, rakendades edastatavatele andmetele mitu krüpteerimisalgoritmi. Protokoll võimaldab andmete autentimist ja hoiab ära ka kesktaseme rünnakud ja sekkumised.

Parimad L2TP / IPSeci VPN-id

L2TP / IPSec-protokolli peetakse OpenVPN-i jaoks paremuselt teiseks ja selle alternatiivseks protokolliks on OpenVPN-i pakkumine. Protokoll pakub ka topeltkrüpteerimist ja selle tulemusel katkestatakse teie sirvimise kiirus selle hõlbustamiseks pisut. Sellegipoolest saab L2TP-d kasutada laia valiku protokollidega ning see pakub usaldusväärset veebiturvalisust. Kui otsustate seda tüüpi krüpteerimisprotokolli kasutada, siis on meil mitmeid VPN-i pakkujaid, kellega soovitame teil tutvuda:

1. ExpressVPN

Briti Neitsisaartel asuv ExpressVPN pakub kõiki populaarseid VPN-protokolle, sealhulgas L2TP / IPSec. Teenus on ehitanud endale nime, mis pakub veebiturvalisuse osas parimat ja on isegi võitnud selle nimel arvukalt auhindu. 2009. aastal Briti Neitsisaartel asutatud ExpressVPN-l on tema kontrolli all umbes 2000 serverit ja sellel on ka rida salajased serverid, mis hõlbustavad VPN-i kasutamist ilma tuvastamiseta, eriti väga tsenseeritud piirkondades, nagu Hiina, Korea ja Lähis-Ida.

Kasutajad võivad arvestada ka selle range nullloogimispoliitikaga, kuna see takistab ExpressVPN-il oma abonentide Interneti kasutamise jälgimist või logimist. Teenusepakett sisaldab ka lisafunktsioone, nagu Internet Kill Switch, mis lülitab teie ühenduse välja juhul, kui teie VPN-klient satub ohtu, ja kuni 3 samaaegse ühenduse tugi ühe tellimuse korral. Krüptimine on ka usaldusväärne, kuna ExpressVPN pakub Advanced Data Krüptimisstandardit kasutajaandmete turvaliseks hoidmiseks koos OpenVPN-iga eelistatud VPN-protokollina. Selle teenusepakkuja ja pakutavate toodete kohta lisateabe saamiseks lugege meie ExpressVPN arvustust läbi.

2. IPVanish

IPVanish pakub ka L2TP / IPSec protokolli, kuid soovitab kasutajatel oma mobiilseadmete jaoks sellele tugineda. Peale selle eelistavad teenust ka abonendid, kuna omavad kõiki oma 1500 serverit, andes sellega täieliku kontrolli selle üle, mis tema võrgus toimub. Teenus asutati 1999. aastal ja see asub USA-s Floridas. Vastupidiselt sellele, mida enamik inimesi võib selle kohta arvata, lubab teenus usaldusväärset nulli logimise poliitikat.

IPVanish on tuntud ka selle eest, et pakub alternatiivi kasutajatele, kes ei eelista oma VPN-klienti kasutada, kuna neil on spetsiaalne puhverserveri protokoll, mida tuntakse nimega Socket Security või SOCKS5. See võimaldab teil nautida VPN-i kasutamisel samu eeliseid, ilma et peaksite oma seadmesse tarkvara alla laadima. IPVanish toetab ja julgustab ka piinavat, paljutõotavat kaitset oma kasutajatele, kes sellega tegelevad. Võib-olla on teenuse üks kõige viljakamaid omadusi selle võime ühendada kuni 10 mitut seadet. Kui soovite täpselt teada, mis teil IPVanishist kasu saada on, lugege kindlasti meie IPVanishi ülevaadet.

3. NordVPN

NordVPN toetab täielikult L2TP / IPSec protokolli kasutamist ja pakub oma veebisaidil isegi õpetusi kõigile, kes soovivad seda konkreetset protokolli kasutada. See tõestab, et teenus teeb oma kasutajatele usaldusväärsete ressursside pakkumisel kõige rohkem ja tal on isegi klienditeenindusmeeskond, kellega saab telefoni, e-posti või isegi sotsiaalmeedia kaudu ühendust igal ajal päeval või öösel. Teenuse võrgus on umbes 4000 serverit ja sellel on mõned kõige turvalisusekesksemad funktsioonid.

Võtke näiteks selle tugi Torni jaoks VPN-i kaudu ja see võimaldab klientidel kasutada selle teenust koos VPN-iga suurema anonüümsuse saavutamiseks. Teenus pakub ka topelt VPN-krüptimist, kus kasutajad saavad täiendava kaitse saamiseks ühendust kahe serveriga. Andmeid hoitakse privaatsena tänu nende rangele logimisreeglitele, nende automaatsele Interneti-tapmise lülitile ja DNS-i lekkekaitsemehhanismile. See teenus sobib suurepäraselt HD-voogesituse jaoks ja võimaldab kasutajatel isegi sõltuvalt tööst, mida nad vajavad, valida, milliste serveritega ühenduse luua. Põhjalikuma ülevaate saamiseks selle kohta, mida teenus teie heaks teha võib, lugege meie NordVPNi ülevaadet.

Lõppsõnad parima L2TP / IPSeci VPN-i kohta

Nüüd, kui teil on parem arusaam L2TP / IPSec VPN-i protokollist, sobivad kõik kolm meie loetletud pakkujat hästi, et teie sirvimist selle kaudu sirvida ja tagada, et teie andmed oleksid kaitstud ka siis, kui olete võrgus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map