Parim Legendide VPN

Mis on parim Legendide liiga VPN 2018. aastal? League of Legends, laialt tuntud kui LoL, on võrgumäng, mille on välja töötanud Riot mängud ja mis ilmus turule 2009. aastal. See hõlmab meeskonnamängu, kus mängijad koonduvad ja kasutavad oma võtmetegelasi vastasvõistkonna liikmete löömiseks. League of Legends on üks populaarsemaid võrgumänge Internetis, arvestades selle suurt vaatajaskonda – kuni 67 miljonit mängijat, kes logivad sisse & võistlevad omavahel peaaegu iga kuu. Nagu peaaegu kõigil muudel veebimängudel, peab teil olema kiire ühendus, et saaksite kiiresti reageerida kõigele, mis juhtub mängu sees, ja vältige oma tegelase tapmist ainult seetõttu, et te polnud piisavalt kiire reageerimiseks.


Parim Legendide VPN

Parim Legendide VPN

VPN ja teie võrgumäng

Enamiku mängijate jaoks on VPN-i kasutamine tavaliselt välistatud, kuna kardetakse, et mängu kiirus võib oluliselt väheneda. VPN-i kasutamine küll vähendab teie ühenduse kiirust, kuid marginaal sõltub tõesti teie tellitavast teenusest. Hoolimata väikesest kiiruse vähenemisest on teil seda siiski vaja, kui soovite kaitsta end DDoS-i rünnakute eest ja hoida teie ühendus kõigil, kes soovivad seda aeglustada või isegi lahti ühendada. Samuti leiate, et VPN võimaldab teil ühenduse luua erinevate serveritega vastavalt sellele, kui suur see võrk on, ja see võimaldab teil mängida erinevates liigades, erinevatest riikidest pärit inimestega.

Kui olete tellinud usaldusväärse VPN-teenuse, saate vältida kõiki DDoS-i rünnakuid, kuna teie IP-aadress peidetakse ja seda tehes ei saa ründajad teie ühendust sihtida, nii et hoiate eemal nende radar.

Samuti, kui juhtub, et loodate ühendusele, mis on tõenäoliselt aktiveeritud, lubab VPN neist piirangutest mööda minna ja nautida tavalist ühenduse kiirust. See vabaneb harjumuspärasest mahajäämusest ja võimaldab teil mängida optimaalse kiirusega. Kuna teie ühendus on krüptitud, ei saa keegi teie tööst teada saada, nii et teie võrgutoimingud jäävad privaatseks.

Kui see kõlab nagu midagi, mida soovite kogeda, siis kui olete selle artikliga lõpetanud, saate idee, milliseid VPN-teenuseid teie mäng täiustab, ja veenduge, et naudite mängu iga hetke..

Parim liiga VPN

Kui olete selle kõige suhtes uus, võib teil algul olla keeruline enamikust pakutavatest teenustest ringi liikuda, nii et oleme teinud parimatest teenustest 5 ümardamise, mis meie arvates pakub teile parimat teenust League of Legends VPN:

1. ExpressVPN – meie parim soovitus

ExpressVPN on hõlpsalt üks parimaid VPN-i pakkujaid tänapäeval, kuna selle klienditeeninduse arve peab olema turul üks oskuslikumaid ja usaldusväärsemaid. Nende serverivõrk on laialdane, jaotatud paljudesse riikidesse kogu maailmas, muutes League of Legends’i mängimise hõlpsamaks inimestega, kes asuvad kõikjal maailmas. Teil on 30-päevane raha tagasi garantii, kus saate teenust proovida ja näha, kui hästi see teile sobib. Hinnakujundus on teiste teenuste omast pisut kõrgem, kuid just sellega peate kaasnema, kui otsite kõige kvaliteetsemat teenust, mida saate. Makseviisid on mitmekesised – kliendid saavad anonüümsete maksete eest tasuda viisa, paypali või isegi bitcoinide kaudu.

2. IPVanish

LoL-i parimate VPN-teenuste loendis on teine ​​jõudmine IPVanish, pakkuja, kellel on enam kui 350 serverit, mis on hajutatud enam kui 60 riigis ja mis arvestavad. Nende teenus on ka kõikehõlmav, võimaldades klientidel selle eest maksta mitmesuguste makseviisidega. Need, kes soovivad makse osas anonüümseks jääda, saavad bitcoinide kaudu tehinguid teha, kuna need on lubatud makseviis. IPVanish pakub oma kasutajatele kaitset ka selliste protokollide kaudu nagu OpenVPN, PPTP, OpenVPN ja neid kõiki varundatakse 256-bitise AES-i krüptimisega. See tagab täieliku kaitse kõigi DDoS-rünnakute vastu, kui mängite.

3. VyprVPN

VyprVPN on veel üks taskukohane võimalus kasutajatele, kes ei soovi VPN-teenusele oma raha kulutada. Juhtumisi kuuluvad nad kõigile oma serveritele ja see viib nad teistest pakkujatest ette, kes teadaolevalt rendivad oma kolmandatest isikutest. Kui teil on probleeme nende teenindamisega, saate nende klienditeeninduse meeskonnaga hõlpsalt ühendust võtta kas e-posti, piletimüügi või otsevestluse kaudu, kui soovite oma probleemi kohe lahendada. VyprVPN sobib mängude jaoks suurepäraselt, kui soovite oma kiirust hoida ja kogu mänguperioodi vältel kaitstuna olla.

4. Privaatne Interneti-juurdepääs

PIA on üks kiiremaid VPN-serverite rekordiaegu turul ja need julgustavad kõiki, kes mõtlevad koos nendega registreerumisele, oma 7-päevase raha tagasi garantii kaudu oma teenust proovida. Nad on ka ühed vähestest pakkujatest, kes pakuvad kaheaastast tellimisperioodi, serverivõrguga üle 3034, mis asuvad enam kui 28 riigis. Toetatud VPN-protokollid on ühed populaarsemad, kuna nende hulgas on OpenVPN, PPTP ja IPSEC / L2TP. Nad lubavad, et ei sega teie mängukiirust, ja pakuvad ka reklaamide blokeerimise funktsioone, mis takistavad soovimatute reklaamide ilmumist teie mängu ajal.

5. HideMyAss

Meie nimekirja lõpetamine on HideMyAss, veel üks tuntud VPN-teenus, mis on kuulus oma tugeva krüptimise poolest. Ainus probleem, mille kohta oleme kuulnud enamiku nende kasutajate kaebusi, on aeglane reageerimisaeg, millest nende klienditeenindusmeeskond teada on. Kui soovite neid tõesti ise proovida, pakuvad nad helde 30-päevase raha tagastamise garantiid, kus näete, kui hästi nende teenused teie mänguga sobivad.

Parim VPN League of Legends – Wrap Up

Nüüd, kui olete saanud teada, milliseid viit VPN-teenust soovitame League of Legends’i mängimiseks, peaks teil nüüd olema turul pakutavate paljude pakkujate kaudu võimalus valida väiksema kogumi hulgast. Kui valite mõne ülalmainitud teenuse, andke meile teada, milline oli teie kogemus, jättes allpool olevasse jaotisse kommentaari.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map