Parim Linuxi VPN – 2020 ülevaade

Mis on parim Linuxi VPN 2020. aastal? Sõltumata platvormist ja operatsioonisüsteemist, mida te veebi juurde pääsemiseks kasutate, on esmatähtis, et libistate lüliti lisaturvalisuse ja veebis anonüümsuse tagamiseks vajalike meetmete jaoks. See on rakendatav neile, kes kasutavad avatud lähtekoodiga tarkvara ja OS-e nagu Linux. Linux on tavaliselt oma olemuselt palju turvalisem kui tema kaubanduslikud konkurendid, sealhulgas Windows. Kuid see ei tähenda, et kui olete Linuxi kasutaja, pole teil vaja turvameetmeid. Linuxi kasutajad peaksid kasutama ka VPN-i anonüümsuse, andmete krüptimise ja sellega seotud eeliste saamiseks. Niisiis, siin on meie parim Linuxi VPN-i ülevaade jaoks Ubuntu, Fedora, OpenSUSE, ja Rahapaja.

Parim Linuxi VPN 2020 ülevaade

Parim Linuxi VPN 2020 ülevaade

Õige VPN-i valimine Linuxi jaoks

Linuxi jaoks õige VPN-teenuse valimine võib olla keeruline, kuna seal on nii palju võimalusi nagu Ameerika parima hamburgeri valimine, kuidas see on siis võimalik? Enamik Linuxile orienteeritud VPN-teenuseid töötab kuulsal avatud lähtekoodiga tarkvaraprojektil nimega OpenVPN. See on tõesti ohutu ja pakub palju funktsioone. Leiate Linuxi VPN-id, mis töötavad selliste jaotustega nagu Ubuntu ja teised. Allpool on loetletud mõned VPN-id, mis sobivad hästi Linuxi jaoks.

Parim Linuxi VPN-i ülevaade

Siin on Linuxi parimate VPN-ide täielik ülevaade:

ExpressVPN

ExpressVPN - parim VPN 2020. aastaks

ExpressVPN – parim VPN 2020. aastaks

Selle ühilduvuse ja stabiilsuse tõttu eelistavad seda tuhanded Linuxi kasutajad. Serverid katavad enam kui 100 riiki. Selles saab ka VPN-i lõpp-punkte vahetada, välja arvatud hädad. Ehkki õpetused on mõeldud Ubuntu jaoks, saate selle hõlpsasti enam-vähem kõigisse populaarsetesse Linuxi versioonidesse installida. Puuduseks on libeda töölaua GUI asemel käsuribaliides. Kaasas ka kuu pikk raha tagasi garantii. See ühildub ka Fedora, Debiani distributsioonidega. Nüüd saate sellega korraga kasutada 3 seadet ja Netflixi tugi on lisatud, mis magustab tehingut palju.

NordVPN

NordVPN - parim VPN 2020. aastal

NordVPN – 5 parimat VPN-i ülevaadet 2020. aastal


See on ka kena lahendus Linuxi kasutajatele, kes proovivad kätt VPN-is. Teenus on ka OpenVPN-põhine ja õpetused on suurepärased ka algajatele. Teenus on rahakotil üsna kerge, kui registreerute üheaastase tellimuse eest, makstes 5,75 dollarit kuus. Seal on ka raha tagasi garantii. Saate korraga ühendada 6 seadet nende serveritega. Andmete krüpteerimiseks kasutavad nad 256-bitist AES-protokolli. See töötab ka Linuxi Debiani ja Fedora versioonides.

IPVanish

IPVanish - parim VPN-i ülevaade aastal 2020

IPVanish – parim VPN-i ülevaade aastal 2020

See on veel üks väärt VPN Linuxi kasutaja, kes saavad proovida. Seadistusjuhend on ekraanipiltidega suurepärane ja seadistusprotsess on lihtne. Paketi hind on siis palju suurem kui enamikul konkurentidel – 6,49 dollarit kuus. Kuid teenuse kvaliteet õigustab lõpuks kõrgemat hinda.

VyprVPN

VyprVPN - Netflixi puhverserveri tõrkeotsing 2020
30-päevane raha tagasi garantii

See on ideaalne raskete VPN-i kasutajate jaoks, kes kasutavad oma arvutites Linuxi. Kui peate sageli pääsema juurde geograafiliselt piiratud sisule ja laadima alla palju sisu, on see teie jaoks sobiv lahendus. Nad pakuvad 700 serverit enam kui 50 riigis ja see on enamiku VPN-i kasutajate jaoks piisavalt hea. VyprVPN on kuulus ka kiiruse ja stabiilsuse poolest.

Parim Linuxi VPN – muud alternatiivid

Muidugi on veel mõned Linuxi VPN-teenused, mida saate proovida. HideMyAss on üks näide ja see töötab Linuxi Debiani, OpenSUSE ja Ubuntu versioonides. See on rohkem suunatud geenide Linuxi kasutajatele. BulletVPN on veel üks Linuxi VPN-teenus, millel on 30 päeva kehtiv raha tagasi garantii. Serverid on saadaval vaid 22 riigis, kuid saate kiiremat kiirust. Sellel on kolm üheaegset ühendust ja see on taskukohase hinnaga.

VPN-i Linuxi kasutajad peaksid vältima

Inimesed kasutavad Linuxi, peamiselt selle turvalise ehituse ja toimimise jaoks. Niisiis, pole mõtet, kui valite vähem turvatud VPN-i oma arvutisse Linuxi jaoks! Selle peidetud on tasuta VPN, mis toetab ainult PPTP-ühendust. Tänapäeval peetakse PPTP-ühendust vähem turvaliseks. SecurityKISS on veel üks teenus, mida te parem mitte kasutada, vähemalt selle tasuta versioon, kuna see hoiab kasutaja logisid.

Parim Linuxi VPN – põhipunktid

Nii võite leida mõned Linuxi VPN-id, mis pakuvad teie rahale silmapaistvat väärtust ja ennekõike head teenindust ja turvalisust. Ideaalis keskenduvad Linuxi VPN-i kasutajad rohkem turvaaspektidele kui tasuta versioonidele. Peaksite valima teenuse, millel on kindel klienditugi, millel on kindel funktsioonide loend ja mis ühildub teie kasutatava Linuxi versiooniga. Enamik Linuxi VPN-teenuseid on varustatud raha tagastamise poliitikaga, mida saate kasutada, et kontrollida, kas nende toode vastab teie ootustele või mitte..