Parim Minecrafti VPN 2020. aastal

Mis on parim Minecraft’i VPN alates 2020. aastast? Miks oleks mul esiteks vaja Minecrafti VPN-i? Minecraft on hõlpsasti üks kõige sõltuvust tekitavamaid mänge, mida Internetis kunagi kohata võite. See on selline mäng, mis võimaldab teil luua midagi ilma vajalike juhiste või mängu eesmärkideta, mis peaks olema täidetud, et saaksite järgmisele tasemele liikuda. See tähendab, et võite vabalt teha kõike, mida soovite, ja oma kujutlusvõime abil üles ehitada kõike, mida soovite. Mängu mängimine mitme mängija režiimis on veelgi põnevam, kuna saate sõbraga meeskonna koosseisu asuda ja teie valitud ülesande täitma asuda. Mitme mängija valimiseks lülitamine eeldab siiski Interneti-ühenduse olemasolu.


Parim Minecrafti VPN 2018. aastal

Parim Minecrafti VPN 2020. aastal

Miks Minecraft blokeeritakse?

Selle lihtsa mängu sõltuvust tekitava olukorra tõttu on enamik kasutajaid mängu ajal koolis või tööl mängimas, selle asemel et keskenduda kõigele, mida nad peavad tegema, ja see vähendab nende tootlikkust. Sellega tegelemiseks paneb enamik asutusi paika blokid, mis on mõeldud mängule juurdepääsu piiramiseks ja aitavad inimestel keskenduda rohkem tööle, mida nad vajavad tööks.

Huvitaval kombel on Minecraft osutunud tohutult kasulikuks, eriti haridusliku vahendina, kuna üha suurem arv asutusi kasutab seda mitmesuguste ainete õpetamiseks. Seda kasutatakse ka laste loovuse arendamiseks ja nende julgustamiseks olema oma ümbruse suhtes uudishimulikum.

Kui soovite mängu mängida, kuid teie asutuse loodud blokkide tõttu ei saa te seda tellida, peate tellima usaldusväärse VPN-teenuse. VPN-i kasutamine võimaldab teil vältida piiranguid ja taastada juurdepääs mis tahes veebisaidile või kanalile, mida soovite külastada.

Minecrafti mängimisel mitme mängijaga režiimis peab teil olema oma server. Selle tingimusega kaasnev üks oht on see, et olete siis avatum kolmandate osapoolte DDoS-rünnakutele ja rünnakud toimivad, kui ujutate oma serveri ühenduse taotlustega üle ja muudate selle hiljem krahhiks..

Suur arv VPN-i pakkujaid pakub praegusel turul kaitset DDoS-i rünnakute vastu, nii et pärast nende tellimist ei peaks teil tegelikult nii palju muretsema.

Teine asi, millega enamik mängijaid tõenäoliselt silmitsi seisab, on IP-aadresside keelud. Need on serveri administraatorite poolt väljaantavad piirangud ja need antakse reeglina karistusena lubamatu käitumise eest.

Kuna VPN-teenus võimaldab teil oma IP-aadressi muuta, peaksite saama seda tüüpi piirangutest mööda minna, kuna peate tegema ainult ühenduse looma teise IP-aadressiga serveriga.

Minecrafti vabastamine

Nüüd, kui teate mitmeid põhjuseid, mis võivad Minecrafti juurdepääsu raskemaks muuta, uurime, kuidas VPN-teenus täpselt mängu blokeeringu toimimiseks töötab..

Tavaliselt täidetakse serveri Interneti-teenuse pakkuja poolt Interneti-ühenduse loomise taotlus ja ka tema liiklus läbib neid. Kui olete VPN-ühenduse seadistanud, saate kontrollida, millise serveriga ühenduse luua tuleb, ja ka liiklust selle serveri kaudu juhtida. Lisaks võimaldab VPN-i kasutamine teie liiklust krüpteerida.

See raskendab kellelgi teie poolt külastatavate veebisaitide või kanalite dešifreerimist. Isegi teie Interneti-teenuse pakkuja ei saa teid luurata. Seetõttu ei tea nad, kas mängite Minecrafti või mitte. 

Parim Minecrafti VPN 2020. aastal

Nagu varem mainitud, on VPN-turg tänapäeval üsna ülerahvastatud – pakkujad pakuvad laia valikut teenuseid. On olemas isegi teenuseid, kus VPN-teenuse eest ei küsita teilt midagi.

Soovitame teil sellest eemale hoida, kuna pommitatakse palju reklaamidega ja lisaks saate oma liikluse müüa ka kolmandatele osapooltele. See on teie privaatsuse tõsine rikkumine ja te ei soovi, et inimesed, keda te isegi ei tunne, saaksid teie veebitegevustest aimu.

Seda kõike silmas pidades oleme proovinud koostada loetelu VPN-teenustest, mis kindlasti tagavad teie liikluse varjamise ja veebitegevuste hästi kaitstud. Siin on meie parimad Minecrafti soovitused VPN-i jaoks.

1. ExpressVPN

ExpressVPN on tuntud kui üks parimatest VPN-i pakkujatest selles tööstuses ja seda peamiselt tänu nende kõrgele teenuse kvaliteedile ning reageerivale ja hästi koolitatud klienditeenindusele.

Teenus on tugevalt esindatud enam kui 94 riigis, serverivõrguga on üle 1500 serveri. Sarnaselt teiste parimate VPN-teenuse pakkujatega pakub ExpressVPN tugevaid turvameetmeid, näiteks AES-256-bitist krüptimist ja tuge kõigile peamistele VPN-protokollidele, näiteks OpenVPN ja PPTP.

Teenusel on rakendusi, mis võimaldavad teil seda käitada oma Apple’i, Maci, Androidi või Linuxi seadmes. Suur pluss on ka see, et see on loodud esimest korda kasutajat silmas pidades. ExpressVPN-il on ka 30-päevane raha tagasi garantii.

2. NordVPN

NordVPN on veel üks hästi väljakujunenud VPN-teenus, mis on veebimängurite seas populaarne. Mõne pakkuja jaoks ainulaadse funktsiooni hulka kuulub kahekordne krüptimisteenus, kus teie ühendus läbib kaks kaitsekihti, ja ka võime toetada kuni 6 samaaegset ühendust. Selle kahekordne VPN-funktsioon tagab, et saate mööda minnes kõigist piirangutest, mis on seatud teie Minecrafti mängimise takistamiseks. Turvalisus on ka sõjaline tase, pakkudes teenust, mis pakub AES-256 bitist krüptimist. Ka NordVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

3. VyprVPN

Meie nimekirja sulgemine on VyprVPN, teenus, mis on tehnoloogia arenguga esirinnas. Nende funktsioon Chameleon skrambleerib näiteks OpenVPN-i pakettide metaandmeid, tagamaks, et neid ei saa Deep Packet Inspection abil tuvastada. See tähendab, et VyprVPN on üks usaldusväärsemaid teenuseid, mida saate tellida, kui plaanite ümber töötada piirangutega sellistes riikides nagu Süüria, Hiina, Venemaa, Tai ja Iraan. Teenusel on enam kui 700 serverit, mis on hajutatud üle 64 riigi ja rakendus, mis toetab teie seadet, sõltumata sellest, kas kasutate Androidi, Linuxit, Maci või iOS-i. Teenus pakub ka 30-päevast raha tagasi garantii, mis võimaldab teil proovida teenust ja otsustada, kas registreerute või mitte.

Kokkuvõte parima Minecrafti VPN-i kohta 2020. aastal

Kolm ülaltoodud VPN-teenust tagavad, et saate Minecrafti mängida ilma turvaprobleemideta. Parima teenuse tagamiseks on ExpressVPN üks VPN, mida peaksite vähemalt proovima. Nende klienditeeninduse meeskond on üsna usaldusväärne ja selles on liikmeid, kes on enam kui valmis teid abistama, kui teil mõni probleem takerdub.