Parim Netflixi VPN 2020. aastal

Otsin VPN-i pakkuja et tegelikult töötab endiselt koos Netflixiga? Seal olnud, teinud seda. Neid VPN-de kalliskive polnud kerge üles kaevata, kuid nende seadistamine oli tükk kooki. Arvan, et soovite teada, millised VPN-id töötavad Netflixiga. Teie aja, vaeva ja raha säästmiseks oleme selle ette valmistanud Parim 4 Netflixi VPN 2020 ülevaade kuni võita Netflixi viga.


Parim VPN Netflixi jaoks 2018. aastal

Parim VPN Netflix 2020 jaoks

Saamine Ameerika Netflix välismaal on 2020. aastal muutunud palju raskemaks. Selle põhjuseks on peamiselt asjaolu, et Netflix hakkas VPN-i ja puhverserveriteenuste vastu võitlema, mis varem võimaldasid kasutajatel rikkuda nende võrgus asuvat asukohta. Selleks, et teha muudatused teie Netflixi piirkonnas Kanadas, Suurbritannias, Austraalias, Brasiilias, Saksamaal või Prantsusmaal, võite proovida arvukalt VPN-teenuseid.

Netflixi puhverserveri tõrke kokkuvõte

2016. aasta alguses hakkasid Netflixi kasutajad, kes üritasid VPN-i abil oma Netflixi riiki muuta, saama Netflixi puhverserveri viga. Selles väideti „Tundub, et kasutate blokeerijat või puhverserverit. Lülitage mõni neist teenustest välja ja proovige uuesti. ”

Teisisõnu, Netflix on võimeline tuvastama, mida proovite peida oma tegelik asukoht. Sel juhul on teil kaks võimalust; Kas katkestate oma VPN-ühenduse ja vaadake oma kohalikku Netflixi piirkonda või pöördute a-le VPN-teenuse pakkuja, mis toetab endiselt Ameerika Netflixi deblokeerimist. Mõni VPN ja nutikas DNS-puhverserveri teenus loobusid Netflixist täielikult. Kui aga soovite vaadata USA Netflixi välismaalt, ümbersõite võib endiselt leida. Kõigist pakutavatest teenustest testitud, järgnev VPN-i pakkujad töötasid Netflixiga kõige paremini.

Kuidas kontrollida, kas saate tegelikult Ameerika Netflixi?

Ameerika Netflixi raamatukogu on lihtsalt parim, seda nii filmide kui ka telesaadete kvantiteedi ja kvaliteedi osas, mida saate voogesitada. Nii, teil on seadistage Ameerika VPN-serveriga ühendatud VPN-i rakendus, kuid pole päris kindel, kas pääsete juurde Netflix USA-le või mitte. Järgige neid samme kontrollige, kas vaatate American Netflixi või mitte.

 1. Käivitage rakendus Netflix, või logige sisse oma Netflixi kontole ametliku veebisaidi kaudu.
 2. Klõpsake nuppu „Otsing” funktsiooni paremas ülanurgas.
 3. Sisestage ‘Tähega ristunud’.
 4. Kui leiate selle telesarja ja saate seda vaadata ilma Netflixi puhverserveri tõrketa, teil on avas Ameerika Netflixi blokeeringu edukalt. Põhjus on see, et Star-Crossed pole üheski teises Netflixi piirkonnas saadaval.

Blokeeri Netflix USA blokeering

Kas deblokeerimise protsess? Selles pole tegelikult midagi. Hankige endale VPN-i tellimus ja kõik läheb sealt ära just hästi. Siit saate teada, kui lihtsad on teie enda jaoks vajalikud sammud:

 1. Kõik VPN-id ei tööta American Netflixiga, nii et teie peavad valima sinu hoolega. Suurepärane valik oleks ExpressVPN.
 2. Kui olete tellinud, laadige alla ja installige VPN-i rakendus oma seadmes.
 3. Looge VPN-konto ja logige sisse ja seejärel käivitage rakendus.
 4. Teie ekraanile ilmub serverite loend ja ühenduse loomine on teie enda otsustada.
 5. Klõpsake USA serveril ja ühendage sellega.
 6. Nupp muutub roheliseks ja loe “Ühendatud”.
 7. Nii saate teada, et olete omandanud Ameerika IP-aadress.
 8. Juurdepääs American Netflixile ja voogesita selle sisu kaugel USA-st.

Parim VPN Netflix 2020 jaoks

Mõne parima VPN-i nimekiri, mis toetab Netflixi deblokeerimist.

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. TugevVPN
 5. Privaatne VPN

Enne VPN-i pakkujaga registreerumist küsige endalt järgmisi küsimusi. Te ei saa VPN-i lihtsalt juhuslikult valida; seal on juhised, mida peate järgima, et saaksite parandage Netflixi puhverserveri viga ja voog Ameerika Netflix välismaal. Siin on küsimused:

 • Kas see konkreetne VPN-teenus tegelikult töötab koos Netflixiga?
 • Kas 24-tunnist klienditeenindust saab kasutada otsevestluse kaudu?
 • Kas ma saan raha tagasi, kui ma pole teenustega rahul??
 • Kas ettevõte suudab Netflixi puhverserveri vea kiiresti parandada?
 • Kas on olemas VPN-i rakendusi mitmele platvormile, näiteks PC, Mac, iPhone või iPad?
 • Kas ma saan kasutada OpenVPN-, IPSec- või L2TP VPN-protokolle?

ExpressVPN – VPN töötab endiselt Netflix USA 2020-ga

ExpressVPN - parim VPN 2017. aastaks

ExpressVPN – parim VPN 2020. aastaks

Kui tellite, saate lõpuks juurde Netflix USA-le ExpressVPN. See ettevõte teab, mida ta teeb. Koos suur serverivõrk ja tuhanded võtmekohad, ühendused ExpressVPN-ga on tehtud lihtsaks. Ettevõte on üks väheseid, mis annab kasutajatele eelise teie Netflixi piirkonna muutmiseks USA-ks.

Tegelikult suutis ExpressVPN põgeneda Netflixi puhverserveri viga aastatel 2016 ja 2017. Ideaalis saate seda VPN-ühendust jagada 5 seadmel. Lisage sellele veel Logi sisse keelamise poliitika  mis hoiab kasutajad võrgus turvalisena ja privaatsena. Ärgem unustagem tähekesi 24/7 tugi mis on kasutajatele alati saadaval.

Plussid

 • Pakub ööpäevaringset reaalajas vestluse tuge.
 • Enam kui 160 VPN-i asukohta peaaegu 90 riigis.
 • 30-päevane raha tagasi tagastamise garantii.
 • VPN-i rakendused personaalarvutitele, Macile, iOS-ile ja Androidile.
 • Null võrguliikluse logimine.
 • Vabastab Ameerika Netflixi blokeeringu.

StrongVPN – parandage Netflixi puhverserveri viga 2020

StrongVPN - parim Netflix VPN 2017 ülevaatejuhend

StrongVPN – parim Netflixi VPN 2020 ülevaatejuhend

30-päevane raha tagasi garantii

TugevVPN nagu nimigi viitab tugevale pakkujale, kellel on serverid 26 riigi 47 linnas. Ettevõte kasutab kasutajate privaatsuse ja turvalisuse kaitsmiseks mitut protokolli, sealhulgas OpenVPN. Selle null-logide poliitika on nii imetlusväärne kui ka selle kättesaadavus viis üheaegset ühendust. Ehkki selle omadused pole laitmatud, kompenseerivad nad seda pakkudes madalad VPN-i tellimistasud.

Plussid:

 • Madal hind.
 • Vabastab Ameerika ja Suurbritannia Netflixi ülemereterritooriumide blokeerimise.
 • Hankige tasuta nutika DNS-i puhverserveri teenus.

Miinused:

 • 5-päevane tagasimakse periood.
 • Vahel aeglased VPN-serverid.
 • OpenVPN on saadaval ainult valitud serverites.

VyprVPN – Netflixi puhverserveri tõrkeotsing 2020

VyprVPN - Netflixi puhverserveri tõrkeotsing 2017
30-päevane raha tagasi garantii
Kahjuks, VyprVPN ei suutnud suure osa 2016. aastast toetada Ameerika Netflixi blokeeringu blokeeringu blokeeringu tühistamist. Kuid oleme viimasel ajal proovinud nende USA VPN-serverites teist katset ja meie üllatuseks suutsime vaata USA Netflixi uuesti välismaal. Pakkuja saaks meie hulgas rohkem tunnustust 2020. aasta 4 parimat Netflixi VPN-i kui ettevõte poleks nii kaua aega võtnud leidke Netflixi puhverserveri tõrkeotsing.

Plussid:

 • Kiire VPN-serverid.
 • VPN-serverite levik 36 riigis.
 • Kameeleonitehnoloogia.

Miinused:

 • Torrent pole lubatud.

NordVPN – VPN töötab endiselt koos Ameerika Netflix 2020-ga

NordVPN - parim Netflix VPN 2017 ülevaatejuhend

NordVPN – parim Netflixi VPN 2020 ülevaatejuhend

NordVPN ühendab kiirus, püsivus, turvalisus ja võimalus geopiirangutest lahti võtta. Isiklikult soovitan NordVPN-i kindla ja kindla VPN-na, mis võib Netflixi blokeeringu lahti võtta. Lisaks on selle liidesesse pandud palju tööd ja neid on kõige lihtsam kasutada. Ettevõttel on VPN-i rakendused iPhone, iPad, Android, PC ja Mac. Seadistamisprotsess võtab vaid paar minutit. Pärast rakenduse käivitamist looge ühendus teie valitud VPN-serveriga ja näib, et ühendate sealt. Nii nagu ExpressVPN, pakub ka NordVPN 30-päevane tagasimakseperiood, mis on rohkem kui piisavalt aega, et seda pakkujat proovida.

Plussid:

 • Kasutajasõbralikud VPN-i rakendused.
 • Tuhanded serverid umbes 57 riigis.
 • Hankige topelt VPN.

Miinused:

 • Vahel aeglased serverid.

ExpressVPN Netflix ei tööta?

Saame alati mõne kasutaja kommentaare, mis kinnitavad, et ExpressVPN ei blokeeri Netflixi. Sarnaste probleemide ilmnemisel proovige luua rakenduses ühenduse mõne muu USA VPN-serveriga. Kui see ei õnnestu, pöörduge tugitiimi poole abipileti, e-posti või reaalajas vestluse kaudu. Küsige neilt servereid, mis võimaldaksid neil Ameerika Netflixi välismaale saada.

Netflix 2020 parim VPN – järeldus

Kokkuvõtteks soovitame kasutada ExpressVPN. Kõiki ülaltoodud 4 VPN-i pakkujat on siiski põhjalikult testitud ja proovitud. Nad tegid sujuvalt koostööd Netflixiga. Kui teil tekib mõni probleem, võite abi ja juhiste saamiseks alati pöörduda tugimeeskonna poole. Enamasti saavad nad seda teha parandage see Netflixi puhverserveri viga kui teil ei õnnestunud juurdepääsu American Netflix väljaspool USA-d koos VPN-iga. Kui arvate, et oleme kahetsenud VPN-i pakkujat, kes peaks meie kohal olema 4 parima Netflixi VPN 2020 ülevaate ülevaade, Anna meile teada.

Samuti sooviksime, kui räägite meile oma kogemusest VPN-i pakkujaga. Kas teil tekkis probleeme? Kas teie blokeeringu eemaldamise kogemus oli edukas? Pange need kõik meile allpool olevasse kommentaaride jaotisse.