Parim New Yorgi VPN

New York City on Ameerika Ühendriikide suur õun. See võtab enda alla umbes 8,5 miljonit inimest ja metroopiirkond elab 20 miljonil elanikul. Me ei ole veel turiste ja rändureid kaasanud. Paljud inimesed külastavad New Yorki selle vaatamisväärsuste jaoks. Kui aga lähete linna ja plaanite kasutada avalikku WiFi-d, peate esmalt looma ühenduse VPN-iga. Me ei saa piisavalt rõhutada VPN-i kasutamise tähtsust NYC-s. See aitab mitte ainult kaitsta teie privaatsust, vaid ka piirangutest mööda minna. Vaatame meie parimate VPN-ide loendit, mida New Yorgis kasutada saab.


Parim New Yorgi VPN

Parim New Yorgi VPN

Parim New Yorgi VPN – kokkuvõte

Kui te ei soovi kogu arvustust läbi lugeda, lugege kindlasti seda loendit:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN

Miks on vaja VPN-i New Yorgis?

New York on turismimagnet. Seal on alati turiste. Potentsiaalseteks klientideks olevate turistide majutamiseks ja meelitamiseks on paljud ettevõtted, mis pakuvad klientidele või klientidele tasuta WiFi-ühendust. Enne sellise WiFisega ühenduse loomist võiksite mõelda veel kaks korda, sest seal on küberkurjategijaid, kes ootavad võimalust teie isiklikud varastada. privaatsed andmed. Veebiähvarduste vältimiseks on kõige parem omada VPN-i. Sellega ühenduse loomisel saate turvalise ja krüptitud ühenduse teie valitud serveriga. Veel üks mõjuv põhjus New Yorgis VPN-i kasutamiseks on aidata teil elektrikatkestustest ja geopiirangutest kõrvale hoida. Nende jaoks, mis asuvad konkreetses piirkonnas või väljaspool seda, võivad geopiirangud tekitada probleeme. Kui olete turist või rändur, kes soovib mõnda kodulinna sisu kontrollida, leiate suure vajaduse VPN-teenuse pakkuja järele. VPN-serveriga ühenduse loomisel petavad sisuteenuse pakkujad või tarkvara mõtlema, et asute muus kohas. Nii pääsete juurde kogu selle koha sisule.

Parim New Yorgi VPN

Enamik New Yorgi inimesi peab tähtsaks muud turvalisust ja privaatsust. Seetõttu keskendub meie VPN-ide loend pakkujatele, kellel on need funktsioonid. New Yorgis Interneti-ühenduse loomisel või Interneti-sirvimisel peate tundma end turvaliselt. VPN on kõige usaldusväärsem tööriist, mis seda turvatekki pakub. Siin on mõned kiired ja turvalised VPN-id, mida on lihtne seadistada nii arvutites kui ka mobiilseadmetes. Siit saate teada, millised VPN-id sobivad New Yorgi jaoks kõige paremini.

ExpressVPN

ExpressVPN omab serverit New Yorgis ja pakub nutika DNS-i võimalust, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. See pakkuja aitab teil oma ühendust turvaliselt kaitsta ja kõikvõimalikke kanaleid ja teenuseid blokeerida. ExpressVPN opereerib väga suurt VPN-võrku. See on pakkuja, kes hoolib kasutajate privaatsuse kaitsest. Saate nende privaatsuse kaitsmiseks ja säilitamiseks, tsensuuri peksmiseks ja lemmiksaadete, kanalite ja teenuste voogesitamiseks New Yorgis kasutada nende laialdast võrku. Ehkki ExpressVPN on teistest teenustest kallim, on nende võrgumahtu ja teenusefunktsioone arvestades nende väärtus kõrge. Saate ExpressVPN-iga ühenduse luua kõigi seadmete abil ja saada kasu nende 30-päevasest raha tagastamise garantiist. ExpressVPN funktsioonide kohta lisateabe saamiseks vaadake meie ExpressVPN ülevaade.

BulletVPN

Kui viibite New Yorgis ja soovite turvaliselt Internetti pääseda ilma raskuste või kompromissideta, peate seda tegema BulletVPN. Sellel pakkujal on 52 serverit 30 riigis, sealhulgas New Yorgis. See ühildub peaaegu kõigi seadmetega ja pakub kasutajasõbralikke rakendusi. See pakkuja on üks väheseid VPN-e, mis pakuvad oma tellimusega nutika DNS-i võimalust. BulletVPN väärtustab kasutajate privaatsust, mistõttu ei pea see kasutaja logisid. See on pakkuja, kes suudab tsensuurist üle saada ja igasugustest piirangutest mööda minna, olenemata sellest, kus asute. BulletVPN kasutab kasutaja privaatsuse kaitsmiseks ja ISP nuhkimispraktika ning valitsuse järelevalve vältimiseks tippklassi krüptimismeetodeid. Lisateavet selle kohta, mida BulletVPN pakub, tutvuge meiega BulletVPN ülevaade.

NordVPN

NordVPN asub Panamas, kus säilitamise seadusi pole. See pakkuja on USA-s tugevalt esindatud, kuna paljud selle serverid asuvad üle kogu riigi. Nad pakuvad kasutajasõbralikke rakendusi nii iOS kui ka Android seadmetele. NordVPN-l on New Yorgis mitmeid servereid. Kuid klient ei näita serveri linna. Kuid nad on meile lahkelt andnud NYC serverinumbrid. NordVPN blokeerib sisu usaldusväärselt mis tahes maailma piirkonnast. See on üks väheseid VPN-e, mis töötab koos Netflixiga. Samuti saate registreeruda piiramatutele VPN- ja SmartDNS-teenustele. Selle teenusepakkuja kohta parema ülevaate saamiseks võiksite vaadata meie NordVPN ülevaade.

Parim New Yorgi VPN

Meie valitud VPN-id põhinevad järgmistel teguritel: kiirus, turvalisus ja usaldusväärsus. Valisime ka pakkujad, kellel on New Yorgis serverid. Nii saate parima võimaliku kiiruse. Pole tähtis, millise pakkujaga valite, kuid peaksite meeles pidama, et kõigil neil on vastuvõetavad võrgud. Teie otsus põhineb sellel, mida tähtsate kõige tähtsamalt. Kumba valiksite New Yorgis kasutama? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map