Parim piiriala ISP VPN

Kuna Interneti-juurdepääs on kiiresti muutumas vajalikuks, ilma milleta tavainimene enam hakkama ei saaks, on paljud ettevõtted hakanud seda tohutut nõudlust rahuldama. Frontier Communications on üks neist, kuid neil on lool veidi erinev külg. Asutatud tagasi 1935. aastal, hakati seda kõigepealt kasutama kaabeltelevisiooniteenusena, mis kasvas seejärel pidevalt, saades USA suuruselt neljandaks DSL-teenuse pakkujaks. See kasv sillutas seejärel teed ettevõtmisele lairiba Interneti pakkumisega. Pärast seda kolimist on ettevõte nüüd kõige populaarsemate pakkujate hulgas, kellega arvestada usaldusväärse Interneti-ühenduse otsimisel.


Parim piiriala ISP VPN

Parim piiriala ISP VPN

Kas piiriala ISP on hea?

Selle aja lairibaruumis on ka küllalt palju kritiseeritud. Paljude Interneti-teenuse pakkujate abonentide karmid arvamused tulenevad peamiselt nende Interneti-ühenduse rahulolu tasemest. Kurb tõdeda, et Frontier kui ISP pole säästnud. Alates Verizon’i ostmisest 2015. aastal on ettevõte silmitsi seisnud võimsa raskusega; võlasumma, mis tal tekkis Verizon’i varade omandamiseks. See võib tegelikult olla üks probleemidest, mis mõjutab teenuse osutamise taset.

Teine teema, mis on ettevõtet mõjutanud ja abonentide seas palju ärevust tekitanud, on drossel. Vaatamata tavadele, mis on enamiku Interneti-teenuse pakkujate jaoks tavalised, on piiriülesed abonendid endiselt kiiruse vähendamise tasemel, mis neile allub. Teise poole ettevõte väidab, et drosselid tehakse selleks, et vähendada nende võrgu ummikuid ja tagada seega kõigile oma klientidele võrdsed kogemused. Ehkki nende argumentidel võib olla mõni tõde, saab siiski veel ära teha, et hoolimata nende pingutustest saadaksite võrgus kogemusi. Kuidas saate seda saavutada? Lihtsalt VPN-teenuse abil.

Miks kasutada VPN-i koos Frontieriga??

Virtuaalse privaatvõrguga ühendamine võimaldab liiklust varjata ja seda kõike krüptimise kaudu. Kui olete VPN-i pakkujaga registreerunud, saate võimaluse valida kaugserver, millega ühendust luua. Sellega kodeeritakse kõik andmed, millele teil Interneti kaudu juurde pääseb, ja see muudab teie Interneti-teenuse pakkuja raskeks mõista, mida te võrgus teete. Kui teie ISP on pimedas, ei tea nad, milliseid saite blokeerida. See aitab teil piirata juurdepääsu võimaliku sisuga.

VPN-i kasutamine aitab teil ka Internetis anonüümseks jääda. Kui VPN on käes, ei saa teie külastatud veebisaidid teie üksikasju, näiteks teie asukohta või identiteeti, välja mõelda. See tähendab, et saate töötada kõigi blokkide suhtes, mille geograafiliselt piiratud saidid võivad olla üles pandud. Teie ühendatud IP-serverid võimaldavad teie IP-aadressiga manipuleerida ja näib, nagu asutaksite riigis, mille saidile proovite juurde pääseda.

Parimad piiriala ISP VPN-id

Ideaalse pakkuja otsimine võib olla peavalu, eriti kui teil pole alguses aimugi, mida otsida. Aitamaks teid välja, koostasime loendi teenustest, mis on välja töötanud nii oma töökindluse kui ka teenuse kvaliteedi maine. Minge edasi ja tutvuge meie piiriala ISP parimate VPN-ide loendiga.

1. ExpressVPN

Alustades meist on ExpressVPN, tipptasemel teenusepakkuja, kes on tegutsenud juba kümmekond aastat ning nende nimekirja üle 2000 serveri juhitakse nende baasist Briti Neitsisaartel. See ülemaailmselt tuntud pakkuja on uhke, pakkudes premium-teenust ja rakendab 256-bitist AES-krüptimist, et tagada oma kasutajate turvalisus võrgus. Selle kogenud tugimeeskond on alati probleemide lahendamiseks valmis ning saate nendega alati ühendust võtta e-posti või sotsiaalmeedia kaudu. Teenus pakub ka kuni 3 samaaegset ühendust ja tuge VPN-protokollidele, näiteks OpenVPN, SSTP, L2TP / IPSec & PPTP.

ExpressVPN-l on ka jagatud tunneldamise funktsioon, mille abil saate otsustada, millised teie liikluse osad krüptitakse, ja garantii kuni 99,99% tööaja korral. Selle varjatud serverite kogumile pääsevad ligi ka kasutajad, kes asuvad riigis, kus VPN-i kasutamine on keelatud. ExpressVPN hostib ka privaatselt oma DNS-servereid, nii et tema null-teadmiste DNS-teenus on kuni par. ExpressVPN aitab teil vältida Interneti-teenuse pakkujana palju piirilõiku. Kui soovite teada, milliseid funktsioone see võimaldab, siis vaadake meie ExpressVPN ülevaadet.

2. IPVanish

Nii striimereid kui ka võrgumängijaid armastav IPVanish on pakkuja, kellega tuleks arvestada eriti neile, kes soovivad ühenduse loomist kiirendada. Teenuse baas asub USA-s ja selle nimel on üle 1500 serveri. Need võimaldavad tal oma kasutajatele pakkuda kuni 40 000 IP-aadressi, pakkudes laia valikut neile, kes soovivad oma asukohta varjata. Samuti on teenus samaaegsetest ühendustest rääkides loendi ülaosas, kuna see võimaldab kuni kümnel seadmel kaitset ühe konto all..

IPVanish tagab kasutajatele usaldusväärse kiiruse peamiselt seetõttu, et nad omavad oma serverite võrku. Seetõttu teavad nad, kuhu kiirema ühenduse loomiseks vajalikke näpunäiteid rakendada. Teenus lubab ka piiramatut ribalaiust ja piiramatut serveri vahetamist, nii et te ei peaks teatud tingimustes muretsema veebis surfamise pärast. IPVanishil on ka tööriist, mida paljud teised teenused ei paku, ja see on selle HTTPS SOCKS5 veebipuhvers. Selle kaudu saate oma asukohta varjata ning neile, kes otsivad ainult anonüümsust, säästab see vaeva kogu kliendi allalaadimisel. Vaadake meie IPVanishiülevaadet, et saada lähemalt, kuidas see pakkuja teid Interneti-teenuse pakkuja käepideme pealt leevendada saab.

3. NordVPN

Meie nimekirja lõpetamine on NordVPN; pakkuja, kellel on tõenäoliselt võrguturbe osas kõik teie eesmärgid kaetud. Panamas asuval pakkujal on ulatuslik üle 4000 serveri võrk ja see on üsna rohkem kui see, mida leiate ühegi teise teenuse puhul. Seetõttu naudib see mastaabisäästu ja suudab pakkuda selliseid teenuseid nagu DoubleVPN-krüptimine, mis tõepoolest tõstab esile tavalise 256-bitise AES-krüptimise mõju. Teenus võimaldab ka veel 6 seadet ühe konto alusel kaitset saada, ilma et oleks vaja kulusid täiendada.

Teenusel on mõned unikaalsed pakkumised, näiteks tarkvara Cybersec. See aitab hoida teie sirvimise eemal igasugusest kuulutusest ja pahavarast. Seal on ka selle funktsioon Smart Play, mis on DNS-teenus, mis peidab teie asukohta ja võimaldab juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule. Samuti on NordVPN väga huvitatud jõudlusest, nii et see pakub servereid, mis on optimeeritud konkreetsete veebifunktsioonide jaoks. Seal on servereid, mis on kohandatud mängude, voogesituse, hulgi allalaadimise ja isegi piinamise jaoks ning see kõik on sujuva veebikogemuse edendamiseks. Selle krüptimistase hoiab teid kindlasti eemal Interneti-teenuse pakkuja igasugusest segadusest, nii et minge edasi ja lugege läbi meie NordVPN ülevaade, et näha, miks peaksite teenusepakkujat tellima.

Kokkuvõte piiriala ISP parimate VPN-ide kohta

ISP, millel on teie ühenduse aeglustumine ja mis seda aeglustab, on üks suurimaid põhjuseid, miks enamik inimesi VPN-i poole pöördub. Kui olete üks neist, kes kogeb sama, pole ka põhjust seda lahendust mitte otsida. Parima teenuse valimiseks võiksite proovida kas tasuta prooviversiooni või kasutada mõistliku pakkuja pakutavat raha tagasi garantii. Nii saate enne oma raskelt teenitud raha kulutamist täpselt teada, millega olete kokku puutunud.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map