Parim signaalide Messengeri VPN

Tavalise SMS-kliendi asendamiseks on loodud signaalide messenger, sõnumsiderakendus, mida kaitseb väga tugev otsast krüptimine. Kuigi see võib olla kõige turvalisem sidevahend, paljudes riikides nagu AÜE on keelu andnud. Mul õnnestus blokeerige see mõni aeg tagasi VPN-iga ja ka teie. Kuid küsimus on selles, mis on töö jaoks parim VPN? Mõelgem see osa välja järgnevas ülevaates.


Parim signaali VPN

Parim signaali VPN

Riikides blokeeritud signaal

Paljudele riikidele, kus on range Interneti-tsensuur, meeldib Hiina ja AÜE, keelake sellised rakendused nagu Signal, kuna need pole nende üle kontrolli. Juba tõsiasi, et Signal kiitleb selle üle, et sõnumid on kaitstud väga tugeva otsast lõpuni krüptimisega muudab sellised valitsused ebamugavaks. Sellise funktsiooni omamine tähendab valitsusi ei pääse juurde kasutaja tegevustele ega saa neid jälgida, ja see ei ole nende poliitikaga kooskõlas.

Pealegi, nagu iga sõnumivahetuse rakendus, lubab ka Signal kasutajal seda kasutada hääle- ja videokõne funktsioonid. See on rangelt keelatud sellistes riikides nagu AÜE kui see mõjutab du ja Etisalati tulude vooge. Näete, kui olete AÜE-s elav emigrant, siis peate oma lähedastega kodus hoidmiseks kasutama rahvusvahelisi kõnesid. Mis oleks parem viis selleks kui koos tasuta VoIP-teenused?

Noh, mitte AÜE-s, mu sõbrad, mitte AÜE-s. Rahvusvahelised kõned on telekommunikatsiooniteenuse pakkujatele parim viis oma kasutajatest kasu saamiseks. Kui kasutate tasuta rakendusi nagu Signal, mõjutab see ettevõtte tulusid järsult. Seetõttu, sellised teenused on blokeeritud.

Signaali blokeerimise lõpetamine VPN-i abil

Ükskõik kui turvaline rakendus ka poleks, iga amatöör häkker saab kasutada seda, mida saadate ja vastu võtate lihtsa häkkimisrakendusega. Kuid VPN-iga saate krüpteerige oma Interneti-liiklus ja turvake oma andmed uusimate sõjaväelise julgeoleku protokollidega.

Teisest küljest, millele täna meie tähelepanu keskmes on, on asjaolu, et rakendus on mõnes piirkonnas blokeeritud. Blokeeringu tühistamiseks peate looma ühenduse serveriga, mis asub väljaspool riiki, kus keeld on välja antud. Näiteks ühendage USA serveriga, kui viibite AÜE-s ja Signal töötab täielikult.

Kas sa ikka soovite oma Signalile juurde pääseda? Seda peate tegema:

 1. Altpoolt leiate täielikke ülevaateid Signali parimate VPN-ide kohta. Vali välja vastavalt sellele, mis sulle kõige paremini sobib ja registreeru nende teenusele.
 2. Pärast seda kasutage oma kohalikku App Store’i laadige alla nende spetsiaalne klient. Kui see pole saadaval, saate otse ametlikult veebisaidilt.
 3. Nüüd, installige rakendus, käivitage see ja Logi sisse oma VPN-i kontoga.
 4. Leidke server, kus signaal pole keelatud. Proovige USA serverit.
 5. Ühenda ja käivita uuesti Signaal.
 6. Juurdepääs signaalile ja selle kasutamine vabalt ja privaatselt igas kaardil olevas riigis.

Parimad signaali VPN-id

Kas olete kunagi mõelnud, et teie Signali rakendus on Interneti-ohtude vastu täiesti immuunne? Noh, mõelge uuesti, mu sõbrad. Pole vahet, milliseid turvameetmeid see rakendus oma kasutajate kaitseks võtab, saavad kõik teie andmeid kasutada, kui neil on selleks vahendeid. Kuid VPN-iga saate suurendada juba olemasolevat turvalisust nupuvajutusega.

VPN-sid, mida täna üle vaatasin, on testitud turvalisus, kiirus ja võimalus rakenduse deblokeerida väga tsenseeritud riikides. Niisiis, võite olla kindel, et kui olete selle ülevaatuse lõpetanud, kasutate signaali ilma probleemideta. Kas me alustame?

1. ExpressVPN

ExpressVPN - parim VPN 2019. aastaks

Esiteks sisaldab see VPN kõike, mida VPN-teenuse pakkujas vajate. Sellepärast võttis see meie arvustuses esikoha. Saate hõlpsalt ühenduse luua ExpressVPN tänu oma ühe klõpsuga valik. Valige lihtsalt server ja voila, teil on endale turvaline Interneti-ühendus.

Peale selle saate oma seadet kaitsta 256-bitine krüptimine OpenVPN-i kaudu. Ma mõtlen, kas see saab midagi turvalisemat? ExpressVPN pakub tohutut serverivõrku, mis hõlmab enamat 3000 serverit 94 riigis. See tähendab, et saate blokeeritud või blokeeritud sisu blokeeringu lahti võtta sõltumata elukohast.

Pealegi osutus ExpressVPN isegi nii usaldusväärseks möödas tugevatest plokkidest, mida Suur tulesein seab. Usu mind, sa armastad seda. Kui te seda ei teinud, võite alati tagasimakse küsida, kui kinni peate 30-päevane raha tagasi saamise periood.

Miinused

 • Omamoodi kallis võrreldes teiste nimekirjaga.

Selle VPN-i pakkuja kohta peate rohkem teada saama. Täis  ExpressVPN ülevaade siin.

2. IPVanish

IPVanish

IPVanish on veel üks näide VPN-ist ei salvesta ühtegi logi. IPVanishi abil saate Signalit turvaliselt kasutada, ilma et peaksite muretsema, et teie andmed satuvad valedesse kätesse.

IPVanish kasutab 256-bitine krüptimine OpenVPN-il protokoll vaikimisi, SHA-512 autentimine, ja a DHE-RSA 2048-bitine võti, mis teeb sellest väga turvalise VPN-i.

Võite valida ühe selle hulgast Üle 60 serveri on üle 1000 riikides ja oodata on suurepäraseid esinemisi.

Plussid

 • Serveri vahetamisel pole piiranguid.
 • Tuhanded serverid kogu maailmas.
 • Töötab AÜE-s.
 • Kõrgetasemelised turvaelemendid.
 • DNS lekkekaitse.
 • 256-bitine krüptimine
 • Kümme samaaegset ühendust

Miinused

 • Lühikese tagasimakse poliitika.
 • Üheski serveris ei saa Netflixi blokeeringut avada.

Kas soovite kontrollida selle kindla pakkuja muid funktsioone?? Vaadake meie IPVanish ülevaadet.

3. NordVPN

NordVPN - parim VPN 2019. aastal

Räägime nüüd veel ühest väga soovitatud VPN-ist. Sellel serveril on kõigi meie loendis olevate VPN-ide suurim serverivõrk. Ma mõtlen, et me räägime 5000+, see on üks nõme arv.

Mis puutub turvalisusesse, NordVPN on selle ainulaadne viisakus topeltkrüptimisfunktsioon. Kasutajate andmed krüptitakse mitte üks kord, vaid kaks korda, mis lisab kasutajate liiklusele täiendava turvataseme. See pakkuja ei salvesta kasutaja andmeid kuna nad järgivad a range logide puudumise poliitika. Samuti saate pääsete Signaalile ligi kus iganes sa ka poleks.

Plussid

 • Selle ülevaate suurim serverite nimekiri.
 • Luba 6 seadet kontoga ühendada.
 • SmartPlay, nutikas DNS-puhverserver.
 • Topeltkrüptimine.
 • Pahavara kaitsed (CyberSec).
 • Rangete logide puudumise poliitika

Miinused

 • Tasuta prooviversioon nõuab krediitkaarditeavet.
 • Teatud riikides aeglased serverid.

Kui teil on huvi, kas sellel VPN-l on veel midagi pakkuda, lugege see läbi NordVPN ülevaade.

Parim signaali VPN – pakkimine üles

Signaaliga, saate vestelda oma sõprade ja perega koos täiendavate ettevaatusabinõudega. Kui lisate sellele VPN-i, saate ka ise endale ülim privaatsus. Kontrollige kõiki meie tänaseid loendis olevaid VPN-e ja andke allolevates kommentaaride jaotistes teada, millisega te lõpetasite.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map