Parim Skype’i VPN 2020. aastal – tühjendage VoIP-teenused

Skype on tõenäoliselt kõige populaarsem ja laialdasemalt kasutatav sõnumside- ja VoIP-teenus maailmas. See on videokõnede ja sõnumite vahetamise rakendus, kui kõnealused isikud asuvad üksteisest liiga kaugel või kui organisatsioonid tahavad lihtsalt videokonverentsi kohtumist korraldada, selle asemel, et kuskil füüsiliselt esineda. Vaatamata populaarsusele on Skype’i kasutamisel keelatud riike, näiteks Brasiilia, AÜE, Hiina ja Kuuba. Selle kasutamiseks sellistes riikides peate õppima tundma mõnda Skype’i VPN-i pakkujat, kellele võite usaldada. Lugege järgmist ülevaadet, et saada lisateavet Skype’i 2020. aasta parima VPN-i kohta.


Parim Skype'i VPN 2017. aastal

Parim Skype’i VPN 2020. aastal

Parim Skype’i VPN

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. SurfShark
  5. IPVanish
  6. VyprVPN

Skype – parim VoIP-teenus

Skype’i nii populaarseks muutnud asi võiks olla võimalus tasuta rääkida, tekstsõnumeid saata ja videokõnesid teha. Ettevõte on tegutsenud algusest peale, kus inimesed kasutasid sissehelistamisega internetti, ja on näinud, et kogu maailm on arenenud kiire Interneti-ühenduse kasutamiseni.

Enamik mobiiltelefoniettevõtteid oli Skype’i teadaandes enam kui hirmul & käivitas oma VoIP-teenuse. Nad olid mures kasumimarginaali languse pärast, kuna inimesed kasutavad rakendust nii paljude rahvusvaheliste telefonikõnede tegemiseks. Nad arvasid, et need kõned maksavad kõrge ribalaiuse kasutamise tõttu nii palju ja seetõttu keelas enamik Interneti-teenuse pakkujaid oma klientidel Skype’i kasutamist. Hiljem ilmnes, et Interneti-teenuse pakkujad keelasid nad, et suunata liiklus oma VoIP-algatuste poole.

Kõik see juhtus perioodil, kui Skype oli alles uus mängija turul. Tänase seisuga on enamik riike lubanud oma kodanikel kasutada Skype’i oma peamise suhtlusviisina. Siiski on endiselt riike, kus Skype on endiselt keelatud ja nad pole huvitatud sellest, et selle kodanikud saaksid seda kasutada oma peamise sõnumsiderakendusena.

Skype’i blokeeringu tühjendamiseks kasutage VPN-i

Kui satute sellisesse riiki, peaksite Skype’i blokeeringu avamiseks pöörduma mõne muu lahenduse (nt VPN) poole. Skype’i VPN töötab põhimõtteliselt turvalise kanalina, mille kaudu kõik teie taotlused saadetakse. VPN-i kasutamine Skype’i blokeeringu tühistamiseks võimaldab teil mööda minna kogu valitsuse ja ISP-i jälgimisest ning hoida oma veebiandmeid & Internetiidentiteet on turvaline ja anonüümne.

Skype’i kasutamine koos VPN-teenusega võimaldab säästa ka telefonikõnetasude pealt. Seda saab teha valides serveri, mis asub USA-s, kuna Skype’i tariifid on seal märkimisväärselt madalamad. Videokõne asemel tavakõne tegemine muudab asja odavamaks.

Kui soovite endiselt teha kõnesid või videokõnesid, siis otsige serverit, mis on teie asukohale lähemal. Mõned näited pakkujate kohta, keda võiksite kaaluda ExpressVPN, NordVPN, ja BulletVPN.

Skype’i blokeeringu vabastamine neljas lihtsas etapis

Vabastage Skype’i VPN-i abil teenused, mis teile meeldivad. See on järgmine:

  1. Registreeri ExpressVPN konto jaoks.
  2. Lae alla ja installige VPN-i rakendused kõigisse oma seadmetesse.
  3. Ühendage ühte ExpressVPN-i 145 VPN-serveri asukohta kogu maailmas.
  4. Kasutage Skype’i ilma piiranguteta.

Rahvused, mis keelavad Skype’i & Muud VoIP-teenused

Nagu varem öeldud, ei hinda paljud riigid Skype’i kasutamist oma piirides. Enamikul neist on selleks oma põhjused. Kesk – riigid & Näiteks Lõuna-Ameerika blokeerib Skype’i, et inimesed saaksid pöörduda mõlema telefoni saamiseks kohalike teenusepakkujate poole & Interneti-teenused. Samuti on telekommunikatsiooniettevõtteid, kes nõuavad Skype’i blokeerimist nende tasuta telefonikõnede teenuse tõttu. Tavaliselt juhtub see olukorras, kus telekommunikatsiooniettevõte on nii suur, et tal on võimalus teha lobitööd Skype’i-suguste rahvusvaheliste teenuste keelamiseks ja lõpuks.

Skype’i täielikult keelustanud riikide hulka kuuluvad Kuveit, Guajaana, Liibüa, Katar, Süüria, AÜE, Omaan ja Põhja-Korea. Need, kes on rakendanud mingisuguseid geograafilisi piiranguid, hõlmavad Mehhiko, Hiina, Kuuba, Brasiilia, Kariibi meri, Pakistan, Myanmar, Süüria, Tuneesia, Venezuela, Panama, Jordaania ja teised.

Skype’i VPN-i parimad pakkujad

Kuna haaramiseks on saadaval lai VPN-teenuse pakkujate loend, võib see teie meelest pisut hirmutav olla. Sellepärast panin nimekirja parimatest VPN-idest, mille hulgast valida, kui soovite kasutada Skype’i parimal viisil. Pidage meeles, et kasutada on ka muid lisatasu teenuseid. Need paistavad silma siiski nende spetsifikatsioonide ja omaduste põhjal. Siin nad on.

ExpressVPN

Selle käivitamiseks alustame ühe parima teenusega maailmas, ExpressVPN. See VPN-teenuse pakkuja peab kindlasti oma mainega hakkama, kui ta paljastab, mitu auhinda ta pärast turule debüteerimist võitis. Mitte ainult, võite öelda, et tootel on oma piirid. Noh, see üks domineerib jätkuvalt selles valdkonnas, mida tal pakkuda on. Kõigepealt räägime selle serverivõrgust. See VPN pakub rohkem kui 2000 serverit üle 90 riigis üle maailma. See tähendab, et pääsete juurde sadadele voogesituskanalitele, vajutades ühenduse nuppu, mis põhineb serveril, millega soovite ühenduse luua. Haaramiseks on üle 200000 IP-aadressi. Oota, neid on veel.

ExpressVPN võimaldab kontole kuni kolme ühenduse loomist. Rääkimata sellest, et VPN-i seadistamisel ruuteril saate VPN-ühendust lugematute seadmetega jagada. Räägime nüüd sellest, mida VPN eksisteeris, et teie turvalisust suurendada. See VPN-teenuse pakkuja tugineb 256-bitisele AES-krüptimisele, et hoida kasutajate andmeid kaitstud, ja võtab vastu ka range nullimislogimise poliitika. Protokolle saate valida vastavalt oma vajadustele, sealhulgas OpenVPN, PPTP, SSTP ja IKEv1 / v2. OpenVPN on alati õige valik, mistõttu seab ExpressVPN selle vaikesuvandiks. Vaadake meie ExpressVPN ülevaade lisateavet selle kohta, kuidas see VPN teie veebikogemusele kasulik võib olla.

NordVPN

NordVPN on meie nimekirjas teisel kohal. Kuid see ei tähenda, et see oleks teise VPN-i tarkvara järel teine. Statistika põhjal on sellel VPN-l kõigi seas suurim serverivõrk. Ma pean silmas 5000+ serverit 62 riigis, see on arv, mida tuleb meeles pidada. NordVPN pakub teile turvateenuseid, millele paljud teised teenused pole võimelised. Üks sellistest on kahekordne VPN-teenus. See funktsioon suunab teie ühenduse ühe asemel kahe serveri kaudu, mis tähendab, et saate oma Interneti-liikluse kaitse kahekordistada. Kahjuks väheneb ka teie ühenduse kiirus.

Seal on ka selle funktsioon CyberSec, mis hoiab reklaamid ja pahavara teie seadmest eemal. Lisaks võimaldab selle funktsioon SmartPlay kasutajatel juurdepääsu geograafiliselt piiratud saitidele ja teenustele, see on Nordi enda nutikas DNS-puhverserver juhuks, kui teil tekib huvi. Selle tugeva VPN-pakkuja kohta lisateabe saamiseks võtke veidi aega ja tutvuge meiega NordVPN ülevaade.

BulletVPN

BulletVPN keskendub rohkem kasutajate turvalisusele ja privaatsusele. Mainisin seda seetõttu, et te ei leia nii palju servereid selle võrgus. See hõlmab 30 riiki, mis on teiste VPN-ide pakutavast pisut madalam. Sellegipoolest toetab see selliseid VPN-protokolle nagu OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec ja IKEv1 / v2. Need on üsna olulised, kui olete keegi, kes armastab veebiturvalisust.

Pakkuja suudab oma kliente kindlustada range null logimispoliitikaga. Kus iganes sa ka ei oleks, ei saa teie Interneti-teenuse pakkuja ega valitsus teie sirvimisteavet. Kuidas nad teie andmeid saavad, kui pole midagi saada?

Ärgem unustagem tõsiasja, et BulletVPN pole pikka aega olnud. Kuid see on võimeline tegema palju rohkem kui teised VPN-id, nii et see on teie aega väärt. Heitke pilk meie BulletVPN ülevaade ja tuletage välja oma otsus.

SurfShark

Lõpuks oleme SurfShark, turul olev uus VPN. Vaatamata üsna uuele turule lubab see VPN pakkuda klientidele parimat teenust. Kui soovite, et miski teie tähelepanu köidaks, on esimene asi, mida pakub piiramatu samaaegne ühendus. SurfSharkil pole mitte ainult seda, vaid ka lai valik servereid üle 50 riigi. Server sisaldab rohkem kui 800 serverit, mis on enam kui piisav sadade kanalite blokeeringu vabastamiseks kogu maailmas.

Lisaks kasutab SurfShark funktsiooni CleanWeb – funktsiooni, mis hoiab eemal reklaamidest ja reklaamidest alati, kui Internetis surfate. Et näha, mis veel teenusel varrukal on, vaata meie lehte SurfSharki ülevaade.

Parim Skype’i VPN – pakkimine üles

Lisaks VPN-teenusele pole tõesti ühtegi teist piisavalt tõhusat meetodit Skype’i blokeeringu avamiseks riigis, kus selle kasutamine on keelatud. Skype’i VPN võimaldab teil oma andmeid krüpteerida ja varjata oma isiklikku teavet nii, et keegi ei saaks teada, et kasutate Skype’i, ega häkkida teie saadetud sõnumitesse.