Parim SoundCloudi VPN

Muusikarakendusi ja veebisaite on nii palju, et saate oma muusikat hankida või voogesitada. Asi on selles, et enamik neist palub teil aeg-ajalt tellida ja maksta lõivu. Soundcloud on aga erinev. See on tegelikult rohkem sotsiaalmeedia platvorm, kus artistid ja muusikasõbrad saavad suhelda, jagada ja vaadata lugusid väga erinevatest žanritest. Veebisaidi kasutamine on ka üsna lihtne. Kui olete oma konto registreerinud, saate jälgida teisi kasutajaid ja teid teavitatakse iga kord, kui nad lisavad uue voo. Nii saate jälgida oma lemmikartisti iga uut voogu.


Parim SoundCloudi VPN

Parim SoundCloudi VPN

Kas SoundCloud on kõikjal saadaval?

Alates selle loomisest 2007. aastal on teenus aidanud leida palju andekaid inimesi. Sait on juurdepääsetav enamikus maailma osades. Soundcloudisse sisselogimine on aga üsna keeruline, kui viibite sellises riigis nagu Hiina, Türgi ja viimati Kõrgõzstan. Blokeerimise põhjused on vastavate riikide valitsustele kõige paremini teada, kuid kui iganes need ka pole, peaksite otsima viisi, kuidas plokkide ümber töötada, kui kavatsete oma viibimise ajal striimida SoundCloudist. 

Miks peaksite SoundCloudiga VPN-i kasutama?

VPN või virtuaalne privaatvõrk võimaldab kasutajal oma identiteeti võrgus varjata, krüpteerides oma ühenduse. Krüptimine toimub tavaliselt siis, kui kasutajad loovad ühenduse kaugserveritega. Näiteks Hiinas Soundcloudi juurde pääsemiseks peate lihtsalt looma ühenduse USA-s asuva serveriga.

Teie tegelik asukoht jääb varjatuks seetõttu, et kaugserveriga ühenduse loomisel muutub teie IP-aadress. Teie tegelik aadress asendatakse virtuaalsega. Selle käigus edastatakse teatud üksikasjad, näiteks teie asukoht ja identiteet, mida selle kaudu edastatakse. VPN tagab ka selle, et jääte kogu Interneti kasutamise ajal anonüümseks. See võimaldab teil oma ettevõtet jätkata turvaliselt, teades, et keegi ei leia teie ühendust üles.

VPN-i kasutamine on oluline ka seetõttu, et kasutajad saaksid vältida pealtkuulamist, mis võib juhtuda nende Interneti-teenuse pakkuja poolt. On väga suur tõenäosus, et teie Interneti-teenuse pakkuja peab vahekaarte teie veebitegevuse kohta. Interneti-teenuse pakkujad isegi ühendavad teie ühendust, kui toimingud, mida tavaliselt veebis teostate, kulutavad palju ribalaiust. See vähendab sirvimiskiirust.

Parimad SoundCloudi VPN-id

Seal on nii palju VPN-e. Mõned levitavad teie teavet isegi kolmandatele osapooltele. Selliste kahetsusväärsete sündmuste ärahoidmiseks oleme koostanud usaldusväärsete VPN-teenuste loendi. Vaadake meie SoundCloudi parimate VPN-ide nimekirja.

1. ExpressVPN

ExpressVPN on pikaajaline pakkuja neile, kes otsivad kõikehõlmavat kaitset. Teenus põhineb Briti Neitsisaared. Sellel on peaaegu 2000 serverit =. ExpressVPN on ka auhinnatud pakkuja. See tugevdab tema positsiooni ühe kõige võimekama pakkujana tööstuses. Teenus on juurdepääsetav isegi riikides, kus VPN-i kasutamine on tänu hävinud serverite valikule keelatud.

Kuni 3 samaaegset ühendust võimaldab ExpressVPN voogesitada muusikat Soundcloudist kuni 3 seadmest. Liitumine tähendab ka seda, et saate kasutada nende jagatud tunneldamise funktsiooni, kus saate valida, milliseid andmeid krüpteerida või mitte. Samuti on olemas Interneti-tapavahetuslüliti, mis käivitatakse alati, kui teie VPN-i klient satub ohtu. DNS-i lekkekaitse, et hoida teie asukoht varjatud kõigi juurdepääsu saanud saitide eest. Lisateavet selle kohta, mida ExpressVPN teie ühenduse jaoks teha saab, vaadake meie ExpressVPN arvustust.

2. IPVanish

IPVanishi meeskond, mis asutati 1999. aastal, on kindlasti omandanud palju kogemusi võrguturbe ja privaatsuse alal. Pakkuja on saanud tuntuse, kuna on üks kiiremini ühenduvaid. IPVanishil on rohkem kui 1500 serverit, millega saate ühenduse luua. Samuti kuuluvad nad kõigile neile, nii et te ei peaks muretsema selle pärast, et kolmandad osapooled saavad juurdepääsu teie sirvimisteabele.

IPVanish toetab ka nullloogimisreegleid, nii et ühtegi teie sirvimisteavet ei salvestata. Teenus tagab teie ühenduse 256-bitise AES-krüptimisega. Ühel kontol võib olla ka kuni 10 samaaegset ühendust; tagades seeläbi kõigi teie seadmete hea kaitse. Kui te pole veel valmis, et teie seadmes töötaks rakenduse täielik VPN-kliendi versioon, on kergeid alternatiive, näiteks brauserilaiendeid, mille poole saate pöörduda. Selle pakkuja üksikasjalikuma ülevaate saamiseks võite tutvuda meie IPVanishi ülevaatega.

3. NordVPN

NordVPN võtab kokku meie nimekirja Soundcloudi parimatest VPN-i pakkujatest ja see teeb teie ühenduse privaatsuse ning voogude anonüümsena hoidmiseks üsna head tööd. Teenuseosutaja peakontor asub Panamas ja selle rajamine toimus selleks, et vältida andmetöötlust reguleerivate asutuste igasugust sekkumist. Teenusel on kasvav enam kui 4000 serveri võrk, samuti sõjaline turvalisus, mida pakutakse nende 256-bitise AES-krüptimisega.

NordVPN on piisavalt helde, et võimaldada kuni 6 samaaegset ühendust, ja sellel on terve rida funktsioone, mis hoiavad kliente andmete sirvimise eest turvalisena. Alustuseks on olemas selle kahekordne VPN-funktsioon, mis suunab teie ühenduse kahe serveri asemel ühe serveri kaudu, kahekordistades sellega krüptimise taset. Samuti saavad NordVPN-i kasutajad suurendada oma anonüümsust Tor-i kaudu VPN-i kaudu ja kasutada teenust riikides, kus VPN-i on nende hävinud serverite kaudu piiratud. Lisateavet NordVPN-i ülevaate saamiseks lugege, mida sellel teenusel veel on.

Järeldus SoundCloudi parima VPN-i kohta

Suur hulk kvaliteetset muusikat, mida võite leida nii tuntud kui ka tulevastelt artistidelt, teeb Soundcloudist ühe kõige meelelahutuslikuma platvormi. Kasutajatele, kes eelistavad uue muusika osas oma kõrvu hoida, tuleb veebisaidile juurdepääs tagada sõltumata sellest, mis riigis ta viibib. Ainus viis piiramatu juurdepääsu saamiseks teie asukohale vaatamata on VPN-i kaudu teenus. Kolm, mida me selles ülevaates loetlesime, on enam kui võimelised tagama teie juurdepääsu saidile ja lisaks pakuvad nad ka turvalisust teie andmete kaitsmiseks alati, kui olete võrgus.