Parim tahvelarvutite VPN

Üha enam inimesi pöördub täna tahvelarvutite poole kui paremat ja jätkusuutlikumat varianti, mis võimaldab neil liikudes oma töö eest hoolt kanda. Uuemad versioonid võimaldavad teil isegi klaviatuuri kinnitada ja Microsofti uusima Surface Pro abil saate käitada kogu Windowsi versiooni, mida tavaliselt kasutate oma personaalarvutis või sülearvutis. Kõigile neile edusammudele vaatamata on endiselt peamine mure teie privaatse teabe varastamise oht. Üks kindel viis oma Androidi, iOS-i või Microsofti tahvelarvutite häkkerite eest kaitsmiseks on usaldusväärse VPN-teenuse tellimine.


Parim tahvelarvutite VPN

Parim tahvelarvutite VPN

Miks teie tahvelarvuti vajab VPN-i?

Nii nagu enamikule tänapäeva turul olevatele arvutusseadmetele, pääsevad tahvelarvutile halva kavatsusega inimesed kaugjuhtimisega juurde. Neil, kes kipuvad palju ringi liikuma, on tõenäoline, et nad loodavad avalikule WiFi-le. See paneb neid paljusid küberkurjategijaid.

VPN võimaldab teil teha kahte peamist asja; varjake oma identiteeti veebis ja krüpteerige oma liiklus nii, et keegi ei saaks veebis külastatud saite teada. Teie VPN-teenuse pakkuja määrab teile täiesti uue IP-aadressi ja see võimaldab teil pääseda juurde geograafiliselt piiratud sisule veebisaitidel ja kanalitel, näiteks Netflix ja HBO. Teie Interneti-teenuse pakkuja on vabastatud ka teie liikluse jälgimisest, nii et see võimaldab teil juurdepääsu sisule, mis võib teie riigis olla piiratud.

Tänu kasutajasõbralikele rakendustele, mis on saadaval nii Google Play poes kui ka Apple Store’is, on VPN-i installimine muutunud äärmiselt lihtsaks.

Kuidas saab tahvelarvuti VPN teid aidata

Tahvelarvuti VPN tagab, et kogu sellesse salvestatud tundlik teave on häkkerite eest kaitstud alati, kui Interneti-ühenduse juurde pääsete, ning pakub ka täiendava turvataseme, eriti kui teete mis tahes äriettevõttega veebis tehinguid.

Samuti saate meediumifaile anonüümselt alla laadida, torrentit jagada või jagada, kuna tegutsete virtuaalse IP-aadressi all. See võimaldab teil mööduda kõigist piirangutest, mis on seatud rakenduste allalaadimisele või blokeeritud veebisaitidele juurdepääsu saamiseks.

Vaatame mitmeid pakkujaid, keda võiksite pidada tahvelarvuti VPN-na.  

3 parimat tahvelarvuti VPN-i

1. ExpressVPN – meie parim soovitus

Olles juba nii kaua turul olnud, ExpressVPN tänu oma eeskujulikule klienditeenindusele ja usaldusväärsele VPN-ühendusele on tõestanud oma usaldusväärsust kui ühte parimat VPN-i pakkujat. Nad on teinud veel ühe sammu, et tagada nende Androidi ja iOS-i klientide hea hoolitsemine, tutvustades rakendusi, mis toimivad mõlemal platvormil väga hästi.

Rakendust ExpressVPN on üsna lihtne kasutada ja selle liidesega on väga meeldiv suhelda. Nende 256-bitine SSL-ühendus töötab hästi ka selleks, et keegi ei saaks teie tegevust pealt kuulata. Klienditeeninduse osas on ExpressVPN-is tugimeeskond, mis on saadaval ööpäevaringselt, võimaldades teil kõik teenusega seotud probleemid lahendada kohe, kui need tekivad. Reaalajas vestlusteenuse teises otsas on alati keegi ja see võimaldab teil kontakti säilitada, kui rakendate oma probleemi lahendamiseks vajalikke samme.

Neile, kes pole veel täiesti veendunud, pakub ExpressVPN 30-päevast tellimust, kus kui teenuse eest olete maksnud, kuid pole teile tegelikult muljet avaldanud, võite saada täieliku tagasimakse ja proovida mõnda muud pakkujat. Kui leiate siiski, et nende teenus hoolitseb teie vajaduste eest, soovitatakse teil suunata ExpressVPN sõbrale. Kui nad registreeruvad, saavad mõlemad te teenust ühe kuu jooksul tasuta kasutada.

Kui teil on mitu seadet, mis peavad Internetis kaitstuna püsima, hoolitseb ExpressVPN selle eest, lubades teil teise kontoga ühendatud olla sama seade. See toimib hästi inimestele, kes soovivad kasutada ExpressVPN-i oma tahvelarvutis ja ka oma telefoni või sülearvutiga. Logi oma saidile sisse siin.

2. IPVanish

Kuna ExpressVPN on teadaolevalt natuke kallim, IPVanish on veel üks alternatiiv, mida võiksite kaaluda. Nende teenus pole tegelikult nii täpne kui ExpressVPN, kuid kui te ei usalda nii palju tahvelarvutit, on see arvestatav võimalus.

Võrreldes enamiku teiste VPN-i pakkujatega on nende 7-päevane raha tagasi garantii üsna lühike periood, et otsustada, kas teenus vastab teie ootustele või mitte. See pole tegelikult esmakordne kasutaja, kes alles tutvub VPN-teenuste ja nende toimimisega.

Nende rakendus sai tööle hakata ainult tahvelarvutil, mille peal seda pärast pikka aega testisime. Kõigi üles seadmine võttis palju aega, kuid lõpuks suutsime asjad korda ajada. Pole paha, kui teil on VPN-idega tegelemise kogemusi. Vaadake nende saiti siin.

3. BulletVPN

BulletVPN on üks pakkuja, kes üritab palju oma teenuste pidevaks parendamiseks ja taseme tõstmiseks ExpressVPN-i jms tasemele. Siiani teevad nad head tööd.

Olles BulletVPN rakenduse oma tahvelarvutisse installinud, pakuti meile kasutajasõbralikku liidest. Rakendus võimaldab teil luua ühenduse VPN-serveritega kogu maailmast. Ehkki VPN-võrk pole nii lai kui IPVanishi oma, on hõlmatud kõik suuremad riigid.

Nende 30-päevane raha tagasi garantii võimaldab teil teenust proovile panna, et näha, kas see on selline, mille eest maksate teile mugavalt. Vaadake ise nende veebisaiti siin.

3 parimat tahvelarvutite VPN-i: järeldus

Nüüd, kui teate, millise pakkuja poole pöörduda, pole mingit põhjust oma ettevõtte nimel veebis tegutseda ilma õige kaitseta. Püüage rusikareeglina mitte tellida ühtegi neist tasuta VPN-teenustest, mida näeme kogu Internetis reklaamimas. Neil on nii palju kuulutusi ja kiirus piisavalt aeglane, et mitte midagi teha. Mõni neist müüb teie liiklusandmed isegi pinnal püsimiseks välja kolmandatele isikutele. Usaldage usaldusväärset pakkujat nagu ExpressVPN et teid kahjulikust olukorrast eemale hoida.