Parim TCL-i nutiteleri VPN

Vaatamata sellele, et nutiteleri turul on uustulnukad, on TCL nutiteleritel kaasas suur jõud. TCL-i telerite müüjad on oma telerid nutikate funktsioonide jaoks Rokuga seostanud. Kõik TCL nutitelerid kasutavad Roku TV-d, kuna see on intuitiivne ja sisaldab kõiki rakendusi, mida enamik inimesi soovib. Need telerid on kaugelt odavaima hinnaga Smart TV bränd, kuna enamik neist on alla 500 dollari. Selle teleri vaatamise natuke huvitavamaks muutmiseks võiksite kaaluda sellele VPN-i lisamist. TCL-i TV VPN-i abil saate blokeerida veebisaite, hankida rakendusi, mis pole teie riigis saadaval, piirangutest mööda minna ja juurdepääsu igasugustele voogesitusteenustele. Selle väljaselgitamiseks peate siiski lugema milliseid VPN-e peetakse TCL Smart TV jaoks parimateks.


Parim TCL-i nutiteleri VPN

Parim TCL-i nutiteleri VPN

Parimad TCL nutiteleri VPN-id on kokku võetud

Pärast mõne testi tegemist oleme leidnud teie TCL Smart TV jaoks 3 parimat VPN-i:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. CyberGhost VPN
  6. VyprVPN

Kuidas muuta TCL nutiteleri regiooni?

Arvestades, et enamik TCL nutiteleritest on Roku-põhised, peate TCL Smart TV-s geograafiliselt piiratud voogesituskanalitele juurdepääsu saamiseks tegema samad sammud, mida on vaja oma Roku piirkonna muutmiseks..

Parimad TCN-i nutiteleri VPN-id

TCL-i telerid pakuvad suurepäraseid omadusi ja head pildikvaliteeti madala hinnaga. Kuid enamiku selle hinnaga telerite tulemuslikkus langeb võrreldes kallite mudelitega. Vaatamata sellele on TCL-telereid eelarve-telerite osas raske ületada, mis annab neile natuke eelise. Teie TCL Smart TV kasutatavuse parandamiseks peaksid selle kasutajad installima sellele VPN-i. Nii et ilma täiendava vaevata on siin mõned parimad VPN-id TCL Smart TV jaoks:

ExpressVPN

ExpressVPN võtab suurepäraste teenuste eest tasu 12,9 dollarit kuus. Nende lai valik funktsioone tähendab, et nende teenused on mõeldud igasugustele inimestele. See teenusepakkuja pakub 30-päevast raha tagasi garantii ja ööpäevaringset sõbralikku klienditeenindust, kes on valmis vastama kõikidele teie küsimustele ja küsimustele reaalajas vestluse kaudu. ExpressVPN-i kõige muljetavaldavam aspekt on selle intuitiivne kasutajaliides. Saate kaitsta häkkimise ja jälgimise eest 256-bitise AES-krüptimise, DNS / IPv6 lekkekaitse, tapmislüliti ja jagatud tunneldamise abil. Rääkimata selle helde nutika DNS-i võimalusest, mis kaasneb selle tellimisega. Saate ühendada kuni kolm seadet üheaegselt ja see blokeerib peaaegu kõik soovitud, sealhulgas Netflixi. Kõigi ExpressVPNi võimaluste kohta lisateabe saamiseks tutvuge meie ExpressVPN ülevaatega.

BulletVPN

BulletVPN maksab 10,9 dollarit kuus ja on üks väheseid teenusepakkujaid, kes pakuvad oma tellimusega tasuta nutika DNS-i teenust. Kui olete streamer ja torrenter, on BulletVPN teile hea valik. See teenusepakkuja lubab kuni 3 samaaegset ühendust ja pakub 30-päevast raha tagasi garantii. BulletVPN on väga uhke oma voogedastusmahu üle, kuna sellel pakkujal on võimalus mööda minna geoplokkidest Ameerika Netflixi, Amazon Prime’i, CBSi, HBO GO ja HBO Now, Hulu, Pandora ja paljude teiste USA ja Euroopa kanalite jaoks. BulletVPN pakub kiiret kiirust ja hostiservereid esimese astme riikides. Tähendab, te ei koge oma ühendustega kiiruse vähenemist. Kõik need funktsioonid vastavad BulletVPN-le kui suurepärasele võimalusele teie TCL Smart TV jaoks. Lisateavet selle teenusepakkuja kohta leiate meie veebisaidilt BulletVPN ülevaade.

NordVPN

Nord VPN maksab 11,95 dollarit kuus. Kui tellite pikema perioodi, saate nende lisatasu kaitse ja maksate lihtsalt 5,75 dollarit aastas. NordVPN-iga saate oma veebipõhise privaatsuse kindlustada kõigis seadmetes, kuna see võimaldab kuni 6 samaaegset ühendust. Lisaks saate oma liiklust Internetis kaitsta NordVPNi kasutajasõbralike mobiilirakendustega, mis on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetes. Viige oma TCL Smart TV voogesituse kogemus NordVPN-i abil täiesti teisele tasemele. Selle abil saate juurdepääsu oma lemmikveebisaitidele ja -teenustele, ükskõik kus te ka ei asuks. Nad kasutavad topeltkrüptimist, see tähendab, et NordVPN krüpteerib teie liikluse kaks korda. see pole turvalisem kui see. nii et võite unustada geopiirangud ja ribalaiuse piirangud. Lisateavet selle teenusepakkuja kohta leiate meie veebisaidilt NordVPN ülevaade.

Kuidas installida VPN TCL Smart TV-s?

TCL nutitelerid ei toeta VPN-e loomulikult, mistõttu oleme siin selleks, et anda teile järgmised võimalused:

  • Installige VPN oma ruuterisse: Kui installite oma VPN-i oma ruuterisse, saavad kõik WiFi-ga ühendatud seadmed VPN-i ühenduse. Muidugi peate kasutama VPN-iga ühilduvat ruuterit, vastasel juhul see ei tööta. Selle juhendi kohta saate lisateavet VPN-i installimise kohta Interneti-ruuterisse.
  • Jagage oma Smart TV-ga arvuti või Mac-võrguühendust: Võrku saab jagada ka arvutist või Macist, mis töötab VPN-ühenduse kaudu. Siin on juhend, mis selgitab, kuidas teie ühendust Windowsis jagada.
  • Kasutage nutika DNS-i puhverserverit: Kui kõik muu ebaõnnestub, võite pöörduda nutika DNS-puhverserveri poole, mida pakutakse koos ülalnimetatud teenusepakkujatega. Nutikas DNS pole turvalisuse ja kasutatavuse mõttes siiski midagi sarnast VPN-iga. Nutika DNS-i suurepärane asi on see, et selle saab otse nutitelerile konfigureerida.

Parim TCL-i nutiteleri VPN – lõplikud mõtted

Me kõik teame, et telerid on majapidamise atraktiivsuse punkt. Need on selle kasutajatele suurepäraseks meelelahutusallikaks. TCL nutiteleviisor teeb juba suurepärast tööd selle nimel, et hoida meid ettevõttena ja hoida meid kinni sellest, mida tal pakkuda on. Kujutlege vaid TCL nutiteleri VPN-iga kaasnevaid lõpmatuid võimalusi. Ärge installige lihtsalt ühtegi VPN-i. Veenduge, et valiksite ühe ülaltoodud VPN-id, et tagada komplikatsioonidevaba ja suurepärane voogesituse kogemus.